اخبار مربوط به نگین خودرو(وارد کننده اصلی رنو در ایران)

تصویر مباحث مربوط به رنو ؛ سپند و PK
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
talisman1527
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تندر پیکاپ

Re: اخبار مربوط به نگین خودرو(وارد کننده اصلی رنو در ایران)

پست توسط talisman1527 » 15 آگوست 2017, 23:46

من هم ۲۷ تیر تکمیل وجه کردم خبری نیست.حالا هی برید ماشین هاتون رو بزارید توی پاساژ ها واسه تبلیغ.کلی هزینه نمایشگاهها کنید.ولی این رو بدونید که تا وقتی نتونید مشتری رو راضی نگهدارید نمیتونید بازار رو از کره ای ها بگیرید.همین برنامه ریزی های غلط باعث شده قیمت بازار پایینتر از قیمت نمایندگی باشه.این که فروشه وای به حال خدمات پس از فروش!!!!!!!
رفیق بی کلک مادر
sdgh
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط sdgh » 17 آگوست 2017, 00:53

Nima Naderi نوشته شده:درود

بنده از کاربران قدیمی TT هستم و در حال حاضر در شرکت نگین خودرو در سمت کارشناس بازاریابی مشغول هستم .

پیش از هرچیز بنده جهت راهنمایی و حل مشکلات احتمالی برای مشتریان عزیزی که در این وب سایت عضو هستند اینجا هستم

سعی در اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان یا علاقه مندان به برند رنو هدف دوم بنده هست .

صمیمانه از دوستان خواهش میکنم سوالات و مشکلات را به بنده منتقل کنند تا امکان بررسی و اعلام نتیجه وجود داشته باشه .

جناب sdgh وضعیت خودرو شما به چی صورتی هست ، خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید دلخوری بابت چیست ؟

شرکت نگین خودرو هرگز در محاسبه سود چنین رویکردی نداره ، هرگزقصد آزار مشتریانی که خودرو گرانتر میخرند را نداره ، تاخیر در تحویل خودروها موارد پیچیده ای داره و سود بیشتر

هرگز جز گزینه ها نبوده و نیست ، نگهداری 500 عدد تلیسمن یا کولئوس و تحویل ندادن خودروها و تولید مشتری شاکی و پرداخت قرامت دیرکرد به صورت روزشمار و مواردی دیگر به

اندازه کافی ترافیک ساز و ناخوش آیند هست .

درود متقابل به جناب نادری
من سال گذشته برای یک تالیسمان تحویل 60 روزه ثبت نام کردم اما خودرو با تاخیر زیاد تحویل و بابت سود مشارکت و تاخیرباید جمعا 7/382 میلیون به من پرداخت میشد . اما فقط
3/950 میلیون دادند. امسال هم برای کولیوس که موعد تحویلش 4/17 بود 4/30 زنگ زدند برای دعوتنامه در حالی تاریخ دعوتنامه را 4/17 زده و سود را تا 4/17 حساب کرده بودند همان روز تکمیل وجه کردم قرار بود 15 روز کاری تحویل دهند اما هر وقت زنگ میزنم میگند از بندر حرکت کرده در راه تهرانه .
Kamiyar
شروع حركت
محل اقامت: تهران

پست توسط Kamiyar » 17 آگوست 2017, 23:13

یک ماشین خریدیم از ندین خودرو ( نگین خودرو )، همسرم می خواد ماشین فعلی را بفروشیم چون فکر می کنه ماشین جدید نهایتا ده روز بعد از ۶۰ روز کاری تحویل میشه!!! من که حساب کردم حداقل سه ماه بعد ارسال دعوت نامه ماشین میاد و یک ماه بعدش هم پلاکش میاد!!!
البته تعجب می کنم چگونه یک نماینده رسمی و زیر نظر رنو پارس این گونه عمل میکنه و آن وقت نماینده رسمی نیسان که آن هم زیر نظر رنو پارس فعال است آن گونه سریع السیر خودرو تحویل میده!!!
نمایه کاربر
Nima Naderi
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: PATROL-NS200-RAVAN

پست توسط Nima Naderi » 19 آگوست 2017, 11:09

با درود

در خصوص نیسان ، شرکت تحت نظر رنو پارس نیست و رنو پارس متولی رنو در خاورمیانه آفریقا و هندوستان ارتباطی به نیسان نداره .
همانطور که در سایت رسمی نیسان هم خبری در این مورد نیست .

تیراژ واردات ایکس تریل تا پایان سال گذشته 673 عدد بوده که 549 تا فقط در اسفند وارد شده و فروردین سال جدید هیچ

پس تعجبی نداره که برای خرید این خودرو زیاد وقت اتلاف نمیشه و حتی ضیافت شام هم در برنامه وجود داره .

در سیستم تحویل خودرو و محاسبه روزهای کاری ، تعطیلات رسمی ، 5 شنبه و جمعه لحاظ نمیشن و با احتساب این موضوع دیرکرد محاسبه میشه

این پروسه دستی و ماشین حسابی نیست و توسط یک ابزار محاسبه میشه و بطور مثال اگر بنده خودرو بدون پلاک رو در زمان مقرر تحویل بگیرم ولی پلاک کردنش

بیش از 10 روز طول بکشه از روز تحویل تا روز تحویل پلاک دیرکرد با توجه به پرداختها محاسبه و تقدیم میشه .

حالا در این بین انواع و اقسام مشکلات در رسیدن خودرو به انبار تهران برای واردکنندگان پیش میاد که ارتباطی به مصرف کننده نداره

ولی در همه موارد رویکرد نگین خودرو جبران خسارات مالی طبق قرارداد و رضایت مشتری هست ، قبول دارم بد قولی و دلخوریهایی که باپرداخت دیرکرد جبران نمیشه

همواره ناراحت کننده هستند . به امید روزهای بهتر

جناب SDGH اگر تمایل داشتین بنده شخصا پیگیر پروندتون بشم لطفا شماره قراردادتون رو برای بنده پیغام بفرمایید .
نمایه کاربر
اينجانب
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Sand AT - Cerato Op
محل اقامت: تهران

بخش خودروهای کارکرده رنو در وبسایت نگین خودرو آغاز به کار کرد

پست توسط اينجانب » 20 آگوست 2017, 15:39

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، بر اساس اعلام نگین خودرو، در راستای رفاه حال مالکین خودروهای وارداتی رنو و اطمینان بخشی به خریداران محصولات کارکرده رنو در ایران، بخش خودروهای کارکرده رنو در وبسایت نگین خودرو برای خرید محصولات کارکرده نگین خودرو و ارائه پیشنهادهای فروش از سوی مالکین خودروها به‌طور رسمی راه‌اندازی شد.
این وبسایت که بررسی‌های اولیه آن از حدود 6 ماه پیش و با همکاری رنو فرانسه آغاز شده بود، هم‌اکنون به‌عنوان بخشی از وبسایت رسمی نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com آغاز به کار کرده است و خریداران و فروشندگان محصولات وارداتی رنو می‌توانند از این طریق، با اطمینان و البته به دور از دردسرهای خریدوفروش خودروهای دست‌دوم، نسبت به عرضه خودروها یا خرید آن‌ها اقدام کنند. آنچه هم‌اکنون بر روی وبسایت نگین خودرو در دسترس است فاز نخست این طرح است و به‌صورت محدود اجرا می‌شود تا در آینده در سطحی گسترده‌تر اجرایی شود.
بخش خودروهای کارکرده رنو پلتفرمی است که خریداران خودروهای کارکرده رنو را به فروشندگان این خودروها متصل می‌کند. مزیت بزرگ این طرح آن است که نگین خودرو، مدل‌های عرضه شده را پیش از آنکه برای فروش ارائه دهد به‌طور کامل موردبررسی قرار می‌دهد و تنها در صورتی که سلامت بخش‌های مخالف تایید شود خودرو برای فروش ارائه خواهد شد. در کنار این، در صورتی که خودرو نیاز به بهسازی‌های جزیی در بخش‌های مختلف داشته باشد، نگین خودرو پیش از عرضه خودرو، اصلاحات و سرویس‌های لازم را بر روی خودرو انجام می‌دهد و به این ترتیب خریداران می‌توانند با اطمینان نسبت به‌سلامت بخش‌های مختلف، خودروها را خریداری کنند ضمن آنکه خودروهای عرضه شده با گارانتی نگین خودرو عرضه خواهند شد.
قیمت خودروهای کارکرده درنهایت به‌عنوان پیش‌پرداخت خرید خودرو جدید از نگین خودرو توسط فروشنده منظور خواهد شد و فروشنده خودرو می‌تواند از میان محصولات رنو و با توجه به شرایط متنوع فروش نقدی و اقساطی، خودروی جدید خود را انتخاب کنند.
خودروهای کارکرده پس از اصلاحات لازم و تایید کارشناسان فنی نگین خودرو، در وبسایت این شرکت قرار خواهند گرفت و خریداران می‌توانند از طریق وبسایت نگین خودرو در بخش خودروهای کارکرده لیست خودروهای موجود را بررسی کرده و یا از طریق امکان جستجو، درخواست خرید خود را ثبت کنند تا درنهایت پس از بازدید حضوری از خودروها، نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنند.
salar68
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت

پست توسط salar68 » 20 آگوست 2017, 16:22

طبق اعلام نگين خودرو هيچ زمان ترخيصي واسه خودروهاش نميتونه پيش بيني كنه
ميگفت حداقل يك هفته تا ٢ ماه ديگه ممكنه ترخيصي نداشته باشه
واقعا اين روش تحويل دادن و كار كردن بدتر از اين نميشه ...
٦٠ روز كاري از ٥ ماه گذشته ...
نمایه کاربر
Nima Naderi
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: PATROL-NS200-RAVAN

پست توسط Nima Naderi » 21 آگوست 2017, 08:19

arman1356
شروع حركت

تحویل خودرو از شرکت نگین خودرو

پست توسط arman1356 » 23 اکتبر 2017, 17:03

با سلام
آیا تو ماه مهر کسی از نگین خودرو ماشین تحویل گرفته ؟
ظاهراً به بهانه ثبت سفارش فعلاً خودروها رو تحویل نمی دن و دعوت کردند طبق بند فورس ماژور یا انصراف بدن یا جریمه تاخیر رو نگیرن تا تکلیف روشن بشه . ضمن اینکه قرارداد های قطعی مشارکتی رو میخوان با قیمت روز محاسبه کنند .
Manjef123
شروع حركت

پست توسط Manjef123 » 19 دسامبر 2017, 15:29

لطفا یکی در مورد پلاک توضیح بده. من بعد ۳۵ روز هنوز موفق نشدم از این شرکت نگین خودرو پلاک ماشین رو بگیرم
Manjef123
شروع حركت

پست توسط Manjef123 » 24 دسامبر 2017, 11:12

یعنی کلاه بردارتر از این نگین خودرو وجود نداره
ارسال پست

بازگشت به “رنو Renault”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان