رنو سیمبُل SYMBOL

تصویر مباحث مربوط به رنو ؛ سپند و PK
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
alisunj
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: رنو سیمبُل SYMBOL

پست توسط alisunj » 19 ژولای 2017, 12:54

با سلام
سیمبل PE مدل 2016 به تازگی از نگین خودرو تحویل گرفتم - در دفترچه راهنما کنار نشانگر بنزین امکان دیدن میانگین سرعت میزان مصرف و ... وجود داره من هر بار که اون دکمه بغل را میزنم فقط ساعت میزان کیلومتر ماشین را نشون میده -
الان دیگه خودروهای سمند هم امکان تنظیم کیلومتر مربوط به روغن و یا دمای بیرون خودرو را نشون میده
ممنون میشوم راهنمایی کنید
aliasarch
نوع خودرو: Renault Symbol PE
محل اقامت: Tehran

پست توسط aliasarch » 20 ژولای 2017, 11:12

alisunj نوشته شده:با سلام
سیمبل PE مدل 2016 به تازگی از نگین خودرو تحویل گرفتم - در دفترچه راهنما کنار نشانگر بنزین امکان دیدن میانگین سرعت میزان مصرف و ... وجود داره من هر بار که اون دکمه بغل را میزنم فقط ساعت میزان کیلومتر ماشین را نشون میده -
الان دیگه خودروهای سمند هم امکان تنظیم کیلومتر مربوط به روغن و یا دمای بیرون خودرو را نشون میده
اینطور که به‌نظر میاد در مدل PE فقط کیلومتر کارکرد و ساعت نشون داده می‌شه!
ماشین منم همینطوره
aliasarch

پست توسط aliasarch » 20 ژولای 2017, 11:15

aliasarch نوشته شده:
gti6 نوشته شده:
aliasarch نوشته شده:مرسی از دوستان برای اشتراک تجربیاتشون

متاسفانه من مشکلی پیدا کردم که قدری عجیبه؛ تو سرعت 80 تا 90 لرزش کاملا محسوسی در اتاق بوجود میاد بخصوص در زمان معکوس و شتاب‌گیری!
به نمایندگی رخشان میدان آزادی مراجعه کردم بعد از تست گفت مشکل از لاستیکهای ماشینه!
رفتم نمایندگی شاه‌پری گفت مشکل از کمکهای ماشینه!
رفتم مرکزی جاده دماوند گفت احتمالا بالانس نیست و یه وقت داد برای دو هفته دیگه که هم مشکل بررسی بشه هم سرویس اولیه انجام بشه
البته من خودم برای بالانس اقدام کردم و الان که چرخها خیلی دقیق بالانس هستن بازم اون مشکل وجود داره
اگه کسی نظری داره ممنون می‌شم اینجا مطرح کنه
مرسی
اگر فقط در زمان شتاب گیری این لرزش هست که پلوس ها ایراد دارند اگر دنده رو روی n قرار میدید وبازم لرزش دارید لاستیک ها مشکل دارند
تشکر دوست عزیز
نه لرزش صرفا زمان شتاب‌گیری نیست و بعضی وقتها حتی زمانی هم که پا رو از روی پدال برمی‌دارم تو همون محدوده سرعت خاص لرزش وجود داره، شدت و ضعف هم داره
الان سفر هستم و امکان بررسی موضوع پیشنهادی شما وجود نداره ولی ممنونم
ضمنا هفته آینده هم از سرویس مرکزی رنو وقت گرفتم برای همین موضوع
نتیجه رو اطلاع می‌دم
با وجود اینکه من ماشین رو بالانس کرده بودم (در خیابان سئول) اما مشکل پابرجا بود؛ اما سرویس مرکزی هم فقط بالانس کرد و مشکل لرزش رفع شد! به همین سادگی
اینکه یه نمایندگی گفت لاستیک‌ها خرابن و یکی دیگه گفت وقت بگیر برای تعویض کمک خیلی جالب بود!
alisunj

پست توسط alisunj » 23 ژولای 2017, 17:25

aliasarch نوشته شده:
ماشین منم همینطوره
سلام
متاسفانه موقع تحویل خودرو که البته با ده روز تاخیر همراه بود نویگیشن نصب نبود و زمانی که تماس گرفتم گفتند حداقل یکماه طول میکشد تا رادیو تعویض گردد
چند روز هم هست که تماس می گیرم با واحد اپشن برای پیگیری اصلا امکان تماس وجود ندارد
aliasarch

پست توسط aliasarch » 25 ژولای 2017, 09:15

alisunj نوشته شده:
aliasarch نوشته شده:
ماشین منم همینطوره
سلام
متاسفانه موقع تحویل خودرو که البته با ده روز تاخیر همراه بود نویگیشن نصب نبود و زمانی که تماس گرفتم گفتند حداقل یکماه طول میکشد تا رادیو تعویض گردد
چند روز هم هست که تماس می گیرم با واحد اپشن برای پیگیری اصلا امکان تماس وجود ندارد
باعث تاسفه واقعا؛ منم چند مورد رو دیدم که اینجوری تحویل دادن. حالا آش دهن‌سوزی هم نیس ولی به هر حال جزو تعهداتشون بوده
خیلی جدی‌تر باید پیگیری کنید و حواستون باشه که هم سنسورها رو نصب کنن هم دوربین رو؛ چون مواردی بوده که دوربین رو نصب نکردن
zarafshin
نوع خودرو: رنو سیمبل

پست توسط zarafshin » 01 آگوست 2017, 08:30

با سلام
حدود دو ماه رنو سیمبل دارم و در مجموع راضی هستم.
مشکلی که هنوز برایم حل نشده نحوه روشن کردن نور بالای چراغهای ماشین هست. با چرخش دوبار اهرم نور چراغ نور معمولی روشن می شود و اگر اهرم را بسمت راننده بکشید نور بالا روشن می گردد اما به محض رها کردن نور بالا قطع می شود.
از دوستان کسی نحوه روشن کردن دائم نور بالا را اطلاع دهند سپاسگزار خواهم شد.
با تشکر
aliasarch

پست توسط aliasarch » 01 آگوست 2017, 12:16

zarafshin نوشته شده:با سلام
حدود دو ماه رنو سیمبل دارم و در مجموع راضی هستم.
مشکلی که هنوز برایم حل نشده نحوه روشن کردن نور بالای چراغهای ماشین هست. با چرخش دوبار اهرم نور چراغ نور معمولی روشن می شود و اگر اهرم را بسمت راننده بکشید نور بالا روشن می گردد اما به محض رها کردن نور بالا قطع می شود.
از دوستان کسی نحوه روشن کردن دائم نور بالا را اطلاع دهند سپاسگزار خواهم شد.
با تشکر
اهرم رو بدید جلو دوست عزیز
alisunj

پست توسط alisunj » 01 آگوست 2017, 16:50

سلام -
من هنوز متوجه ارتباط خطوط مربوط به نشانگرد بنزین با مقدار بنزین موجود نشده ام -
بعد از پرکردن بام و بعد از حدود 180 کیلونر خط اول خاموش شد و بعد از حدود 50 کیلوتر خط دوم
ایا از دوستان کسی به این مورد برخورد کرده و اصولا در حالت عادی هر خط نشان دهنده چند لیتر بنزین است
آلکامی
دنده 3
نوع خودرو: عشق رنجرور ولی ندارم
محل اقامت: شهرک چوکا-بندرانزلی
اینستاگرام: mohsen_moradi_alkam@

پست توسط آلکامی » 01 آگوست 2017, 18:42

alisunj نوشته شده:سلام -
من هنوز متوجه ارتباط خطوط مربوط به نشانگرد بنزین با مقدار بنزین موجود نشده ام -
بعد از پرکردن بام و بعد از حدود 180 کیلونر خط اول خاموش شد و بعد از حدود 50 کیلوتر خط دوم
ایا از دوستان کسی به این مورد برخورد کرده و اصولا در حالت عادی هر خط نشان دهنده چند لیتر بنزین است
سلام
این مودر تو تندر90 و ساندرو هم هست
برای اینکه خانه اول نشانگر بنزین فقط بنزین داخل باک نشون میده در صورتی که شما داخل لوله ورودی به باک هم پر کردید
مجله ماشین چند سال پیش تستی گذاشت بین 206 اس دی و تندر 90 که با یک باک بنزین تا مشهد برن
برای حل این مورد باک تندر90 باز شد و متوجه شدن داخل لوله ورودی بنزین نزدیک 10 لیتر بنزین جا میگیره و برای
همین هست که خانه اول نشانگر دیرتر خاموش میشه
البته تو اون تست 206 برنده شد و تا داخل شهر با یک باک بنزین رفت
ولی تندر ورودی مشهد خاموش شد
بازسازی و نگهداری لندرور 9 نفره 1978
viewtopic.php?f=195&t=101992
نوع خودرو: رنو سیمبل

پست توسط zarafshin » 02 آگوست 2017, 14:26

سلام
در مورد نصب آپشن های سیمبل قبلا از نمایندگی پرسیدم گفتند فعلا قطعات نداریم. آیا جدیدا نمایندگی ها در این خصوص اقدامی می کنند؟
ارسال پست

بازگشت به “رنو Renault”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان