مباحث مربوط به ثبت نام ، خرید و تحویل انواع سمند و سورن (EF7،EF7TC،XU7 )

تصویر بحث و بررسی در مورد انواع مدلهای خودروی سمند

مدیر انجمن: milad IV

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Vahid8363
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Ef7 96_206 89
محل اقامت: شـــــهــــر راز

Re: مباحث مربوط به ثبت نام ، خرید و تحویل انواع سمند و سورن (EF7،EF7TC،XU7 )

پست توسط Vahid8363 » 12 اکتبر 2017, 14:15

m.merati نوشته شده:سلام به همه دوستان
من بعد از کلی تحقیق و جستجو 2 مهر یه سمند ef7بنزینی ثبتنام کردم. با موعد تحویل 60 روز کاری. خواستم بدونم 60 روز کاری رو چطوری حساب کنم که بفهمم چه موقعی ماشینو بهم تحویل میدن؟ و اینکه اصولا چند درصد میتونم رو این موضوع حساب کنم که تاخیر نداره؟
با تشکر
سلام
روزهای تعطیل رسمی رو که حذف کنی روزهای کاری به دست میاد.

تاخیر احتمالش کمه که نداشته باشه.
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور...

m.merati
شروع حركت
نوع خودرو: EF7بنزینی 96

پست توسط m.merati » 12 اکتبر 2017, 14:32

Vahid8363 نوشته شده:
من بعد از کلی تحقیق و جستجو 2 مهر یه سمند ef7بنزینی ثبتنام کردم. با موعد تحویل 60 روز کاری. خواستم بدونم 60 روز کاری رو چطوری حساب کنم که بفهمم چه موقعی ماشینو بهم تحویل میدن؟ و اینکه اصولا چند درصد میتونم رو این موضوع حساب کنم که تاخیر نداره؟
با تشکر
سلام

روزهای تعطیل رسمی مشخصه من بیشتر سوالم راجع به پنجشنبه و جمعه بود. پنجشنبه هم تعطیل حساب میکنن؟
معمولا تاخیرش چقدر میتونه باشه ؟ یکی دو هفته ست یا بیشتره؟

نمایه کاربر
Vahid8363
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Ef7 96_206 89
محل اقامت: شـــــهــــر راز

پست توسط Vahid8363 » 12 اکتبر 2017, 16:20

m.merati نوشته شده:
Vahid8363 نوشته شده:
با تشکر
سلام

روزهای تعطیل رسمی مشخصه من بیشتر سوالم راجع به پنجشنبه و جمعه بود. پنجشنبه هم تعطیل حساب میکنن؟
معمولا تاخیرش چقدر میتونه باشه ؟ یکی دو هفته ست یا بیشتره؟
یکی دو سال اخیر پراید و ۲۰۶ و ال نود ثبت نام کردم همیشه پنجشنبه رو تعطیل رسمی حساب کردن، جمعه هم که مشخصه تکلیفش، تعطیله.

در مورد تاخیر کمی هم شانس دخیله بعضاً مواردی دیده شده ماشین رو چند روزم زودتر تحویل دادن، خودم ۲۰۶ رو سال ۹۴ ۱۰ روز زودتر تحویل گرفتم یا پراید رو کلا با ۳ روز تاخیر گرفتم، گاهیم بیشتر طول می‌کشه مثلاً ال نود ۲ ماه تاخیر داشت.

در مورد ماشین شما فک نمیکنم اگر تاخیر هم داشته باشه،خیلی زیاد باشه.
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور...

نمایه کاربر
t51
متخصص سمند
نوع خودرو: EF7بنزینی92

پست توسط t51 » 12 اکتبر 2017, 16:47

با تشکر
بادرود-این 2ماه شمامصادف بامحرم وصفرهست.حدودا هفته ای5تا6روزکاری هست.برابرتقویم10تا12هفته روی تقویم میشود.EF7بنزینی فاقدمولتی ودارای سخنگوست
مشکل فنی وقطعه نداردالبته تاحدودی بموقع تحویل خواهند داد.پیروزباشید. :grin:
سهیل _عبادت بجزخدمت خلق نیست.

nimt
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند ۲۹۱۱۶- آبی کبود

پست توسط nimt » 12 اکتبر 2017, 18:59

سلام و درود. عزیزانی که چند روز اخیر و آینده خودرو تحویل گرفته/می‌گیرند لطف کنند و برند لاستیک فابریک را به اطلاع برسانند که اگر همچنان ترای انگل یا گلدستون است بودجه لازم برای تعویض را کنار بگذارم.
و در پرانتز عرض کنم که جای تاسف است که وقتی یزد محصولاتی همرده کره‌ای تولید می‌کند ایران خودرو لاستیک چینی زیر خودروی به اصطلاح ملی می‌اندازد.
با سپاس
نیما تمدن

Iran43
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405 & سورن
تماس:

پست توسط Iran43 » 13 اکتبر 2017, 11:50

nimt نوشته شده:سلام و درود. عزیزانی که چند روز اخیر و آینده خودرو تحویل گرفته/می‌گیرند لطف کنند و برند لاستیک فابریک را به اطلاع برسانند که اگر همچنان ترای انگل یا گلدستون است بودجه لازم برای تعویض را کنار بگذارم.
و در پرانتز عرض کنم که جای تاسف است که وقتی یزد محصولاتی همرده کره‌ای تولید می‌کند ایران خودرو لاستیک چینی زیر خودروی به اصطلاح ملی می‌اندازد.
با سپاس
سلام
سورن توربو کویر هست

ولی برای سایر خودروهای ثبت نامی خانواده سمند به فکر تنظیم بودجه باشید.

نمایه کاربر
t51
متخصص سمند
نوع خودرو: EF7بنزینی92

پست توسط t51 » 13 اکتبر 2017, 12:04

بادرود-سایزنسبتامناسبی هم داردواز195/60/15 استفاده بعمل آورده اند. :grin:
سهیل _عبادت بجزخدمت خلق نیست.

نمایه کاربر
SIALEX
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: SE@92,i20-2017

پست توسط SIALEX » 13 اکتبر 2017, 14:49

خیالتان راحت ، یزد هم یزد قدیم ، آنچنان با مهارتی خاص روی کیفیت و دوام محصواتشان مانور میدهند که به طور نامحسوس کیفیتشان کاهش پیدا میکند و فقط از تاریخ تولید میتوان فهمید از کدوم "بچ" هستند . (نقل قول از نماینده ی فروش)
روایت است که مریدان، حکیم را پرسیدندی: XU7 بهتر است یا EF7؟
حکیم پرسیدندی : چه موقع ؟ الان؟ سپس خشتک خویش خارانید و مجددا پرسیدندی یا الان؟
مریدان ازین پاسخ حکیم نعره ها زدندی و سر به بیابان گذاشتندی

nimt
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند ۲۹۱۱۶- آبی کبود

پست توسط nimt » 13 اکتبر 2017, 15:50

Iran43 نوشته شده:
nimt نوشته شده:سلام و درود. عزیزانی که چند روز اخیر و آینده خودرو تحویل گرفته/می‌گیرند لطف کنند و برند لاستیک فابریک را به اطلاع برسانند که اگر همچنان ترای انگل یا گلدستون است بودجه لازم برای تعویض را کنار بگذارم.
با سپاس
سلام
سورن توربو کویر هست

ولی برای سایر خودروهای ثبت نامی خانواده سمند به فکر تنظیم بودجه باشید.
کویر لاستیک بدی نیست اما مشکل بالانس شدن دارد و به سختی بالانس می‌شود. ولی خب نیازی نیست آدم همان ابتدا هزینه کنه و خطر جانی نداره حداقل!
SIALEX نوشته شده:خیالتان راحت ، یزد هم یزد قدیم ، آنچنان با مهارتی خاص روی کیفیت و دوام محصواتشان مانور میدهند که به طور نامحسوس کیفیتشان کاهش پیدا میکند و فقط از تاریخ تولید میتوان فهمید از کدوم "بچ" هستند . (نقل قول از نماینده ی فروش)
اخیراً یک جفت یزد به تاریخ روز گرفتم، بهتر از قبل هم شده بود. یعنی کیفیت همان بود اما سبک‌تر هم شده بود. فقط درجه یک و دو دارد. حالا اگر دوامش کمتر شده باشد بحث دیگری است که خبر ندارم
نیما تمدن

1270hasans
شروع حركت
نوع خودرو: پراید۸۷

پست توسط 1270hasans » 13 اکتبر 2017, 15:59

moriss نوشته شده:
Iran43 نوشته شده:
Amir.Arsalan.Kia نوشته شده:دوستان سوال من در مورد همین جریمه تاخیره البته خودرو من سمند نیست اما چون شما دوستان تجربتون بالاست اینجا مطرح میکنم تا راهنماییم کنین.
سود مشارکت بنده 23% هستش و جریمه تاخیر 12%
داخل دعوت نامه یه مبلغی خود ایرانخودرو به عنوان جریمه تاخیر در نظر گرفته میخواستم بدونم این چیه؟مگه جریمه تاخیر 12% نیست پس این مبلغ چیه؟
سوال دومم اینه که من پیش خریدم بصورت نقد بوده نه اقساطی و اگه ماشین تاخیر داشته باشه سود مشارکت 23% با جریمه تاخیر سالیانه 12% جمع میشه و سود من میشه ماهی 24% یا نه ماهی 1% و سالی 12% میشه؟
و سوال آخرم اینه که داخل دعوتنامه بند 6 زده امکان صلح این قرار داد حداکثر تا دو مرتبه برای شما ممکنه اما من از نمایندگی پرسیدم گفتن این تا قبل تکمیل وجه و بعد تکمیل وجه دیگه قابلیت صلح نداره.
میخواستم در مورد این سه تا سوال راهنماییم کنین.
ممنون از دوستانی که پاسخ میدن.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
سلام سوال آخر در مورد صلح :
تا قبل از تکمیل وجه تا 2 نوبت اجازه دارید فرد مورد نظرتون یا خریدار ببرید نمایندگی فرم صلح امضا کنه و انتقال بدید.
خود نمایندگی و دوستان نمایندگی(بورسی و نمایشگاه اتومبیل) از طریق کارتکس اقدام می کنند ولی من شرایطش دقیقا نمیدونم چی هست، وقتی کارتکس میشه خودرو در موعد مقرر به نمایندگی ارسال میشه ولی سند صادر نمی شود و بعد از انجام مقدمات فروش سند به نام خریدار می زنند ولی شما اگه تکمیل وجه کردید سند به نام خودتون میخوره و یه هزینه اضافی برای انتقال سند و فروشش دارید.

اون مبلغ رو برای منم تو دعوتنامه زده بود که نمایندگی گفت بابت تاخیر در ارسال دعوتنامه است!!

سود مشارکت شما 23درصد هست سالیانه. و برای هر ماه تقریبا 1.92درصد
توی دعوتنامه مشخص کرده سود مشارکت تا چه زمانی محاسبه شده. تا اون تاریخ 23درصد و بعد از اون تاریخ تا زمان تحویل خودرو سود 12درصد به شما میدن. سودها با هم جمع نمیشه.
مثلا برای من که تحویل مرداد بود توی دعوتنامه سود مشارکت رو تا 18 شهریور محاسبه و از قیمت خودرو کم کرده بودن. از 18 شهریور به بعد تا زمان تحویل خودرو فقط جریمه تاخیر تعلق میگیره که سالیانه 12درصد هست.
به عنوان مثال من 35 میلیون واریز کردم و دو ماه تاخیر داره که سود 12 درصدش میشه حدود 690 هزار تومن

در مورد امکان صلح که دوستمون توضیح دادن
فقط من اینو اضافه کنم که تا قبل از تحویل خودرو هم میتونی کارتکس کنی که سند به نامت نخوره و ماشین رو بفروشی
اما برای کارتکس کردن لازمه نمایندگی و مشتری به هم اعتماد داشته باشن. یعنی برای هرکسی اینکار رو نمیکنن
سلام درمورد کارتکس من یه چیزی شنیدم درسته یانه یه کسی میگفت خودرورواگه کارتکس کنی وباتاخیرخودرو روتحویل بدن دیگه جریمه ی تاخیربهش تعلق نمی گیره.ومثل اینکه میگفت سودمشارکتم یه خورده کم میشه.این درسته یانه؟توی کارتکس کردن سودمشارکت وجریمه تاخیرتفاوتی میکنه؟ممنون

ارسال پست

بازگشت به “کلوپ سمند Samand”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Kayhan3773, moriss و 5 مهمان