تغییرات جدید در زیر انجمنها

بحثهای کلی در مورد خودروهای 4x4
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
عقاب
راهنمای تور 4WD
نوع خودرو: nissan *2
محل اقامت: بر فراز البرز
Has thanked: 0
Been thanked: 0

تغییرات جدید در زیر انجمنها

پست توسط عقاب » 30 می 2013, 17:00

سلام
همانطور که شاهد هستید تغییرات جدیدی در کلوپ آفرود و کلوپ دودیفرانسیل در حال انجام است . در این تغییرات سعی بر این بوده که طیف بیشتری از سلایق کاربران عزیز پوشش داده بشه و از این رو ترکیب بندی جدید بر اساس نوع خودرو اجرا شده .فکر میکنم با این ترکیب صاحبان هر نوع خودرو ارتباط نزدیک تر و صمیمانه تری با یکدیگر داشته باشند و موضوعات فنی و تخصصی جای بیشتری برای نمایش داشته باشند. تجربه بسیار موفق تاپیک جیپ آهو و جیپ صحرا باعث شد این تغییرات اعمال بشه و هدفمون بر این است که در سایر قسمتها هم ضمن حفظ همدلی و صمیمیت ،به بهترین شکل تجارب فنی به اشتراک گذاشته بشه . مطمئنم این تغییرات خالی از اشکال نیست بنابر این از شما خواننده محترم درخواست دارم چنانچه نظر و انتقاد و پیشنهادی در این زمینه دارید در همین تاپیک مطرح نمائید.
HAMID
نمایه کاربر
amin115
دنده 1

Re: تغییرات جدید در زیر انجمنها

پست توسط amin115 » 08 ژوئن 2013, 13:08

واسه سنگین نشدن سایت و تاپیک ها بهتر نیست مثل بعضی سایت ها گزینه تشکر بذارین؟؟
آتش به جان جنگلهای ایلام افتاد/ قامت خشک بلوطستان سوخت
viewtopic.php?f=102&t=100619
اميررضا 206
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رونيز.. 206..پرشيا

Re: تغییرات جدید در زیر انجمنها

پست توسط اميررضا 206 » 27 ژوئن 2013, 23:25

عقاب نوشته شده:سلام
همانطور که شاهد هستید تغییرات جدیدی در کلوپ آفرود و کلوپ دودیفرانسیل در حال انجام است . در این تغییرات سعی بر این بوده که طیف بیشتری از سلایق کاربران عزیز پوشش داده بشه و از این رو ترکیب بندی جدید بر اساس نوع خودرو اجرا شده .فکر میکنم با این ترکیب صاحبان هر نوع خودرو ارتباط نزدیک تر و صمیمانه تری با یکدیگر داشته باشند و موضوعات فنی و تخصصی جای بیشتری برای نمایش داشته باشند. تجربه بسیار موفق تاپیک جیپ آهو و جیپ صحرا باعث شد این تغییرات اعمال بشه و هدفمون بر این است که در سایر قسمتها هم ضمن حفظ همدلی و صمیمیت ،به بهترین شکل تجارب فنی به اشتراک گذاشته بشه . مطمئنم این تغییرات خالی از اشکال نیست بنابر این از شما خواننده محترم درخواست دارم چنانچه نظر و انتقاد و پیشنهادی در این زمینه دارید در همین تاپیک مطرح نمائید.
بسيار عالي شده حميد جان از طرفي زير نظر داشتن مطالب براي شما ها هم (مديران ‌)‌احساس ميكنم بايد راحت تر شده باشه ...مممنون از شما
زندگی یعنی عشق ...
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ خودروهای دو دیفرانسیل”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان