مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نام وتحویل محصولات جدیدرنودرایران

تصویر مباحث مربوط به رنو ؛ سپند و PK
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
soheilhd
شروع حركت
نوع خودرو: Koleos T5
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نام وتحویل محصولات جدیدرنودرا

پست توسط soheilhd » 30 آپریل 2013, 16:24

سلام بر همه

من یک دستگاه رنو اسکالا تحویل گرفتم. مدل ۲۰۱۲ و تحویل فوری.

امروز هم کارتکس و مابقی مدارک رو گرفتیم. منتهی گفتن الان ماشین پلاک نمی‌شه و همه خودروهای وارداتی مشکل دارن. با خود آقای گلچین هم حرف زدم گفتند به ما اطلاع داده اند تا اواسط اردیبهشت مشکل پلاک حل می‌شه.

من هر چه جستجو کردم خبری پیدا نکردم مربوط به پلاک نشدن خودروهای وارداتی. می‌خواستم ببینم آیا کسی از دوستان در جریان هست که قضیه پلاک خودروهای وارداتی چیه؟ نگرانم که بخوان ما رو ۱-۲ ماه معطل پلاک بکنن.

با تشکر

موفق و پیروز باشید
علي6630
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: RIO+TIBA

پست توسط علي6630 » 08 می 2013, 08:30

سلام دوستان نگین خودرو لیست نمایندگی های جدیدش رو آپدیت کرده

جالب اینه که همون نمایندگی های ایرتویا هستن(پس معلوم شد که وارد کننده تویوتا و رنو یکی هست)

http://neginkhodro.com/Default.aspx?tab ... uage=en-US
AUTO FRANCE
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: EMGRAND EC7
محل اقامت: شهر خودم تهران

پست توسط AUTO FRANCE » 08 می 2013, 22:27

فهرست خودروهای وارداتی سال 92 اعلام شد. خبری از رنو نیست. یعنی چی؟ خیلی عجیبه :excl: پس اینهمه نمایندگی و ... برای چیه؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
Lovely.peugeot
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 407-206
محل اقامت: تهران-شهرک غرب

پست توسط Lovely.peugeot » 11 می 2013, 03:07

مرسدسو ب ام و و پورشه هم نیستن،ولی کلآ این لیستها زیاد قابل اعتماد نیستن،هیچ وقت هم دقیق نبودن،هرکی هرکاری بخواد میکنه،کشور ما معروفه دیگه تو این کارها،برای حجم و..هم هیچ محدودیتی نیست،پورشه،...هر کی بخواد وارد کنه راحت این کارو میکنه!!فقط مصرف کننده بینوا هستش که کلآ روش محدودیته وبه اسم بالای 2500CC باید بیشتر پول بده!ولی اگه حالا به هر دلیلی وارد نشه 2 حالت داره،یا رنو پارس دیگه موافقت نکرده با ادمه همکاری ویا اینکه چون الان رنو واسشون استراتژیک شده وقراره چندتا مدل جدیدشو هم تولید میکنن،مثل پژو بخوان انحصارشو بگیرن دست خودشون!

البته دیگه باید عادت کنیم که کم کم غربو فراموش کنیم! این قضیه مربوط به امروزو دیروز هم نیست،همون سالی که 405 میخواست تولید شه،مخالفت شدیدی برای تولیدش بود،میگفتن بجای تولید ماشین از بلاد کفر(!)دوو رو مونتاژ کنیم!وحشتناک فشار آوردن،بعد مثل اینکه یه جلسه گذاشتن با حضور ر ئ ی س ج م ه و ر وقت،مهندسا اومدن دلایل فنی رو توضیح دادن ووقتی مشخص شد اون دوو از هیچ نظر برتری به 405 نداره،خود ر ئ ی س ج م ه و ر ،دستور تولیدشو داد!!یعنی تا این حد!! الان که دیگه....

الان فرانسه با اومدن اولاند افتاده دست سوسیالیستها، ولی باز بین اروپایی ها شدید ترین موضع رو علیه ما داره-با تمام منافع تجاری که داره-ممکنه به این خاطر هم باشه.ولی احتمالش کمتر از بقیس.
LOVELY TUNING TALK
نمایه کاربر
Lovely.peugeot

پست توسط Lovely.peugeot » 16 می 2013, 18:13

مثل اینکه یه خبرایی اونجا(!)هستش،امروز دیدم که نمایندگی شریعتی تعطیل شده وبه جای رنو،داخلش مازراتی و پورشه پارک شده!!! :x :x

واقعآ ثابت کرد مدیریت لایقی داره این شرکت وارد کننده!! :x
LOVELY TUNING TALK
soheilhd
شروع حركت
نوع خودرو: Koleos T5

پست توسط soheilhd » 26 می 2013, 23:15

دوستان سلام

من یک ماهه یک اسکالا تحویل گرفتم مدارک رو هم تحویل دادن اما هنوز پلاک نشده... می‌‌گن کار شماره‌گذاریش تو شهرک آزمایش گیر کرده مدام امروز فردا می‌کنن... کسی اطلاعی در این مورد نداره؟ با پیگیری خودمون از شهرک آزمایش کاری پیش می‌ره؟

موفق باشید
نمایه کاربر
Lovely.peugeot

پست توسط Lovely.peugeot » 30 می 2013, 03:36

خوب یه خبر خوب به همراه توضیحات آقای کارگر-مدیرعامل رنو/پارس-درباره ادامه فعالیت در ایران ونگین خودرو،مرسی رنو :-D

وی در پاسخ به سوالی درخصوص نوع عملکرد شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده واردات محصولات رنو به ایران اظهار کرد: متاسفانه هنوز نارضایتی هایی از عملکرد این شرکت وجود دارد به عنوان مثال در بخش های مختلف بازاریابی، ارائه خدمات به مشتری و خدمات پس از فروش مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود

متن کامل،منبع :سایت عصر خودرو:

ایران پایگاه صنعتی رنو فرانسه در خاورمیانه شد

پیمان کارگر در نشستی خبری اظهار کرد: بخش رنو خاورمیانه در چارت سازمانی رنو فرانسه تشکیل شده و این جانب علاوه بر مدیرعاملی پارس، مدیر عاملی و نمایندگی شرکت رنو فرانسه را در 13 کشور خاورمیانه برعهده گرفتم.

وی با بیان این که در این تصمیم جدید ایران به عنوان پایگاه صنعتی خاورمیانه ای رنو انتخاب شده است، خاطر نشان کرد: به این ترتیب فعالیت های رنو در ایران وارد فاز جدیدی شده که براساس آن ایران می تواند با استاندارد بین المللی وارد بازار های جهانی شود.

مدیر عامل رنو پارس و رنو خاورمیانه ادامه داد: با توجه به این که نمایندگی شرکت رنو در 13 کشور خاورمیانه نیز برعهده من گذاشته شده است، از این پس خودروهای تولیدی در ایران باید به 13 کشور تحت پوشش رنو خاورمیانه نیز صادر شود.

وی افزود: به این ترتیب تیم عمده رنو خاورمیانه در ایران مستقر است، بخش بازار یابی و فروش تیم نیز در دوبی مستقر بوده و یک تیم نیز در پاریس وظایف پشتیبانی را برعهده داشت.

کارگر با بیان این که 13 کشور ایران، عراق، عربستان، کویت، بحرین، عمان، ا م ا ر ا ت، قطر، اردن، لبنان، سوریه، یمن و افغانستان تحت پوشش رنو خاورمیانه هستند، تصریح کرد: با وجود تمام مشکلاتی که درعرصه ی تجاری وجود دارد، رنو همیشه در ایران بوده و هست و خواهد بود، زیرا ایران را براساس یک تصمیم اساسی و استراتژیک به عنوان شریک استراتژیک خود انتخاب کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز از امکان تاسیس یک شرکت جدید با سرمایه گذاری رنو در ایران خبر داد و افزود: تلاش می کنیم ابتدا از ظرفیت موجود دو خودرو سازی همکار ایرانی در این جهت استفاده شود.

کارگر با اشاره به افزایش سرمایه گذاری شرکت رنو در ایران گفت: میزان این سرمایه گذاری در حال بررسی است.

مدیرعامل شرکت رنو خاورمیانه در خصوص مدل های تولیدی این شرکت نیز اظهار کرد :این مدل ها در دست مطالعه است و نسبت به ظرفیت و صلاحیت سایت ها نسبت به تولید آنها اقدام خواهد شد.

وی گفت:پیشنهاد تاسیس این شرکت دو سال پیش به مسوولان رنو ارایه شده بود وظرفیت تولید و صادرات سه میلیون دستگاه خودرو در سال را دارد.

وی کشورهای مقصد را به ترتیب اولویت ایران، عربستان،ا م ا ر ا ت و عراق ذکر کرد و افزود: اگر خودروسازی های ایران دارای خطوط تولید مناسب در کشورهای مقصد مانند عراق باشند اولویت ما استفاده از ظرفیت آنها جهت تولید محصولات است.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص نوع عملکرد شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده واردات محصولات رنو به ایران اظهار کرد: متاسفانه هنوز نارضایتی هایی از عملکرد این شرکت وجود دارد به عنوان مثال در بخش های مختلف بازاریابی، ارائه خدمات به مشتری و خدمات پس از فروش مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود.

کارگر در انتهای سخنان خود نیز تولید در کشور ترکیه را حدود 20 درصد ارزان تر از ایران عنوان کرد و افزود: برای باز شدن راه صادرات باید نسبت به کاهش قیمت تمام شده اقدام کنیم.
LOVELY TUNING TALK
supporter
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

پست توسط supporter » 17 ژوئن 2013, 10:36

با سلام حضور اعضاء محترم
من بالاخره امروز موفق شدم :) که با شماره 88674051 الی 58 تماس بگیرم و قیمت و شرایط فروش خودروی مگان هاچ بک رو بپرسم، :-)

نقدی :
1.099.000.000 ریال معادل 109.900.000 تومان + 6% مالیات بر ارزش افزوده که اگر بصورت نقدی پرداخت شود 2% تخفیف داده می شود یعنی میشه 4% مالیات ...
شرایطی :
پیش پرداخت 859.000.000 ریال معادل 85.900.000 تومان
240.000.000 ریال معادل 24.000.000 تومان اقساط 8 ماهه بدون بهره
6% مالیت بر ازش افزوده

تحویل خودرو یکماهه :(

---- اضافه شده در تاریخ 27 خرداد 1392, 10:19 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

با سلام مجدد حضور اعضاء محترم
خبر جدید اینکه با نمایندگی دیگری (73452511 و 12) تماس گرفتم و به شرح زیر توضیحات جدیدی ارائه شد :

خودرو در 2 مدل E2 و E4 (نمونه فول آپشن) ارائه می گردد، :shock:
توصیه کارشناس فروش بر خرید نمونه E4 بود.
رنگبندی های قابل ثبت نام عبارتند از : سفید (گل رنگشه- به گفته خودشون) - مشکی - نوک مدادی - آبی (نمونه آگهی روزنامه)

خودرو در هیچ نمایندگی جهت بازدید وجود ندارد ولی نمایندگی زیر پل میرداماد مدعی بود که نمونه اصلیش رو جهت بازدید دارند ولی نمایندگی دیگه که زنگ زدم تکذیب کرد و گفت اسکالا هست و برای خودروی جدید فقط کاتالوگ داریم + توضیحات حضوری :x

پیش پرداخت برای مدل E2 :
پنجاه میلیون تومان 500.000.000 و تحویل خودرو
یکماهه
دوماهه
سه ماهه
مابقی در زمان تحویل خودرو و در صورت تمایل مشتری 24 میلیون در 8 قسط
سود مشارکت 24% هم تعلق می گیرد.

پیش پرداخت برای مدل E4 :
شصت میلیون تومان 600.000.000 و تحویل خودرو
یکماهه
دوماهه
سه ماهه
مابقی در زمان تحویل خودرو و در صورت تمایل مشتری 24 میلیون در 8 قسط
سود مشارکت 24% هم تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است که مالیات بر ارزش افزوده و ... مطابق پست قبلی که اعلام کردم می باشد.
Mls
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Mls » 26 سپتامبر 2013, 15:39

دوستان سلام
اگه بتونه کسی راهنماییمکنه ممنون می شم
منیه اسکالا یا همونمگاه هاچ بک E4 ثبت نام کردم که تحویل 60 روزه کاری بوده تاریخ ثبت نامم هم 1392/04/09 هستش با هاشون که تماس گرفتم و علت تاخیر رو پرسیدم گفتن تو ترخیص از گمرک مشکل داره و گفتن تا آخر مهر مشکل حل می شه البته اینم بگم که نمونه نیمه فولش یا همون E2 مشکلی نداره و گفتن آماده تحویل هستش حالا می خوام بدونم چقدر روی حرفشون می شه حساب باز کنم یا اینکه اصلا انصراف بدم و پولم رو بگیرم

ممنون
نمایه کاربر
fasteradams
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Hyundai Santa Fe
محل اقامت: تهران

پست توسط fasteradams » 20 اکتبر 2013, 21:52

Mls نوشته شده:دوستان سلام
اگه بتونه کسی راهنماییمکنه ممنون می شم
منیه اسکالا یا همونمگاه هاچ بک E4 ثبت نام کردم که تحویل 60 روزه کاری بوده تاریخ ثبت نامم هم 1392/04/09 هستش با هاشون که تماس گرفتم و علت تاخیر رو پرسیدم گفتن تو ترخیص از گمرک مشکل داره و گفتن تا آخر مهر مشکل حل می شه البته اینم بگم که نمونه نیمه فولش یا همون E2 مشکلی نداره و گفتن آماده تحویل هستش حالا می خوام بدونم چقدر روی حرفشون می شه حساب باز کنم یا اینکه اصلا انصراف بدم و پولم رو بگیرم

ممنون
سلام دوست عزيز.
من هم منتظر كوليوس هستم. پنجشنبه براي پيگيري رفتم مي گفتن بالاخره سافرين ها رو تونستن ترخيص كنن. قراره توهفته جاري ( هفته آخر مهر) مشكل اسكالا رو حل كنن و بعدش كوليوس. اگر راست گفته باشن هفته آينده به اميد خدا بايد ماشين شما آماده بشه.
اميدوارم همينطور بشه. اگر تحويل گرفتيد، لطفا اطلاع بدين. ممنون
:grin:
قفل شده

بازگشت به “رنو Renault”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: bas ali و 1 مهمان