رنو سیمبُل SYMBOL

تصویر مباحث مربوط به رنو ؛ سپند و PK
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
talisman1527
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تندر پیکاپ

Re: رنو سیمبُل SYMBOL

پست توسط talisman1527 » 06 آگوست 2017, 20:37

خدا لعنت کنه این نگین خودرو رو بعد از ۶ماه قرار بود تالیسمان ملرو تحویل بدن حالا میگه یک ماه دیگه
رفیق بی کلک مادر
hossein206
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: sandero-symbol

پست توسط hossein206 » 12 آگوست 2017, 08:26

zarafshin نوشته شده:سلام
در مورد نصب آپشن های سیمبل قبلا از نمایندگی پرسیدم گفتند فعلا قطعات نداریم. آیا جدیدا نمایندگی ها در این خصوص اقدامی می کنند؟
سلام. بنده بعد از تحویل از نمایندگی مرکزی شیراز و بعد از گذشت حدود 20 روز تماس گرفتن برای نصب مانیتور و سنسور و دوربین دید عقب..حتما پیگیری کنید . ضمنا به تازگی نگین خودرو فراخوان داده برای تعویض باتری سیمبل . برخی باتریها با یک برند خاص مشکل نوسان برق دارن که حتما باید تعویض بشه..تشکر
zarafshin
نوع خودرو: رنو سیمبل

پست توسط zarafshin » 12 آگوست 2017, 12:48

hossein206 نوشته شده:
در مورد نصب آپشن های سیمبل قبلا از نمایندگی پرسیدم گفتند فعلا قطعات نداریم. آیا جدیدا نمایندگی ها در این خصوص اقدامی می کنند؟
سلام. بنده بعد از تحویل از نمایندگی مرکزی شیراز و بعد از گذشت حدود 20 روز تماس گرفتن برای نصب مانیتور و سنسور و دوربین دید عقب..حتما پیگیری کنید . ضمنا به تازگی نگین خودرو فراخوان داده برای تعویض باتری سیمبل . برخی باتریها با یک برند خاص مشکل نوسان برق دارن که حتما باید تعویض بشه..تشکر
از اطلاع رسانی شما سپاسگزارم
zarafshin

پست توسط zarafshin » 13 آگوست 2017, 14:52

سلام
کسی از دوستان از نحوه درج تاریخ تولید لاستک چمپیرو اطلاعی دارد؟
zarafshin

پست توسط zarafshin » 14 آگوست 2017, 07:51

کسی از دوستان از نحوه درج تاریخ تولید لاستک چمپیرو اطلاعی دارد؟
تاریخ چهار رقمی سال و هفته تولید در سمت پشتی لاستیک درج شده بود- یافت گردید !
hossein206
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: sandero-symbol

پست توسط hossein206 » 26 آگوست 2017, 11:41

سلام دوستان..لطفا چک بفرمایید زمانی که فن دور تند روشن میشه، آیا خاموش میشه؟
چند بار تو پارکینگ هر چی صبر کردم فن دور تند خاموش بشه و بعد ماشین خاموش کنم، فن خاموش نشد..ساندرو اتو که دارم اینجوری نیست کمی که صبر کنم فن خاموش میشه..
لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر
xanria
نوع خودرو: Renualt Symbol

پست توسط xanria » 31 آگوست 2017, 11:36

سلام به همه دوستان
متاسفانه 2 شب پیش دزد شیشه در عقب سمت شاگرد منو شکوند و رفتم نماینده اصلی در خیابان اتحاد برای تعویض شیشه.
زنگ زدم گفتن اگر بیرون بندازی گارانتی باطله. رفتم برام انداختن 185 تومان پول شیشه در عقب انداختن و یکی دو مورد دیگه هم مشکل داشت که اونارو هم انجام دادن.
75 هزار تومان پول اجرت نصب و چک کردن لنت و ... گرفتن و یک قطعه عوض کردن که جز گارانتی بود. در مجموع با مالیات 285 هزار تومان هزینه دادم.
بعد از بررسی که بیرون کردم شیشه تو بازار زیر 90 هزار تومانه و دقیقا همین مدل هست و لیبل روش هم همونه دقیقه.
به این نتیجه رسیدم که دیگه از خدمات گارانتی استفاده نکنم. چون هزینه از اینکه ببرم بیرون بدم خیلی بیشتر میشه . و متاسفانه همه چیز رو دوبله حساب میکنن. با توجه به اینکه این موتور مشابه ال 90 هست همه چیزش بیرون هست و عملا گارانتی در نگین خودرو به معنی این نیست که پولی از مشتری نمیگیرن. به این معنی هست که پول خدمات رو اینقدر بالا میگرن که خرجشون دربیاد.
مدتهاست منتظر دزدگیر، کروز کنترل و شیشه بالابر برقی عقب هستم و نگین خودرو ایندفعه گفت که اصلا نه سفارشی گذاشتن و نه قرار هست بیاد. فقط گفت شاید دزدگیر تا چند وقت دیگه اوکی بشه.
در صورتی که قرار بود کروز کنترل و ... بیاد
در نتیجه این هفته میرم بیرون میدم برام کروز و شیشه بالابر عقب رو درست کنن و گور بابای گارانتی. وقتی قرارا گارانتی باشه و همه چیز رو دوبله خرج کنیم چه فایده ای داره
آلکامی
دنده 3
نوع خودرو: عشق رنجرور ولی ندارم
محل اقامت: شهرک چوکا-بندرانزلی
اینستاگرام: mohsen_moradi_alkam@

پست توسط آلکامی » 31 آگوست 2017, 14:07

xanria نوشته شده:سلام به همه دوستان
متاسفانه 2 شب پیش دزد شیشه در عقب سمت شاگرد منو شکوند و رفتم نماینده اصلی در خیابان اتحاد برای تعویض شیشه.
زنگ زدم گفتن اگر بیرون بندازی گارانتی باطله. رفتم برام انداختن 185 تومان پول شیشه در عقب انداختن و یکی دو مورد دیگه هم مشکل داشت که اونارو هم انجام دادن.
75 هزار تومان پول اجرت نصب و چک کردن لنت و ... گرفتن و یک قطعه عوض کردن که جز گارانتی بود. در مجموع با مالیات 285 هزار تومان هزینه دادم.
بعد از بررسی که بیرون کردم شیشه تو بازار زیر 90 هزار تومانه و دقیقا همین مدل هست و لیبل روش هم همونه دقیقه.
به این نتیجه رسیدم که دیگه از خدمات گارانتی استفاده نکنم. چون هزینه از اینکه ببرم بیرون بدم خیلی بیشتر میشه . و متاسفانه همه چیز رو دوبله حساب میکنن. با توجه به اینکه این موتور مشابه ال 90 هست همه چیزش بیرون هست و عملا گارانتی در نگین خودرو به معنی این نیست که پولی از مشتری نمیگیرن. به این معنی هست که پول خدمات رو اینقدر بالا میگرن که خرجشون دربیاد.
مدتهاست منتظر دزدگیر، کروز کنترل و شیشه بالابر برقی عقب هستم و نگین خودرو ایندفعه گفت که اصلا نه سفارشی گذاشتن و نه قرار هست بیاد. فقط گفت شاید دزدگیر تا چند وقت دیگه اوکی بشه.
در صورتی که قرار بود کروز کنترل و ... بیاد
در نتیجه این هفته میرم بیرون میدم برام کروز و شیشه بالابر عقب رو درست کنن و گور بابای گارانتی. وقتی قرارا گارانتی باشه و همه چیز رو دوبله خرج کنیم چه فایده ای داره
سلام
با شما موافق هستم
چون تندر90 اتومات و ساندرو اتومات که تقریبا پلت فرم مشترکی دارن بدون مشکل و نقص تو قسمت فنی دارن کار میکنن
شما مطمئن باشید که اگر یه زمانی هم برای موتور گیربکس و بخش فنی پیش بیاد اینقدر بند و تبصره برای شما درست میکنن که از رفتن به نمایندگی پشیمان بشید
بازسازی و نگهداری لندرور 9 نفره 1978
viewtopic.php?f=195&t=101992
نوع خودرو: Renault Symbol

پست توسط Nav ! D » 03 سپتامبر 2017, 13:50

دوستان سیمبل ۲۰۱۷ مه شکن عقب ٬ فقط سمت چپ داره ؟!‌
مدل PE ٬ اسپیکر توی درب عقب نداره؟؟ جاش هست ولی خودش نیست :|
اگه برم بیرون بدم بذارن مشکلی از نظر گارانتی پیش نمیاد؟
یه سری کابل ضبط توی ماشین بود٬ بردم نمایندگی که نصب کنن گفت ضبط شما این قابلیت هارو نداره. قضیه چیه؟ مگه میشه کابل خود ضبط بهش نخوره؟
رو کابل ها نوشته tv و اینا... تو منوی ضبط هم هست.

از نمایندگی تماس گرفتن برای تعویض باطری ماشین صفر . دلیلش چیه؟
hf2000
نوع خودرو: BMW

پست توسط hf2000 » 10 سپتامبر 2017, 02:29

دوستان قصد تعویض ال 90 با سیمبل رو دارم - الان نگین خودرو فقط تیپ pe رو ظاهرا موجود داره . میخواستم ببینم نواقص ماشین چه مواردی هست به نسبت فولش ؟!
1-2 جا خوندم که شیشه عقب ها دستیه - درسته ؟!!!!!!
بعد اینکه کلا همه تیپ هاش اتومات هست دیگه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ارسال پست

بازگشت به “رنو Renault”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان