Harley-Davidson هارلي ديويدسون

تصویر بحث و تبادل نظر در باره موتور سیکلتهای touring - cruisers

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
سهيل
راننده حرفه اي
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: Cranfield,UK تهران -ایران

پست توسط سهيل » 25 سپتامبر 2007, 02:37

خوب جواب اين سوال بر ميگرده به سياست هاي ايران
زمان قبل از انقلاب نه تها كم نبود بلكه موتور هاي پليس و ارتش هم همه هارلي ديويدسون بود چون اون موقع با آمريكا رديف بودن
بعد انقلاب و تحريم و اين حرفا كلا چيزاي آمريكايي كم شد اينم روش
بعد اين منافق ها هي اومدن ترور كردن سال 64 گفتن 400 سي سي به بالا ممنوع
بعد شد 250 به بالا
بعدبه 250 هاي 2 زمانه هم گير دادن
ديگه از 79 خود 250 هم ممنوع شد .81 گير شديد شديد شد. بعد هم كلا دو زمانه سال 83 ممنوع شد.
حالا اين موتوري كه گذاشتي اصلا هارلي ديويدسون نيست
اين يه موتور costum هست كه افراد علاقمند خودشون درست مي كنن
فقط engine اين موتور هارلي هست حالا مي تونه هارلي هم نباشه
از مدل هاي ديگه اي هم استفاده شه

در مورد حرف سعيد موافق نيستم. همين الان مدل هاي 72 هارلي توايران تا 30 مليون هم قيمت دارن
و كلا هارلي رو به خاطر هارلي بودنش مي خرن
نه براي شتاب يا تاپ اسپيد يا حتي راحتي
چون گزينه هاي بهتر زيادي در برابرش وجود دارن
تنها چيزه منحصر به فرد هارلي صداي موتورشه كه كسه ديگه اي حق نداره اونو تقليد كنه و اين صدا به خاطر نحوه خاص طراحي ميل لنگ هست كه دو تا 360 درجه كامل نمي چرخه و باعث مي شه اون صداي خاص توليد بشه
اين تكنولوژي و استفاده از اون تحت انحصار هارلي ديويدسون هست و كس ديگه اي اجازه استفاده از اونو نداره و كروزر ساز هاي ديگه با مانهور روي اگزوز سعي مي كنن طنيني نزديك به هارلي ايجاد كنن
نمایه کاربر
مرد تنها
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cadillac Seville
محل اقامت: تهران

پست توسط مرد تنها » 25 سپتامبر 2007, 03:07

آقا سهيل از اين موتورها تو ايران هست؟مي شه سفارش داد و به ايران آورد؟
نمایه کاربر
saeid_firebird
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

پست توسط saeid_firebird » 25 سپتامبر 2007, 03:10

سلام
سهيل جان حرفات رو كاملا قبول دارم اما:

saeid_firebird نوشته شده:
اول از همه موتور هاي هارلي طرفداران خاص خودشو داره . در كل موتورهائي نيستند كه تو بورس باشن.

اين حرفه منو قبول داري؟
چرا به راحتي موتور هاي بايك و سوپر بايك وارد ميشه ؟ چون طلبه زياد داره اما راجع به هارلي اون مقدار خواستار وجود داره؟؟؟ =n
نمایه کاربر
مرد تنها

پست توسط مرد تنها » 25 سپتامبر 2007, 03:57

saeid_firebird نوشته شده:سلام
سهيل جان حرفات رو كاملا قبول دارم اما:

saeid_firebird نوشته شده:
اول از همه موتور هاي هارلي طرفداران خاص خودشو داره . در كل موتورهائي نيستند كه تو بورس باشن.

اين حرفه منو قبول داري؟
چرا به راحتي موتور هاي بايك و سوپر بايك وارد ميشه ؟ چون طلبه زياد داره اما راجع به هارلي اون مقدار خواستار وجود داره؟؟؟ =n
به نظر من به خاطر اينكه ازش استفاده سياسي مي كنن.مثلا بادي گاردا و...
يادش بخير ديپلم كه گرفتم انقد عشق موتور داشتم كه رفتم دنبال اينكه بادي گارد شم اما شرايط جسماني من به درد اين كار نمي خورد.بايد حداقل قد 170 سانت باشه ولي من نبودم و بايد در يكي از رشته هاي رزمي مقامي داشته باشي كه من نداشتم.بعدشم كه نااميد شدم.ديگه هم دنبالش نرفتم. :sad: :cry:
رضا عمراني
مدیر کلوپ موتورسیکلت

پست توسط رضا عمراني » 25 سپتامبر 2007, 23:18

هارلي كلا موتوريه كه تو تمام دنيا از اون بيشتر استفاده تفريحي و تشريفاتي ميشه
تو كشور ما هم كه موتورهاي كروز وهارلي در بين نسل جوان ناشناخته هست
موتورهاي كروز از برندهاي معتبر معمولا بالاي 250 سي سي حجم دارند وطبيعتا به دليل ممنوعيت تردد اين موتورها جاي اون تو كشور ما خاليه
قطعا اگر كروزها قابليتهاي ورزشي داشتند اونها هم در كنار بايكها وارد ميشدند و سر از پيست در مياوردند
در اين چند سال اخير هم كه اين كپي هاي چيني طرح هارلي وارد شدند واقعا موتورهاي بي كيفيتي هستند ونتونستند حتي تداعي گر خاطرات كروزهاي قديم باشند.
Rhytm & Balance
نمایه کاربر
سهيل
راننده حرفه اي
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: Cranfield,UK تهران -ایران

پست توسط سهيل » 26 سپتامبر 2007, 01:33

اين مسعيد چون سوپر بايك ها به خاطر سرعت و شتابشون وقتي كه قاچاق مي يان زودتر خريداري مي شن و طرفي كه موتور سواره بيشتر حال ميكنه و بلاخره حداقل مي تونه با پيست آورد ن يه جورايي باهاش حال كنه يا نصفه شبا بياره بيرون و بالا پايين كنه ولي هارلي خوب خيلي كمتر مي اد ولي در كل يه هارلي وقتي رد بشه نگاه همه رو به خودش جلب ميكنه تو همه جاي دنيا همين جوريه چون طنين صداش باعث جلب توجه همه مي شه

به هر حال اگه واقعا مي خواي مرد تنهاي عزيز مي توني سفارش بدي از دبي يه سري كه كارشون اينه مي ايرن برات ولي براي سوار شدنش بايد يه فكري بكني
نمایه کاربر
شاهين 13
يار قديمي
نوع خودرو: 206TU5
محل اقامت: همين نزديكي

پست توسط شاهين 13 » 26 سپتامبر 2007, 01:54

اون هارلي هاي ناز رو كه سهيل ميگي خيلي دوست دارم با وجود اينكه موتور باز نيستم :grin:

جند تا بازسازي شده و واقعا تميزش كه مثل روز اول هست رو دارن هنوز و من يه چندتايي رو ديدم .

باقي اونهايي رو كه ميگي يا زير باد و بارون نابود شدند و يا بيشترشون رو فروختن به پاكستان و افغانستان يادمه خيلي سال پيش . چيز زيادي يادم نمونده . پدرم در جريان بود . يادمه دوستاش يه چندتايي از مناقصه تميز هاش رو خريدن كه داشته باشن ولي پدرمم چون موتور باز نبود برنداشت . يادمه خيلي مفت هم دادن .

نميدونستم تميزش 30 تومن قيمت داره ! :(
مرگ درست از لحظه یی آغاز می شود که در برابر آن چه مهم است، سکوت می کنی!
مارتین لوتر کینگ
نمایه کاربر
مرد تنها

پست توسط مرد تنها » 26 سپتامبر 2007, 01:55

سهيل نوشته شده:به هر حال اگه واقعا مي خواي مرد تنهاي عزيز مي توني سفارش بدي از دبي يه سري كه كارشون اينه مي ايرن برات ولي براي سوار شدنش بايد يه فكري بكني
سهيل خان يعني مي فرمايين حتي زير نظر فدراسيون هم نمي شه براش پلاك گرفت؟
يه سوال ديگه:اگه قاچاقم بياري بازم به خاطر حجم موتورش بازم اذيتت مي كنن؟يعني اگه بگيرنت جرم سياسي محسوب ميشه و موتور مصادره ميشه؟
بازم سوال:در مورد چاپرز(Choppers)هم توضيح ميدين؟
نمایه کاربر
شاهين 13
يار قديمي
نوع خودرو: 206TU5
محل اقامت: همين نزديكي

پست توسط شاهين 13 » 26 سپتامبر 2007, 02:07

مرد تنها نوشته شده:
سهيل نوشته شده:به هر حال اگه واقعا مي خواي مرد تنهاي عزيز مي توني سفارش بدي از دبي يه سري كه كارشون اينه مي ايرن برات ولي براي سوار شدنش بايد يه فكري بكني
سهيل خان يعني مي فرمايين حتي زير نظر فدراسيون هم نمي شه براش پلاك گرفت؟
يه سوال ديگه:اگه قاچاقم بياري بازم به خاطر حجم موتورش بازم اذيتت مي كنن؟يعني اگه بگيرنت جرم سياسي محسوب ميشه و موتور مصادره ميشه؟
ببين بذار خلاصت كنم . چون موتور مسابقه اي نيست و استيل خاص خودشو داره هيچ كس بهت مجوز نميده !
اين موتور عشق خيلي از موتور بازاست ولي متاسفانه نميشه !

تا اونجايي كه ميدونم موتور گروني هم هست .

تازه بر فرض كه بياري لوازم نداره اينجا !

خلاصه به نظر من ارزش نداره كه بياري و بخوابوني كنج خونه چون موتوري هم نيست كه اگه بخوان بگيرنت بتوني در بري ! انقدر بزرگه كه 3 سوت ميگيرنت تو اين تهران !
مرگ درست از لحظه یی آغاز می شود که در برابر آن چه مهم است، سکوت می کنی!
مارتین لوتر کینگ
نمایه کاربر
siavash brazil
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ix 45 - Charger 2008
محل اقامت: وطن تهران کیش

پست توسط siavash brazil » 26 سپتامبر 2007, 13:03

سلام

اگر بخوايد از دبي سفارش بديد و بياريد هم گرون تموم ميشه براتون هم اينكه نميتونيد اصلا جايي استفاده كنيد ازش ! اگر عشق هارلي داريد يا بايد بيخيال شي كه سخته يا بايد از همين هارلي هاي پيشرو و شهاب اينها استفاده كنيد كه همشون از دم چيني بي كيفت هستند شهاب هارلي يه زمان دور و بر 400/1 بود الان نميدونم . من جاي شما بودم نميتونستم بيخيالش شم همين ساخت شركت هاي داخلي رو ميگرفتم ميسوختم و ميساختم :?
407 0 206 0919
سیاوش.
ارسال پست

بازگشت به “touring - cruisers”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان