از این کاربران جنس نخرید!

خرِيد و فروش لوازم صوتي تصويري خودرو
قوانین انجمن
کاربران و اعضای گرامی توجه بفرمایید...
سایت تيونينگ تاک هیچگونه مسئولیتی در قبال تصمیم شما و محصول خریداری شده توسط شما ندارد. لذا در هنگام خرید با آگاهی کامل نسبت به جنس مورد معامله، اقدام فرمایید.
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
3. اطلاعیه(بازار لوازم صوتي تصويري خودرو ) :arrow:
birdana
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ازم جداش کردن
محل اقامت: اردبیل - کرج
تماس:

Re: فروش باند 718(kfc-hq718 kenwood) از "Farzad.A"

پستتوسط birdana » شنبه 8 تیر 1392, 7:50 pm

iman khasteh نوشته شده:اینکه یکنفر با چند نفر معامله کرده باشه و همه ازش راضی باشن: تعریف و تمجید نداره در اصل این وظیفه انسانی هر فردیه که درست و حلال و با جلب رضایت طرف مقابل معامله منه! اما بعد خوندن این تاپیک سوالی که توی ذهن من و خیلی ها شکل میگیره اینه که اگه شما جناب فرزاد باندها رو سالم هم فرستاده باشید و اینقدر از صداقت و اطمینان از خودتون و وجدان و سلامت در معاملات قبلیتون و اینکه بچه های تی تی منو میشناسن و تکرار واژه مخلص بچه های تی تی هستم بهره می برید چطور با آگاه شدن از اینکه خریدار بشما اطلاع داده تیوترها مشکل داره شماره ایشون رو به دوستانی دادید تا جنس خراب رو از ایشون بخرند! شما که دم از مخلص بودن برای بچه های تی تی میزنید وجدانتون قبول میکنه کسی جنس خراب بخره!!؟؟

تایید میشه :-x
اقا فرزاد عزیز گفته های شما یکم مشکوکه ... !
یعنی اقا رضا این همه سخن رو از خودشان میگویند ؟
کـــــــــــنوود KenwooD
نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود بگذارد …

silverboy666
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
تماس:

پستتوسط silverboy666 » شنبه 8 تیر 1392, 7:54 pm

پیگیری امروز از طریق مرجع قضایی انجام شد . تمام sms ها و صدای ظبط شده ایشون به همراه گوشی تخویل داده شد .
انشالله حق به حق دار برسه

یه چیزی میگم فرزاد جان این بچه بازی ها رو در نیار میدونی چرا ؟؟؟؟؟
هر کسی اینجا تو تی تی کالایی رو میفروشه باید جواب گوی کالای فروخته شدش باشه .
شخصی که چیزی از من خریداری میکنه دیگه به این کار نداره که دست من خالیه یا دارم وسایل سیستممو نو میکنم ویا .... باید پاسخگو باشم .
شما اگر باندات موردی نداشت خیلی راحت میگفتین پس میگیرم و اونوقت باندارو به شخص دیگری میفروختین و یا تعمیر میکردین میفروختین
خودتم میدونی که باندا ایراد دار بودن حالا اینجا گردن نمیگیری بماند .
فقط یک سوال ازت دارم
خدایی کامپوننتی که از دوستان همینجا خرید کردین میومد دستت میرسید و میدیدی که مثلاً تیوترها و یا کراس کامپ ایراد داره به چه حالی میوفتادی ؟؟؟
آیا خودت قبول میکردی که فروشنده برگرده بهت بگه بفروش به شخص دیگری بره نمیفهمه شما حساسی؟؟؟؟؟؟ قبول میکردی ؟؟؟
انسان باید با وجدان راحت زندگی کنه و یکم مرام داشته باشه .

Farzad.A
نوع خودرو: سمند lx1.8
محل اقامت: تهران-نارمک
تماس:

پستتوسط Farzad.A » شنبه 8 تیر 1392, 8:19 pm

شما فرمودید که:
"شما اگر باندات موردی نداشت خیلی راحت میگفتین پس میگیرم و اونوقت باندارو به شخص دیگری میفروختین و یا تعمیر میکردین میفروختین
خودتم میدونی که باندا ایراد دار بودن حالا اینجا گردن نمیگیری بماند ."
خوب باندی که ایراد نداشته به شما دادم چرا باید باند خراب پس بگیرم؟یا چرا من باند خراب رو بفروشم یا بدم تعمییر!
من اگه می دونستم که یه 718 همچین قضیه ایی واسه من می شه کلا خاکش می کردم و تمام.
لطفا دوستان قضاوت بی مورد نکنن
رضا جان هم از طریق قانون پی گیرن ایشالا حق به حق دار می رسه.من محتاج یه تیوتر نبودم که بخوام بخاطرش خودمو خراب کنم.به قول یکی از دوستان اون 718 ها جنازشونم بالای 140 می ارزن(به علت سری قدیم بودن)پس واسه 20.30 تومن اختلاف هیچ وقت خودمو ضایع نمی کنم.واگر که ایراد داشت توی آگهی بدون شک و حتما ذکر می کردم که ایراد داره.بهرحال من وجدانم راحته.
**فرزاد**

birdana
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ازم جداش کردن
محل اقامت: اردبیل - کرج
تماس:

پستتوسط birdana » یک شنبه 9 تیر 1392, 10:25 am

Farzad.A نوشته شده:شما فرمودید که:
"شما اگر باندات موردی نداشت خیلی راحت میگفتین پس میگیرم و اونوقت باندارو به شخص دیگری میفروختین و یا تعمیر میکردین میفروختین
خودتم میدونی که باندا ایراد دار بودن حالا اینجا گردن نمیگیری بماند ."
خوب باندی که ایراد نداشته به شما دادم چرا باید باند خراب پس بگیرم؟یا چرا من باند خراب رو بفروشم یا بدم تعمییر!
من اگه می دونستم که یه 718 همچین قضیه ایی واسه من می شه کلا خاکش می کردم و تمام.
لطفا دوستان قضاوت بی مورد نکنن
رضا جان هم از طریق قانون پی گیرن ایشالا حق به حق دار می رسه.من محتاج یه تیوتر نبودم که بخوام بخاطرش خودمو خراب کنم.به قول یکی از دوستان اون 718 ها جنازشونم بالای 140 می ارزن(به علت سری قدیم بودن)پس واسه 20.30 تومن اختلاف هیچ وقت خودمو ضایع نمی کنم.واگر که ایراد داشت توی آگهی بدون شک و حتما ذکر می کردم که ایراد داره.بهرحال من وجدانم راحته.

فرزاد جان ما قصد بی احترامی به شمارو نداشتم عزیز ...
بهترین کار اینه کا باهم به تفاهم برسین و ختم ماجرا به خیر کنین
شاید شما هم از کارکرد تیوتر باندا اطلاعی نداشتین و بنظر من بهترین کار اینه که با هم کنار بیایین : یا جنستون را تحویل بگیرین و یا هزینه تعمیرش رو بدین و یه هزینه ای هم بخاطر تعمیری بودن جنس ...
هردوی شما سابقتون خوبه خداروشکر ... :hb:
یاعلی
کـــــــــــنوود KenwooD
نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود بگذارد …

نمایه کاربر
omidatomic
شروع حركت
نوع خودرو: ماکسیما , xs-1100
محل اقامت: پاریس ایران
تماس:

Re: از این کاربران جنس نخرید!

پستتوسط omidatomic » یک شنبه 9 تیر 1392, 7:46 pm

رضا رو چندین ساله میشناسم و چندین بار معامله داشتم باش چشم بسته..
1. رضا همیشه فقط اجناس درحد میخره یا میفروشه.
2.فک نکنم اینقد ناشی باشه بزنه تیوتر بسوزونه..
3.خیلی بامرام هم هستش اصلا کسی نیس بیاد برا تویتر تاپیک بزنه..
4.718 تویتراشون اکثرا ناکار میشه تو استفاده دراز مدت..
دوستان من طرف کسیو نمیگیرم ولی خداییش کسی که میاد 165 میده باند میگیره استفاده کنه مگه مریضه روانیه بیاد دوباره بهونه دربیاره ایراد داره چی داره که بیاد پس بده؟؟
من هفته پیش آمپ فروختم وجدانن توشو ندیدم طرف عکس گذاشت که آقا قبلا تعمیر شده..
عین مرد پسیدیم رفت خداییش 1200 پولش بود تاپیکشم هست.
حل کنید بره بچه نیستید که..

ارسال شده از سرزمین پاریس ایران با GT-N7000 تپاتاک2
my cars : nissan maxima & pegute 206 my bikes : yamaha xs-1100 & pulse 180 digital sport

نمایه کاربر
saleh.p
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

پستتوسط saleh.p » یک شنبه 9 تیر 1392, 10:52 pm

سلام دوستان
خدمتتون عرض کنم که بنده تعمیرکار باند و تیوتر هستم ،از هر سه تا باند که تعمیر میکنم دو تاش 718 هست و مخصوصا تیوتر هاش مرخص میشه
حالا این برادر بزرگوار که الان 718 ها دستش هست اگه میخوای تا چند روز دیگه یه تعمیر تیوتر 718 دارم ،اگه دوست داری بصورت مصور آموزششو برات بذارم بدون هزینه و کاملا فابریک که حتی خودت هم متوجه نمیشی
در کل یه باند 718 اینقدر ارزش نداره که تو سرو کله همدیگه بزنید اصلا من کارم اینه که 718 اصلی تیوتر سوخته می خرم بعد تعمیر میکنم
شماهم اصلا خودتو ناراحت نکن تمام 718 ها یا تیوتر هاشون سوختست یا میسوزه ( اگه کسی خواست بگه بهش یاد بدم دیگه نسوزه) در کل یا دست صاحب قبلی سوخته یا دست شما میسوخت ، واسلام.
شما هم اگه نمیدونستی 718 از بیخ همچین مشکلی داره حالا بدون که داره .
رفع لرز و سر و صدای ef7 ، viewtopic.php?f=135&t=99576
رفع مشکل پله کردن فرمون سمند ، viewtopic.php?f=135&t=46517&start=970

Farzad.A
نوع خودرو: سمند lx1.8
محل اقامت: تهران-نارمک
تماس:

پستتوسط Farzad.A » جمعه 14 تیر 1392, 12:05 pm

????????

---- اضافه شده در تاریخ جمعه تیر 14, 92 5:32 pm ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

مدیر محترم:
با عرض سلام
لطفا نتیجه مشخص بشه.
ممنون
**فرزاد**

نمایه کاربر
محمود
مدیر کلوپ صوتی
نوع خودرو: پژو
محل اقامت: تهران

پستتوسط محمود » پنج شنبه 20 تیر 1392, 9:16 am

silverboy666 نوشته شده:پیگیری امروز از طریق مرجع قضایی انجام شد . تمام sms ها و صدای ظبط شده ایشون به همراه گوشی تخویل داده شد .
انشالله حق به حق دار برسه

کاربر محترم،لطفا نتیجه پیگیریهاتون رو اعلام بفرمائید،در غیر این صورت به دلیل عدم اثبات تهمت شما،تمام پستها به نفع کاربر فوق پاک و متنی تحت عنوان "تهمت و عدم اثبات آن" در کارنامه شما درج خواهد شد تا برای همیشه از فعالیت در بازار تی تی محروم شوید...
همانند همین پست براتون PM شد!

بازگشت به “فروش قطعات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان