سيستم صوتي آندرويد اکتيون و کوراندو

تصویر مباحث مربوط به اتومبیل های SsangYong

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
he4am
نوع خودرو: korando , 206

Re: سيستم صوتي آندرويد اکتيون و کوراندو

پست توسط he4am » 25 اکتبر 2015, 12:20

سلام دوستان یه سوال داشتم ... اگه خاطرتون باشه توی تیزر کوراندو به صورت فابریک یه دی وی دی روش وصله که با این دی وی دی هایی که رامک میده کاملا فرق داره ... کسی اطلاعاتی ازش داره ... یه خواهش دیگه هم داشتم اگه مقدوره یکی از دوستان از دی وی دی که نصب کرده فیلم یا عکس از منو ها بزاره ... کیفیت صداش رو هم تایید میکنید ؟
نمایه کاربر
Hamid_zZz
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90,Megan,New Actyon
محل اقامت: محله زعفرون فروشها - تهران

Re: سيستم صوتي آندرويد اکتيون

پست توسط Hamid_zZz » 27 اکتبر 2015, 07:51

totti2007 نوشته شده:دوست عزیز میشه راجع به مکان ماشین توسط گوگل توضیح کامل بدید؟
نرم افزار Android Device Manager که جزو برنامه هاي گوگل هست رو نصب کنيد , توش اکانت گوگلتون رو تعريف کنيد.

از اون به بعد , هر وقت بخوايد , از لينک زير , ميتونيد بعد از ورود , محل ماشين رو , اگر روشن باشه و دسترسي به اينترنت داشته باشه , پيدا کنيد:
https://www.google.com/android/devicemanager

براي هميشه اينترنت داشتن هم که ميتونيد از مودم 3g (که توي صفحات اول معرفي شدند) و نصب يک سيم کارت توش استفاده کنيد. اگر دوست نداريد که ديده بشه هم , ميتونيد بزاريدش پشت خود پخش و سيمش رو نياريد توي داشبرد.
نمایه کاربر
mani_hgj
نوع خودرو: نیو اکتیون

پست توسط mani_hgj » 26 می 2016, 23:19

سلام خدمت حمیدخان. mj خان سایر همراهان.
امروز رفتم یه جایی که سیم صفحه السیدی صندلی عقب صاحب قبلی رو باز کنم و براش بفرستم. واسه اینکار مجبور شد پخش رو باز کنه و سیم رو از اون پشت مشتا جدا کنه. از وقتی که پخش رو گذاشت سر جاش و قابش رو جا انداخت دیگه دکمه های کنترلی صدا و غیره فرمون کار نمیکنه!! ایا ممکنه که سیمی از پشت دستگاه جدا شده باشه که مربوط به این داستان باشه؟ نظر دیگه ای دارید آیا؟؟؟
نمایه کاربر
mani_hgj

Re: سيستم صوتي آندرويد اکتيون

پست توسط mani_hgj » 28 می 2016, 10:13

Hamid_zZz نوشته شده: اما ادامه!:
استفاده از کابل OBD2 براي دياگ و دريافت اطلاعات ECU:
در ابتدا بگم که اگه بخوايد از بلوتوث استفاده کنيد , از خود پخش نمي تونيد استفاده کنيد و بايد از موبايل استفاده کنيد. مثلا:
M.J نوشته شده:حمید خان گفتی ECU رو به مبایل وصل کنیم تا real time اطلاعات داشته باشیم
بفرما
تصویر
اما براي اينکه از پخش استفاده کنيد , بايد کابل بگيريد , که کابل elm327 تست شده و جواب داده:
سلام، من خیلی علاقه دارم که کامپیوت ماشین رو بتونم رو پخش استفاده کنم. اما گیج شدم. راستش نمیدونم کلا کابل رایط نیاز هست یا نه؟؟
اگه نیاز هست، ELM327 بلوتوث بگیرم یا وای فای، مزایا و معایبشون چیه!!
تو Aliexpress هست، از اونجا بگیرم یا از ایران؟ ایران چنده؟؟ میشه لطفاا جناب M.J یا حمید خان که اینکارو کردن و تجربه اتصال کابل رودارن راهنمایی بفرمایند؟
سپاس فراواان.
مانی
The sound designer
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206-اوتلندر-تیگو5
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط The sound designer » 17 ژوئن 2016, 21:08

دوستان عزیز من تمام این تاپیک رو مطالعه کردم ولی چون عکس ها درست لود نمیشه نتونستم سر و ته ماجرا رو به هم متصل کنم و بفهمم دقیقا ماجرا چیه ضمن اینکه خیلی مطالب قدیمی هستن و الان احتمالا همه چیز این ماشین عوض شده!

دوست من قصد داره یه سیستم صوتی پایونیر که از ماشین قبلیش باز کرده رو روی این ماشین نصب کنه‌! اصلا نمیدونیم باید چه کنیم و آیا اصلا میشه یا نمیشه؟ جون اصولا که داشبورد جای استاندارد نداره. ضمن اینکه سیستم صوتی خودش الان چطوری ارزیابی میشه؟ چه امکاناتی داره؟ میشه سافتور اضافه کرد بهش یا؟
نمایه کاربر
mani_hgj

پست توسط mani_hgj » 28 ژوئن 2016, 11:58

mani_hgj نوشته شده:سلام خدمت حمیدخان. mj خان سایر همراهان.
امروز رفتم یه جایی که سیم صفحه السیدی صندلی عقب صاحب قبلی رو باز کنم و براش بفرستم. واسه اینکار مجبور شد پخش رو باز کنه و سیم رو از اون پشت مشتا جدا کنه. از وقتی که پخش رو گذاشت سر جاش و قابش رو جا انداخت دیگه دکمه های کنترلی صدا و غیره فرمون کار نمیکنه!! ایا ممکنه که سیمی از پشت دستگاه جدا شده باشه که مربوط به این داستان باشه؟ نظر دیگه ای دارید آیا؟؟؟
برنامه فرمان رو باز کزدم، ریست کردم و از اول تعریف کردم کارکرد ها رو و درست شد. دیگران هم اگه مشکلی پیدا کردن فکر کنم با اینکار درست میشه.
خوش باشین.
نمایه کاربر
Hamid_zZz
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90,Megan,New Actyon
محل اقامت: محله زعفرون فروشها - تهران

پست توسط Hamid_zZz » 04 ژولای 2016, 14:02

mani_hgj نوشته شده:سلام خدمت حمیدخان. mj خان سایر همراهان.
خدا رو شکر ظاهرا مشکلتون حل شده.

در مورد ELM327 هم ، مدل وای فای به نظرم بهتر هست. زیر فرمون نصب میکنید به پرت مخصوصش و با پخش بهش وصل میشید. نرم افزار دیاگ مورد نظر رو نصب میکنید و تنظیم و تمام.

قیمتش هم حدود 80 تومن هست تا جایی که یادمه.
The sound designer نوشته شده:دوستان عزیز من تمام این تاپیک رو مطالعه کردم ولی چون عکس ها درست لود نمیشه نتونستم سر و ته ماجرا رو به هم متصل کنم و بفهمم دقیقا ماجرا چیه ضمن اینکه خیلی مطالب قدیمی هستن و الان احتمالا همه چیز این ماشین عوض شده!

دوست من قصد داره یه سیستم صوتی پایونیر که از ماشین قبلیش باز کرده رو روی این ماشین نصب کنه‌! اصلا نمیدونیم باید چه کنیم و آیا اصلا میشه یا نمیشه؟ جون اصولا که داشبورد جای استاندارد نداره. ضمن اینکه سیستم صوتی خودش الان چطوری ارزیابی میشه؟ چه امکاناتی داره؟ میشه سافتور اضافه کرد بهش یا؟
بله ، میشه. داشبوردش جای پخش دو دین داره ، چرا نداشته باشه!!!! :shock: :shock:

پخش اندرویدی خودش ، شاید از لحاظ کیفیت خروجی ، تفکیک صدا و کیفیت ساخت فیزیکی ، چیز فوق العاده ای نباشه ؛ ولی اندروید هست و میتونید هرجور خواستید باهاش کشتی بگیرید
hyundai
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط hyundai » 20 ژولای 2016, 12:14

سلام آيا امكان ارتقاء نرم افزار پخش اكيتون كه سيستم win ce دارد هستش ؟لطفاٌ راهنمايي بفرماييد.
0942012811
نوع خودرو: اکتیون

پست توسط 0942012811 » 15 فوریه 2017, 13:19

سلام موبایل رو به سیستم مااشین اکتیون ( اندروید) وصل میشه تمامی کارها رو انجام میده ولی فقط صدای من به طرف مقابل نمیرسه لطفا راهنمایی کنید
ارسام1395
نوع خودرو: سانگ یانگ نیو اکتیون

پست توسط ارسام1395 » 17 می 2018, 00:26

سلام پس از اپدیت سیستم ی صفحه سیاه اومد روش نوشته اندروید و دیگه کار نمیکنه چکار باید بکنم
ارسال پست

بازگشت به “سانگ یانگ SsangYong”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان