ارتقا نرم افزار فروم با موفقیت انجام شد

تصویر اینجا میتوانید: خود را معرفی کنید / پیشنهاد و انتقادات خود را مطرح کنید / مشکلات حساب کاربری خود را عنوان نمایید.
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
Omid2ef
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Praid
محل اقامت: یزد

Re: ارتقا نرم افزار فروم با موفقیت انجام شد

پست توسط Omid2ef » 06 دسامبر 2017, 21:20

SIALEX نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 15:19
t51 نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 13:11
Omid2ef نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 13:01
سوال ما رو کسی جواب نداد چرا تیونینگ تالک تو tapatalk فرومش کار نمیکنه ما میخواستیم عکس بزاریم از اونجا میزاشتیم که کیفیت عکس ها هم بهتر میشدناتیفکشن داشت.با سپاس؟؟؟؟؟؟؟
درودبرشما-کاربرآقاسیاوش بانام کاربری زیرقبلاخودشان فروم داشتندو2مشکل من دررابطه باگذاشتن نقل قول وارسال عکس درنرم افزارجدیدراحل کردندشماهم
پیام بدهیدشایدمشکل شمارا هم حل کنند.پیروزباشید. :grin:
SIALEX نوشته شده:
04 دسامبر 2017, 14:36
خواهش میکنم سهیل جان ، خجالتم نده . من سواد اندکی دارم که برام از دوران گذشته به یادگار مونده وگرنه از من بهتر و حرفه ای تر و آپدیت تر بسیارند .

کاربر گرامی ؛ امید جان . مشکلی که مطرح میکنید در واقع مشکل همه ی کاربران تاپاتاکی تی تی هست و فقط مشکل بوجود آمده برای شما نیست .
صرفا برای اطلاع و آشنایی با این موضوع خدمتتان عرض میکنم که ، مدیریت محترم سایت (که رو چشم ما جا دارند و قطعا از من بهتر بلدند) میبایستی بعد از اینکه از سرویس دهی و تنظیمات فروم و راه اندازی تمام بخش ها اطمینان کردند فایلی را در فولدر روت هاستینگ انجمن کپی (استخراج) کنند و نسخه ی تاپاتاک (سرویس دهنده) را روی انجمن نصب کنند و به سرویس های محصولات بی بی ایمپورت کنند و بعد در وبسایت تاپاتاک ثبت نام کنند یا یا اکانت قبلی ای که ساخته بودند مجددا وارد قسمت مدیریتی خودشان بشوند و در اکانت خودشان در سیستم نوع انجمن (پی اچ پی بی بی ) را مشخص کرده و تیونینگ تاک را به شبکه ی تاپاتاک اضافه کنند .
https://siteowners.tapatalk.com/landing/signin
به طور خلاصه هنوز تیونینگ تاک نسخه ی جدید به تاپاتاک معرفی و ثبت نشده و نرم افزارهای ارتباطی آن نیز به تاپاتاک متصل نشده اند . تاپاتاک تی تی را در لیست انجمن ها نشان نمیدهند چون اتصال برقرار نیست .

و اما درمورد آپلود عکس در تاپاتاک .
این موضوع را برای همه ی کاربران انجمن توصیه میکننم که از آپلود سنتر تاپاتاک استفاده نکنید و از ارسال عکسها توسط سیستم الحاق عکس تاپاتاک استفاده نکنید .
و از آپلود سنتر های ایرانی برای این کار استفاده کنید و این موضوعات به چند دلیل است که به طور خلاصه عرض میکنم
1: ادامه ی روابط اینترنتی کشور ما با اینترنت جهانی و برخی شرکت های سرویس دهنده ی خارجی مشخص نیست کما اینکه همچنان برای ساختن اکانت تاپاتاک باید از آی پی خارجی استفاده کنیم چون هنوز با ما قهر هست و هیچ تضمینی ندارد که روزی عکسهای آپلود شده ی شما هم دچار قهر قرار بگیرد یا نگیرد!!
2: سرعت باز شدن عکسهایی که در آپلود سنتر ایرانی قرار داده اید بسیار بالاست و پس از آپلود کدهای تولید شده و قابلیت های جالبی به صورت کدهای انجمنی به شما ارائه میدهند که در مجموع روند ارسال پست را راحت تر میکنند .

پ.ن. : به این آموزش خوبی که میلاد جان تهیه کرده اند توجه کنید و یا کمی تغییر و ابتکار در سیستم تاپاتاک استفاده کنید : (برنامه های تغییر سایز عکس برای گوشی موبایل هم بسیار است)
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtop ... 3#p3769013
فقط یه سوال دیگه عکس های با اپلود و کپی ادرسشون میفرستیم وقتی کوچیک میشه کیفیتش خیلی پایین میاد واسه این کاریش نمیشه کرد..

نمایه کاربر
t51
متخصص سمند
نوع خودرو: EF7بنزینی92

پست توسط t51 » 07 دسامبر 2017, 00:37

SIALEX نوشته شده:
واقعا جای تعجب داره ، ................. ؟؟!!
درودبرشما-آقاسیاوش درمشاهده پروفایلم،آمارکاربری ام مانندشماظاهرنمیشودوفاقدمشخصات فعال ترین انجمن وفعال ترین موضوع می باشد.چنانچه بایدتنظیماتی رااعمال نمایم راهنمایی بفرمایید.باسپاس ازشما. :grin:
سهیل _عبادت بجزخدمت خلق نیست.

نمایه کاربر
SIALEX
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: SE@92,i20-2017

پست توسط SIALEX » 07 دسامبر 2017, 13:59

Omid2ef نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 21:20

فقط یه سوال دیگه عکس های با اپلود و کپی ادرسشون میفرستیم وقتی کوچیک میشه کیفیتش خیلی پایین میاد واسه این کاریش نمیشه کرد..
دوست عزیز ، کیفیت تعیین شده توسط مدیر انجمن 800 پیکسل است و به نظر کافی میاد .
البته الان اکثر مانیتورهای کاربران کیفیت عرضی بالاتر از 1024 دارند ولی صلاحدید مدیریت و تنظیمات و چیدمان انجمن اینگونه است و چنانچه این هشدار غیر فعال شود کل صفحه به هم میریزد و از کادر خارج میشود و هزاران مشکل دیگر .
چنانچه اصرار بر ارسال عکس های با کیفیت بالا دارید فقط لینک عکس ها را بگذارید که کاربران با کلیک بر روی آن به عکس با کیفیت هدایت شوند
t51 نوشته شده:
07 دسامبر 2017, 00:37
SIALEX نوشته شده:
واقعا جای تعجب داره ، ................. ؟؟!!
درودبرشما-آقاسیاوش درمشاهده پروفایلم،آمارکاربری ام مانندشماظاهرنمیشودوفاقدمشخصات فعال ترین انجمن وفعال ترین موضوع می باشد.چنانچه بایدتنظیماتی رااعمال نمایم راهنمایی بفرمایید.باسپاس ازشما. :grin:
درود بر تو دوست خوبم
حقیقت امر مدیریت این کارها در دست مدیریت فروم است و معمولا بعد از ارتقاء فروم مجدا سطح دسترسی ها و قابلیت ها را برای کاربران عادی تعریف میکنند و سپس برای کاربران خاص و مدیران تعریف میکنند .
این قابلیت که برای شما هنوز فعال نشده نشاندهنده ی اینست که پروفایل کاربری شما جزو کاربران عادی (مردم فقیر و تهی دست جامعه) نبوده و در واقع جزو گروه از ما بهترون ها هستید ولی چون مدیر نیستید از قلم افتاده اید . :-P
خلاصه که با کمی مزاح عرض کنم پارتی بازی شما باعث شده از اینجا رونده و از آنجا مونده شوید ! برای رفع مشکل خود با مدیریت تماس بگیرید . :hah:
سلامت باشید :grin:
روایت است که مریدان، حکیم را پرسیدندی: XU7 بهتر است یا EF7؟
حکیم پرسیدندی : چه موقع ؟ الان؟ سپس خشتک خویش خارانید و مجددا پرسیدندی یا الان؟
مریدان ازین پاسخ حکیم نعره ها زدندی و سر به بیابان گذاشتندی

نمایه کاربر
k.ekhtiari
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda 3 new (HB)
اینستاگرام: Dr.Khashi
تماس:

پست توسط k.ekhtiari » 07 دسامبر 2017, 23:32

سلام. از بعد ارتقاء فروم من نمی تونم عکس آپلود کنم و دایما هشدار میاد که سهمیه شما برای آپلود عکس در تالار به اتمام رسیده است.

نمایه کاربر
علي سليمي
يار قديمي
نوع خودرو: BMW M3, M4, M6
محل اقامت: California
اینستاگرام: CaliforniaRedLine
تماس:

پست توسط علي سليمي » 08 دسامبر 2017, 05:07

k.ekhtiari نوشته شده:
07 دسامبر 2017, 23:32
سلام. از بعد ارتقاء فروم من نمی تونم عکس آپلود کنم و دایما هشدار میاد که سهمیه شما برای آپلود عکس در تالار به اتمام رسیده است.

جهت آپلود تصاویر، از سایر آپلود سنترها استفاده نمایید و از نشانی اینترنتی تصاویر با استفاده از کد [img] استفاده نمایید!

نمایه کاربر
پایونیر
دنده 3
نوع خودرو: L90
محل اقامت: کارمیسین

پست توسط پایونیر » 09 دسامبر 2017, 10:49

سلام جناب سلیمی ممنون بابت قبول زحمات همیشگی ما :hb:
میشه بپرسم تفاوت گزینه صفحه اول با گزینه خانه چیه؟ جفتش یکار انجام میده ظاهرا :mosht: (ایراد بنی اسراییلی )
«محمد»

نمایه کاربر
SIALEX
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: SE@92,i20-2017

پست توسط SIALEX » 09 دسامبر 2017, 13:36

جناب سلیمی با عرض پوزش از اینکه به جای شما جواب سوال محمد آقا رو میدم .
tuningtalk.com
در واقع گزینه ی خانه ، هوم پیج دامنه ی سایت میتونه باشه که میتونه شامل پورتال سایت ، یا هر صفحه با قابلیت و محتوای دیگری باشه که از سیستم بولتن جداست .ایندکس اصلی سایت اینجاست که در مورد سایت عزیزمون ، شما را مستقیما به فروم هدایت میکند .
tuningtalk.com/forum
صفحه ی اول تالار مربوط به صفحه ی اول فروم میباشد که ایندکس فروم هم هست و مستقیم از ایندکس سایت به اینجا می آیید .

برای مثال سایت سافت 98 هم دارای پورتال و هم دارای فروم میباشد .
https://soft98.ir/
https://forum.soft98.ir/
روایت است که مریدان، حکیم را پرسیدندی: XU7 بهتر است یا EF7؟
حکیم پرسیدندی : چه موقع ؟ الان؟ سپس خشتک خویش خارانید و مجددا پرسیدندی یا الان؟
مریدان ازین پاسخ حکیم نعره ها زدندی و سر به بیابان گذاشتندی

نمایه کاربر
عینی
دنده 1
نوع خودرو: I wish a 4x4
محل اقامت: تهران نارمک - 37th
تماس:

پست توسط عینی » 09 دسامبر 2017, 22:11

سلام
بعد مدت ها اومدم یه سر به سایت زدم خیلی دلم تنگ شده بود
اما این ارتقاع سایت خیلی فضا فروم کلاسیک کرده مثل قدیما
فقط سرعت باز شدن صفحه ها پایین مشکل از مرورگر من که نیست؟؟
جوانی را سفر کردیم تا مرگ نفهمیدیم به دنبال چه هستیم

morteza76m سابق
بهسازی پراید نقره ای من
viewtopic.php?f=30&t=104642

نمایه کاربر
t51
متخصص سمند
نوع خودرو: EF7بنزینی92

پست توسط t51 » 10 دسامبر 2017, 00:22

درودبرشما-بالاترین مدل لب تاب وسرعت16مگابایت اینترنت هم حریف این کندی سرورهانیستند.پیروزباشید. :grin:
سهیل _عبادت بجزخدمت خلق نیست.

نمایه کاربر
Mostafa
مدير كل سايت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Mostafa » 10 دسامبر 2017, 10:32

t51 نوشته شده:
10 دسامبر 2017, 00:22
درودبرشما-بالاترین مدل لب تاب وسرعت16مگابایت اینترنت هم حریف این کندی سرورهانیستند.پیروزباشید. :grin:
دوست عزیز چه اصراری دارید بر اینکه سرورهای سایت ضعیف یا کند هستند ؟ مگه شما از مشخصات سرور سایت اطلاع دارید که یک پست درمیان همه را مورد راهنمایی قرار میدید ؟

هنوز فروم به وضعیت استیبل نرسیده و اشکالات زیادی داره تا درست بشه ، سایت همیشه کند نیست بعضی موقع ها کند میشه که دلیلش به وضعیت نابسامان دیتابیس برمیگرده
هر چه بیشتر به دنبال یاد گرفتن رفتم ، متوجه این شدم که هنوز هیچ چیز نمیفهمم ، حالا که میدانم نفهمم ، با فهمیده ها چه کار دارم ؟

ارسال پست

بازگشت به “تیونینگ تاک و کاربران”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان