پيش‌فروش فيات سي‌ينا آغاز شد

تصویر
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
مهدي جون
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: مشهد

Re: پيش‌فروش فيات سي‌ينا آغاز شد

پستتوسط مهدي جون » جمعه 22 آذر 1387, 6:39 pm

سلام.
از راهنمایی دوستان خیلی ممنون.
2 عامل باعث شد من این ماشینو انتخاب کنم...1.طراحی داخلی که به نظر من از ماشینای هم قیمتش خیلی بهتره.
2.مثل 206 و l90و... هنوز زیاد نیس.(لا اقل تا سال اول)
ولی یه سری معلیب هم داره : موتور ضعیف.طراحی نامناسب دربها (مخصوصا درب عقب).عدم ارزش در مقابل بهای پرداختی(این مورد در مورد همه خودروها در ایران صدق میکنه)
به هر حال با اجازه دوستان من یه دونه ثبت نام کردم.
تاریخ تحویل 31.2 رنگ : سفید.ذغالی.نقره ای
در مورد رنگ هم اگه نظری دارین ممنون میشم.

نمایه کاربر
mrm
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: بوخت اردشیر: لیان
تماس:

پستتوسط mrm » جمعه 22 آذر 1387, 7:50 pm

مهدي جون نوشته شده:سلام.
2 عامل باعث شد من این ماشینو انتخاب کنم...1.طراحی داخلی که به نظر من از ماشینای هم قیمتش خیلی بهتره.
ولی یه سری معلیب هم داره : موتور ضعیف.طراحی نامناسب دربها (مخصوصا درب عقب).عدم ارزش در مقابل بهای پرداختی(این مورد در مورد همه خودروها در ایران صدق میکنه)

مهدی جون خیلی مبارکه
1. در مورد طراحی داخلی کاملن باهات موافقم. حتی به نظر من طراحی خارجیش هم از بقیه سرتره.
2. زیاد نبودن در کنار این حسنی که شما گفتین این عیب رو هم داره که امتحان پس نداده و یه جورایی هندونه ی در بسته س.
3. در مورد خودروهایی که وارد ایران شدن، تندر از بقیه به قیمت اونور آبش نزدیکتره ( در فرانسه تندر فول : 10290 یورو ).
4. طبق معمول رنگهای تولید داخل محدود به همین چند رنگ میشه و از تنوع رنگ مطلوب برخوردار نیست. فلذا به سلیقتون و نمونه زنده مراجعه کنین.
5. بازم مبارکت باشه و چرخش واست حسابی بچرخه. :wink: :-) :)

نمایه کاربر
mrm
تماس:

پستتوسط mrm » جمعه 22 آذر 1387, 7:56 pm

مازيار نوشته شده:(نمیدونم این شرکت سازنده و متصدیانش عقل ندارن تو سر؟ آخه چه انتظاری دارن این ماشین با این قیمت و این موتور به تیراژ تولید بیش از 30 هزار دستگاه در سال دست پیدا کنه؟!!!)

آخه مازیار جون تو دیگه چرا؟؟؟!!!
تو که خودت دستت تو کاره و استاد مایی؟! :div:

اگه به اون قیمتی که منو تو دوست داریم وارد شه، پس کی باید محصولات سوپر پیشرفته خودروسازان گرامی رو بخره؟؟؟ :lol: :wink:
ای خدا یعنی میشه.... :evil:

پدرام لوگان
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: kia sorento
محل اقامت: Tehran
تماس:

پستتوسط پدرام لوگان » جمعه 22 آذر 1387, 8:02 pm

مهدي جون نوشته شده:سلام.

مبارك باشه.
چقدر تموم ميشه قيمتش ؟
زياد نبودنش تو بازار خيلي جذابه.تازه كه تندرمو گرفته بودم روزي 3-4 تا مصاحبه كننده داشتم كه اين چيه :-(

نمایه کاربر
مازيار
يار قديمي
نوع خودرو: گرامی ِ N
محل اقامت: خاک پاک تیونینگ تاک!!
تماس:

پستتوسط مازيار » جمعه 22 آذر 1387, 8:05 pm

mrm نوشته شده:
مازيار نوشته شده:(نمیدونم این شرکت سازنده و متصدیانش عقل ندارن تو سر؟ آخه چه انتظاری دارن این ماشین با این قیمت و این موتور به تیراژ تولید بیش از 30 هزار دستگاه در سال دست پیدا کنه؟!!!)

آخه مازیار جون تو دیگه چرا؟؟؟!!!
تو که خودت دستت تو کاره و استاد مایی؟! :div:

اگه به اون قیمتی که منو تو دوست داریم وارد شه، پس کی باید محصولات سوپر پیشرفته خودروسازان گرامی رو بخره؟؟؟ :lol: :wink:
ای خدا یعنی میشه.... :evil:

اين ماشين قراره تو همين مملكت مونتاژ بشه. ماشين وارداتي نيست كه ...اينم ميشه يكي از محصولات سوپر پيشرفته خودروسازانمون. حالا چه خصوصي چه دولتي...
ضمنا واقعا قيمت پرت هست. فقط كساني سمتش ميرند كه خواهان يه ماشيني باشن كه كمتر تو خيابون تردد كنه. اونم دليلش چيه؟ چون قيمتش نامنصفانه هست و مردم كمتري حاضر ميشن براش پرداخت كنن.

پ.ن: من حرفم، چرت و پرتايي كه مدير اين شركتها ميزنن. اينكه مثلا ليفان 25 هزار دستگاه در سال برسه. يا اين سي ينا به 30 هزار توليد برسه. يا ام وي ام براي فتح بازار زير 10 ميليون عرضه شد و با اون شعار ها كه ميخواست 50 درصد توليد بازار زير 10 ميليون رو از آن خودش كنه. واقعا ادم ميمونه اينا از سلامت عقل برخوردارند يا نه...
- سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول می گیرد.

نمایه کاربر
mrm
تماس:

پستتوسط mrm » جمعه 22 آذر 1387, 10:10 pm

مازيار نوشته شده:

اين ماشين قراره تو همين مملكت مونتاژ بشه. ماشين وارداتي نيست كه ...اينم ميشه يكي از محصولات سوپر پيشرفته خودروسازانمون. حالا چه خصوصي چه دولتي...
ضمنا واقعا قيمت پرت هست. فقط كساني سمتش ميرند كه خواهان يه ماشيني باشن كه كمتر تو خيابون تردد كنه. اونم دليلش چيه؟ چون قيمتش نامنصفانه هست و مردم كمتري حاضر ميشن براش پرداخت كنن.

پ.ن: من حرفم، چرت و پرتايي كه مدير اين شركتها ميزنن. اينكه مثلا ليفان 25 هزار دستگاه در سال برسه. يا اين سي ينا به 30 هزار توليد برسه. يا ام وي ام براي فتح بازار زير 10 ميليون عرضه شد و با اون شعار ها كه ميخواست 50 درصد توليد بازار زير 10 ميليون رو از آن خودش كنه. واقعا ادم ميمونه اينا از سلامت عقل برخوردارند يا نه...

دقیقن چون قراره تو ایران مونتاژ شه این شکلی قیمت پیدا میکنه وگرنه وارداتیها که بالای 30 تا قرار میگیرن (با تعرفه ای بشتر از 110%) تا داخلیها به خطر نیفتن.
از سلامت عقل هم به نظر من برخوردارند. آخه میدونی اونا یه چند تا لاستیک بیشتر از منو تو پنچر کردن :d: و خوب بکارشون واردن ولی این وارد بودن اونا واسه ما قابل درک نیست. چون ما انتظار داریم مدیران خودروساز با سیاستاشون یه پله ما رو تو دنیا بالا ببرن ولی اونا فقط هدفشون درآمد بیشتر با هزینه ی کمتره. و گرنه کدوم عقل سلیمی میپذیره که ماشینی که با وجود تمامی ملزومات اجازه ی ورود به بازار اروپا رو بهش نمیدن ما حاضریم به رغم برداشتن ABS و کیسه هوا دو برابر پول بالاش بدیم. پس اون مدیر خوب ما رو شناخته. در صورتی که ما اونو نشناختیمو فکر میکنیم الان شرایط بد اقتصادی حاکم بر دنیا - که داره غولها رو ورشکسته میکنه - بهترین فرصتیه که ما ازش بهره مند شیم. ولی افسوس....
آری این چنین است ای برادر... ولی در کل باهات موافقم

نمایه کاربر
Dixel
دنده 3
نوع خودرو: Hatchback
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط Dixel » جمعه 22 آذر 1387, 10:50 pm

شاید بهتر باشه بپرسیم این مدیران از سلامت وجدان برخوردارت یا نه؟! :zz:

نمایه کاربر
mrm
تماس:

پستتوسط mrm » جمعه 22 آذر 1387, 11:15 pm

Dixel نوشته شده:شاید بهتر باشه بپرسیم این مدیران از سلامت وجدان برخوردارت یا نه؟! :zz:

درست زدی وسط خال
:-)

نمایه کاربر
مهدي جون
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: مشهد

پستتوسط مهدي جون » شنبه 23 آذر 1387, 1:49 pm

pedramlogan نوشته شده:مبارك باشه.

mrm نوشته شده:مهدی جون خیلی مبارکه

ممنونم دوستان....قابلتونو نداره
pedramlogan نوشته شده:چقدر تموم ميشه قيمتش ؟

والا من 7500 اول دادم.مابقیشو هم موقع تحویل میگیرن.فکر کنم بین 7500 تا 8200 باشه(نمایندگی که اینطوری گفت)

بازگشت به “فیات Fiat”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان