در رابطه با اونجر

تصویر بحث و تبادل نظر در باره موتور سیکلتهای touring - cruisers

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
شهرام جان
شروع حركت
نوع خودرو: تیبا
Has thanked: 0
Been thanked: 0

در رابطه با اونجر

پست توسط شهرام جان » 29 ژولای 2015, 12:25

سلام دوستان اونجر سوار .
از اونجائي كه بعضي از دوستان در خصوص خريد اونجر اطلاعات مي خوان يه توضيح مختصر ميدم البته نه براي تشويق خريد و نه منصرف كردن از خريد . فقط از ديدگاه خودم . يه اونجر 220 مدل 90 از نمايندگي در خ وليعصر تهران خريدم به قيمت 3700 كه با پول بيمه و هزينه باربري 3900 برام آب خورد . از موتور فقط تفريحي استفاده شد و در سال 94 با كاركرد 3000 به مبلغ 5400 بدون بيمه فروخته شد . نقطه قوت اين موتور سواري راحت در تايم كوتاه مثلا 1 ساعت مي باشد . نسبت به حجم موتور مصرف سوخت خوبي دارد . شتاب اوليه با توجه به وزن و حجم موتور چشمگير مي باشد . صداي انجين خصوصا در دور بالا زيباست . سواري نرمي دارد .استايل زيبائي دارد . براي مسافرت هاي كوتاه مثلا 2 ساعت لذت بخشه .
از لحاظ ضعف ها : موتور تخته گاز 110 بيشتر نميره كه تو كفي به انجين فشار مياد ! بخاطر ضرايب دنده در گيربكس 2-لوازم بسختي گير مياد و بسيار گرونه 3- يك مقدار بد فروشه يعني طالب خودشو ميخواد 4- كيفيت ساخت در موتور 220 به مراتب از 200 بد تره ، مثلا شما آب كاري سر سيلند 220 كه نگاه ميكني بدت مياد . 5- روي ترمز عقب اصلا حساب باز نكنيد ، و يه موتور كروز با اين وزن در جلو بايد 2 دسيك باشه 6-استيل روي باك اصلا دنبالش نگرد چون تو خود هند هم پيدا نميكني ، اتفاقا اين قطعه چون در معرض ريختن بنزين قرار داره در كيلومتر هاي بالاي 10000 هزار حتما خراب ميشه ! 7- به نسبت پولي كه ميدي ميشه گفت گرونه !
بازم دوستان استاد هستن و من فقط تجربيات خودمو گفتم . اميدوارم به دوستان توهيني نكرده باشم
ضمنا يه سري قطعات داشتم كه در تاپيك قطعات اونجر گذاشتم . كسي بدردش خورد در خدمتم . موفق باشين
androgynous
شروع حركت

Re: در رابطه با اونجر

پست توسط androgynous » 06 ژوئن 2016, 12:48

سلام دوستان یه سوال
اگه من رو اونجر 220 دوتا فن یا هر چیز دیگه که 3 امپر تو حالت 100 درصد کارایی برق مصرف کنه
ایا به موتور و دینام فشار میاد؟؟
البته دائم روشن نیست ها
لطفا زودتر بگین
نمایه کاربر
حامد1
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: XL125.CPIsx250.Titan
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط حامد1 » 02 ژولای 2016, 06:01

شهرام جان نوشته شده:سلام دوستان اونجر سوار .
از اونجائي كه بعضي از دوستان در خصوص خريد اونجر اطلاعات مي خوان يه توضيح مختصر ميدم البته نه براي تشويق خريد و نه منصرف كردن از خريد . فقط از ديدگاه خودم . يه اونجر 220 مدل 90 از نمايندگي در خ وليعصر تهران خريدم به قيمت 3700 كه با پول بيمه و هزينه باربري 3900 برام آب خورد . از موتور فقط تفريحي استفاده شد و در سال 94 با كاركرد 3000 به مبلغ 5400 بدون بيمه فروخته شد . نقطه قوت اين موتور سواري راحت در تايم كوتاه مثلا 1 ساعت مي باشد . نسبت به حجم موتور مصرف سوخت خوبي دارد . شتاب اوليه با توجه به وزن و حجم موتور چشمگير مي باشد . صداي انجين خصوصا در دور بالا زيباست . سواري نرمي دارد .استايل زيبائي دارد . براي مسافرت هاي كوتاه مثلا 2 ساعت لذت بخشه .
از لحاظ ضعف ها : موتور تخته گاز 110 بيشتر نميره كه تو كفي به انجين فشار مياد ! بخاطر ضرايب دنده در گيربكس 2-لوازم بسختي گير مياد و بسيار گرونه 3- يك مقدار بد فروشه يعني طالب خودشو ميخواد 4- كيفيت ساخت در موتور 220 به مراتب از 200 بد تره ، مثلا شما آب كاري سر سيلند 220 كه نگاه ميكني بدت مياد . 5- روي ترمز عقب اصلا حساب باز نكنيد ، و يه موتور كروز با اين وزن در جلو بايد 2 دسيك باشه 6-استيل روي باك اصلا دنبالش نگرد چون تو خود هند هم پيدا نميكني ، اتفاقا اين قطعه چون در معرض ريختن بنزين قرار داره در كيلومتر هاي بالاي 10000 هزار حتما خراب ميشه ! 7- به نسبت پولي كه ميدي ميشه گفت گرونه !
بازم دوستان استاد هستن و من فقط تجربيات خودمو گفتم . اميدوارم به دوستان توهيني نكرده باشم
ضمنا يه سري قطعات داشتم كه در تاپيك قطعات اونجر گذاشتم . كسي بدردش خورد در خدمتم . موفق باشين
ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. فقط یه سوال: همه اونجرها 110 تا بیشتر نمیرن یا این موردی بوده؟
شهرام جان
شروع حركت
نوع خودرو: تیبا

پست توسط شهرام جان » 16 اکتبر 2016, 11:59

اكثراً همينجورن . چون با انجين 220 براي اين سرعت طراحي شدن . با تغيير خورشيدي ميشه تا 10 كليلومتر به سرعتش اضافه كرد ولي بيشتر از اون نبايد ازش توقعي داشته باشين . ولي در كل موتور بي خرج و بي دردسريه .
ارسال پست

بازگشت به “تورینگ و کروزر”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان