از این کاربران جنس نخرید!

خرِيد و فروش لوازم صوتي تصويري خودرو
قوانین انجمن
کاربران و اعضای گرامی توجه بفرمایید...
سایت تيونينگ تاک هیچگونه مسئولیتی در قبال تصمیم شما و محصول خریداری شده توسط شما ندارد. لذا در هنگام خرید با آگاهی کامل نسبت به جنس مورد معامله، اقدام فرمایید.
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
3. اطلاعیه(بازار لوازم صوتي تصويري خودرو ) :arrow:
نمایه کاربر
محمود
مدیر کلوپ صوتی
نوع خودرو: پژو
محل اقامت: تهران

Re: فروش باند 718(kfc-hq718 kenwood) از "Farzad.A"

پستتوسط محمود » پنج شنبه 6 تیر 1392, 8:21 pm

viewtopic.php?f=101&t=32105
محمود نوشته شده:
" به نام خدا "

قوانین بازار کلوپ صوتی:

هدف از ایجاد این بخش این هست که کاربران محترم تیونینگ تاک بتوانند بدون واسطه اجناس خود رو به فروش برسانند و ضرر کمتری ببینند.
این سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اجناس به فروش رفته ندارد.
.............

خریداران محترم حتما قبل از خرید از کیفیت ، سلامت ، قیمت بازار و صحت گفتار فروشنده مطمئن شوند.
..............
موفق باشید./

silverboy666
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
تماس:

پستتوسط silverboy666 » پنج شنبه 6 تیر 1392, 8:27 pm

دوست عزیز مثله اینکه با شما وقتی کسی حرفی میزنه شما درک حودتو میکنی در صورتیکه طرف یک جرف دیگه میزنه . جالبه واقعاً
کی گفت که پیش تعمیرکار برده باند هارو ؟؟؟؟؟
من گفتم بردم پیش یک سیستم فروش و ایشون هم همون جا تست زدن برام . شما یک جای کارت ایزاد داره داداش من ؟؟؟
شما اگه باندات سالم بود مگه بدون حصور امپلی باند توماشین میسوزه ؟؟؟
پس باندا از همون لحظه ای که میخواستین بفروشین تیوترهاش سوخته بودن .
این پول ها خوردن نداره داداش
خودتون هم میدونین چه جرفها و چه sms های فرستادین و حتی فایل مکلمه باشمارو ظبط شده دارم خدارو شکر وگرنه میزدین زیر همه چی
من قانونی پیگیری میکنم اگر حق من که میگیرم از طریق قانون اگر نبود که هیچ ....

---- اضافه شده در تاریخ جمعه 6 تیر 1392, 12:05 am ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

اقای محمود شما هم چیزی میگین که امکان نداره چرا به عنوان مثال
بنده از شما کالایی رو حریداری میکنم . بعد اینکه از سابقه شما مطمئن شدم و در مورد کالا از فروشنده اطلاعات کافی بدست اوردم و پول واریز میکنم برای فروشنده و فروشنده چنس رو میفرسته و اونوقت میبینم که اون کالا با توجه به تمام پیگیری هایی که انجام داده بودم مشکل داره اونوقت خریدازی که شهرستان هست چیکار میتونه بکنه ؟؟؟؟؟
ایشون موقع خرید به من گغتن که پایه باندها شکسته فقط که سیم لحیم دادن نگفته بودن که تیوترها کار نمیکنه
تازه اقا محمود شما که اینهمه تجربه سیستم داری یک سوال
مگه میشه باند بدون حضور امپلی و با پخش فابریک پراید بسوزه ؟؟؟؟

Farzad.A
نوع خودرو: سمند lx1.8
محل اقامت: تهران-نارمک
تماس:

پستتوسط Farzad.A » جمعه 7 تیر 1392, 3:40 am

عزیز دل من من از سالم بودن باند اطمینان حاصل کردم و ارسال کردم.چطور به گفته شما من دروغگوم و می دونستم که تیوتر سوخته و فروختم اما شما راستگویید و باندارو خودتون خراب نکردید!داداشه من این پولا اصلا رقمی نیست که بخواد همچین اتفاقاتی واسش پیش بیاد
من در مرحله اولی که شما باهام تماس گرفتی به حرمت تی تی که همچین مسائلی پیش نیاد و دل سوزی که تورو مثل داداشم می دونستم به شما گفتم که بفرست بیاد اما وقتی با رفتار زننده شما مواجه شدم که حرف حرف خودته دیگه زیر بار حرف زور نرفتم و نمی رم.در ضمن شما به گفته خودت تستاتو کرده بودی و پیش تعمیر کار یا سیستم فروش رفته بودی که حتی گفتی باندو باز کردو تیوترو درآورد و بست و گفته که خازن باد کرده و ... بعد به من زنگ زدی و باقی قضایا...
لطفا" دیگه اینجا بحثی نکن و من هم حرف دیگه ایی ندارم باقی حرفا تکرارین دیگه. اگر که مایلی از طریق قانون پیگیری کن و اگه حق با شما بود بنده گردنم از مو باریک تره.مکالمه و اس ام اسهاتونم تماما من به نفع شما راه اومدم چون می دونستم که خرید سیستم چه لذتی داره و می خواستم خوشحال باشی و راضی من به پول حلال اعتقاد دارم.اما جلو زور گویی می ایستم. اما پشت دستم رو داغ میذارم دیگه غیر حضوری به کسی جنس ندم که سابقه 4-5 ساله آدمو زیر سوال ببرن اونم واسه 160تومن پول که به بچه بدی پست می ده.یا علی چاکر همه بچه های تی تی. :o
**فرزاد**

نمایه کاربر
ARASH.M.G
نوع خودرو: VW GOLF GL 1991
محل اقامت: tehran
تماس:

پستتوسط ARASH.M.G » جمعه 7 تیر 1392, 7:19 am

سلام
جهت تایید صحبت های آقا فرزاد باید بگم که من چند ماه پیش از ایشون خرید کردم و وقتی حضورا خدمت ایشون و دوستشون رسیدیم دیگه حتی نیازی به تست کردن جنس هم نداشتیم از رفتار و منش ایشون مشخص بود که با صداقت توضیحاتشون و دادن در مورد جنس و در کمال صحت و سلامت دارم استفاده میکنم ازشون... ایشالا که مشکل حل بشه ... ما که از جانب آقا فرزاد خیالمون راحته... مخلص شما

silverboy666
تماس:

پستتوسط silverboy666 » جمعه 7 تیر 1392, 8:58 am

ARASH.M.G نوشته شده:سلام
جهت تایید صحبت های آقا فرزاد باید بگم که من چند ماه پیش از ایشون خرید کردم و وقتی حضورا خدمت ایشون و دوستشون رسیدیم دیگه حتی نیازی به تست کردن جنس هم نداشتیم از رفتار و منش ایشون مشخص بود که با صداقت توضیحاتشون و دادن در مورد جنس و در کمال صحت و سلامت دارم استفاده میکنم ازشون... ایشالا که مشکل حل بشه ... ما که از جانب آقا فرزاد خیالمون راحته... مخلص شما

آرش جان منم کاملاً شخصیت ایشون رو قبول دارم و حتی به خودشون هم گفتم که خیلی از اخلاقتون خوشم امده چون قبل رسیدن زنگ زدن به بنده زنگ زدن و پیگیر رسیدن بودن .
ولی اقا آرش شما قاضی با توجه به توضیخات بالا من میتونستم باعث سوختن باند بشم با پخش فابریکی پراید ؟؟؟؟؟
ایشون میخوان مسیر جرف ها رو منحرف کنن چرا که من بهشون گفتم که باندها رو بردم پیش سیستم فروش و اونجا باندها تست زده شد و توسط همون شخص خازن های باند چک شد و به من در مورد خازن ها گفت که یکیش باد کرده و اون یکیش سالمه .
من رفتم تعمیرگاه مجاز کنوود دیروز عصر مشکل باندها رو بهشون گفتم اونجا گفتن که چون باندها قبلاً به امپلی وصل بودن و بدلیل تنظیم نادرست و تحت فشار بودن باندها باعث سوختگی تیوترها شده ( گفته نمایندگی کنوود )
من خیلی محترمانه ازشون تقاضا کردم که باندها رو پس بگیرن ولی این کار ایشون که گفتن باندها رو بفروش بره به کس دیگه ای باعث ناراحتی من شد .
اولاً ادم باید یکم وجدان داشته باشه چطور باندی که تیوتراش کاتر نمیکنن به کس دیگه بفروشم
دوماً باندها مشکل دار بودن و باید بین بنده و ایشون حل میشد و به شخص سوم مربوط نبود .
سوماً ایشون میگن که چون پول ندارن نمیتونن باند رو تحویل بگیرن برا الینکه 8019 و کامپاننت گرفتن ایا این وسط مقصر من هستم ؟؟؟؟؟؟؟ من گفتم که پولو واریز کنن به حساب من براش ارسال کنم بعدش هر طور دوست دارن بفروشن .ولی با اصرار ایشون مبنی بر اینکه من بفروشم و به پولم برسم . آیا وقتی من این باندها رو فروختم و شخص خریدار امد گفت که تیوترها مشکل دارن من این وسط چیکار کنم یقه من این وسط گیر نیست ؟؟؟؟؟

در کل باندها قبلاً به هر دلیلی تیوترهاش مشکل داشته ( با توجه به گفته های نمایندگی کنوود ) و ایشون میدونستن یا نمیدونستن این باند ها رو اگهی کردن و وقتی من خریدم قسمت من بیچاره شدن .

من از خونسردی مدیر بخش تعجب میکنم که چنین موضوعی تو قسمت مدیریت ایشون رخ داده و ایشون فقط امدن قانون سایت رو برای ما پست گذاشتن و رفتن واقعاً که جالبه اقا مجمود
و شاید بیان با پست رو ادیت کنن و یا حذف کنن

Farzad.A
تماس:

پستتوسط Farzad.A » جمعه 7 تیر 1392, 10:14 am

درسته من کل سیستمم رو فروختم و دارم اجناس حرفه ایی تر می خرم و دستم خالیه.من اگه 1%به خرابی باندام شک داشتم یا اینجا اعلام می کردم یا تعمیر می کردم و می گفتم تیوتر تعمیره.دوست من من هیچ وقت نخواستم جنس خراب به کسی بفروشم و نخواهم خواست.اگر که بنده باندارو قبل از ارسال تست نمی کردم از زیر سنگ هم که شده پولتون رو پس می دادم.من نخواستم با تیوتر خراب به کسی بفروشم و شماره شما رو جهت هماهنگی دادم که وضعیت باندو توضیع بدید.بعدم که نخواستید بفروشید پست زدم ختم تایپیک.در هر صورت من خودمو مقصر نمی دونم و دیگه هم حرفی ندارم و شما هم کارتون خیلی بچه گانه بود لطفا هم بیشتر از این شخصیت بنده رو زیر سوال نبرید.واسه من تی تی و دوستانی که اینجا دارم خیلی بیشتر از 718ها ارزش داره.
آرش جان هم به بنده لطف دارن.
این موضوع از نظر بنده تمام شدست و حرفه دیگه ایی هم ندارم. مخلص همه بچه های تی تی
یا علی
**فرزاد**

نمایه کاربر
محمود
مدیر کلوپ صوتی
نوع خودرو: پژو
محل اقامت: تهران

پستتوسط محمود » جمعه 7 تیر 1392, 10:19 am

کاربر silverboy666 که از مدتها قبل محروم از فعالیت تو قسمت بازار شدند
شما Farzad.A،اگه ثابت بشه جنسی که ارسال کردید قبل از ارسال مشکل دار بوده،محروم از درج تاپیک در بازار صوتی خواهید شد....
تاپیک هم تا روشن شدن موضوع،باز خواهد ماند!

Farzad.A
تماس:

پستتوسط Farzad.A » جمعه 7 تیر 1392, 10:33 am

محمود نوشته شده:کاربر silverboy666 که از مدتها قبل محروم از فعالیت تو قسمت بازار شدند
شما Farzad.A،اگه ثابت بشه جنسی که ارسال کردید قبل از ارسال مشکل دار بوده،محروم از درج تاپیک در بازار صوتی خواهید شد....
تاپیک هم تا روشن شدن موضوع،باز خواهد ماند!

:-) من به سالم بودن قبل از ارسال شکی ندارم و نیازی به ثابت کردن ندام.حالا تصمیم با شماست می تونید محروم کنید می تونید نکنید.مهم وجدانمه که راحته. :o
**فرزاد**

نمایه کاربر
iman khasteh
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: Tehran

پستتوسط iman khasteh » شنبه 8 تیر 1392, 6:01 pm

اینکه یکنفر با چند نفر معامله کرده باشه و همه ازش راضی باشن: تعریف و تمجید نداره در اصل این وظیفه انسانی هر فردیه که درست و حلال و با جلب رضایت طرف مقابل معامله منه! اما بعد خوندن این تاپیک سوالی که توی ذهن من و خیلی ها شکل میگیره اینه که اگه شما جناب فرزاد باندها رو سالم هم فرستاده باشید و اینقدر از صداقت و اطمینان از خودتون و وجدان و سلامت در معاملات قبلیتون و اینکه بچه های تی تی منو میشناسن و تکرار واژه مخلص بچه های تی تی هستم بهره می برید چطور با آگاه شدن از اینکه خریدار بشما اطلاع داده تیوترها مشکل داره شماره ایشون رو به دوستانی دادید تا جنس خراب رو از ایشون بخرند! شما که دم از مخلص بودن برای بچه های تی تی میزنید وجدانتون قبول میکنه کسی جنس خراب بخره!!؟؟

Farzad.A
تماس:

پستتوسط Farzad.A » شنبه 8 تیر 1392, 6:39 pm

Farzad.A نوشته شده:درسته من کل سیستمم رو فروختم و دارم اجناس حرفه ایی تر می خرم و دستم خالیه.من اگه 1%به خرابی باندام شک داشتم یا اینجا اعلام می کردم یا تعمیر می کردم و می گفتم تیوتر تعمیره.دوست من من هیچ وقت نخواستم جنس خراب به کسی بفروشم و نخواهم خواست.اگر که بنده باندارو قبل از ارسال تست نمی کردم از زیر سنگ هم که شده پولتون رو پس می دادم.من نخواستم با تیوتر خراب به کسی بفروشم و شماره شما رو جهت هماهنگی دادم که وضعیت باندو توضیع بدید.بعدم که نخواستید بفروشید پست زدم ختم تایپیک.در هر صورت من خودمو مقصر نمی دونم و دیگه هم حرفی ندارم و شما هم کارتون خیلی بچه گانه بود لطفا هم بیشتر از این شخصیت بنده رو زیر سوال نبرید.واسه من تی تی و دوستانی که اینجا دارم خیلی بیشتر از 718ها ارزش داره.
آرش جان هم به بنده لطف دارن.
این موضوع از نظر بنده تمام شدست و حرفه دیگه ایی هم ندارم. مخلص همه بچه های تی تی
یا علی
**فرزاد**

بازگشت به “فروش قطعات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان