گواهينامه

تصویر بحث در مورد انواع خودروهای مسافربری و باربری سنگین و نیمه سنگین

مدیر انجمن: espero

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
mojtabayazdane
نوع خودرو: دوو اسپرو-شورولت نوا

Re: گواهينامه

پست توسط mojtabayazdane » 22 می 2016, 03:09

باسلام
میخواستم بدونم مینی بار بنز که ظرفیت حمل بارش 2.5 تن هست و داخل کارتش هم نوشته شده وانت نیاز به گواهی نامه پایه دو داره یا با همون گواهی نامه پایه سه کافی هست
همچنین میخواستم بدونم دنده های مینی بوس بنز به مینی بار فرق داره یانه و همچنین عکسی از چینش دنده مینی بوس و مینی بار دارید آپلود کنید
با تشکر
نمایه کاربر
Ali 254
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت

پست توسط Ali 254 » 30 می 2016, 00:18

سلام ؛ دوستان کسی میدونه هزینه گواهینامه پایه یک در حال حاضر چقدره؟
هرگز هیچ روز زندگیت را سرزنش نکن؛
روز خوب به تو شادی میدهد ، روز بد به تو تجربه و بدترین روز به تو درس میدهد.
نمایه کاربر
Hamidrsp
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: BMW E12 518
محل اقامت: تهران

پست توسط Hamidrsp » 08 ژولای 2016, 00:56

سلام علی آقا،
برای کلاس تئوری 70 تومن (یک هفته طول میکشه)، بعدش کاردکس رو تحویل میدن تا بریم جنت آباد برای مرحله تپه و ادامه ماجرا. من بقیش رو نمیدونم اما در حال حاضر دارم میرم کلاس اموزش پایه یک وزارت کار توی پیکان شهر (تهران). هزسنه بری چهار جلسه آموزش رانندگی با 1921 (نیم ساعت رانندگی) و کلاس فنی 40 تومنه.
در ضمن تهران اگر رد بشی باید یک ماه بعد بیاید برای آزمون مجدد ولی سایر شهرها 2 هفته بعد میشه امتحان داد. و علاوه بر این سایر شهرهای اطراف تهران با 911 امتحان میگیرن ولی تهران با 1921.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

تصویر تصویر
carsvirus
شروع حركت
نوع خودرو: 141

پست توسط carsvirus » 08 آگوست 2016, 18:10

خیلی عجیبه بخوای تاکسی سرویس کار کنی باید گواهینامه خاور بگیری! حتی ون و کامیونت هم با خاور فرق دارن ... از شانس بد من گواهینامه ام 88 بود که همون سال شد یساله و 5ساله و ب فلان و... وگرنه تا قبلش پایه دو هم حساب میشد خلاصه برای پایه دو ثبت نام کرده بودم هزینش 600هزار تومان شد پایه یک هم 800بود... چند کلاس تئوری داشت یک ازمون آیین نامه و 3حلسه فنی و یه آزمون شفاهی و بعدش آموزش رانندگی با مینی بوس و خاور هرکدوم 8جلسه دوساعتی البته همش 6جلسه هم نبود و بیشترش با ایسوزو بود که اصلا شباهتی به مینی بوس و خاور نداره رانندگی باهاش بیشتر شبیه پراید بود خلاصه مربیه یا جیم میزد یا لجای دوساعت آموزش کمتر از نیم ساعت میچرخید میگفت بسه از خسیس بازیشون بود نمیزاشتن کامل یاد بگیرم شایدم چون جلساتم آخر روز بود اونا هم میخواستن سریع جیم بزنن بروند بهتره جلسات عملی اول صبح باشه بعد از همه اینها که حدود 4ماه طول کشید البته چون بهم یک جلسه شهر اضاف دادن یک ماه اضاف طول کشید پوله یه جلسه اضاف روگرفتن قبولم کردن بعد از همه اینها میروید راهنمایی رانندگی و اولین آزمون آیین نامه که رایگانه منم اولینش قبول شدم خیلی هم راحته روی جوابها کمی فکر کنید جواب منطقی رو انتخاب کنید قبول هستید بعدش شهر هست و تپه که هنوز نرفتم و جالبتر اینکه برای یادآوری رانندگی مینی بوس و خاور اموزشگاه گفت یه جلسه دو ماه بعد برات میزارم چون همه جلسه ها پر هست! فعلا همسایمون مینی بوس داره همینطوری یچیزایی یادم داد
قوانین انجمن:
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=60042
pooria.bolooghi
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط pooria.bolooghi » 23 آگوست 2016, 17:16

سلام
واس گواهینامه پایه یک امتحان شهری که میگیرن به چه صورتی هستش؟؟ منظورم اینکه تو پایه یکم پارک و دنده عقب اینجور چیزا هستش یا نه فقط میرونی و دنده عوض میکنی تموم میشه؟؟

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk
نمایه کاربر
tiam666
دنده 1
نوع خودرو: \o_o/

پست توسط tiam666 » 03 سپتامبر 2016, 03:02

یه دور میزنی از دنده یک تا پنج و برعکس
و یه پارک دنده عقب
pooria.bolooghi

Re: RE: Re: گواهينامه

پست توسط pooria.bolooghi » 27 اکتبر 2016, 18:46

tiam666 نوشته شده:یه دور میزنی از دنده یک تا پنج و برعکس
و یه پارک دنده عقب
پارک دنده عقب چیجوریه؟

pooria.bolooghi

پست توسط pooria.bolooghi » 27 اکتبر 2016, 19:29

Hamidrsp نوشته شده:سلام علی آقا،
برای کلاس تئوری 70 تومن (یک هفته طول میکشه)، بعدش کاردکس رو تحویل میدن تا بریم جنت آباد برای مرحله تپه و ادامه ماجرا. من بقیش رو نمیدونم اما در حال حاضر دارم میرم کلاس اموزش پایه یک وزارت کار توی پیکان شهر (تهران). هزسنه بری چهار جلسه آموزش رانندگی با 1921 (نیم ساعت رانندگی) و کلاس فنی 40 تومنه.
در ضمن تهران اگر رد بشی باید یک ماه بعد بیاید برای آزمون مجدد ولی سایر شهرها 2 هفته بعد میشه امتحان داد. و علاوه بر این سایر شهرهای اطراف تهران با 911 امتحان میگیرن ولی تهران با 1921.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

تصویر تصویر
برای ما که تو مراغه هستیم ۶۶ هزار تومن هستش که اونم شامل ۴ جلسه علایم و دو جلسه فنی میشه که جمعا سه جلسه رفتیم دوتاشم تموم شد.
یدونه تست مورفین دادیم ۴۰ هزار یدونه معاینه چشم شد ۲۲ هزار و یدونه تشخیص گروه خونی. بعد کارتکس و دادن فرستادنمون راهنمایی رانندگی که اونم با حروف الفبا امتحان میگیرن میشه ماهی یبار واس هر نفر یعنی اگه قبول نشی میمونی واس یه ماه دیگه. که علایم و ماه پیش دادم تپه رو هم دو روز دیگه میدم و هفته دیگه هم شهریه. واس هر امتحانم باید ۱۰۰۰ تومن بریزی حسابشون مجانیم ندارن.
واس آموزش تپه و شهری هم باید دونفر هستن که یکیشون تپه مثلا آموزش میده یکیشونم مثلا شهری. که تپه هر دورش ۴ هزار تومن شهری هر سری دنده که میشه از دنده ۲ تا ۴ از ۴ تا ۲ ، ۴هزار تومن آخرسرم یه دونه دنده عقب میدی تموم میشه. که هیچیم بهت نمیگن فقط میگن برون.
کسی ام که مثل من نه ماشین بزرگ داشتیم و نه تا حالا سوار شدم نمیدونم چطوری میخوام امتحان بدم.
درضمن امتحان تپه اینجا با بنز ۱۵۱۳ و شهری هم با بنز ۳۰۲ که تو تاشون درب و داغونن هستش
موفق و پیروز باشین

نمایه کاربر
tiam666
دنده 1
نوع خودرو: \o_o/

پست توسط tiam666 » 28 اکتبر 2016, 05:55

pooria.bolooghi نوشته شده:
tiam666 نوشته شده:یه دور میزنی از دنده یک تا پنج و برعکس
و یه پارک دنده عقب
پارک دنده عقب چیجوریه؟

سلام

بدون گذاشتن پا روی کلاچ دنده عقب یه پیچ نود درجه میزنی و پارک
فک کن دنده عقب از اصلی میری تو فرعی
نمایه کاربر
Ali 254
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت

پست توسط Ali 254 » 22 نوامبر 2016, 15:28

Hamidrsp نوشته شده:سلام علی آقا،
امیدوارم کمکی کرده باشم.

تصویر تصویر
تشکر ، خب الان گرفتین گواهینامه رو؟
هرگز هیچ روز زندگیت را سرزنش نکن؛
روز خوب به تو شادی میدهد ، روز بد به تو تجربه و بدترین روز به تو درس میدهد.
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ خودروهای سنگین و نیمه سنگین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان