معرفی بخش جدید پروژه ها!

مدیر انجمن: كوروش پيروز

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
TheMohammad
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: ايران 22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: معرفی بخش جدید پروژه ها!

پست توسط TheMohammad » 26 نوامبر 2010, 20:56

حالا که اینجا کمی آروم شده، من میخوام یه پیشنهادی بدم
viewforum.php?f=174
این لیست پروژهای بچه ها هست، یه نگاه کنین، از بالا تا پایین، عنوان ها رو نگاه کنید

منظورم هیچ کس خاصی نیست ولی عنوان ها داره از کنترل خارج میشه، تعداد زیادی کلمه تیونینگ (به شکل های مختلف و بعضا اشتباه) استفاده شده که خوب بی معنیه، چون کل مباحث زیرمجموعه "مباحث تیونینگ" هست، نمیگم کسی رو مجبور کنیم که عنوان تاپیکش رو عوض کنیم ولی به نظرم بهتره یه فرمت پیشنهادی برای عنوان ارائه بشه
به طور مثال: مارک و مدل ماشین به همراه رنگ + نام صاحب تاپیک (البته اگر خودش بخواد)
مثلا:
پراید هاچ بک نقره ای - محمد فلانی
Lancer GLX مشکی - علی فلانی

کلمه ها و یا عبارت های اضافی مثل "نظرات شما" "کمک های شما" و یا از این قبیل نیازی نیست که توی عنوان مبحث بیان، چون هیچ اطلاعاتی به ما در مورد محتوای مبحث نمیدن

اینطوری با یک نگاه میشه فهمید مبحث مربوط به چه کسی و چه ماشینی هست، مثلا توی سرچ خود فروم یا "مشاهده پست های جدید"

توجه کنید که مباحث این بخش در نتایج سرچ گوگل هم نشون داده میشه، به خاطر همین عنوان مناسب میتونه خیلی برای کسایی که دنبال یه مبحث خاص میگردن کمک کنه
نمایه کاربر
Behzad_Rasouli
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Daewoo Espero 94...
محل اقامت: تبـــــــــــریز
تماس:

پست توسط Behzad_Rasouli » 27 نوامبر 2010, 11:41

سلام. دوست عزیزم حق با شماست. ولی فروم یعنی یه جامعه آزاد برای بیان اطلاعات و گرفتن اطلاعات(البته کاملا آزاد هم نیست، آزادی در قالب قوانین و تبصره های سایت که مدیران زحمتش رو قبلا کشیدن...)
TheMohammad نوشته شده: منظورم هیچ کس خاصی نیست ولی عنوان ها داره از کنترل خارج میشه، تعداد زیادی کلمه تیونینگ (به شکل های مختلف و بعضا اشتباه) استفاده شده که خوب بی معنیه، چون کل مباحث زیرمجموعه "مباحث تیونینگ" هست، نمیگم کسی رو مجبور کنیم که عنوان تاپیکش رو عوض کنیم ولی به نظرم بهتره یه فرمت پیشنهادی برای عنوان ارائه بشه
به طور مثال: مارک و مدل ماشین به همراه رنگ + نام صاحب تاپیک (البته اگر خودش بخواد)
مثلا:
پراید هاچ بک نقره ای - محمد فلانی
Lancer GLX مشکی - علی فلانی
پیشنهاد شما خوبه، ولی فکر نمی کنید تاپیک یکم سرد میشه، یعنی همه تو یه ارگان و یه لیست اداری، اینجا همه سعی می کنن یه اسم خاص برای پروژشون انتخاب کنن.
مثل عنوان پروژه من ="پراید بژ(طلائی) من ((نیازمند نظرات شما))" این یه عنوان خاصه، خوب حالا شما فکر کنید آقا محمد رضا بیاد اسم تاپیکش رو بزاره "پراید (نقره ای) من ((نیازمند نظرات شما))، آقا فرزام بزاره "پراید مشکی(سیاه) من ((نیازمند نظرات شما))"، خوب همه تکراری می شن و جذابیت عناوین از بین میره، البته این یه مثال بود حالا شما فکر کنن همه اینا تو قالبی که شما بیان کردین باشه. بازم همین اتفاق میافته.یعنی اینطوری:
پراید صبا بژ - بهزاد
پراید صبا نقره ای - محمد رضا
پراید صبا مشکی - فرزام
پراید ...
TheMohammad نوشته شده: کلمه ها و یا عبارت های اضافی مثل "نظرات شما" "کمک های شما" و یا از این قبیل نیازی نیست که توی عنوان مبحث بیان، چون هیچ اطلاعاتی به ما در مورد محتوای مبحث نمیدن
خوب منی که برای تکمیل پروژم به کمک نیاز دارم باید بنویسم "پراید بژ(طلائی) من ((نیازمند نظرات شما))"، یعنی شما از عنوان تاپیک منظور منو نمی فهمید؟؟؟ این جزو همون عنواین خاص محسوب میشه، یکی میاد اسمی رو که برای ماشینش انتخاب کرده و عنوان میکنه، یکی مدل ماشینشو عنوان میکنه، یکی رنگ ماشینشو عنوان می کنه و ... که به نظر من همه درستن و باعث میشه من با یه نگاه گذرا از لیست ببینم چه کسی پست جدید داره یا نه!!!(دیگه نیازی نداره که بشینم دونه دونه بخونم ببینم پراید فلان کس GLX بهمان کس و ...)
TheMohammad نوشته شده: اینطوری با یک نگاه میشه فهمید مبحث مربوط به چه کسی و چه ماشینی هست، مثلا توی سرچ خود فروم یا "مشاهده پست های جدید"
برای جواب این قمست بگردین به جواب قبلی...
TheMohammad نوشته شده: توجه کنید که مباحث این بخش در نتایج سرچ گوگل هم نشون داده میشه، به خاطر همین عنوان مناسب میتونه خیلی برای کسایی که دنبال یه مبحث خاص میگردن کمک کنه
خوب برای این که مطمئن بشین نتایج مطلوب در موتورهای جستجوگر به بیننده نمایش داده میشه تو گوگل بنویسید "پراید بژ"... یعنی بیننده نمیتونه بفهمه محتوای اولین نتیجه که تو گوگل ظاهر میشه چی میتونه باشه؟؟؟
نمایه کاربر
TheMohammad
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: ايران 22

پست توسط TheMohammad » 27 نوامبر 2010, 15:04

منم گفتم که اجباری نباید باشه
ولی الان اینطوری هم که یکم وضعیت آشفته ای داره عناوین
قفل شده

بازگشت به “پروژه های استیج I”