xj6درحال بازسازی

مباحث مربوط به تمامي محصولات شركت خودروسازی جگوار
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
xj6
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: R21
محل اقامت: بیرجند
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: xj6درحال بازسازی

پست توسط xj6 » 13 نوامبر 2011, 14:58

jaguar-xj نوشته شده:سلام دوست عزیز ضمن یه خسته نباشیدحسابی در رابطه با پوسیدگی جگوار معمولا از دو قسمت که شا مل دریچه ی کوچیک هوا که زیر شیشه عقب و داخل صندوق عقب هستش ودریچه ی ورود هوا که زیر بای راننده و شاگرد(pull aire) هستش دچار پو سیدگی زیا دی میشه مخصوصا اولی که معمولا تا زیر نوار شیشه پوسیده میشه حتما این دو قسمت رو باز کن و با زسازیشون کن ورنگ حسابی هم بزن موفق باشی

سلام .سلامت باشی...قسمت عقب فقط طاقچه عقب پوسیدگی داشت که درست شد....سمت جلو فقط سمت شاگرد خرابه اندازه دو بند انگشت که بعداز کارای جلو بندی وموتور درست میکنم که اماده موم پاشی بشه......

تشکر...............
gholami2
نوع خودرو: 450sel+actyon+aurion
محل اقامت: تهران
Been thanked: 1 time

پست توسط gholami2 » 14 نوامبر 2011, 22:57

خسته نباشید
همانگونه که مشخص است بازسازی انجام شده توسط شما در سطح بسیار بالائی داره انجام میشه .
دقت شما در روال بازسازی صحیح کاملا مشهوده وسطح کارتان از 90 درصد بازسازیها به نظرم بهتره .
درنهایت برایتان آرزوی توفیق دارم و این تایپک رو با اشتیاق حتما دنبال میکنم.
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 14 نوامبر 2011, 23:04

کارای جلوبندی وزیر بندی ماشین شروع شده وقرار شده که اول قسمت جلو بیاد پایین تا اوراق بشه بعد قطعاتی که نیاز به تعویض داره تعویض بشه وبعد همین روند برای قسمت عقبش تکرار میشه...........

تصویر

تصویر

از راهنمای ونظرات دوستای عزیزم خوشحال میشم........

---- اضافه شده در تاریخ 23 آبان 90, 23:54 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----
gholami2 نوشته شده:خسته نباشید
همانگونه که مشخص است بازسازی انجام شده توسط شما در سطح بسیار بالائی داره انجام میشه .
دقت شما در روال بازسازی صحیح کاملا مشهوده وسطح کارتان از 90 درصد بازسازیها به نظرم بهتره .

ازشما دوست عزیز کمال تشکر رو دارم...من هم سعی در این دارم تا کارها ی ماشینو تا حد امکان به بهترین وضع انجام بشه...

---- اضافه شده در تاریخ 23 آبان 90, 23:56 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----
gholami2 نوشته شده:خسته نباشید

ازشما دوست عزیز کمال تشکر رو دارم...من هم سعی در این دارم تا کارها ی ماشینو تا حد امکان به بهترین وضع انجام بشه...
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 02 دسامبر 2011, 21:22

سلام دوستان ...متاسفانه تو ادامه کارا دو تا قطعه لازم دارم که پیدا نمیشه البته چند جا سپردم ولی کسی ازدوستان اگه سراغ داشت خبر بده....قطعات مورد نیاز یکی دوتا بوش رام +لاستیک ضربه گیر طبق پایین البته یکی گیر اوردم یکی دیگه لازمه ..عکساشونم میزارم تا بهتر متوجه بشین......

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
a.e.n
شروع حركت
نوع خودرو: بلبزر.پراید
محل اقامت: TEH

پست توسط a.e.n » 03 دسامبر 2011, 00:46

آقا خدا قوت.پا در انجام کار سختی گذاشتی و بسیار عالی داری پیش میری .برات آرزوی موفقیت میکنم.
اتومبیلهای جدید هیچوقت جای قدیمیهارو نمیتونه بگیره..
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 16 دسامبر 2011, 20:17

a.e.n نوشته شده:آقا خدا قوت.پا در انجام کار سختی گذاشتی و بسیار عالی داری پیش میری .برات آرزوی موفقیت میکنم.
خیلی ممنونم دوست عزیز.....

کارا همچنان بکندی پیش میره چون بیشتر معطل قطعه هستم تا ببینم چیکار کنم..البته به احتمال زیاد تو هفته اینده تکلیف قطعاتی که کم داشتم معلوم میشه .........

یه چند تا عکس داشتم که اونا رو براتون میزارم.....

البته ببخشیدترتیب توعکسا رعایت نشده

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 16 دسامبر 2011, 20:17

a.e.n نوشته شده:آقا خدا قوت.پا در انجام کار سختی گذاشتی و بسیار عالی داری پیش میری .برات آرزوی موفقیت میکنم.
خیلی ممنونم دوست عزیز.....

کارا همچنان بکندی پیش میره چون بیشتر معطل قطعه هستم تا ببینم چیکار کنم..البته به احتمال زیاد تو هفته اینده تکلیف قطعاتی که کم داشتم معلوم میشه .........

یه چند تا عکس داشتم که اونا رو براتون میزارم.....

البته ببخشیدترتیب توعکسا رعایت نشده

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
MAMAD-D2
نوع خودرو: Porsche 991 carrera
محل اقامت: کرج

پست توسط MAMAD-D2 » 18 دسامبر 2011, 03:04

واقعا لذت بردم از این تاپیک . خسته نباشید . کار شما واقعا ارزشمنده . امیوارم که موفق باشید .
من هم یه زمانی می خواستم جگوار بخرم و الان که تاپیک رو خوندم واقعا اطلاعات زیادی پیدا کردم .
نمایه کاربر
شاهو-V8
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ۳×شوی+کادی+کوگار
محل اقامت: کردســتان - ســقز
تماس:

پست توسط شاهو-V8 » 15 ژانویه 2012, 00:30

خسته نباشی داداش چیکار کردی واسه قطعات ؟
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 15 ژانویه 2012, 23:08

[شاهو-V8"]خسته نباشی داداش چیکار کردی واسه قطعات ؟

سلام عزیز سلامت باشی...راستش قطعاتو سپردبودم کسی نتونست پیدا کنه البته قطعات خود ماشینم خیلی خراب نیست وهنوز قابل استفاده هستش ولی دوست داشتم چون کل جلو بندی پایین اومده بود او نارو نو کنم ..الانم اگه بخوام از اونور سفارش بدم حداقل خوشبینانه 1ماه طول میکشه که درحال حاضرم جلو بندی سازم حوصلش سر رفته ،بنده خدا خیلی وقته ماشین جاش بازه...البته یه احتمال داره که اگر جایی برای ماشین گیر بیارم چون متاسفانه خودم جایی براش ندارم کاراشو نگه میدارم تا قطعاتشو گیر بیارم بعد کاراشو ادامه بدم..شایدم بعد از کارای جلوبندی برم سروقت نصب موتورو بعدشم رنگ نهایی..البته هنوز تصمیم قطعی نگرفتم که چه کار کنم ..(یک ماه دیگه هم بیمش تمومه که باید فکر اونم باشم...

[/quote]
MAMAD-D2 نوشته شده:واقعا لذت بردم از این تاپیک . خسته نباشید . کار شما واقعا ارزشمنده . امیوارم که موفق باشید .
من هم یه زمانی می خواستم جگوار بخرم و الان که تاپیک رو خوندم واقعا اطلاعات زیادی پیدا کردم .
خواهش میکنم دوست عزیز موفق وپاینده باشی ..ایشالا اگه هنوزم طالبشی قسمتت بشه....
قفل شده

بازگشت به “جگوار Jaguar”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان