*اگر میخواهید خودروی دست ساز بسازید از این تاپیک شروع کنید *

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
BABAK.M
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: TEHRAN
تماس:

Re: *اگر میخواهید خودروی دست ساز بسازید از این تاپیک شروع کنید *

پستتوسط BABAK.M » چهار شنبه 21 مهر 1395, 6:24 pm

اقایی که گفت میخواد باگی بسازه با 5 تومن .از فکر انجین هایابوسا و ...بیا بیرون چون 20 تومن دیگه هم باید بزاری روش فقط انجین بخری
یه انجین پراید یا رنو2 ارزون بگیر حول حوش 2 تومن میشه
3 تومن هم بزار برا بقیه اش
1 تومن رینگ و لاستیک
2 تومکن شاسی و تجهیزات .
اکی میشه

نمایه کاربر
mhajlo
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: zzr,hyo250,vfr4,gal7
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط mhajlo » یک شنبه 7 آذر 1395, 11:59 am

Diuarsh نوشته شده:سلام خدمت کله ماشین سازان عزیز
بنده چند سعوال داشتم
1.سییستم فرامان روچطور بسازم؟
2.ایا می توان دیفر پیکان رابه انجیل 200وصل کرد.؟
3.راسته یقیمت کامل از دیفر پراید .انجیل 200.رینگ پیکان4تاش چنده؟
4.اگه قیمت سیستم فرمان کامل پرایتم قیمتش روداشتید ممنون میشم جواب بدید. ...باتشکر از اعضای سایت...

سلام عزیز :
1- با استفاد ه از یه جعبه فرمون و دو تا طبق صاف و سگ دست و .... یکم نبوغ یا چیزای شبیه به این (برو پیست کارتینگ و نبوغ رو از نزدیک تو جلوبندی عقب بندی اونا ببین ) یا برو نمایشگاه موتور و به اکسل جلو و عقب atv موتور چهار چرخ ها نگاه کن
2- میشه ولی برای انجین 200 سنگین میشه با بقیه ی لوازماش ( میشه از دفر موتور سه چرخها استفاده کنی)
3- دفر پراید توی گیربکسه و بدرد کار من و شما نمیخوره (در ضمن تو همین تی تی تاپیک دیقرانسیل دست ساز هست) ، رینگ پیکان دونه ای بیست تومنه و لاستیک هم 20 تومنی پیدا میشه دونه ای
4- فک کنم بشه با 500 تهیه کردش
موتور ژاپنی 4 سیلندر یک اگزوز
ایرانی یک سیلندر 4 اگزوز
هندی یک سیلندر یک اگزوز 4 شمع

نمایه کاربر
YSN.Menace
شروع حركت
نوع خودرو: َAAC Menace
محل اقامت: مشهد
تماس:

پستتوسط YSN.Menace » سه شنبه 10 اسفند 1395, 9:50 pm

باسلام
درخواست کمک دارم.. :(
قضیه اینه که میخوام یه ریورز تریک مثل اونی که آقا ارسلان درست کرده ولی با امکانات خاص بیشتر بسازم. یه اطلاعتی دارم و میخوام تا تابستون اطلاعات بدست بیارم که موقع ساخت گیج نزنم. :-D .
در مورد دو چرخ جلو سایز و ... و سیستم ترمز ,خودم تو فکر سیستم ترمز هیدرولیک دوچرخه ام و چرخ عقب و طبق و سگدست ها.؟
اگه کسی چیزی بیشتر از یه پسر 14 ساله میدونه بگه.(میدونم که همه ازمن بیشتر بلدن خییلی،) :-(
محمــــدَِ
یاســــَِین

نمایه کاربر
YSN.Menace
شروع حركت
نوع خودرو: َAAC Menace
محل اقامت: مشهد
تماس:

پستتوسط YSN.Menace » دو شنبه 25 اردیبهشت 1396, 9:12 am

دوباره سلام اقا لطفا لطفا لطفا خواهش گوش بدید. :( :viol: :-( =n
شنیدم تو افریقا در همه کشورها اگه کسی کپی دقیق نقشه شاسی و اتصالات ان و سیستم های ازاین دسته رو روی ماشین دست ساز خودش بزنه.اجازه تردد داخل شهر را داره و مسلما دیگه لازم نیست غیر قانونی و خطری ماشینارو ورداریم بریم یه دور کوچیک بزنیم.
کسی میدونه که ایا تو ایران هم اینجوریه؟
محمــــدَِ
یاســــَِین

نمایه کاربر
mhajlo
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: zzr,hyo250,vfr4,gal7
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط mhajlo » یک شنبه 21 خرداد 1396, 7:45 am

YSN.Menace نوشته شده:باسلام
درخواست کمک دارم.. :(
قضیه اینه که میخوام یه ریورز تریک مثل اونی که آقا ارسلان درست کرده ولی با امکانات خاص بیشتر بسازم. یه اطلاعتی دارم و میخوام تا تابستون اطلاعات بدست بیارم که موقع ساخت گیج نزنم. :-D .
در مورد دو چرخ جلو سایز و ... و سیستم ترمز ,خودم تو فکر سیستم ترمز هیدرولیک دوچرخه ام و چرخ عقب و طبق و سگدست ها.؟
اگه کسی چیزی بیشتر از یه پسر 14 ساله میدونه بگه.(میدونم که همه ازمن بیشتر بلدن خییلی،) :-(

خیلی خوبه که شروع حرکت و نبوغت تو 14 سالگیته و راهت رو انتخاب کردی ...
برای چرخهای جلوت به نظر من بهتره از لاستیک های 13 اینچی پراید شروع کنی علی الخصوص که لاستیک تا پهنای 205 هم تو بازار برای رینگ 13 و 14 فراونه و میتونی بعد ها با افزایش پهنای چرخها جلوه بدی به کارت ...
مزیت دیگش اینه که در تهیه بلرینگ و توپی و سگ دست وطبق و ... به مشکل مالی کمتر میخوری ... توپیش هم رینگ خورش خوبه
حتی میتونی بعدها از این رینگ هایی که بخاطر خرابی یکیش سه تایی و ناقص شدن و ارزونن هم استفاده کنه

ترمز جلوهات رو میتونی راحت دیسکی پیداه کنی و چرخ عقبتم یا روی موتوری که تهییه میکنی هست یا ابداعی میزنی با رینگ پراید و کاسه یا دیسک پراید

اگه میخای موتور دار باشه محصولت و قراره 60 کیلومتر در ساعت راه بره از فکر دوچرخه و رینگ و بلبرینگ و زنجیر و ... دوچرخه بیا بیرون

اون قضیه ی اجازه تردد هم تو ایران فرق داره و نشدنیه .... توضیح بیشتر بدم ظن سیاه نمایی به من میبرین

ولی میتونی بیس کار رو روی یه موتورسیکلت که پلاک و مدارک وشماره ی تنه و انجین و کارت و ... داره بذاری تا روز مبادا اذیتت نتونن بکنن
موتور ژاپنی 4 سیلندر یک اگزوز
ایرانی یک سیلندر 4 اگزوز
هندی یک سیلندر یک اگزوز 4 شمع

Diuarsh
نوع خودرو: مشخص نشده!

پستتوسط Diuarsh » سه شنبه 27 تیر 1396, 5:47 pm

سلام دوستان من می خوام یه ماشین دست ساز بسازم درمورد شاسی مشکل دارم کسی می تونه یه شاسی ارزون ولی محکم واسم تراحی کنه ممنون میشم ۰۹۳۹۶۹۳۰۶۴۵ اینم شمارمه می تونید تلگرام بم بگید

بازگشت به “کلوپ خودروهای دست ساز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان