عكس سيستم هاي خودروهاي شركت كننده در نمايشگاه

مسابقات و قرارهای سیستم صوتی
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
مرتضى
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت

پست توسط مرتضى » 03 ژوئن 2006, 12:35

سيم RCA آمپ وسطي از كنار سيم مثبت رد شده. احتمال 90٪ صداي نويز موقع گاز دادن ميپيچه توي اسپيكرها.
ماني
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط ماني » 03 ژوئن 2006, 14:27

كسري نوشته شده:
پس اگه واقعا هدفتون بهتر شدن هست كارو عملي ارايه كنيد
پس بهتره يه چرخي تو فروم بزنين. حتما كار عملي زياد ميبيني
از اين كه كار خودم هست شروع كن تا آخر
viewtopic.php?t=8541&sid=ba6f03b5d9ba86 ... 2634c94318
اين رو اطلاع داشته باشين كه بچه هاي اينجا تو نمايشگاه غرفه داشتن.

اين هم كاره آقا همام
viewtopic.php?t=11784&sid=ba6f03b5d9ba8 ... 2634c94318

اينم كار خيلي خوب آقا ميلاد:
viewtopic.php?
t=11255&postdays=0&postorder=asc&start=15

اين كاره جديد و حرفه اي آلپاين آقا مهيار:
viewtopic.php?t=11800

اين هم كار ساخت آمپلي فاير كه خود بچه ها ميسازن (اقا شهرام و آقا رسول گل)
viewtopic.php?t=8665

بگردي اين فروم پر از اين كار هاي عملي هست. اين ها فقط محض نمونه از صفحه اول فروم هست

كافيه صفحات گذشته رو هم ورق بزني و با قهرمان اين فروم ؛اقا مرتضي؛ كه پرقدرت ترين سيستم هاي دنيا رو طراحي ميكنه و خارج از كشور هستن رو هم آشنا بشي. و روش و شيوه هاي ايشون رو هم ياد بگيري
براي من عكس العمل هاتون جالب بود!!
تا يك غريبه ا حرفي زد همتون قاطي كردينو بهتون برخورد من نه هدف بحث بود نه بهم ريختن انسجام اينجا :
با همه اين ضعفهاي كه گفتين سيستم آرتور سر تر از همه بود پس لطفا وقتي پ سيستم طراحي كردين تو نمايشگاه سال بعد بفرمايين تو....
اين اساتيدم كه قرمودين كار عملي كردن واسه خودشون كردن
دوستيهم كه فرمودن راه اشتباه اومدم خودتون اينجوري نشون دادين بفرمايين كدوميكي از اين آقايون براي بنده همينجوري سستم ميبندن برسيم خدمتشون
نمایه کاربر
behrooz
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda 3 hb
محل اقامت: اصفهان

پست توسط behrooz » 03 ژوئن 2006, 15:17

من روز نهم امدم نمایشگاه سیستمش کامل بود داشتن تنظیم دقیق میکردن
من چون گوشام خیلی قویه صدای زیاد دوست ندارم فقط تفکیک صدا برام مهمه
خودم 2 تا ساب 1200f pioneer دارم هر کسی گوش داده میگه صداش خیلی نرمه
به نظر من کسا یکه فقط دنبال این هستن صدا سیستمشون از 3 تا چهار دورتر شنیده بشه میرن دو سه میلیون خرج می کنن تا همه بشون نگاه کنن میتونن با زیر شلواری کوتاه بیان بیرون بیشتر جلب توجه می کنن
نمایه کاربر
كسري
متخصص سیستمهای صوتی خودرو
نوع خودرو: ماکسیما- مورانو

پست توسط كسري » 03 ژوئن 2006, 22:51

behrooz نوشته شده:من روز نهم امدم نمایشگاه سیستمش کامل بود داشتن تنظیم دقیق میکردن
به نظر من کسا یکه فقط دنبال این هستن صدا سیستمشون از 3 تا چهار دورتر شنیده بشه میرن دو سه میلیون خرج می کنن تا همه بشون نگاه کنن میتونن با زیر شلواری کوتاه بیان بیرون بیشتر جلب توجه می کنن
ايول زدي تو خال. اين افراد آبروي همه حرفه اي ها رو هم بردن
نمایه کاربر
behrooz
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda 3 hb
محل اقامت: اصفهان

پست توسط behrooz » 05 ژوئن 2006, 01:28

البته آقا نیما جسارت نشه منظور من کسایکه صدا سیستمشونا اونقدر زیا می کنن که ساباشون به پق پق می افته ( distorshen محض ) و اصلا نمی شه فهمید چه گوش میدن و به خیال خودشون سیستم یعنی این مثل خیلی از سیستما نمایشگاه که فقط اغتشاش ایجاد می کردن مردم عادی هم فکر می کنن هر سیستمی صداش بلنتر باشه و گوش بیشتر اذیت شه بهتره.
اما بعضی از سیتما تا 500 متریشونا می لرزونن اما در اوج کیفیت صدا هستن و تما نت های آهنگ می شه تشخیص داد .
سیستم شما را هم من صداشا نشنیدم اما مشخصه تمام فرکانسها را به تفکیک در اوج قدرت پخش کنه چون برای هر رنج فرکانس از ساب و بلند گو جداگانه استفاده شده
نمایه کاربر
رسول ر.پ
متخصص الكترونيك
نوع خودرو: Rio LS
محل اقامت: اصفهان->نجف آباد->ويلا شهر

پست توسط رسول ر.پ » 06 ژوئن 2006, 08:40

behrooz نوشته شده:من روز نهم امدم نمایشگاه سیستمش کامل بود داشتن تنظیم دقیق میکردن
خيلي جالب گفتي :-)
كاملا موافق اين هستم كيفيت عالي نه صداي بلند
نمایه کاربر
irarkh
يار قديمي
نوع خودرو: Insignia A20DTH

پست توسط irarkh » 06 ژوئن 2006, 13:30

بفرمايين كدوميكي از اين آقايون براي بنده همينجوري سستم ميبندن برسيم خدمتشون

هر چند كه يك حسي داره به من ميگه موضوع تاپيك داره منحرف ميشه :lol: ولي با اين وجود شما وسايلتو تهيه كن و با وجود اينكه 5 ساله اين كارو كنار گذاشتم تشريف بيار برات نصب كنم !‌البته خودت هم بايد آستيناتو بالا بزني :cool:
ماني
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط ماني » 07 ژوئن 2006, 15:20

irarkh نوشته شده:
بفرمايين كدوميكي از اين آقايون براي بنده همينجوري سستم ميبندن برسيم خدمتشون

هر چند كه يك حسي داره به من ميگه موضوع تاپيك داره منحرف ميشه :lol: ولي با اين وجود شما وسايلتو تهيه كن و با وجود اينكه 5 ساله اين كارو كنار گذاشتم تشريف بيار برات نصب كنم !‌البته خودت هم بايد آستيناتو بالا بزني :cool:
حق باشماست اين تاپيك كاملا داره منحرف ميشه لطفا به اولين كامنت من رجوع كنيد كلي از دوستان اينجا تشكر كردم و نوشتم كه هميشه از نظرات اساتيد استفاده ميكنم فقط ديدم در كنار اين همه انتقادهاي به جا دوستان كمي هم قدرداني و تشكر بشه از همه كساني كه در نمايشگاه شركت كردن ...حالا چرا به اينجا رسيده ؟!!!!!
2 تا نظر ديگه هم اضافه كنم:
تمام شركت گنندگان در نمايشگاه در آمدشون از اين راه بمنزله شغلشون هست پس تمام سيستمها از 2 پارامتر اصلي تشكيل شدن:اول معرفي برندهاي جديد خودشون دوم كل صدا يعني هيچكدوم دنبال كيفيت نبودن در طراحيشون(اگه طراحي بوده)....فكر نمي كنم كسي هم پيدا بشه كه اين مدل سيستمهاي مزخرف نصب كنه (9 تا ساب) بدنسيت به حد شنوايي گوش انسان هم توجه شود....
اغلب نصابها تجربي كار ميكنند پس سعي كنيد از اطلاعات علمي كه اينجا ارايه ميشه بخوبي استفاده كنيد...
در انتها دوست من مزد ان گرفت كه جان برادر كار كرد ...سن بنده هم از سيستم بازي گذشت ايكاش اطلاعاتي كه الان دارم(كه خيلي از اونها رو اينجا خوندم) سال هاي پيش دوران سيستم بازيم داشتم....
نمایه کاربر
آرمين
متخصص آمریکایی
محل اقامت: مشهد

پست توسط آرمين » 14 ژوئن 2006, 20:26

سلام :)
بعد از مدتها به سايت سر زدم.
ميخواستم در مورد اون 2 تا سابه Pioneer بگم.اونا نه 1201 بودن نه 305 و نه 3004.
مدلشون 121spl بود.2000 وات peak و 750 وات RMS كه به نظره من پاييونير بازم اغراق كرده. :???:
Old Is GOLD
حامدگلشن
تكنيسين سيستمهاي صوتي اتوموبيل
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: در همين نزديكي

پست توسط حامدگلشن » 15 ژوئن 2006, 11:11

ماني نوشته شده:
كسري نوشته شده:
ماني نوشته شده:تك تك نظرات شما دوستان رو خوندم .....
همه هم نظراتشون كاملا علمي و حرفه اي بود ولي فكر نميكنين يكم بايد اين دوستان رو تشويق كرد ؟ آيا هيچ پيشرفتي در اين مدت 2 يا 3 سال نبود تو اين نمايشگاه ؟
كاشكي ما ايراني ها ياد ميگرفتيم همه دنيا از صفر شروع كردن به نقطه اوج رسيدن در حالي كه ما بايد هميشه اون بالا ها باشيم
من از تمام عزيزاني كه در اين نمايشگاه شركت كردن واقعا تشكر ميكنم و ايكاش در دادن آموزش از هم ديگه سبقت ميگرفتيم نه اينكه دانش و اطلاعاتمون رو فقط جهت افتخار يك سرو و گردن بالاتر از بفيه بودن نگه داريم.....
سالي كه من در اين حرفه مشغول بودم (76) به كسي ميگفتي از باكس استفاده كن بهت ميخنديدن ميگفتن ميخواد بچاپد!!!!
در آخر هم از كليه اساتيد كه اينجا اطلاعاتشون رو در اختيار ما قرار ميدهند صميمانه متشكرم
سلام ماني جان. صحبت شما كاملا متين. بس جاي تعريف و تمجيد هست ولي
اين فروم كارش از تعريف و تمجيد ديگران گذشته... اون اوايل شايد. ولي الان فقط بحث نقد و بررسي براي رسيدن به بهترين كيفيت هست. با هم تعارف نداريم و ميخواهيم بهترين باشيم.
من آشنايي زيادي با اين فروم ندارم
ولي يك چيزو مطمين هستم به جرات ميتونم بگم 90٪ افرادي كه در اين ضمينه كار ميكنند و بعنوان نصاب هستند كوچكترين اطلاعاتي علمي از اين دست ندارند لذا اين فروم شما هم در حد كل كل خودتون پيشرفت ميكنه چون عملا رقابتي صورت نميگيره پس اگه واقعا هدفتون بهتر شدن هست كارو عملي ارايه كنيد آيا اينجا از اساتيد كسي هست كه براي ديگران سيتم نصب كنه؟ اجرتشم بگيره؟
دوست من اينجا كسي از كسي بابت كاري كه انجام ميده اجرت نميگيره و كسي بابت اطلاعاتي كه داره با كسه ديگه كل كل نميكنه اگر هم شما وموضوعي رو ميبيني كه به شكل كل كله براي اينه كه ميخايم بهترين باشيم .
تو اين فروم افرادي مثل نيما و وحيد و مرتضي هستند كه اگه لازم باشه براي حل كردن مشگل سيستم بقيه شده تا ساعت 12.30 شب وايسن و مشگل دوستاشون رو حل كنن يا براي تهيه لوازم مورد نياز شده از دبي برات ارسال كنن و ....
شما هم مطمعين باش از هر كدوم از بچه هاي اينجا كمك بخاي در حد توانايي شون بهت كمك ميكنن
قفل شده

بازگشت به “نمایشگاه ها،ملاقات ها،مسابقات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان