توجه: اخطار جهت پیشنهاد فروش جنس از طریق PM

خرِيد و فروش لوازم صوتي تصويري خودرو
قوانین انجمن
کاربران و اعضای گرامی توجه بفرمایید...
سایت تيونينگ تاک هیچگونه مسئولیتی در قبال تصمیم شما و محصول خریداری شده توسط شما ندارد. لذا در هنگام خرید با آگاهی کامل نسبت به جنس مورد معامله، اقدام فرمایید.
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
3. اطلاعیه(بازار لوازم صوتي تصويري خودرو ) :arrow:
قفل شده
نمایه کاربر
محمود
مدیر کلوپ صوتی
نوع خودرو: پژو
محل اقامت: تهران

توجه: اخطار جهت پیشنهاد فروش جنس از طریق PM

پست توسط محمود » 27 آگوست 2012, 21:15

سلام
چند روزی هست که شکایتهای مختلفی به دست میرسه،مبنی بر کلاهبرداری از طریق PM که اخریش این هست:
سلام آقا محمود. تورو خدا به دادم برسید..
من همین امروز با یه آقا با اسم: Mohammad.MTX یه معامله ای کردم..

قضیه از این قراره که من قصد خرید یه ضبط Pioneer mvh-7350 رو داشتم و چند رو ز پیش هم تاپیک زدم یه آقایی به اسم Mohammad.MTX به من pm دادن که ضبط رو دارن و 300تومن هم میفروشن. من ازشون عکس خواستم بعد دو روز عکس فرستادن و من باهاشون تو pm صحبت کردم قرار شد که ضبط رو 290تومن بخرم و من به شماره کارت بانکی ایشون اول 240 تومن بریزم و بعد از اینکه به تبریز ارسال کردن و من تست کردم مابقی رو که 50 تومن هست دوباره بریزم حسابشون و ایشون هم خیلی محترمانه قبول کردن..
امروز ظهر ساعت 13:30 پولو ریختم حسابشون و به ایشون هم خبر دادن.. ایشون هم گفتن که تا عصر میفرستن... حالا از ساعت 15 من دارم با ایشون تماس میگیرم موبایلشون میگه در دسترس نیست...
من چون به این موضوع شک کردم عکسی که واسم فرستاده بودن رو تو گوگل سرچ کردم و دیدم که این آقای محترم برداشته یه عکس الکی از یه سایت ترکیه ای دیگه داده به من یعنی کلاه برداری کردن...
اینم لینکش: http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... m=1&itbs=1
http://www.caraudioturkey.com/forum/paz ... 696.0.html
حالا من چطوری اون 240 تومنم رو باید پس بگیرم؟
از اول این آقای محمد رضا میگفت گوشیم خرابه و فقط اس ام اس میتونم بفرستم و صدا نمیاد...

من شماره کارت بانکی + اسم و فامیلشون رو دارم و شماره موبایلشون هم دارم.. چی کار کنم..؟ خواهش میکنم کمکم کنید..
اسم: محمدرضا لنبانی بارانی هستش و خودشونم گفتن که شاهین شهر هستن..
فکر کنم با خوندن متن بالا متوجه طریق کلاهبرداری و غیره شدید!

شدیدا توصیه میکنم از اعتماد به افرادی که تو از طریق PM اقدام به فروش جنس میکنند،صرف نظر کنید! مطمئن باشید اگه جنس برای فروش باشه ان رو تو بازار اگهی میکنند تا بخوان به صورت پنهانی به فروش برسونند!

"مخلص"

نمایه کاربر
محمود
مدیر کلوپ صوتی
نوع خودرو: پژو
محل اقامت: تهران

Re: توجه: اخطار جهت پیشنهاد فروش جنس از طریق PM

پست توسط محمود » 30 نوامبر 2012, 12:54

سلام
چند روزیه که چندین کاربر از طریق پی ام به بنده در مورد کاربرانی استعلام صلاحیت کردند که لازم دونستم اینجا عنوان کنم که اگه این کاربران صلاحیت فروش جنس تو بازار صوتی رو داشتند،مطمئن باشید که خود بنده سریعا تایپکشون رو درج میکردم
گفتند که میتونید به پروفایلم مراجعه کنید
تعداد پست هیچ تضمینی مبنی بر مورد اعتماد بودن فرد اگهی کننده نداره!

مراقب جیب خود بسیار باشید!

"مخلص"

قفل شده

بازگشت به “فروش قطعات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: AliTal و 2 مهمان