مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نام وتحویل محصولات جدیدرنودرایران

تصویر مباحث مربوط به رنو ؛ سپند و PK
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
Mls
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نام وتحویل محصولات جدیدرنودرا

پست توسط Mls » 05 ژانویه 2014, 16:09

farhad2012 نوشته شده:
parknet نوشته شده:دوست عزیزمان راست میگن ماشینی در کار نیست یعنی خوشبینا نه ترینش 10 ماهه دیگر است .
تجربه یکسال معطلی را دارم و بعد نامه ای از شرکت که قادر به تحویل نیستیم و بیایید پولتان را پس بگیرید با سود مشارکت البته بعد از 2 ماه و آن 2 ماه معطلی را هم سود مشارکتش را نمیدن.این روش کاملا عا دی است . از ما گفتن تصمیم با خودتان. اینهمه مردم اسکالا پارسال خریدند چند تا شما تو خیابان دیدید ما را هم خبر کنید بپرسید ببینید باهاشون چه کرده اند. همین الان 4 ماهه که از پارس خودرو کولیوس خریدم هیچ خبری نیست و بدقولی کرده اند . این که دولتی است اینجوریست و باز هم از شانس من گیر اینا افتادیم بنظر من با پارس خودرو هم در حال حاضر تضمینی نیست ولی نگین یکهو میبینی اصلا جمع کردند رفتند دست آدم به جایی هم بند نیست.به بانک خصوصی مردم گاهی اطمینان نمیکنند چه برسد به شرکت خصوصی.
اگه امکان داره لطفا یه سند واسه دیرکرد نشون بدین
مرسی

دوست گلم
اینکه سند برای دیر کرد می خوای یعنی هنوز نمی خوای قبول کنی که اینم قابل درکه چون ماشینی که انتخواب کردی برای خرید همقیمتش خوبه هم اینکه جای دیگه ای گیر نمیاری ولی دوشت عزیز باورکن ارزش اعصاب خوردی و نداره اینقدر ور روانت راه میرن که بیزار می شی و خودت رو نفرین میکنی بازم میگم من از کسی نشنیدم این بلا سر خودم اومده و من تنها هم نیستم همینجا می تونی بفهمی امثال من زیادا که گیره این کلاشا افتادا
موفق باشی
نمایه کاربر
amin.405
دنده 3
نوع خودرو: MEGANE2.0,pulse135LS
محل اقامت: تهران

پست توسط amin.405 » 05 ژانویه 2014, 19:30

همین 67 صفحه رو از اول بخونید ... خودش میشه سند .
نمایه کاربر
farhad2012
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: mazda3 2012,lifan620

پست توسط farhad2012 » 05 ژانویه 2014, 23:02

farhad2012 نوشته شده:
parknet نوشته شده:دوست عزیزمان راست میگن ماشینی در کار نیست یعنی خوشبینا نه ترینش 10 ماهه دیگر است .
تجربه یکسال معطلی را دارم و بعد نامه ای از شرکت که قادر به تحویل نیستیم و بیایید پولتان را پس بگیرید با سود مشارکت البته بعد از 2 ماه و آن 2 ماه معطلی را هم سود مشارکتش را نمیدن.این روش کاملا عا دی است . از ما گفتن تصمیم با خودتان. اینهمه مردم اسکالا پارسال خریدند چند تا شما تو خیابان دیدید ما را هم خبر کنید بپرسید ببینید باهاشون چه کرده اند. همین الان 4 ماهه که از پارس خودرو کولیوس خریدم هیچ خبری نیست و بدقولی کرده اند . این که دولتی است اینجوریست و باز هم از شانس من گیر اینا افتادیم بنظر من با پارس خودرو هم در حال حاضر تضمینی نیست ولی نگین یکهو میبینی اصلا جمع کردند رفتند دست آدم به جایی هم بند نیست.به بانک خصوصی مردم گاهی اطمینان نمیکنند چه برسد به شرکت خصوصی.
مرسی
به نظر من کسی که با تحویل این ماشینا مشکل داشته باشه , خودش نمیره دوباره واسه یه ماشینی اسم بنویس و بگه تضمینی نیست!
parknet
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Toyota camry Hybrid

پست توسط parknet » 05 ژانویه 2014, 23:40

دوست عزيز به من چه مربوطه هر كاري شما خواستي بكن اميدوارم ٢ روزه ماشين را به شما بدن شايد شما vip هستيد. درضمن من از پارس خودرومجدد خريد كردم نه از نگين خودرو خواسته باشيد خود مسؤولان فروش نگين خودرو هم به اين روال شركتشان اذهان دارندو تاخير ويا ندادن احتمالي ماشين را انكار نميكنند. شك نكنيد اگر نماينده رنو حداقل ٥٠ درصد عملكرد نماينده كيا را داشت فروش اين برند حداقل ٥ برابر الان بود كه الان از بازار فروش و تعداد تردد خودتان قضاوت ميكنيد.
نمایه کاربر
farhad2012

پست توسط farhad2012 » 07 ژانویه 2014, 01:01

parknet نوشته شده:دوست عزيز به من چه مربوطه هر كاري شما خواستي بكن اميدوارم ٢ روزه ماشين را به شما بدن شايد شما vip هستيد. درضمن من از پارس خودرومجدد خريد كردم نه از نگين خودرو خواسته باشيد خود مسؤولان فروش نگين خودرو هم به اين روال شركتشان اذهان دارندو تاخير ويا ندادن احتمالي ماشين را انكار نميكنند. شك نكنيد اگر نماينده رنو حداقل ٥٠ درصد عملكرد نماينده كيا را داشت فروش اين برند حداقل ٥ برابر الان بود كه الان از بازار فروش و تعداد تردد خودتان قضاوت ميكنيد.
نخیر من vip نیستم ولی خودشون گفتن تحویل اردیبهشت !
من فکر میکنم بازار فروش کیا خیلی عوامل دیگه ایی داره.

---- اضافه شده در تاریخ 16 دی 1392, 01:41 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----
farhad2012 نوشته شده:
parknet نوشته شده:دوست عزيز به من چه مربوطه هر كاري شما خواستي بكن اميدوارم ٢ روزه ماشين را به شما بدن شايد شما vip هستيد. درضمن من از پارس خودرومجدد خريد كردم نه از نگين خودرو خواسته باشيد خود مسؤولان فروش نگين خودرو هم به اين روال شركتشان اذهان دارندو تاخير ويا ندادن احتمالي ماشين را انكار نميكنند. شك نكنيد اگر نماينده رنو حداقل ٥٠ درصد عملكرد نماينده كيا را داشت فروش اين برند حداقل ٥ برابر الان بود كه الان از بازار فروش و تعداد تردد خودتان قضاوت ميكنيد.
در ضمن شما میتونی 150 بدی یه کولئوس صفر2014 بخری یا بری 170 بدی مونتاژ سایپا کاشان رو ثبت نام کنی شاید بهت دادن شاید هم موعد تحویل گفتن جاش 10تا پراید بردار…
parknet

پست توسط parknet » 07 ژانویه 2014, 10:38

farhad2012 نوشته شده:

---- اضافه شده در تاریخ 16 دی 1392, 01:41 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----
farhad2012 نوشته شده:
در ضمن شما میتونی 150 بدی یه کولئوس صفر2014 بخری یا بری 170 بدی مونتاژ سایپا کاشان رو ثبت نام کنی شاید بهت دادن شاید هم موعد تحویل گفتن جاش 10تا پراید بردار…
فعلا که هیچ کدام به تعهدشون درست عمل نکردند میگن دارن کارای گمرکیشون را انجام میدن من ولی فکر میکنم پارس خودرو از ترس انصراف مردم قیمتهای کولیوس را میخوان بشکنند بیارن پایین. چون قطعی ثبت نام کردند حالا که ماشین ارزون شده همه میرن پس میدن از بازار ارزونتر میشه تهیه کردواین پروژه هم شکست میخورد.
samo
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط samo » 07 ژانویه 2014, 21:54

farhad2012 نوشته شده:
.
مرسی
سلام آقا فرهاد
این دوستمون درست می گن و قصدشون کمک به شماست.
اگر شما حوصله داشته باشین و از صفحه اول این تاپیک شروع به خوندنش کنین می بینین که چند نفر هم مثل شما گول نگین دزد رو خوردن و بعد از 7-8 ماه با کلی اعصاب خوردی فقط تونستن انصراف بدن و اصل پولشون رو با کلی افت ارزش پس بگیرن.
اگه به شما گفتن تحویل اردیبهشت ، قظعا زودتر از شهریور یا مهر سال بعد ماشینی نمی دن تازه اگر هم بدن امکان نداره با قیمت 84900000 بدن.
این نوشته اینجا می مونه اگر زودتر از شهریور سال بعد ماشین رو با همین قیمت به شما دادن ، شما بیا اینجا هر چی خواستی بگو.
کسانی که شما رو راهنمایی می کنن قصدشون خیره.
در ضمن سود تاخیر هم فقط برای دکوره، سود تاخیری به شما نخواهند داد.
موفق باشین
نمایه کاربر
farhad2012

پست توسط farhad2012 » 08 ژانویه 2014, 10:03

samo نوشته شده:
farhad2012 نوشته شده:
.
مرسی
سلام آقا فرهاد
این دوستمون درست می گن و قصدشون کمک به شماست.
اگر شما حوصله داشته باشین و از صفحه اول این تاپیک شروع به خوندنش کنین می بینین که چند نفر هم مثل شما گول نگین دزد رو خوردن و بعد از 7-8 ماه با کلی اعصاب خوردی فقط تونستن انصراف بدن و اصل پولشون رو با کلی افت ارزش پس بگیرن.
اگه به شما گفتن تحویل اردیبهشت ، قظعا زودتر از شهریور یا مهر سال بعد ماشینی نمی دن تازه اگر هم بدن امکان نداره با قیمت 84900000 بدن.
این نوشته اینجا می مونه اگر زودتر از شهریور سال بعد ماشین رو با همین قیمت به شما دادن ، شما بیا اینجا هر چی خواستی بگو.
کسانی که شما رو راهنمایی می کنن قصدشون خیره.
در ضمن سود تاخیر هم فقط برای دکوره، سود تاخیری به شما نخواهند داد.
موفق باشین
90 روز کاری , ببینیم 45 روز کاری رو کی میدن!
parknet

پست توسط parknet » 12 ژانویه 2014, 10:58

من تو نگین خودرو ثبت نام کرده بودم خودرو را ندادند و با بدبختی پولم را گرفتم حالا تو پارس خودرو ثبت نام کردم 2 ماهه موعد تحویل کولیوس رسیده هیچ خبری از دعوتنامه نیست و معلوم نیست چه موقع بدهند. دیگر دارم نگران اصل پولم میشوم که به سرنوشت ایران خودرو دیزل دچار نشوم. اوضاع بدی شده
برم یه اسپورتیج بخرم خیالم را راحت کنم. بنظرم از هر نظر با صرفه تر است و موقع فروشش هم مثل رنو التماس کسی را هم نمیکنم.
نمایه کاربر
amiroww
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IX 45 - 206 TU5 92

پست توسط amiroww » 12 ژانویه 2014, 20:34

امروز نمایندگی زیر پل میرداماد نزدیکئ 20 تا داستر اورده بود !
واقعا افتضاحه !!!
ملت هم مثل ... ثبت نام می کردند و بی خبر از موقع تحویل که ....
قفل شده

بازگشت به “رنو Renault”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان