سوزوکی کیزاشی - Suzuki Kizashi 2010

تصویر مباحث مربوط به گراند ویتارا، کیزاشی و...

مدیر انجمن: hexagon

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
aminbeh70
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا نيو

Re: سوزوکی کیزاشی - Suzuki Kizashi 2010

پست توسط aminbeh70 » 21 آپریل 2017, 08:57

يه ٢٠١٣ دنده هست كه اولش ميگفت ١١٥ از قبل عيد كه تا الان يه ٩٨ هم راضي شده.
ممنون از جوابتون
همون مزدا نيو بهتره
نمایه کاربر
RED-LINE
دنده 2
نوع خودرو: 206SD-Apache 180
محل اقامت: تهران-غرب

پست توسط RED-LINE » 21 آپریل 2017, 22:54

aminbeh70 نوشته شده:يه ٢٠١٣ دنده هست كه اولش ميگفت ١١٥ از قبل عيد كه تا الان يه ٩٨ هم راضي شده.
ممنون از جوابتون
همون مزدا نيو بهتره
سلام
يه تعداد سوزوكي كيزاشي صفر چند وقت پيش مزايده ايرانخودرو بود كه اگر خودروي مورد نظر شما از اونا باشه با قيمتهايي مابين ٧٩الي ٨٥ ميليون فروش رفت كه البته مقداري عوارض هم به قيمتشون اضافه ميشد(اگر اشتباه نكنم حدود ٨ميليون)
با وضعيت بازار نچندان جالب اين مدل و اللخصوص گيربكس دنده اي كه تو اون رنج قيمت طرفدار نداره فكر كنم بيشتر از ٩٤-٥تومن فروش بره،تازه بخاطر گيربكس دنده اي همون قيمت هم ك دارم راحت بخرن،متأسفانه اسم مزايده كه مياد مردم ما عنان از كف ميدن و مورد داشتيم كه ماشين گلگير خورده ي بي گارانتي رو هم قيمت صفر گارانتي دار قيمت زدن و برنده شدن!

Sent from my iPhone using Tapatalk
aminbeh70
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا نيو

پست توسط aminbeh70 » 23 آپریل 2017, 07:31

سلام
اوه منظورم همونا بود
خيلي ممنون از جوابتون
كلا پشيمون شدم
سپاس
spartan3
شروع حركت
نوع خودرو: Suzuki Kizashi

پست توسط spartan3 » 19 سپتامبر 2017, 08:03

با سلام
من از تو اینترنت یه راهی پیدا کردم که میشه با صرف هرینه کم حدود 110$ میشه صاحب دیاگ SDT 2 شد و تمام ماشینهای سوزوکی از جمله کیزاشی رو دیاگ زد.
- خرید VCM2 از سایت AliExpress
https://www.aliexpress.com/item/2015-Ne ... 346.ZTLmtl

- install IDS in clean VM Windows 7 32 bit.
- downgrade firmware to v2.1.119.19 according to procedure explained in
http://mhhauto.com/Thread-How-to-Downgr ... -Mazda-V94
- install SDT SDT-II_soft_2140025
- در پوشه C:\Program Files\Bosch\VTX-VCI کپی تمامی فایلهای پوشه "VCI Software (Ford-VCM-II)" به "VCI Software (6516-Suzuki"
and run.
البته بصورت عملیاتی تست کردم و جواب داد تونستم چراغ airbag ماشینم رو که روشن بود خاموشش کنم.
ghsouri
شروع حركت
نوع خودرو: ef7

پست توسط ghsouri » 01 ژانویه 2018, 02:35

سلام
آیا موتور کیزاشی با گرند ویتارا یکی هست؟
آیا قطعاتش پیدا میشه؟
بین کیزاشی و نیسان تیانا و رنو فلوءنس کدومشون البته اختلاف قیمتشون به نسبت زیاده ؟
spartan3
شروع حركت

پست توسط spartan3 » 01 ژانویه 2018, 11:15

ghsouri نوشته شده:
01 ژانویه 2018, 02:35
سلام
آیا قطعاتش پیدا میشه؟
بین کیزاشی و نیسان تیانا و رنو فلوءنس کدومشون البته اختلاف قیمتشون به نسبت زیاده ؟
سلام
خیر موتور کیزاشی با ویتارا فرق داره اما فیلتر روغنش یکیه و هر دو 2400 سی سی هستش
بله لوازم یدکی مصرفی کیزاشی تو اکباتان هستش مشکلی از نظر تهیه نیست و با نظارت ایرانحودرو وارد میشه و همه هلوگرام داره و اصله مثله ویتارا.
در مورد سوال آخرتون باید بگم از سه ماشین رنو که هیچی در کلاس تینا و کیزاشی نیست اما تینا و کیزاشی هر دو گیربکس CVT دارن که مزیت بزرگیه ولی تینا جادار تره البته موتورش اگه اشتباه نکنم 6 سیلندره که باعث میشه مصرفش بالاتر باشه و همونطوریکه گفتید قیمت تینا بالاست.
در مورد کیزاشی باید بگم ماشین خیلی عالیه مصرف کم شتاب بالا و اصطهلاک پایین از ویژگیاشه تو سه مدل دنده ای - اتوماتیک نیمه فول - و اتوماتیک فول تو بازار هست.
نمایه کاربر
farshidweb
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت

پست توسط farshidweb » 02 ژانویه 2018, 10:52

spartan3 نوشته شده:
19 سپتامبر 2017, 08:03
با سلام
من از تو اینترنت یه راهی پیدا کردم که میشه با صرف هرینه کم حدود 110$ میشه صاحب دیاگ SDT 2 شد و تمام ماشینهای سوزوکی از جمله کیزاشی رو دیاگ زد.

- در پوشه C:\Program Files\Bosch\VTX-VCI کپی تمامی فایلهای پوشه "VCI Software (Ford-VCM-II)" به "VCI Software (6516-Suzuki"
and run.
البته بصورت عملیاتی تست کردم و جواب داد تونستم چراغ airbag ماشینم رو که روشن بود خاموشش کنم.
سلام
با هزینه کمتر یه دانگل ELM 327 بخرید که با WIFI کار کنه - هم میتونی با گوشی دیاگ بزنین هم کامپیوتر.
قیمتش تو ایران حدود 110 تومن هست از Ebay اگر بتونی بخری و کسی برات بیاره حدودا 35 تومن در میاد.
spartan3
شروع حركت

پست توسط spartan3 » 02 ژانویه 2018, 11:43

farshidweb نوشته شده:
02 ژانویه 2018, 10:52
spartan3 نوشته شده:
19 سپتامبر 2017, 08:03
با سلام

and run.
سلام
با هزینه کمتر یه دانگل ELM 327 بخرید که با WIFI کار کنه - هم میتونی با گوشی دیاگ بزنین هم کامپیوتر.
قیمتش تو ایران حدود 110 تومن هست از Ebay اگر بتونی بخری و کسی برات بیاره حدودا 35 تومن در میاد.
اتفاقن اول همین کارو کردم ELM327 Mini گرفتن اصلن وصل نشد بعد ماشین یه تعمیرگاه بردم اونم با یه مدل BlueTooth ی اونم نتونست وصل شه درضمن Erorr مربوط به AirBag و ABS با Engine یه خورده فرق داره چون از دو پین دیگه کانکتور ODB2 استفاده میکنه اگه اشتباه نکنم . بنابر این ناچار شدم برم سروقت SDT2 که دیاگ استاندارد شرکت سوزوکی هستش.
ghsouri
شروع حركت
نوع خودرو: ef7

پست توسط ghsouri » 06 ژانویه 2018, 02:07

spartan3 نوشته شده:
01 ژانویه 2018, 11:15
ghsouri نوشته شده:
سلام
آیا قطعاتش پیدا میشه؟
سلام
خیر موتور کیزاشی با ویتارا فرق داره اما فیلتر روغنش یکیه و هر دو 2400 سی سی هستش
بله لوازم یدکی مصرفی کیزاشی تو اکباتان هستش مشکلی از نظر تهیه نیست و با نظارت ایرانحودرو وارد میشه و همه هلوگرام داره و اصله مثله ویتارا.
در مورد سوال آخرتون باید بگم از سه ماشین رنو که هیچی در کلاس تینا و کیزاشی نیست اما تینا و کیزاشی هر دو گیربکس CVT دارن که مزیت بزرگیه ولی تینا جادار تره البته موتورش اگه اشتباه نکنم 6 سیلندره که باعث میشه مصرفش بالاتر باشه و همونطوریکه گفتید قیمت تینا بالاست.
در مورد کیزاشی باید بگم ماشین خیلی عالیه مصرف کم شتاب بالا و اصطهلاک پایین از ویژگیاشه تو سه مدل دنده ای - اتوماتیک نیمه فول - و اتوماتیک فول تو بازار هست.
ضمن تشکر از شما
فرمودید لوازم یدکی مصرفیش پیدا میشه
از نظر قیمت با لوازم مصرفی تیانا چقدر تفاوت داره
فرض کنید بخام جلوبندیشو کامل نو کنم به نظرتون حدودا چقدر پام درمیاد ؟
من این ماشین رو برای منطقه جنوب میخام به نظرتون با مکانیک های معمولی این منطقه هم مشکلات احتمالیش قابل رفعه یا حتما باس بیارمش تهران؟
spartan3
شروع حركت

پست توسط spartan3 » 07 ژانویه 2018, 22:34

ghsouri نوشته شده:
06 ژانویه 2018, 02:07
spartan3 نوشته شده:
01 ژانویه 2018, 11:15
ghsouri نوشته شده:
سلام
آیا قطعاتش پیدا میشه؟
سلام
ضمن تشکر از شما
فرمودید لوازم یدکی مصرفیش پیدا میشه
از نظر قیمت با لوازم مصرفی تیانا چقدر تفاوت داره
فرض کنید بخام جلوبندیشو کامل نو کنم به نظرتون حدودا چقدر پام درمیاد ؟
من این ماشین رو برای منطقه جنوب میخام به نظرتون با مکانیک های معمولی این منطقه هم مشکلات احتمالیش قابل رفعه یا حتما باس بیارمش تهران؟
متاسفانه من تو این زمینه ها اطلاعات چندانی ندارم چون تا حالا جز روغن و فیلتر و لنت جلو چیزی نیاز به تعویض نداشته.
ارسال پست

بازگشت به “سوزوکی Suzuki”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان