آپاچی Apache TVS 180

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد موتور سیکلتهای شهری sport - super sport

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
marsi
نوع خودرو: Apache 180 2016

Re: آپاچی Apache TVS 180

پست توسط marsi » 29 اکتبر 2016, 17:55

سلام فرمون موتورم تو سرعت 65 تا میزنه بالاتر خوبه پایین ترم خوبه مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنید
از رانندگی لذت ببر نه ذلت (بلایی سر خودت نیار )
vivabayern
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط vivabayern » 23 نوامبر 2016, 17:27

سلام دوستان . دو ماهی میشه آپاچی 180 مدل 90 گرفتم . اولش موتور سرحال نبود و 107 تا بیشتر تو شرایط عادی نمیرفت اما بعد از رفع ایراداتی که داشت موتور سرحال شد و بترتیب سرعتهای 126 . 131 . 137 .140 و آخرین باری هم که تاپ اسپید زدم چون جاده کمی سربالایی بود و کمی باد هم میومد روی موتور حالت خوابیده 142 تا با جون کندن رفتم اما همون مسیر رو موقع برگشت 160 تا پر کرد !!! فکر کنم رکورد شکستم . تنها تغییری که موتورم با آپاچیهای دیگه داره خورشیدی جلو 16تایی انداختم (یکی بزرگتر ) و عقب هم 43 تایی(یکی کوچکتر) . اما لازمه توصیه کنم که اصلا کار عاقلانه ای نیست با آپاچی بیش از 120 تا سرعت بریم چون این موتور برای سرعت ساخته نشده و منم برای کنجکاوی و ثبت تاپ اسپید توی کیلومتر اینکارو کردم و دیگه تکرار نمیکنم
نمایه کاربر
shahmir_13
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Pulse 135 Ls
محل اقامت: گیلان

پست توسط shahmir_13 » 27 نوامبر 2016, 14:24

marsi نوشته شده:سلام فرمون موتورم تو سرعت 65 تا میزنه بالاتر خوبه پایین ترم خوبه مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنید
فرمون وقتی بزنه یعنی کاسه گردن مشکل داره به احتمال زیاد، البته از کج بودن لاستیک تاریخ گذشته و رینگ هم میشه.
" گاز باید تو دست آدم باشه، نه زیر پا!
نمایه کاربر
Ali_locker
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: الاغ

پست توسط Ali_locker » 20 ژانویه 2017, 17:09

سلام
دلیل صدا دادن از قسمت کیربکس و انجین تو سرپاینی وقتی گاز ول میکنن از چی میتونه باشه یه صدای اوووووووووو میده
یعنی اگه پژو 405 رو نداشتیم الان سمند و دنا با پلتفرم , موتور و گیربکس پیکان داشتیم
نمایه کاربر
Ali_locker
نوع خودرو: الاغ

پست توسط Ali_locker » 21 ژانویه 2017, 22:50

Ali_locker نوشته شده:سلام
دلیل صدا دادن از قسمت کیربکس و انجین تو سرپاینی وقتی گاز ول میکنن از چی میتونه باشه یه صدای اوووووووووو میده
کسی نمیدونست ؟؟
یعنی اگه پژو 405 رو نداشتیم الان سمند و دنا با پلتفرم , موتور و گیربکس پیکان داشتیم
نمایه کاربر
hamidh
نوع خودرو: LX EF7 MUL
محل اقامت: تهران

پست توسط hamidh » 10 فوریه 2017, 19:19

دوستان عزیز سلام .
من چند تا سوال از حضورتون داشتم و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
۱ ) موتور من ۵۰۰۰ تا کار کرده اما هنوز وقت نکردم آچارکشی کنم یه جای خوب میخوام توی تهران که حرفه ای آچارکشی کنه
۲ ) خطر عقب موتورم یه دفعه کلا قطع شد نه ال ای دی ها کار میکنه نه چراغ ترمز کسی اطلاع داره چه اتفاقی افتاده و چطوری میتونم چراغ عقب رو باز کنم ؟
۳ ) دیشب هوا به شدت بارونی بود هیچ جا رو نمیدیدم زیر موتورم گیر کرد به جدول فلاپ ها و محافظ اگزوز جلو شکست اطلاع دارید اصلیش پیدا میشه و قیمتش چنده ؟
۴ ) چند با تا حالا میخواستم زین موتور رو باز کنم و شنیدم که باید قاب باطری رو باز کنم و اونجا یه اهرم هست اما من هرچقدر گشتم اهرمی رو پیدا نکردم میشه توضیح بدید این اهرم دقیقا کجا و چه شکلیه ؟

سوالام زیاد شد عذرخواهی میکنم
atanik
نوع خودرو: 206 :-|

پست توسط atanik » 27 فوریه 2017, 12:56

Ali_locker نوشته شده:
Ali_locker نوشته شده:سلام
کسی نمیدونست ؟؟
سلام
نمیدونم سوال رو درست فهمیدم یا نه، اگر صدای هور هور منقطع میده و
اگر زمانی که موتورخلاصه و روی جک هستش، چرخ عقب رو میچرخونی و چرخش با شل و سفت شدن همراه هستش،
مشکل از زنجیره
زنجیر های ضعیفی که روی موتورهای مامیزارن در اثر تنش های وارده کش میاد و این اتفاق در یک قسمت زنجیر اتفاق می افته و دلیل این اتفاقه

اگر دوستان نظر دیگه ای دارن خوشحال میشم شاگردی کنم
atanik
نوع خودرو: 206 :-|

پست توسط atanik » 27 فوریه 2017, 13:02

vivabayern نوشته شده:سلام دوستان . دو ماهی میشه آپاچی 180 مدل 90 گرفتم . اولش موتور سرحال نبود و 107 تا بیشتر تو شرایط عادی نمیرفت اما بعد از رفع ایراداتی که داشت موتور سرحال شد و بترتیب سرعتهای 126 . 131 . 137 .140 و آخرین باری هم که تاپ اسپید زدم چون جاده کمی سربالایی بود و کمی باد هم میومد روی موتور حالت خوابیده 142 تا با جون کندن رفتم اما همون مسیر رو موقع برگشت 160 تا پر کرد !!! فکر کنم رکورد شکستم . تنها تغییری که موتورم با آپاچیهای دیگه داره خورشیدی جلو 16تایی انداختم (یکی بزرگتر ) و عقب هم 43 تایی(یکی کوچکتر) . اما لازمه توصیه کنم که اصلا کار عاقلانه ای نیست با آپاچی بیش از 120 تا سرعت بریم چون این موتور برای سرعت ساخته نشده و منم برای کنجکاوی و ثبت تاپ اسپید توی کیلومتر اینکارو کردم و دیگه تکرار نمیکنم
موتور من آپاچی امساله و نو هستش، منم دیروز خورشیدی جلو رو T16 انداختم، و شتاب موتور به شدت کم شد، فاصله بین دنده ها هم بیشتر شد، متاسفانه مسیر برگشت باد شدیدی از روبرو داشتم و قسمتی از کوله پشتیم هم مشکل پیدا کرده بود و جلوی باد مقاومت زیادی میکرد و مسیر هم سر بالایی بود نشد بیشتر از 119 تا برم.
حالا باید باز یه جاده صاف پیدا کنم و این کارو دوباره بکنم
momo_7019

پست توسط momo_7019 » 21 مارس 2017, 17:06

سلام خدمت همه آپاچ دارا
میخواستم از شمایی که چند ساله آپاچی دارین سوال کنم از کیفیت قطعات بدون تعصب برام بگین چون طبق معمول بین آپاچی و پالس گیر کردم اما ظاهر آپاچی یه سرو گردن بالاتره و انجین تک شمع رو میپسندم پولسارم داشتم دلم آپاچی میگه اما اسم باجاج انگار اطمینان خاطر برام میاره میخواستم مجابم کنین فقط یه ذهنیته البته همه فرومهای مقایسه رو خوندم که برمیگرده به سالهای اول ورود آپاچی میخواستم الان که آزمون پس داده نظرتون چیه و قطعات فراوون شده؟ ممنون میشم بگین
نمایه کاربر
hamidh
نوع خودرو: LX EF7 MUL
محل اقامت: تهران

پست توسط hamidh » 16 آپریل 2017, 21:30

سلام . گرچه این تاپیک خیلی وقته خوابیده و دوستان آپاچی دار غیر فعال شدن اما من یه مشکل دارم که مطرح میکنم امیدوارم کسی باشه که‌ جواب بده
من موتور رو کارواش کردم بعد از اون چراغ عقبش از کار افتاد . چراغ ترمز که اصلا روشن نمیشه چراغ شبش هم خاموشه فقط وقتی خیلی گاز میدی خیلی خیلی ضعیف روشن میشه . کسی میدونه مشکل چیه ؟
ارسال پست

بازگشت به “Sport - Super sport”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان