xj6درحال بازسازی

مباحث مربوط به تمامي محصولات شركت خودروسازی جگوار
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
xj6
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: R21
محل اقامت: بیرجند

Re: xj6درحال بازسازی

پست توسط xj6 » 15 فوریه 2012, 01:14

امروز بیمه ماشینم سر رسیدش بود رفتم بیمش کردم..ولی همچنان دنبال جای مناسب میگردم برای منتقل کردنش..

عکساشم بزودی میزارم..
Majicpride
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 SD
محل اقامت: تهران

پست توسط Majicpride » 16 فوریه 2012, 13:11

سلام
خسته نباشی داداش :-)
ماشینه شما رو دیدم یاده یه جگواره سفیده کاردار افتادم که دو ماه پیش تو شهرمون دیدمو نا خوداگاه کشیده شدم طرفش ، جلو یه تعمیر گاه پارک بود
با اینکه اگه بخوام یه زمانی ماشینی رو بازسازی کنم سعی میکنم شاسی بلند باشه ولی اگه گیرم بیاد از جگوارم نمیگذرم!
رفتم تو تعمیرگاه به یارو بگم فروشیه یا نه
اولش با گرمی سلاممو علیک گرفت ولی همین که گفتم : آقا این جگوار فروشیه؟
انگار آتیشش زده باشم !! :x همچین با عصبانیت گفت نه آقا :???: که خودم که سهله ، 7 نسل بعد از تر من هم دیگه جرات نکنه بره طرفش!!!
اول ناراحت شدم ولی بعدش که خودمو جای یارو گذاشتم گفتم حق داره، آخه کی همچین جیگری رو میفروشه که من رفتم بهش پیشنهاد دادم؟!!!

خلاصه ماشینه آسیه
موفق باشی تو بازسازیش
Hope for the best, Plan for the worst
نمایه کاربر
armin_fallahi
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: گیلان رشت سبزه میدان
اینستاگرام: armin_fallahi70
تماس:

پست توسط armin_fallahi » 16 فوریه 2012, 14:08

سلام
مجيد جان اين مدل جگوارا اصلا قدرت جاذبشون زياده من اتفاقا همين ديروز من تو بانك منتظر بودم نوبتم بشه ديدم يه ماشين آبي بيرون پاركه رفتم بيرون ديدم همين جگواره خيلي هم خوشگل بود در حد نو نميدونم بازسازي شده بود يا فابريك ميخواستم عكس بگيرم صاحبش با خانوموش توش نشسته بود نميشد
حالا يه سوال ابتدايي اين ماشين فرمانش هيدروليكه آخه راننده همون ماشين خيلي نرم فرمونو چرخوند موقع حركت
با تشكر
یک نفر رفتو قرارم را گرفت/برگو بارو شاخسارم را گرفت/چهار فصل من بهاری بود و حیف/باد پاییزی بهارم را گرفت
/////داغدارمادربزرگ////////
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 16 فوریه 2012, 23:30

Majicpride نوشته شده:سلام
خسته نباشی داداش :-)
ماشینه شما رو دیدم یاده یه جگواره سفیده کاردار افتادم که دو ماه پیش تو شهرمون دیدمو نا خوداگاه کشیده شدم طرفش ، جلو یه تعمیر گاه پارک بود
با اینکه اگه بخوام یه زمانی ماشینی رو بازسازی کنم سعی میکنم شاسی بلند باشه ولی اگه گیرم بیاد از جگوارم نمیگذرم!
رفتم تو تعمیرگاه به یارو بگم فروشیه یا نه
اولش با گرمی سلاممو علیک گرفت ولی همین که گفتم : آقا این جگوار فروشیه؟
انگار آتیشش زده باشم !! :x همچین با عصبانیت گفت نه آقا :???: که خودم که سهله ، 7 نسل بعد از تر من هم دیگه جرات نکنه بره طرفش!!!
اول ناراحت شدم ولی بعدش که خودمو جای یارو گذاشتم گفتم حق داره، آخه کی همچین جیگری رو میفروشه که من رفتم بهش پیشنهاد دادم؟!!!

خلاصه ماشینه آسیه
موفق باشی تو بازسازیش
سلام مجید جان سلامت باشی..
راستش هرکی این ماشینو داره اگه سلامت باشه یا قیمت بالا میده یا که فروشنده نیست..واقعا نمیشه از طراحی زیباش گذشت ،فقط دیدن اتاق خالیش به ادم انرژی میده ..برای من میتونم بگم بیشترین چیزی که موجب میشه
دلسرد نشم همین طراحیشه..چون تو شهرمون اکثرا دید مثبتی روی این ماشین ندارن به هرکی که میگی دارم بازسازی میکنم میگن که حیف پول ،برو تحویلش بده ..خلاصه اینجا فقط منمو ماشینم تقریبا میشه گفت هیچکس به ماشین اهمیتی نمیده...ولی من کار خودمو میکنم...

مرسی.......

armin_fallahi نوشته شده:سلام
مجيد جان اين مدل جگوارا اصلا قدرت جاذبشون زياده من اتفاقا همين ديروز من تو بانك منتظر بودم نوبتم بشه ديدم يه ماشين آبي بيرون پاركه رفتم بيرون ديدم همين جگواره خيلي هم خوشگل بود در حد نو نميدونم بازسازي شده بود يا فابريك ميخواستم عكس بگيرم صاحبش با خانوموش توش نشسته بود نميشد
حالا يه سوال ابتدايي اين ماشين فرمانش هيدروليكه آخه راننده همون ماشين خيلي نرم فرمونو چرخوند موقع حركت
با تشكر
سلام ارمین جان ..فرمونشم هیدرولیکه اونم چه هیدرولیکی میشه گفت با ماشینای امروزی قابل قیاس نیست..
Majicpride
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 SD
محل اقامت: تهران

پست توسط Majicpride » 18 فوریه 2012, 10:12

سلام مجید جان سلامت باشی..
راستش هرکی این ماشینو داره اگه سلامت باشه یا قیمت بالا میده یا که فروشنده نیست..واقعا نمیشه از طراحی زیباش گذشت ،فقط دیدن اتاق خالیش به ادم انرژی میده ..برای من میتونم بگم بیشترین چیزی که موجب میشه
دلسرد نشم همین طراحیشه..چون تو شهرمون اکثرا دید مثبتی روی این ماشین ندارن به هرکی که میگی دارم بازسازی میکنم میگن که حیف پول ،برو تحویلش بده ..خلاصه اینجا فقط منمو ماشینم تقریبا میشه گفت هیچکس به ماشین اهمیتی نمیده...ولی من کار خودمو میکنم...
سلام
همین طراحیشه که منو مجذوبه خودش کرده دیگه
عاشقه اون 4 تا چراغه جلوش و قوس های روشون که تا رو کاپوت و گیلگیرم کشیده شده ام
نه داداش ماشینه تکی رو برا بازسازی انتخاب کردی، اونی که میگه حیفه پول و ببر تحویل بده چیزه زیادی از ماشین نمیدونه که این حرفو میزنه
موفق باشی
Hope for the best, Plan for the worst
نمایه کاربر
Lord of Monster
دنده 1
نوع خودرو: Jaguar_Benz_BMW
محل اقامت: طوس
تماس:

پست توسط Lord of Monster » 02 آپریل 2012, 18:01

درود دوست عزیزxj6 ببخشید که اسمتون رو نمیدونستم...
جگوار بعد از بیمر ماشین مورد علاقه من هست.....به شدت عاشقشم و دنبال یکیش هم هستم برای خرید...ضاهرا 2 تا تمیزشم تو نیشابور هست....به اون کسایی هم که میگن برید تحویل بدید و این اراجیف ها اصلا توجه نکنید که گریبان گیر همه کلاسیک دوست ها هست...البته خیلی ها هم هستن که ارزش ماشین رو میدونن... موفق و پیروز باشید...در ضمن کاری هم بود در خدمتیم...
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=80439&start=80
بازسازي مرسدس بنز
280S w116 ....Golden Monster
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 13 آپریل 2012, 11:27

Lord of Monster نوشته شده:درود دوست عزیزxj6 ببخشید که اسمتون رو نمیدونستم...
جگوار بعد از بیمر ماشین مورد علاقه من هست.....به شدت عاشقشم و دنبال یکیش هم هستم برای خرید...ضاهرا 2 تا تمیزشم تو نیشابور هست....به اون کسایی هم که میگن برید تحویل بدید و این اراجیف ها اصلا توجه نکنید که گریبان گیر همه کلاسیک دوست ها هست...البته خیلی ها هم هستن که ارزش ماشین رو میدونن... موفق و پیروز باشید...در ضمن کاری هم بود در خدمتیم...
سلام علی جان .خیلی ممنونم..اون ماشینای نیشابورو اگه همونایی باشه که من دیدم بد نیستن ولی اونجور تعریفی هم نیستن..

موفق باشی.
نمایه کاربر
niazi
دنده 1
نوع خودرو: peugeot206/504/404
محل اقامت: tehran-mashhad

پست توسط niazi » 14 آپریل 2012, 16:04

xj6 نوشته شده:
Lord of Monster نوشته شده:درود دوست عزیزxj6 ببخشید که اسمتون رو نمیدونستم...
سلام علی جان .خیلی ممنونم..اون ماشینای نیشابورو اگه همونایی باشه که من دیدم بد نیستن ولی اونجور تعریفی هم نیستن..

موفق باشی.
سلام
توی مشهد چند تا جاگوار مشتی هست که نمیفروشن .......
معین درباری ماشینشون رو دارن هنوز ؟
خیلی عروسک بود .
مخلصیم .
hossinmm
نوع خودرو: بیتل 73 -پژو2000
محل اقامت: مشهد

پست توسط hossinmm » 20 آپریل 2012, 22:30

سلام دوستان بستگي داره به تميزي چي بگين خوب ماشيني كه مال اين همه سال پيشه به نسبت خودش تميزه ديگه دوست عزيز ضمنا ماشين ها هيچ كدومشون بازسازي نشدن شما اومدي نيشابور يا از اگهي كه تو سايت ايران ماشين دادم به اين نتيجه رسيدن ضمنا دوستان اگر كسي فولكس سالم سراغ داشت خوشحال ميشم خبرم كنه

---- اضافه شده در تاریخ 1 اردیبهشت 1391, 00:24 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

البته اصاعه ادب نشه نديدم شما پست رو زديد ماشين هايي كه من اگهي كردم يك صافكاري نقاشي مي خواد ولي سالمه و اون سبزه حتي موتورش پلمپ است ولي ماشين شما هم سالمه و هم بازسازي شده مباركت باشه واسه قطعه اي هم كه مي خواي گفتم گفتن شايد نوش باشه بازم معذرت اگه پر حرفي كردم
بهسازی فولکس بیتل 73
http://www.tt.tuningtalk.com/forum/view ... 50&t=77606
نمایه کاربر
Lord of Monster
دنده 1
نوع خودرو: Jaguar_Benz_BMW
محل اقامت: طوس
تماس:

پست توسط Lord of Monster » 21 آپریل 2012, 10:24

hossinmm نوشته شده:سلام دوستان بستگي داره به تميزي چي بگين خوب ماشيني كه مال اين همه سال پيشه به نسبت خودش تميزه ديگه دوست عزيز ضمنا ماشين ها هيچ كدومشون بازسازي نشدن شما اومدي نيشابور يا از اگهي كه تو سايت ايران ماشين دادم به اين نتيجه رسيدن ضمنا دوستان اگر كسي فولكس سالم سراغ داشت خوشحال ميشم خبرم كنه

---- اضافه شده در تاریخ 1 اردیبهشت 1391, 00:24 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

البته اصاعه ادب نشه نديدم شما پست رو زديد ماشين هايي كه من اگهي كردم يك صافكاري نقاشي مي خواد ولي سالمه و اون سبزه حتي موتورش پلمپ است ولي ماشين شما هم سالمه و هم بازسازي شده مباركت باشه واسه قطعه اي هم كه مي خواي گفتم گفتن شايد نوش باشه بازم معذرت اگه پر حرفي كردم
ببخشید که تاپیک منحرف میشه ولی دیروز هر چی زنگ زدیم به شما اقا حسین بر نداشتید!(من قبل از عید هم مزاحمتون شدم)
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=80439&start=80
بازسازي مرسدس بنز
280S w116 ....Golden Monster
قفل شده

بازگشت به “جگوار Jaguar”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان