مسابقه شتاب ٤٠٠متر تهران مهر ماه ٩٣

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد مسابقات درگ DRAG (شتاب 400 متر یا 4/1 مایل )
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
babak5452
دنده 2
نوع خودرو: xu7slx nib24 2f 206
محل اقامت: اصفهان و تهران
تماس:

Re: مسابقه شتاب ٤٠٠متر تهران مهر ماه ٩٣

پست توسط babak5452 » 19 اکتبر 2014, 19:08

Rastin_civic.3r نوشته شده:"شما این 4 سیلندر هایی رو که می گی ی لطفی کن به ما نشون بده ما که هرچی می گردیم نیست کم مونده برم گمرک آمارشو در بیار ببینم کسی تا حالا 4 سیلندر شخصی وارد کرده یا نه شما ی چیزی ی جا دیدی یا شنیدی حالا هم تحقیق نکرده اومدی بیان کردی ، اشکال نداره فقط ی دونه 4 سیلندر به ما نشون بده همچین می گی تو رشت هست انگار رشت جدا از جاهای دیگست"

شما یه جوری حرف می زنی که انگار اینجا فقط خودتون عقل کل ماشین هستید و منم همینجوری اومدم یه چیز پروندم واسه خودم اولا سعی کنید طرفتون رو نمی شناسید در موردش نظر ندید که نوشتید"شما ی چیزی ی جا دیدی یا شنیدی حالا هم تحقیق نکرده اومدی بیان کردی" من یاد گرفتم که آدم واسه خودش حرف نمی زنه اینقدر هم از ماشین بلدم و حالیمه که واسه خودم حرف نزنم و اگه چیزی میگم واسش مدرک داشته باشم.
یکم دیگه می موندیم فکر کنم می گفتید تا حالا جنسیس دیدید؟ :smile:

یه نصحیت برادرانه خواهشا در مورد چیزی که اطلاعات کامل ندارید ادعا نکنید

"اشکال نداره فقط ی دونه 4 سیلندر به ما نشون بده"

اینم یه دونش که می خواستی ببینی

قابل توجه شما و سایر بچه هایی که میگن تو ایران 4سیلندر توربو وجود نداره :( :(

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

اینم عکس موتورش که اگه اطلاعات داشته باشی متوجه می شی که 4 و 6سیلندر نیست
تصویر

اینم یکی دیگه که چون تو پارکینگ منطقه بود نمی شد عکس های بیشتری ازش گرفت
تصویر

اگه بازم خواستی ببینی یکی دیگه هست بگو واست آپ کنم عکس هاش رو
شما ی 4 سیلندر توربو پلاک ملی هم لطف کن نشون ما بده ممنونت می شیم اینا مربوط به منطقه آزاده ماشینی که تو درگ بودم آیا پلاک منطقه آزاد داشت ؟!
مام نگفتیم عقل کل ماشینیم ولی شما اومدی با قاطعیت تمام می گی
Rastin_civic.3r نوشته شده:یه سوال
چطوری جنسیس2014 با ب ام و E30 با هم افتادن
جنسیس 4سیلندر توربو و ب ام و 6 اتمسفیریک مگه تو یک کلاس هستند
بعد این E30 و E21 کارن open exhast بودن مگه نباید muffeler داشته باشن
جنسیس 4 سیلندر توربو هست و بی ام دبلیو 6 اتمسفریک مگه تو یک کلاس هستند
درسته شما داری سوال می پرسی ولی ی جوری با قاطعیت داری می گی جنسیس 4 سیلندر توربو که انگار کاپوت اون جنسیس رو خودت زدی بالا و دیدی که 4 سیلندر توربو بوده
حالا هم کاری نداره این قاطعیت منو که می گفتم جنسیس 4 سیلندر تو ایران نداریم بذار پای اون قاطعیت خودت که اسرار داشتی که جنسیس که با بی ام دبلیو تو ی کلاس بوده 4 سیلندر توربو هست
پس با این حساب نه من عقل کل ماشینم نه شما عقل کلی
مام مثل شما دسترسی به امکانات نداشتیم جنسیس 4 سیلندر ببینیم چون اینجا مثل اونجا منطقه آزاد نیست که هر ماشینی بخوای واردی کنی اینجا ماشینای عرف بازار وارد می شه جنسیس 4 سیلندر توربو هم اینجا عرف بازار نیست به همین دلیل نه وجود نه ما دیدیم
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ
تماس:

پست توسط پژمان. » 19 اکتبر 2014, 19:48

دوست من،اولاً در مورد شركت جنسيس تو ٦،٨ ،ما اونجا ابميوه گيرى نيستيم كه ماشين توربو بياد تو اتمسفريك،دوماً تو ايران جنسيس پلاك توربو نداريم،سوماً وقتى ميگيم ماشينى تو ايران هست يا خير،منظور هميشه پلاك شده ماشين است،مگرنه كوروت هم داريم،لامبو هم داريم،و....
پلاك منطقه ازاد و گذر موقت،دال وجود يه ماشين تو ابران نيست.
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
نمایه کاربر
Rastin_civic.3r
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: will be a jdm car
محل اقامت: رشت

پست توسط Rastin_civic.3r » 19 اکتبر 2014, 22:51

بازم میگم من با قاطعیت نگفتم سوال کردم
شما اول گفتی تو ایران نیست حالا می گی یه پلاک ملی نشون بده
تو این چند سال که عضو بودم همیشه سعی کردم پست ها رو بخونم تا اینکه بیام فقط نظر بدم از تعداد پست هام معلومه,پس واسم سوال بود که نوشتم.
بعد مثل اینکه اینجا سوال کردن یه جور دیگه تعبیر میشه انگار ما کسی رو زیر سوال بردیم یا می خوایم خدای نکرده کسی رو ضایع کنیم فروم واسه همینکار ها هستش سوال رو باید همینجا پرسید که متاسفانه آدم سوال نکنه بهتره
منم دیگه نمی خوام ادامه بدم چون داره به اسپم تبدیل می شه پست ها

دوست من،اولاً در مورد شركت جنسيس تو ٦،٨ ،ما اونجا ابميوه گيرى نيستيم كه ماشين توربو بياد تو اتمسفريك،دوماً تو ايران جنسيس پلاك توربو نداريم،سوماً وقتى ميگيم ماشينى تو ايران هست يا خير،منظور هميشه پلاك شده ماشين است،مگرنه كوروت هم داريم،لامبو هم داريم،و....

چه توجیح جالبی
کل ایران=ماشین پلاک ملی
این حرف معلوم نیست از کجا اومده باز اگه گذر موقت بود یه چیزی

(در مورد اوپن اگزوز بودن اون E30 و E21هم اگه می شه آقا پژمان یه توضیح بده ببینیم اون داستانش چی بود که فقط سوال من نیست)چون خودتون گفتید اوپن اگزوز خطا محسوب می شه
just JDM
نمایه کاربر
babak5452
دنده 2
نوع خودرو: xu7slx nib24 2f 206
محل اقامت: اصفهان و تهران
تماس:

پست توسط babak5452 » 20 اکتبر 2014, 00:34

Rastin_civic.3r نوشته شده:بازم میگم من با قاطعیت نگفتم سوال کردم
شما اول گفتی تو ایران نیست حالا می گی یه پلاک ملی نشون بده
تو این چند سال که عضو بودم همیشه سعی کردم پست ها رو بخونم تا اینکه بیام فقط نظر بدم از تعداد پست هام معلومه,پس واسم سوال بود که نوشتم.
بعد مثل اینکه اینجا سوال کردن یه جور دیگه تعبیر میشه انگار ما کسی رو زیر سوال بردیم یا می خوایم خدای نکرده کسی رو ضایع کنیم فروم واسه همینکار ها هستش سوال رو باید همینجا پرسید که متاسفانه آدم سوال نکنه بهتره
منم دیگه نمی خوام ادامه بدم چون داره به اسپم تبدیل می شه پست ها

چه توجیح جالبی
کل ایران=ماشین پلاک ملی
این حرف معلوم نیست از کجا اومده باز اگه گذر موقت بود یه چیزی

(در مورد اوپن اگزوز بودن اون E30 و E21هم اگه می شه آقا پژمان یه توضیح بده ببینیم اون داستانش چی بود که فقط سوال من نیست)چون خودتون گفتید اوپن اگزوز خطا محسوب می شه
آقا با هم که دعوا نداریم اصلا من شما رو دوست دارم نمی خوام از دست منم ناراحت باشی :wink: قبول ما گفتیم تو ایران نیست اما چرا چنین حرفی رو زدیم ؟ چون نمایندگی هیوندا تو ایران واسه مدل 2014 با موتور 6 سیلندر وارد کرده تو سایتشم اسمی از مدل 4 سیلندر نبرده بعدش ی مقدار غیر منطقی به نظر میاد که اگر کسی بخواد به صورت شخصی وارد کنه بره دنبال نمونه 4 سیلندر چرا ؟ چون هم گشتاورش پایین تره هم اسب بخارش همین می شه که کسی نمونه 4 سیلندر با پلاک ملی نمی یاره و خب با توجه به این که من و اکثر دوستانی که تو تایپک گفتیم نمونه توربو نداریم تو مناطقی زندگی می کنیم منطقه آزاد نیست پس هرکسی ماشین می خره باید با پلاک ملی بخره بی دردسر ترین راه خرید ماشین با پلاک ملی هم خرید از نمایندگی هست چون دیگه همه کارش شده و شما دنبال کارای گمرک و تبصره 13 و اینجور حرفا نمی خواد بری حالا نمایندگی فقط نمونه 6 سیلندر داره رو همین حساب ما گفتیم تو ایران نمونه 4 سیلندر نیست حالا تو منطقه آزاد این گیر و گورا نیست و واردات خودرو انحصاری نیست پس شرکت های هر نمونه ای رو بخوان وارد می کنن من به شخصه حساب منطقه آزاد رو نکرده بودم و فکر هم نمی کردم تو منطقه آزاد کسی ماشین ضعیفتر نمونه پلاک ملیش رو خریداری کنه رو همین حساب هم گفتم ما تو ایران ندیدیم و نیست حالا بقه دوستان رو نمی دونم شاید اونا هم مثل من همین فکر رو می کردن
حالا ما هی انکار شما اصرار
Rastin_civic.3r نوشته شده:4 سیلندر بیشتره اتفاقا هر چندتایی که من تو رشت دیدم 4سیلندر توربو بودن
ولی شما نمی گی اینایی که من دیدم منطقه آزادین مام رو حساب پلاک ملی هایی که دیدیم می گیم نیست
اینجوری می شه که سو تفاهم پیش میاد و بعد حل میشه
نمایه کاربر
espero
راننده شتاب 400 متر - «پایش»
نوع خودرو: پرشيا 16V
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط espero » 20 اکتبر 2014, 17:05

این تاپیک جای مباحث فنی نیست
ادامه ندید
ممنون
زندگی قصه تلخیست که از آغازش ‍‍‍ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ
تماس:

پست توسط پژمان. » 22 اکتبر 2014, 03:52

دوست عزيز،به عكس كامل دقت كنيد،اپن اگزوز اگر ديديد بفرماييد...
http://instagram.com/p/uYc2c0H2ur/?modal=true
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
نمایه کاربر
dr_mehdi
دنده 2
نوع خودرو: gen coupe,hilux
محل اقامت: kerman

پست توسط dr_mehdi » 17 سپتامبر 2015, 11:25

اقا مسابقات درگ بوستان، مهر برگزار میشه؟
ارسال پست

بازگشت به “DRAG درگ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان