تیونینگ موتور سیکلت

بحث در مورد انواع موتور سيكلت

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
DJ ASH
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Chery QQ3, M250R
محل اقامت: Planet Earth

Re: تیونینگ موتور سیکلت

پست توسط DJ ASH » 17 نوامبر 2014, 08:44

سلام،شاید جاش اینجا نباشه اما...دوستان روغن موتورو چجوری خودم عوض کنم؟ و چه روغنی استفاده کنم؟ (قیمت مناسب با روانکاری خوب)
اگه کسی عکسی داره لطفا بزاره ، با سپاس
Let's go back to the Start
امير حسين هستم
احمدتریل
نوع خودرو: تریل جترو 350

پست توسط احمدتریل » 18 می 2016, 14:26

سلام.من یه موتور تریل جترو 250 ار اس دارم تو دنده پنج وقتی گازش رو میگیرم 110تا میره ولی بازم یه دنده دیگه میخواد.خودرو جلو رو به هیچ وجه نمیشه بزرگتر کرد جون جا نداره.قصد دارم خودرو عقب رو بزرگتر کنم تا سرعتش بیشتر بشه.فکر کنم انجینش بتونه جوابگو باشه.حالا خودرو عقب رو چند دنده ای بندازم تا سرعتش زیاد بشه ولی به انجین و قدرت موتور صدمه زیادی نزنه
احمدتریل
نوع خودرو: تریل جترو 350

پست توسط احمدتریل » 18 می 2016, 14:33

یه پیچ زیر رکاب جلو سمت چپ هست بازش کن روغنت خالی میشه.پیچ رو دوباره سفت کن فقط حواست باشه فنر و صافی رو به همون شکل ببندی.بعد از سمت گیج روغن رو با یه قیف بریز تو انجین.روغن هم روغنایه خوب بازار بریزن جی تی ایکس یا اسپیدی طلایی.همیشه هم از یک نوع روغن استفاده کن
.hjmustafa
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط .hjmustafa » 09 آپریل 2018, 00:32

دوست عزیز من یه موتور هوندا 200 سی سی دارم که از نظر سرعت و راه رفتن حرف نداشت فابریک بود باهاش200 تقویت شده میگرفتم مثل این موتور هنوز ندیدم پارسال دنده سه موتور خراب شد بردم تعمیر گاه برام درست کنه رینگ پیستون موتور رو ارتقاع داد یه کارایی کرد موتور دگ راه قبلیش رو نرف چند وقت پیش دوباره بازش کردم درسش کنم باز بد تر شد بهتر نشد این موتور کنار ماشین انداختم 170 تا میرفت زیر پایه خوبی داره اصلا نمیلرزونه خواهش میکنم راهنمایی کنید ایندفعه موتورش باز کردم چکارش کنم...
mehranalmasi
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mehranalmasi » 15 آپریل 2018, 13:21

سلام تیونینگ بازان عزیز
کسی میدونه پهنترین لاستیکی که روی اونجر میشه گذاشت چیه؟ این لاستیک پهنایی که تو اینترنت دیده میشه اصلا تو ایران گیر میاد؟
ممنون
maganhaya
نوع خودرو: Persia

پست توسط maganhaya » 06 ژولای 2018, 00:34

سلام وقت بخیر
من یه مشکلی دارم در مورد خاموش شدن موتور دایچی 200
موتور تک استارت روشن میشه ولی وقتی سر چهارراه یا جایی وایمیستم خاموش میشه به تعمیر کار هم نشون دادم گفت از کاربراتت هستش وتمیز کرد اما باز این اتفاق افتاد
تغییراتی که انجام دادم روی این موتور این بوده که تعداد صفحه بجای 4 تا 5 تاست و پیستون 100 انداختم و خیلی پر شتاب شد اما پیستون زد ومجبور شدم همون پیستون 75 که استاندارد خودش بود رو بذارم حالا نمیدونم این تاثیری داشته یا نه؟
اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم
سپاس
maganhaya
نوع خودرو: Persia

پست توسط maganhaya » 14 ژولای 2018, 15:15

من یه مشکلی دارم در مورد خاموش شدن موتور دایچی 200
موتور تک استارت روشن میشه ولی وقتی سر چهارراه یا جایی وایمیستم خاموش میشه به تعمیر کار هم نشون دادم گفت از کاربراتت هستش وتمیز کرد اما باز این اتفاق افتاد
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ آزاد و مباحث فنی و تخصصی موتور سيكلت Motorcycle”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان