همه چیز در مورد Radisson 200 كوير

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد موتور سیکلتهایی که استفاده های متعدد دارند

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
amirreza_gh
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پاژن glv آپاچی
محل اقامت: شهر عارف
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: همه چیز در مورد Radisson 200 كوير

پست توسط amirreza_gh » 30 می 2012, 21:36

مبارک باشه!
من هم امروز گمرک بودم واسه موتورم لاستیک جلو گرفتم اونم یاسا گل کراسی! جالب اینجا که روز قبلش به یاسا زنگ زدم گفت داریم ما هم آدرس گرفتیم رفتیم فروشگاهش نزدیک کارخونه جاده قدیم بود. آخرش یارو گل شهری گذاشت جلومون گفتم آخه بابا خودت گفتی کراسی داریم,گفت اینم کراسیه دیگه!گفتم ممنون ,اومدیم گمرک 39 با چونه گرفتیم!جالب اینجاس گل شهری در کارخونه 34 تومن و لاستیک فروشی 32 تومن بود!
ولی پیشنهاد میکنم به سلامتی که سرعت موتورتون زیاد شده یه لاستیک عاج درشت بگیرید هم برای جلو هم عقب که خدانکرده موتور از زیرتون در نره چون تریل همینطور که میدونید تعادل درستس نداره.ولی به نظر من یارو دلش به حال موتور شما نسوخته چون گرد و خاکا حتی ریزش مثل سمباده موتورو میخوره! حالا خود دانید!
من هم یه زمان میخواستم رادیاتور آب برای موتور بذارم حتی رادیاتور بخاری رنو و لوله های آلومینیومی و پمپشو گرفته بودم و نقشش هم کشیده شده بود ولی به این نتیجه رسیدم که وسیله هرچی ساده تر باشه دردسرش کمتره یوقت دلش خواست تو بیابون کار نکنه بدتر جلوی خنک شدن خود موتورو هم میگیره بعد رینگ میچسبونه اونوقت خربیار باقالی بارکن! چه برسه به اینکه رادیات روغن باشه و موتور بی روغن بمونه بازم خود دانید!
نمایه کاربر
tack
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط tack » 01 ژوئن 2012, 03:59

امیر خان برای شما هم مبارک باشه :)
داشی تاثیر این فیلتر هوا به نظر شما خیلی محسوسه که جوراب زنانه انداخته وفیلتر شو در اورده ؟
نمایه کاربر
amirreza_gh

پست توسط amirreza_gh » 01 ژوئن 2012, 20:44

آقا مسعود حقیقتا چند روز پیش موتور من تو دور بالا ریب میزد فیلتر هوا رو در آوردم دیدم ریب زدن قطع شد ولی هیچ تاثیری روی سرعتش نداشت(امتحان کردم)البته فیلتره از نویی روش بود!ولی به نظر من درصد ترکیب سوخت با اینکار به هم میخوره!
نمایه کاربر
tack
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط tack » 01 ژوئن 2012, 21:34

ممنون امیر جان

من بردم گمرک که اچارکشی بکنه دیدم الان از تو موتور یه صدایی مثل موتور هواپیما داره میاد... من راضی تر شدم اچار کشی کرده... و فیلتر هواش + خورشیدیش رو عوض کردم... سیستم برق شو هم شاید عوض بکنم که بهتر بشه... کلان با 20 تومان یارو میگفت همه چی سیستم برقش عوض میشه و خیلی بهتر میشه...
نمایه کاربر
amirreza_gh

پست توسط amirreza_gh » 12 ژوئن 2012, 11:16

دیروز با اجازه مبلغ 80 هزار تومن برای موتور پیاده شدم :( به این صورت که توی خیابون میرفتم دیدم صدایی که وقتی هندل پایینه (قزقز)ازموتور میاد بیخیال رفتیم دیدم شدید شد بعد هندل رفت پایین هرکاری کردم استارت ,هل و.. باز هندل پایین میومد خلاصه بعد از 1 ساعت پیاده روی با موتور به خونه رسیدم! کارتلو باز کردم چیزی اشکال ندیدم بعد که بستم دیدم خوب شد!همین که سوار شدم یک زدم رفت پایین! خلاصه با گرفتن از ستون ماشین بابام بعد از 10 کیلومتر به تعمیرگاه رسیدم(شما فرض کنید حالت دستمونوبعد از 10 کیلومتر کشیده شدن!!!)بعد که اونجا رسیدم فهمیدم اگه با 2 راه میوفتادم این اشکال نمیشد!!!خلاصه سپردمش نعمیرکار گفت کل موتور باید داغون بشه!بعد بازش کرد شفت خودرو به اصطلاح کچل کرده بود بلبرینگ سوزنی روی پوسته هم گیرپاچ بعد دیدم شفت هندل که یک چرخ دنده روشه ظاهرا دندش روون بود ولی وقتی با فشار میچرخوندیش گیرپاچ میکرد!خوب که دیدم وگرنه یارو گفت اشکال نداره .خلاصه بعد از خرید شفت کامل هندل و شفت خودرو و بلبرینگ ژاپنی و واشر سرسیلندر و واشر کامل و روغن با 40 تومن دستمزد شد 80 تومن سرراست! البته یارو خیلی جون کند چون موتور باید کامل لخت میشدتا انجین در بیاد .شانسی که آوردم من میخواستم خودم بازش کنم در اینصورت موتورو باید کیلویی میدادم نون خشکی! ولی نوش جونش واقعا موتور مردیه!
نمایه کاربر
mohsenkasaei
نوع خودرو: RADISSON 200cc

پست توسط mohsenkasaei » 06 ژولای 2012, 13:23

کسی نیست به من موتور رادیسون 200 سی سی کویر بفروشه؟
kahkeshan425
شروع حركت
نوع خودرو: radison 200

پست توسط kahkeshan425 » 07 ژولای 2012, 08:32

چند روز پیش رفتم فروشگاه یه موتور تریل دیدم فروشنده گفت انجینش طرح کاواساکی هست قیمت 3300000 هزار تومن . خیلی تعجب کردم راستش به خوشکلی رادیسون که نبود هیچ بعضی از امکانات رادیسون مثل دزدگیر هم نداشت. گفتم حواستون باشه مثل اینکه موتورها خیلی گرون شده . اینجا دیگه رادیسون نمیفروشن . کسی میدونه قیمت الانش چنده؟؟
نمایه کاربر
amirreza_gh

پست توسط amirreza_gh » 09 ژولای 2012, 10:10

درسته,به نظر من این با ابهت ترین موتوریه که ایران ساخته! قزوین آخرین قیمتش 2800 بود شما کدوم شهر تشریف دارید که کمیاب شده؟
برای تنوع عکس موتورمو میذارم تا دوستان دیگه اگه خواستن عکس موتوراشونو بذارن تا تاپیک رونق سابقشو پیدا کنه!

http://upload.tuningtalk.com/upload/20120419113.jpg
http://upload.tuningtalk.com/upload/20120419115.jpg
kahkeshan425
شروع حركت
نوع خودرو: radison 200

پست توسط kahkeshan425 » 09 ژولای 2012, 11:04

خواستم عکس موتورم رو بذارم منصرف شدم اخه موتور من دقیقا تو مایه های موتور شما با همین رنگ و تیپ و قیافه هست و همونجور که تحویل گرفتم هیچ تغییریش ندادم. فقط ایینه هاش گرده. راستی یه چیزی من از چراغ جلوی رادیسون خیلی خوشم نمیاد فکر می کنم اگه مستطیلی بود قشنگ تر بود کسی امتحان نکرده بینم بهش میاد یا نه . نظر شما چیه؟
نمایه کاربر
amirreza_gh

پست توسط amirreza_gh » 09 ژولای 2012, 15:29

مثل این موتور قرمزا که فکر کنم پشرو هست و چراغ بزرگی داره فکر کنم جلف بشه ولی هرکی این موتور ما رو دیده میگه مشابه سی ار ام هست!ولی من که نفهمیدم کجاش شبیه اونه! اما اگه چراغ و دور چراغی سی ار ام که چراغش کوچیکه نصب کنیم فکر کنم بد نباشه.ولی چراغ این زبون بسته رو هم هوندا طراحی کرده و تقریبا طراحیش به روزه,البته سلیقه ها فرق داره.
ارسال پست

بازگشت به “دو منظوره Dual Purpose”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان