تاپیک جامع لامپ زنون - XENON

تصویر مباحث برق خودرو - پرسش و پاسخ

مدیر انجمن: Kayhan3773

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
hamid1351
شروع حركت
نوع خودرو: پرشیا
محل اقامت: تهران
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: تاپیک جامع لامپ زنون - XENON

پست توسط hamid1351 » 09 آپریل 2014, 13:30

عباس میرزا نوشته شده: آقای hamid1351
با سلام
هر جند برخی از مطالب مطرح شده جایش در این تاپیک نیست و در بخش بازار می باید مطرح شود اما به نظر می رسد شما نیز مانند ما مصرف کننده هستید، ضمن تشکر از اطلاعات مفیدی که ارائه نمودید با توجه به اینکه مشخصات اعلامی این عرضه کننده در خصوص کیت کوپر با مشخصات سایر عرضه کنندگان یکسان است آیا فرصت نصب و مشاهده نتیجه را داشته اید. لطفا نتایج را جهت تصمیم گیری بهتر اعلام نمایید .
علاوه بر این دلار بیش از یک سال و نیم است که بالای 3000 تومان است و دلیل اعلامی در خصوص اختلاف قیمت مصداق ندارد ضمن اینکه برخی از محصولات موجود در این فروشگاه از برندهای تازه وارد هستند (مانند گلف میلانو) لذا به نظر می رسد دلیل موجودی قدیمی نیز مصداق نداشته باشد.
لطفا اطلاعات بیشتری را ارائه نمایید.
باتشکر
با سلام
قبلا هم گفتم من هم مثل اغلب اعضا مصرف کننده هستم و به منظور انتخاب و خرید کیت زنون بررسی هایی را انجام دادم که در نهایت کیت 85 وات کوپر را انتخاب کردم و محصول عرضه شده توسط تمامی فروشندگان و خریداران را نیز بررسی کردم ( برای مثال توضیحات جامع آقای pourya.ph در بخش بازار و تاپیک زنون ایرانیان تیونینگ که کیت کوپر جهت نصب بر روی سمندشان خریداری و عکس های خوبی نیز ارائه نموده بودند) نتیجه این شد که تمامی کیت های مثلثی کوپر دارای یک کیفیت است و نکته جالب و مهمی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است چاپ آدرس ایمیل cooper@akia.ir بر روی جعبه و دفترچه راهنما دقیقا زیر عبارت made in korea می باشد که قطعا می دانید ir. اختصاصی ایران بوده و تمامی کیتهای موجود ، تاکید می کنم تمامی (حتی کیتی که آقای پوریا خریداری نموده بود)، سفارش شرکت قطارهای مسافری رعد تبریز می باشد که با نام تجاری آکیا خودرو فعالیت می کند ، تولید و عرضه شده است و دارای کیفیت یکسانی است (البته ممکن است عکسهای فتوشاپی ارائه شود که فاقد آدرس ایمیل مذکور باشد اما مطمئن باشید این آدرس را در کیت مذکور خواهید یافت). لذا در آیتم بعدی تنها قیمت مد نظر قرار گرفت که در نهایت با قیمت 157 هزار تومان موفق به خرید شدم . ارائه عکس از بسته بندی و محتویات را به دلیل یکسان بودن جزئیات ضروری ندانستم اما در صورت نیاز این امکان نیز وجود دارد.
* هدف از ارائه مطالب فوق تنها به اشتراک گذاشتن تجربه می باشد.

-- 20 فروردین 1393, 13:22 --

لازم به ذکر است توضیحات آقای pourya.ph به انضمام عکسها علاوه بر ایرانیان تیونینگ در پارس تیونینگ و انجمن تیونینگ نیز آمده است.
نمایه کاربر
sajad-s2
شروع حركت
نوع خودرو: پژو405
محل اقامت: کرد کرمانشاه - شهرستان مرزی قصرشیرین
تماس:

پست توسط sajad-s2 » 09 آپریل 2014, 14:55

اقا هردو ازطرف یکی اومدید دست به یکی کردید که مارو زیر سوال ببرید که نمیتونید

شما ازهرکی دوست داری خرید کن

ماهم اینجا سابقه کارمون درخصوص کمک به بچه ها مشخصه اصلا" لازم نمیدونم باشماکل کل کنم چون شماازطرف یکی اومدید اینجا وغیرمستقیم

میخواید واسش تبلیغ کنید هردوهم ازطرف اونید اتفاقا" اون امروزخودش بهم زنگ زد گفت میخوایم تخریبت کنیم شماره مبایلشم دارم منتهی نمیشه

اینجا گذاشت

زنگ زد تهدید شغلی کرد شماره هاشو دارم میخوام بدم پیگیری کنن از مخابرات

شماهم ازطرف اون اومدین هرسه دستدون ت یه کاسه است

اگه من گران فروشم کسی روهم که مجبورنکردم اجباری ازم خریدکنه هم ماشالله استادن میدونن ازکی و کجا بخرند شماواسه مردم دلسوزی نکنید

شماره هاش:0912607..
0912724 و 33969-021
شماهم از طرف اون اومدین

حیف نمیشه همشو بذارم

گیرش میارم تهدید کردن اینطوریام نیست

ازتمام کاربرای گل تی تی معذرت میخوام فقط خواستم اطلاع بدم همه درجریان باشند
mgh122
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: دوستدار طبیعت...

پست توسط mgh122 » 09 آپریل 2014, 17:08

سلام
دوستان لطفا ادامه ندهید.اینجا باید صرفا بحث در رابطه با نصب واستفاده از زنون مطرح بشه. بحث های دیگه لطفا در بخش بازار پیگیری بشه .قیمت ها هم مشخصه هر کسی به هر هر قیمتی می توانه جنسش رو بفروشه و خریدار هم آزاده در خرید.
ضمنا من فکر میکنم اینکه دوستان تجربه خرید و قیمت اون رو در همین جا بیان کنن هیچ مشکلی نداره اما ادرس رو در پخ به دوستانی که نیاز دارن بفرمایند.
با تشکر
حسین.
نمایه کاربر
عباس میرزا
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سراتو YD و i20

پست توسط عباس میرزا » 09 آپریل 2014, 20:57

با سلام
به هیچ عنوان در شان خود نمی دانم این بحث ها را ادامه دهم و از آقای سجاد توقع می رفت شان این تاپیک و اعضای محترم را حفظ کند. اما لازم می دانم چند نکته را اعلام نمایم:
1- آقا سجاد این تاپیک از سال 86 شروع به فعالیت نموده و تمامی اعضا آزادانه نظرات خود را در آن درج نموده اند و قرار نیست چون اعلام تجربه خرید یکی از اعضا منافع شما را تحت شعاع قرار دهد اینگونه رفتار نمایید.
2- واقعیتی وجود دارد و شما نیز چندین بارها اعلام کردید که اعضا مختار به انتخاب منبع خرید خود می باشند پس لطفا موضوع را شخصی ننمایید.
3- لطفا دست از فرضیه توطئه بر دارید چون بنده به هیچ عنوان خریدار آقای حمید و نه اون آقای فروشنده را می شناسم و رفتارتان را در این خصوص بسیار ناشایست می دانم.
4- ادعای شما نیز در خصوص تهدید شما به داستانهای پلیسی جنایی می ماند که طرح آن در این تاپیک نابجا و خنده دار است لطفا اینگونه مسایل را در سایتهای مشاوره حقوقی مطرح بفرمایید.

مجددا" تاکید می نمایم به هیچ عنوان علاقه ای به ادامه این بحث ندارم و چنانچه توضیحی لازم است آقای حمید باید ارائه نمایند نه بنده. به نظر می رسد جنابعالی در برابر رقابت کنترل خود را از دست می دهید.
خود دار باشید و لطفا بنده را دیگر خطاب قرار ندهید.
نمایه کاربر
espero
راننده شتاب 400 متر - «پایش»
نوع خودرو: پرشيا 16V
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط espero » 10 آپریل 2014, 08:12

قفل میشه تا رسیدگی بشه

این تاپیک نه مکانی برای خرید هست و نه فروش
و نه مکانی هست که محل تبلیغات باشه
اسمش روش هست تاپیک جامع زنون

پستهای اضافی رو حذف می کنم
تاپیک رو بازگشایی میکنم
به هر نحوی مشخص بشه تو این تاپیک کاربر یا کاربرانی قصد فروش جنس یا تبلیغات یا .... رو دارن با اونها برخورد و حتی اخراج خواهند شد
زندگی قصه تلخیست که از آغازش ‍‍‍ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم
amirvr14
نوع خودرو: 206SD , 141sx
محل اقامت: مشهد

پست توسط amirvr14 » 25 ژانویه 2016, 13:50

من ی عالمه پست داشتم اینجا چرا نیست و تاریخ آخرین پست شده واسه پارسال؟
بگذریم
فرقف هد لایت با دیلایت با زنون چیه دوستان؟
دیلایت که میدونم از این نوارای led هست
هدلایت چیه؟
نمایه کاربر
ali.hedavand
محل اقامت: دورود

پست توسط ali.hedavand » 25 ژانویه 2016, 19:57

سلام.
هدلایت یک تکنولوزی جدیده از سری لامپ های smd وled. که اسم لامپشونcob هست. دیلایت هم که اصلا کابردش جداست. زنون هم که از سری لامپ های گازیه. وقتی زنون رو روشن میکنیم یک مدت زمانی طول میکشه تا گازش گرم بشه و به حداکثر نور برسه. ولی هدلایت اینطور نیست و همون لحظه اول نورش کامله.
دیلایت هم اصلا اصلا نوارled نیست. دیلایت باید توی روز و وقتی که آفتاب میتابه نور کافی داشته باشه که ماشین رو مشخص کنه. ولی نوار ال ای دی توی روز روشن بودن یا نبودنش فرقی نداره.چون نور زیادی نداره.
به یاد بچه های قدیمی تیونیگ تاک.
به یاد معرفت های قدیمی . . .
نمایه کاربر
ali.hedavand
محل اقامت: دورود

پست توسط ali.hedavand » 25 ژانویه 2016, 20:04

سلام مجدد. خواستم بگم ادامه این تاپیک داخل تاپیک جامع لامپ زنون در بخش برق باشه بهتره.
متاسفانه عده ای موقع انتقال تاپیک یا بازکردنش اصلا توجه نمی کنن.
این جا تاپیک جامع زیاده ولی هیچ تاپیکی جامع نیست....
به یاد بچه های قدیمی تیونیگ تاک.
به یاد معرفت های قدیمی . . .
نمایه کاربر
erteash
دنده 3
نوع خودرو: 405xu7_تیبا_ریسر

پست توسط erteash » 29 فوریه 2016, 19:46

دوستان یک سوال ,حقیقتش سرچ هم کردم مطلب مستدلی نیافتم.
اولا زنون هایی که رنگ سفید یا یخی داره مجاز هست یا نه ؟ اگه غیر مجاز هست داخل مه شکن های جلو چی ؟
من داخل مه شکن ها گذاشتم , سفید یخی هست , نورش هم متمرکز هست مثل هالوژنی , حالا سوالم اینه که قانونی هست یا نه؟ فرضا اگه غیرقانونی هست , تا حالا کسی از دوستان بوده که به زنون مه شکنش رنگ یخی گیر بدن یا نه؟
MOHAMMAD
ما سینه زدیم ، بی صدا باریدند
از هرچه که دم زدیم، آنها دیدند
ما مدعیان صف اول بودیم
از آخر مجلس، شهدا را چیدند
نمایه کاربر
iman_62a
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: النترا 2014
محل اقامت: تهران - یوسف آباد

پست توسط iman_62a » 29 فوریه 2016, 19:52

erteash نوشته شده:دوستان یک سوال ,حقیقتش سرچ هم کردم مطلب مستدلی نیافتم.
اولا زنون هایی که رنگ سفید یا یخی داره مجاز هست یا نه ؟ اگه غیر مجاز هست داخل مه شکن های جلو چی ؟
من داخل مه شکن ها گذاشتم , سفید یخی هست , نورش هم متمرکز هست مثل هالوژنی , حالا سوالم اینه که قانونی هست یا نه؟ فرضا اگه غیرقانونی هست , تا حالا کسی از دوستان بوده که به زنون مه شکنش رنگ یخی گیر بدن یا نه؟
تو مه شکن من تجربشو داشتم که ماشینمو خوابوندن

Sent from my iPhone using Tapatalk
سوزوکی ۲۰۰۷
قفل شده

بازگشت به “مباحث تخصصی برق خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان