فیات سی ینا - FIAT Siena.

تصویر
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
pejman-t
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

Re: فیات سی ینا - FIAT Siena.

پست توسط pejman-t » 29 دسامبر 2016, 19:44

pejman-t نوشته شده:سلام دوستان
به زودی تجربه 7 سال و بیش از 2000000 کیلومتر رانندگی و همراهی با فیات سیینا رو برای دوستان به اشتراک میزارم
تا از تجربه کوچک این حقیر سایر دوستان هم استفاده بکنند. فقط هنوز نمیدونم مطالبم رو در ادامه همین تاپیک بنویسم
یا اینکه بدلیل زیاد بودن مطالب و سهولت دسترسی دوستان به شکل یک تاپیک جداگانه داخل فروم بزارم. احتمالا راه دوم رو انتخاب کنم.
[/quote]

دوستان 200000کیلومتر درسته
بابت اشتباه تایپی عذر خواهی میکنم

Kaveh_arashnia نوشته شده:دوستان کسی شماره یا آدرس آقای دهقان یا کسی جز ادموند رو داره؟ ممنون میشم بزارید تاپیک
[/quote]
اقای دهقان مشغول جابجایی هستن فعلا ولی شمارشو براتون فرستادم
یکی دیگه هم هست که باهاش کار نکردم تا حالا ولی انگار زیاد فیات کار نمیکنه

Kaveh_arashnia
نوع خودرو: فیات سی ینا

پست توسط Kaveh_arashnia » 30 دسامبر 2016, 17:11

پژمان جان دستت درد نکنه.ممنون

نمایه کاربر
امير سلطان
دنده 1
محل اقامت: زیر آسمان آبی
تماس:

پست توسط امير سلطان » 20 آپریل 2017, 21:34

pejman-t نوشته شده:سلام دوستان
به زودی تجربه 7 سال و بیش از 2000000 کیلومتر رانندگی و همراهی با فیات سیینا رو برای دوستان به اشتراک میزارم
تا از تجربه کوچک این حقیر سایر دوستان هم استفاده بکنند. فقط هنوز نمیدونم مطالبم رو در ادامه همین تاپیک بنویسم
یا اینکه بدلیل زیاد بودن مطالب و سهولت دسترسی دوستان به شکل یک تاپیک جداگانه داخل فروم بزارم. احتمالا راه دوم رو انتخاب کنم.
آقا همچنان منتظر هستیم...
حقیقت را با بی ‌طرفی مطلق و با روحی آزاد از هر گونه تعصب جستجو کنید.
«رنه دکارت»

http://payeezeoryan.blogfa.com/

نمایه کاربر
hexman
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dena-Matiz

پست توسط hexman » 21 آپریل 2017, 15:03

درود دوستان

فیات سینا از لحاظ هزینه های تعمیر ونگهداری در چه وضعیتی هست؟ قطعاتش آیا گرون گو کمیاب میباشند؟

Kaveh_arashnia
نوع خودرو: فیات سی ینا

پست توسط Kaveh_arashnia » 21 اکتبر 2017, 13:59

سلام و عرض ادب دوستان عزیز.ماشین بنده چند روزی هست که به مشکل خورده اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.ماشین وقتی که سرده روشن میکنم صدای عادی خودش رو میده و هیچ مشکلی هم نداره ولی بعد از این که گرم میشه صدای سوپاپاش بالا میره و به تر تر میوفته.هرچقدر بیشتر گرم میشه صدای سوپاپاش بالاتر میره.پیش ادموند رفتم گفت ۱ مکمل روغن بریز روغنت خیلی نرم هستش منم ۱ مکمل ریختم .صدای سوپاپا کمتر شد ولی بازهم بلنده.الانم میگه که باید سر سیلندرت باز بشه تا معلوم بشه.روغنی که میریزم کاسترول مگنتیک ۱۰w۴۰ هست و ۱۰۰۰ کیلومترم باهاش راه نرفتم که یهو به صدا افتاد.آمپر آبم هم به هیچ عنوان بیش از حد بالا نمیره.اگر کسی تجربه مشابه داره یا نظری داره ممنون میشم راهنماییم کنه.هزینه ۳ ۴ میلیونی برای ماشین ۲۰ میلیونی واقعا نمیصرفه

Erfantomcat
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Erfantomcat » 04 نوامبر 2017, 23:36

سلام دوستان فیات سوار میشه راهنماییم کنید . من یه سیلو ۸۱ خیلی تمیز دارم ولی دیگه تکراری و خسته کننده شده می خام بفروشمش یه سینا بخرم ولی مشکلی که دارم همدان هستم و اینجا خبری از نمایندگی یا قطعه فروش و حتی تعمیرگاه اختصاصی فیات نیستش
بنظرتون بخرم یا نخرم ؟؟؟؟

نمایه کاربر
hexman
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dena-Matiz

پست توسط hexman » 22 نوامبر 2017, 21:59

Erfantomcat نوشته شده:سلام دوستان فیات سوار میشه راهنماییم کنید . من یه سیلو ۸۱ خیلی تمیز دارم ولی دیگه تکراری و خسته کننده شده می خام بفروشمش یه سینا بخرم ولی مشکلی که دارم همدان هستم و اینجا خبری از نمایندگی یا قطعه فروش و حتی تعمیرگاه اختصاصی فیات نیستش
بنظرتون بخرم یا نخرم ؟؟؟؟
برادر من خیلی ها در به در دنبال سیلو تمیز و سالم میگردن گیر نمیارن شما که داری لذتش رو ببر نرمی و راحتی سیلو و لذت رانندگی با این ماشین رو هیچ ماشین هم رده ای با اون نداره

amin_ir
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط amin_ir » 06 دسامبر 2017, 10:42

با سلام دوستان اگر لطف کنید تلفن یا آدرس آقای دهقان یا هر تعمیرکار فیات دیگه ای جز ادموند را بذارید ممنون میشم

ارسال پست

بازگشت به “فیات Fiat”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان