مشکلات برقی موتور

تصویر بحث و تبادل نظر در باره موتور سیکلتهای touring - cruisers

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
Armin ershad
نوع خودرو: موتور سیکلت رکورد

مشکلات برقی موتور

پست توسط Armin ershad » 26 می 2015, 01:40

سلام دوستان ببخشید من یه موتور ویو رکورد دارم که موقعی که موتور روشنه چراغش خیلی ضعیفه وقتی که گاز میدم فقط اولش یه لحظه پر نور میشه بعدش هرچقدرم گاز بدم باز کم نوره و وقتی که تو حال ترمز میگیرم چراغاش قوی میشه ولش که میکنم همون اشو همون کاسه. بعدشم یه موشکل دیگه هم دارم سر شمع موتور دود گرفته و بعضی وقتا هم یه کمی از اگزوز دود میزنه بیرون این از چی میتونه باشه ایا پیچ هوا بیشتر بازه یا کمتر ؟ ممنون میشم کمکم کنید . یه مشکل دیگه هم هس که چراغ باطری که تو امپر هست فقط یه خط قرمزش روشنه دیگه از بقیه خبری نیس باتری هم تازس بدون باتری هم روشن میشه دیگه فک نکنم از شارزرش باشه . باز ممنون میشم کمکم کنید مرسی
نمایه کاربر
ho3ein2000
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پژو2000
تماس:

Re: مشکلات برقی موتور

پست توسط ho3ein2000 » 19 ژولای 2015, 19:33

Armin ershad نوشته شده:سلام دوستان ببخشید من یه موتور ویو رکورد دارم که موقعی که موتور روشنه چراغش خیلی ضعیفه وقتی که گاز میدم فقط اولش یه لحظه پر نور میشه بعدش هرچقدرم گاز بدم باز کم نوره و وقتی که تو حال ترمز میگیرم چراغاش قوی میشه ولش که میکنم همون اشو همون کاسه. بعدشم یه موشکل دیگه هم دارم سر شمع موتور دود گرفته و بعضی وقتا هم یه کمی از اگزوز دود میزنه بیرون این از چی میتونه باشه ایا پیچ هوا بیشتر بازه یا کمتر ؟ ممنون میشم کمکم کنید . یه مشکل دیگه هم هس که چراغ باطری که تو امپر هست فقط یه خط قرمزش روشنه دیگه از بقیه خبری نیس باتری هم تازس بدون باتری هم روشن میشه دیگه فک نکنم از شارزرش باشه . باز ممنون میشم کمکم کنید مرسی
سلام
وقتی خاموش میکنید نورش عادی میشه؟
احتمالا مشکل از شارژر باشه(زیر باک)
از دیروز بیاموز، در امروز زندگی کن و به فردا امیدوار باش. نکته مهم آنست که از پرسشگری باز نایستی.
آلبرت اینشتین
ارسال پست

بازگشت به “touring - cruisers”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان