تاپیک جامع 250 Megelli

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد موتور سیکلتهای شهری sport - super sport

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
farzin1990
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: تاپیک جامع 250 Megelli

پست توسط farzin1990 » 05 آپریل 2016, 10:27

سلام دوستان من تاز وارد شدم.یک سوال داشتم در مورد کاربرات مگلی
میخواستم اگه میشه یکی از دوستان حرفه ای.از مرحله اول تا اخر باز و بس کردن کاربرات مگلی را توضیح بده.
اگر با عکس باشه که چه عالی.
و اینکه یک مشگله دیگه هم مگلی من داره وقتی میخوام روشن کنم باید ساسات را بکشم تا روشن بشه و اگه ساسات را ببندم موتور خاموش میکنه
کار به سردی هوا ندار چون اگه ساسات مقداری باز نباشه و کاملا ببندمش همه مدله خاموش میکنه
چه گرم باشه چه سرد :cry:
fashi0481

پست توسط fashi0481 » 15 می 2016, 16:28

سلام به دوستان محترم
من تازه مگلی خریدم سه تا مشکل داره
1_ از زیر روغن ریزی داره
2_ از کاربرات بنزین میده!
3_از باک بنزین میده!
میشه راهنماییم کنید که چطور میشه درستش کنم
روغن ریزی هم از پیچ نیست از بغل در گیریکس هست

تبلیغ و راه اندازی شبکه های اجتماعی ممنوع است
لینک مستقیم به تاپیک مربوطه: viewtopic.php?f=1&t=104105

Mostafa نوشته شده:
تبلیغ هر نوع شبکه اجتماعی از فیس بوک گرفته تا تلگرام و ... در تیونینگ تاک ممنوع است .
تیونینگ تاک فقط با آدرس http://www.tuningtalk.com میباشد . از مطالب عمومی و تخصصی گرفته تا اخبار و اطلاعت فروم , همه و همه در خود فروم بوده و هیچ اطلاع رسانی رسمی خارج از فروم نخواهیم داشت . گروه هایی که به اسم تیونینگ تاک در شبکه های اجتماعی دیگر ساخته شده فاقد اعتبار هستند و اطلاع رسانی هایی که در آنها صورت میگیرد بی اعتبار است .

از دوستان در خواست دارم در صورت مشاهده هر نوع تبلیغ و راه اندازی گروه خارج از تیونینگ تاک ، توسط هر شخص ،از طریق گزارش یا پیغام خصوصی موضوع را با من در میان بگذارند .

پست شما ویرایش شد، سپاس از توجه شما / سلیمی
3adegh
شروع حركت
نوع خودرو: سورن توربو

پست توسط 3adegh » 28 می 2016, 20:47

با نام خدا و سلام

دوستان قصد خرید مگلی کارکرده (مدل 93 یا 94) رو دارم ، در مورد موتور کاملا بی اطلاع هستم و میخواستم اگر امکانش هست در مورد خرید موتور کارکرده راهنماییم کنید که چه چیزایی رو حتمن بررسی کنم و ....

دمتون گرم
mx10100
شروع حركت
نوع خودرو: پراید 86

پست توسط mx10100 » 04 ژولای 2016, 18:08

سلام
http://www.8pic.ir/images/icfv0qvn6b1t2hcv7mi9.jpg
این عکس تو صفحه201 دیدم میشه تنظیم این پیچ رو بگید چطور هست
-وظیفه این پیچ محدود کردن هوا هست یا سوخت ، اگه میشه با شماتیک کارکردش رو بگید چطور هست
-----------------------
موتور خودم رو دست زدم به این پیچش و الان دقیقا همون طور سرجاش برگردوندم ولی عطسه می زنه وقتی گاز ول میکنی
امید زیوری

پست توسط امید زیوری » 06 ژولای 2016, 00:07

سلام دوستان مب خوام موتور بخرم بنظر شما مگلی بهتره یا دیلیم وقیمت روزشو خبر دارین چقدر فرق داره

،

سلام دوستان بره من وقتی زدم زمین پیچ زیرفلاپ که از زیر دنده وصل میشه افتاد ایا هست پیچو تهیه کنم
gmh250
نوع خودرو: cbr1

پست توسط gmh250 » 11 ژولای 2016, 12:41

سلام دوستان
کسی نمیدونه بوش کمک و لوازم کاربرات مگلی رو کجا میشه تهیه کرد ؟
بعد چه کاربراتی بغیر از کاربرات خودش میشه روش راحت انداخت؟
با تشکر فراوان :hb: :hb: :hb:
نمایه کاربر
mj62
شروع حركت

پست توسط mj62 » 22 آگوست 2016, 02:18

سلام دوستان
من كل اين تاپيك رو مطالعه كردم و واقعا ازتون تشكر مى كنم ،دم همگى گرم

من رو ى موتور ها و ماشين هاى زيادى كار كردم ولى اين موتور مگلى من رو متحير كرده و واقعا بعد از اين همه سال متوجه شدم معنى واژه سرطان در مورد وسيله نقليه چيه

من يك ماه پيش تصميم گرفتم يه موتور مگلى بخرم و مثل ماشين يا موتور هاى ديگه اى كه دارم ،براى تفريح و سرگرمى باز كنم و به نوعى تعمير اساسى كنم،اين موتور رو از يكى از دوستام كه واقعا موتور ديوونش كرده بود خريدم،خلاصه شروع به بازسازى كردم ،انجين و كاربراتور،رادياتور ،فن رادياتور ،باترى ،زنجير ،چراغها و راهنما،جوش پلاستيك فلاپها صدا گيرى،..... رو با هر بدبختى بود با كار مداوم شبانه روزى بالاخره تموم كردم،رفتم تو نيايش تست بگيرم،تاپاسپيد رسيد به ٩٠مايل ،پيچ كارتر زد بيرون روغن موتر ريخت و خدا رحم كرد كه نمردمتصویر
به هر بدبختى زنگ زدم با جرثقيل بردم كارگاهم،يه پيچ كارتر هندايى رو تراش دادم ارتفاعش رو و بستم و روغن ريختم،بعد موتور رو شستم،امروز روشن كردم و رفتم تا يه دورى بزنم، تو اتوبان حكيم يهو خاموششد،و روشن نشد،چون به خودم ايمان دارم احساس ميكنم اينبار ترانزيستور ه و يه درد ديگه.
خلاصه نميدونم بااين برم كامنت ناموسى واسه شركت كوير بذارم يا كارخونه چينى،راهنماييم كنيد لطفا؟تصویر
امید زیوری نوشته شده:سلام دوستان بره من وقتی زدم زمین پیچ زیرفلاپ که از زیر دنده وصل میشه افتاد ایا هست پیچو تهیه کنم
سلام ،داداش از پيچ مهره فروش هاى ميدان قزوين ميتونى تهيه كنى
fashi0481 نوشته شده:سلام به دوستان محترم
1_ از زیر روغن ریزی داره
3_از باک بنزین میده!
سلام حدس ميزنم بايد ايراد بنزين رو از طريق چك كردن شير بنزين و شيلنگ بنزين در مسير ش به كاربراتور بشه فهميد،در مورد روغن هم در كلاچ رو يه نيگا شل و سفتى پيچ هاش بنداز،ضمن اينكه بايد عرض كنم انتظار ايراد هاى عجيب و غريب رو هم بايد داشته باشى ،ماشالله به اين طراحى و مونتاژ دو زارى

Sent from my iPhone using Tapatalk

پست های متوالی شما ادغام شدند، لطفا از ارسال پست های متوالی در بازه زمانی کوتاه بپرهیزید، (مدت زمان مجاز برای ویرایش پست سی دقیقه درنظر گرفته شده، در حالیکه پست های شما به صورت متوالی در فاصله دو دقیقه از یکدگیر ارسال شدند) چنانچه نیاز به اضافه کردن مطلبی به پست قبلی خود میبینید از ارسال پست مجدد بپرهیزید و از گزینه ویرایش استفاده کنید

سپاس و ممنون از توجه شما / سلیمی
امیرمسعودملکی

پست توسط امیرمسعودملکی » 01 سپتامبر 2016, 15:42

سلام.
وقت همگی بخیر.دوستان میخواستم بپرسم توپی چرخ عقب مگلی را میشه با توپی موتور دیگه ای تعویض کرد؟
چند روزه که چرخ عقب موتورم تق تق صدا میده.توپی خودشم که به این راحتیها گیر نمیاد.
کسی تجربه این مشکل را نداشته که کمکم کنه لطفا؟؟؟
ممنون
Ali.n2000
نوع خودرو: کرایسلر۲۰۰

پست توسط Ali.n2000 » 05 ژانویه 2017, 17:27

باسلام و درود خدمت مگلی سواران
بعد از یه هفته موفق شدم کل مباحث را مرور کنم ولی ظاهرا اساتید دیگه حضور ندارن و بقیه اعضا هم بیخیال شدن و گذاشتن این تاپیک خاک بخوره.من خودمم تازه وارد هستم وتازه موتور را گرفتم. دوست ندارم این تاپیک خاک بخوره پس از اعضا و اساتید خواهش میکنم مثل اوایل این تاپیک را فعال و گرم کنن.
foadsuzuki
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: bmw 320 e21

پست توسط foadsuzuki » 12 فوریه 2017, 09:24

[quote="fashi0481"]سلام به دوستان محترم
1_ از زیر روغن ریزی داره
3_از باک بنزین میده!