تاپیک جامع لامپ زنون - XENON-

تصویر مباحث برق خودرو - پرسش و پاسخ

مدیر انجمن: Kayhan3773

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
Mohammad.mozaffari
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده

Re: تاپیک جامع لامپ زنون - XENON-

پستتوسط Mohammad.mozaffari » سه شنبه 9 خرداد 1396, 7:59 am

دوستان براي داخل لنز كدوم برند از زنون هاي ٥٥w رو پيشنهاد ميكنيد كه هم نورش خوب باشه هم به برق ماشين فشار نياره؟ فونيكس ٢٠١٥/فونيكس٢٠١٦/ten/imb

mr.foad
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پستتوسط mr.foad » سه شنبه 9 خرداد 1396, 8:58 am

reza.shabgard نوشته شده:
mr.foad نوشته شده:سلام.
کاسه چراغ من مال 405slx هست نوع لنز دار و پایه چراغ h7
مشکلم اینه که لامپ زنون میزنم بهش وسطش سایه داره فکر میکردم طبیعیه. یه نفر واسم یه لامپ دیگه آورد یه مقدار جزئی حبابش جلو تر از فابریکا بود اون نور خیلی خوبی از خودش داره. منم لامپای فابریک رو یه مقدار گرفتم کشیدم از پایه کشیده شدن بیرون درحد میلیمتر حباب اومد جلو انداختم دیدم خیلی نورش تغییر کرد اصلا انگار یه زنون دیگه انداخته باشی . ولی خب سایه میندازه طیف رنگ ایجاد میکنه.
میخوام ببینم به این میتونم پایه ی دیگه ای بندازم که از h7 درحد چند میل حباب بلند تر باشه ؟! نهایت اگه خیلی بلند بشه با واشر میارمش عقب ولی وقتی کوتاهه نمیشه کاریش کنی.

منم این مشکل رو داشتم و دارم....
سعی کن با تنظیم چپ و راستی و بالا پایینی نور درستش کنی
و از مه شکن مک بگیر

من تونستم این مشکلو تا حدود زیادی رفع کنم و سایه رو بگیرم

نور پایین 4300
مه شکن 8000

من اون لوله سرامیکی موازی با لامپ رو شکستم و یه کم حباب رو کشیدم جلو. خوب شد فقط وقتی خاموش میشه روشن نمیشه باید حدود سی ثانیه صبر کنی دوباره روشن کنی

reza.shabgard
شروع حركت
نوع خودرو: 405-Slx

پستتوسط reza.shabgard » سه شنبه 9 خرداد 1396, 7:31 pm

mr.foad نوشته شده:
reza.shabgard نوشته شده:
مشکلم اینه که لامپ زنون میزنم بهش وسطش سایه داره فکر میکردم طبیعیه. یه نفر واسم یه لامپ دیگه آورد یه مقدار جزئی حبابش جلو تر از فابریکا بود اون نور خیلی خوبی از خودش داره. منم لامپای فابریک رو یه مقدار گرفتم کشیدم از پایه کشیده شدن بیرون درحد میلیمتر حباب اومد جلو انداختم دیدم خیلی نورش تغییر کرد اصلا انگار یه زنون دیگه انداخته باشی . ولی خب سایه میندازه طیف رنگ ایجاد میکنه.
میخوام ببینم به این میتونم پایه ی دیگه ای بندازم که از h7 درحد چند میل حباب بلند تر باشه ؟! نهایت اگه خیلی بلند بشه با واشر میارمش عقب ولی وقتی کوتاهه نمیشه کاریش کنی.

و از مه شکن مک بگیر

نور پایین 4300
مه شکن 8000

من اون لوله سرامیکی موازی با لامپ رو شکستم و یه کم حباب رو کشیدم جلو. خوب شد فقط وقتی خاموش میشه روشن نمیشه باید حدود سی ثانیه صبر کنی دوباره روشن کنی

یکم بیشتر توضیح بده.....چطوری این کارو کردی?
سیم بالای حباب رو صاف کردی بعد شکستن یا همون طور کج گزاشتیش? حباب مگه جای جلو اومدن داره? نمیشکنه? از پایه پلاستیکی که حباب روش سوار شده جدا نمیشه?
نورش چطور شده? میشه عکس بزاری? سایه نداره?

peyman13681129
شروع حركت
نوع خودرو: 405

پستتوسط peyman13681129 » چهار شنبه 10 خرداد 1396, 4:19 am

دوستان براي داخل لنز كدوم برند از زنون هاي ٥٥w رو پيشنهاد ميكنيد كه هم نورش خیلی خوب باشه هم به برق ماشين فشار نياره؟ فونيكس ٢٠١٥/ فونيكس٢٠١٦ / TCX /ten / imb

mr.foad
نوع خودرو: مشخص نشده!

پستتوسط mr.foad » چهار شنبه 10 خرداد 1396, 5:58 am

reza.shabgard نوشته شده:
mr.foad نوشته شده:
reza.shabgard نوشته شده:

و از مه شکن مک بگیر

نور پایین 4300
مه شکن 8000

یکم بیشتر توضیح بده.....چطوری این کارو کردی?
سیم بالای حباب رو صاف کردی بعد شکستن یا همون طور کج گزاشتیش? حباب مگه جای جلو اومدن داره? نمیشکنه? از پایه پلاستیکی که حباب روش سوار شده جدا نمیشه?
نورش چطور شده? میشه عکس بزاری? سایه نداره?

مال من پایه سرامیکی بود البته ! با دستمال گرفتم کشیدمش یه مقداری از داخل پایه اومد بیرون تر. با احتیاط.
اون لوله سرامیکی که دور سیم رو گرفته من با انبردست پرزش کردم رو نور تاثیر داشت ولی شما نکن این کارو خراب میشه.
الان مال من با اینکه خوب شده ولی خاموش میشه دوباره بلافاصله روشن نمیشه.

abolfazl.b054
نوع خودرو: پراید صبا

پستتوسط abolfazl.b054 » چهار شنبه 10 خرداد 1396, 7:57 pm

عزیزانی که میخوان زنون بخرن برند گلف میلانو، HID و کوپر جنسای خوبی هستن

abolfazl.b054
نوع خودرو: پراید صبا

پستتوسط abolfazl.b054 » چهار شنبه 10 خرداد 1396, 9:46 pm

verenda نوشته شده:سلام دوستان وقتتون بخیر. میخواستم واسه لنز ولستر نور زنون بذارم با مراجعه به نمایندگی بهم گفتن زنون فابریک وجود نداره و هر زنون دیگه ای که از بازار تهیه کنم در سیستم برق ماشین خلل ایجاد میکنه. عده ای هم میگفتن هدلایت بذارم بهتره. میشه اساتید منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟

بنظرم از رله استفاده کن زنون ۳۵ وات گلف میلانو و زیمر و hid مارکهای خوبی هستن و راجبش خوب تحقیق کن هدلایت هم زیاد گرم میشه ممکنه لنز یا کاسه چراغ رو خراب کنه راجب کاری که میکنی تصمیم درست رو بگیر بنظرم زنون از همه چیز بهتره

نمایه کاربر
AMIR N
دنده 1
نوع خودرو: HONDA 600RR&P.K
محل اقامت: کره زمین(اصفان)

پستتوسط AMIR N » پنج شنبه 11 خرداد 1396, 12:31 pm

abolfazl.b054 نوشته شده:
verenda نوشته شده:سلام دوستان وقتتون بخیر. میخواستم واسه لنز ولستر نور زنون بذارم با مراجعه به نمایندگی بهم گفتن زنون فابریک وجود نداره و هر زنون دیگه ای که از بازار تهیه کنم در سیستم برق ماشین خلل ایجاد میکنه. عده ای هم میگفتن هدلایت بذارم بهتره. میشه اساتید منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟

بنظرم از رله استفاده کن زنون ۳۵ وات گلف میلانو و زیمر و hid مارکهای خوبی هستن و راجبش خوب تحقیق کن هدلایت هم زیاد گرم میشه ممکنه لنز یا کاسه چراغ رو خراب کنه راجب کاری که میکنی تصمیم درست رو بگیر بنظرم زنون از همه چیز بهتره

هدلایت گرم شدندش کمتر زنون هست
اون چیزی هم ک باعث خراب شدن کاسه میشه گرمای تولیدی نیس نور ماورای بنفش ک باعث خرابی کاسه میشه ک زنون میشه گفت هد لایت ها تقریبا 0 هست چون از LED ساخته شدن
به این تاپیک سر بزنید ((حتما)) و منو تو ساخت این امپلی فایر همراهی کنید
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=104674

naim697
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

پستتوسط naim697 » یک شنبه 28 خرداد 1396, 9:59 pm

دوستان زنون 65 وات GTR بگیرم برای لنز مشکلی پیش میاد ؟ یا حرارتش زیاد نیست ؟

نمایه کاربر
ronnine
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: لندمارک
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط ronnine » سه شنبه 6 تیر 1396, 1:40 pm

naim697 نوشته شده:دوستان زنون 65 وات GTR بگیرم برای لنز مشکلی پیش میاد ؟ یا حرارتش زیاد نیست ؟

سلام. نه. زنون خوبی هم هست. ماشین چیه؟
امین هستم ...

بازگشت به “مباحث تخصصی برق خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان