پیشنهاد تاسیس کلوپ کروز سواران ایران

تصویر بحث و تبادل نظر در باره موتور سیکلتهای touring - cruisers

مدیر انجمن: رضا عمراني

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
BEN
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ALBERT
محل اقامت: کرمان - تهران
Has thanked: 0
Been thanked: 0

پیشنهاد تاسیس کلوپ کروز سواران ایران

پست توسط BEN » 04 سپتامبر 2010, 03:27

درود به همه دوستان

چند سالی هست تو این فکر هستم که یه کلوپ موتورسواری راه بیندازیم که در اون موتورسوارهای کروز و تورینگ (کلا کسائی که عاشق سفر با موتورسیکلت هستند ) توش عضو بشن و هر چند وقت یک بار تورهای گروهی برگزار کنیم ...

به نظر من کشور ما بهترین فصول آب و هوائی و متنوع ترین مناطق طبیعی رو داره و همچنین حاده های زیبا و یه سری کاستی های زیاد !! که میشه تا حدودی ازشون چشم پوشی کرد ./

خب استارت از من دوست دارم بقیه دوستان علاقمند هم تو بحث شرکت کنند و پیشنهادات خودشونو برای نام کلوپ - اعضاء کلوپ - پاتوق اعضاء - شرایط گروه و ... اعلام کنند تا با هم به یه نتایجی برسیم .

قربان همه :-?
شما دکتر ما دسته موتور ! شما راننده ما پشه ای که از کفه رانندگیت زات الریه کرده !
دیونه
شروع حركت
نوع خودرو: جیپ رنه گید
محل اقامت: آذربایجان
تماس:

Re: پیشنهاد تاسیس کلوپ کروز سواران ایران

پست توسط دیونه » 05 سپتامبر 2010, 03:54

پیشنهاد خیلی خوبیه
ما هستیم
منم دومین عضو کلوپ
مسافرت سهل تا پای جون من هستم
نمایه کاربر
مهرداد دهکردی
دنده 1
نوع خودرو: Sportage-Xantia-LF H
محل اقامت: شهرکرد-پارس جنوبی

پست توسط مهرداد دهکردی » 07 سپتامبر 2010, 13:37

اول باید با هیئت یا فدراسیون صحبت کنید که مجوز بگیرید که رسمیت باشگاه بالا بره و بعد ازطریق همین سایت قرار بزارید و ادامه بدین.
کبوتر با کبوتر باز تنهاست.
نمایه کاربر
BEN

پست توسط BEN » 08 سپتامبر 2010, 03:51

:-) ماشالله به این استقبال !!!

بابا زود باشید اینهمه تو تاپیک سفر با موتور کاربر علاقه مند بود ! چی شد پس ؟؟

سفر با موتور سیکلت عشق است ... نوع دیگری از زندگی و طعم دیگری از شیرینی و خاطرات

دوست عزیز شما در رابطه با فدراسیون درست می فرمائیدو کلا برنامه ای که من برای این کلوپ در نظر دارم خیلی بیشتر از یک مجوز فدراسیون و ... است که اگر تعداد بچه های علاقه مند این تاپیک به یه تعداد مناسبی برسه و هر کسی بتونه یه گوشه کار رو دست بگیره کم کم شروع می کنیم ... فقط یه نکته کوچولو بگم که در حد و اندازه های باشگاههای تفریحی موتورسواری بین المللی می خوام قدم بردارم ... حالا موفقیتش اونم تو مملکت ما کاملا مبهمه اما میشه یه حرکتایی کرد ...

دوستان علاقمند لطفا در این تاپیک آمادگی خودشون و احیانا پیشنهاداتشون رو یه خورده زودتر قرار بدهند :eek:
شما دکتر ما دسته موتور ! شما راننده ما پشه ای که از کفه رانندگیت زات الریه کرده !
نمایه کاربر
مهرداد دهکردی
دنده 1
نوع خودرو: Sportage-Xantia-LF H
محل اقامت: شهرکرد-پارس جنوبی

پست توسط مهرداد دهکردی » 08 سپتامبر 2010, 08:17

بهتره یکم جامعیت کلوپ رو بالا ببری.موتور تریل رو هم وارد فعالیتت کن .در بحث موتور تریل بچه ها فعال تر هستند والان برنامه های آفرود خوبی دارند.
تردد موتور تریل هم راحت تره.
کبوتر با کبوتر باز تنهاست.
نمایه کاربر
MR_SH
دنده 2

پست توسط MR_SH » 08 سپتامبر 2010, 16:28

آقا مهرداد درست میگه اینجا بیشتر تریل سوار هستن واسه همین کمتر این تاپیک جستجو میشه
منم هستم خیلی هم دوست دارم بیام
هم تریل دارم هم ریس هرجور باشه هستم
نمایه کاربر
BEN

پست توسط BEN » 09 سپتامبر 2010, 03:42

mehrdad.s.d نوشته شده:بهتره یکم جامعیت کلوپ رو بالا ببری.موتور تریل رو هم وارد فعالیتت کن .در بحث موتور تریل بچه ها فعال تر هستند والان برنامه های آفرود خوبی دارند.
تردد موتور تریل هم راحت تره.
بله کاملا درست می فرمائید اما سفر آفرود با سفرهای جاده ای ما کمی تفاوت داره اما خب ایرادی هم نداره اگر کسی دوست داره با تریل آنرود سفر کنه حتما می تونه تو این کلوپ عضو بشه ( حتی موتورهای ATV یا ریس ) اما اصل کلوپ بنام موتور های کروز و تورینگ هست چون فلسفه وجودشون با سفرهای طولانی مدت آنرود عجین شده ...
آقا مهرداد درست میگه اینجا بیشتر تریل سوار هستن واسه همین کمتر این تاپیک جستجو میشه
منم هستم خیلی هم دوست دارم بیام
هم تریل دارم هم ریس هرجور باشه هستم
از تمامی دوستان تریل سوار هم که علاقه توانائی و معرفتش (البته همه با معرفتتن ولی یه خورده بیشتر لازم داریم :smile: برای این کار ) دعوت می کنم بیان و پیشنهاداتشون رو بدن ...

راستش برای اول کار به یه خورده خورده کاری نیاز هست مثل تعیین اساسنامه گروه - ثبت و کسب اجازه از فدراسیون - مشخص شدن اعضای اصلی گروه و سمتهایشان در گروه - احداث یک وب سایت اطلاع رسانی - تعیین یک محل ویژه برای قرار ملاقاتهای گروه - پاتوق گروه در شهر های مختلف - و بعد از یه مدت و اجرای چند برنامه شروع به عضو گیری می کنیم و اونوقت میشه گفت کلوپ تقریبا فعالیت خودش رو شروع میکنه اما در اول کار :

دوستان با تجربه در زمینه مسافرتهای گروهی لطف کنند از طریق پی.ام یا ایمیل بنده : behnam.2ch@gmail.com
قوانینی رو که فکر می کنند در نظم بخشیدن به این سفرها کمک می کنه رو با من درمیون بگذارند ...

دوستانی که مایل هستند در این برنامه فعالیت داشته باشند با ایمیل من تماس بگیرند ... توجه داشته باشید این کلوپ در ابتدا نفعی برای کسی ندارد و در نهایت هم اگر پولی از اعضاء گرفته شود صرف فعالیتهای خود گروه می شود ولی اگر باقیمانده ای بود بین همه اعضاء تقسیم خواهد شد یا ... بنابراین هدف رو پول نگذارید بیشتر هدف رو تاسیس و راه اندازی کلوپ قرار بدیم ...

قربان همه :eek:
رضا عمراني
مدیر کلوپ موتورسیکلت

پست توسط رضا عمراني » 09 سپتامبر 2010, 23:44

توجه داشته باشید این کلوپ در ابتدا نفعی برای کسی ندارد و در نهایت هم اگر پولی از اعضاء گرفته شود صرف فعالیتهای خود گروه می شود ولی اگر باقیمانده ای بود بین همه اعضاء تقسیم خواهد شد یا ... بنابراین هدف رو پول نگذارید
صحبت پول شد لازم ديدم كه اين مطلب رو اينجا عنوان كنم
براي تاسيس اين كلوپي كه اشاره كرديد فروم تيونينگ تاك هيچ نقشي نداره و هيچ برنامه اي و هيچ هماهنگي هم قرار نيست از جانب اين فروم انجام بشه
بديهيست رد و بدل شدن احتمالي هر گونه وجه و پولي در رابطه با اين موضوع هيچ ارتباطي با اين فروم نداشته و مسئوليتي بعهده نميباشد
اينو گفتم تا حواس همه باشه
Rhytm & Balance
نمایه کاربر
BEN

پست توسط BEN » 10 سپتامبر 2010, 03:55

صحبت سر پول در این فروم نیست

اصولا هم قرار نیست انجمنی تحت نام تیونینگ تاک شکل بگیره

اینجا فقط فراخوانی است برای افرادی که علاقمندند در راه اندازی این کلوپ نقش داشته باشند و تقاضای راهنمائی است از طرف دوستان باتجربه (که تاحالا یه خورده کم لطفی کرده اند )

بالا هم فقط توضیحاتی بود از روال کاری که در حال انجام است ... حالا هر کی پایه است بسم الله ...

پی نوشت : اصولا انجام و ادامه دادن حرکتهای اینچنینی نیازمند منابع مالی است و کلا بدون پول یعنی کشک ... اما بعد از راه اندازی و بعد از اثبات برادری و صد البته با مدیریت صحیح و برنامه ریزی اصولی و هزار چیز دیگه !! نه مثل صدها کلوپ مشابه و غیر مشابه ایران کشت و زرع بشیوه دیمی !!

:hb:
نمایه کاربر
MR_SH
دنده 2

پست توسط MR_SH » 10 سپتامبر 2010, 12:39

اگه این کار جدی گرفته بشه واقعا خوبه چون اینجا بچه هایی هستن که تقریبا همه تجربه ای دارن و به درد کمک میخورن و با راه اندازی این موضوع میشه یه دسته بندی درست حسابی برای موتور سواری هم داشت
بهر حال بهتره واسه تبلیغ تاپیک اونو تویه امضا هاتون قرار بدید تا بازدید کننده هاش بیشتر بشه بتونیم نتیجه بگیریم
ارسال پست

بازگشت به “touring - cruisers”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان