تویوتا 2f یا نسل اول رنجرور

بحثهای کلی در مورد خودروهای 4x4
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ArnMagnus
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: تویوتا 2f یا نسل اول رنجرور

پست توسط ArnMagnus » 15 سپتامبر 2013, 11:26

من که به ایناش کار ندارم اصلا سوارم نشدم میخواد مقایسه بشه میخواد نشه
این همش داره میگه طبقه اجتماع و تیپ و کلاس و شخصیت و...
حالا ملکه سوارش شده یعنی با کلاس شده شما هم ملکه ای... اتفاقا چند وقت پیش یه فیلم قدیمی دیدم یه زنه... یه رنجروو داشت باهاش میرفت اینور اونور و کارهای... میکرد الان اینم خیلی با شخصیت و تیپ و طبقه و کلاسه؟؟؟
یعنی هر ... دو زار پول بدست آورد رنجرور خرید دیگه آدم میشه؟
من به فنر لول و موتور کار ندارم اصلا بهترین ماشین دنیا و ارتاویل هم درویش ترین آدم دنیا ولی از لحن کلام و نوع نوشتن آرتاویل اینطوری استنباط میشه
نمایه کاربر
shahab 1
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: TOYOTA fj 40
محل اقامت: اصفهان.اصفهان

پست توسط shahab 1 » 15 سپتامبر 2013, 17:14

اقای javad defendeer
گفتم به نظر شما کودام از این دو خودرو برای افرود بهتر در ایران (تویوتا 2f یا نسل اول رنجرور)
اول تکلیف خودتون رو رون کنین که می خواهین برین افرود یا می خواهین برین ملکه سوار کنین و تو شهر باهاش بتابین او بحث دیگی داره
اقا من که نگفتم بیای مقایسه تعوری بکنی (مشخصات فنی بدی)
رنجرور فنر لوله دو اف شمش این مزایای یه خودرو رو نشون میده نسبت به ماشین دیگر باعث نمی شه که بگیم دیگه نمیشه مقایسه کرد
نمایه کاربر
javad defendeer
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: defendeer
محل اقامت: اردبیل

پست توسط javad defendeer » 15 سپتامبر 2013, 18:12

درود بر شهاب عزیزم
ببین داداشی علت هایی رو که نمیشه قیاس کرد رو نوشتم اما چون دوس داری مقایسه میکنم
داداشی تویوتا شاتون بلنده شاتون بلند یعنی قدرت بالا صدا بالا جیغ بیخودی به درد افرود میخوره 6 سیلندره
رنجرور 8 خورجینی صدای کمتر سرعت بیشتر تورک بالاتر هم افرودی هم انرود
تویوتا فنر شمشه لگد زیاد
رنجرور فنر لول با کمک نگهدارنده اتاق که نرمیتی بی نظیر به رنجرور بخشیده
رنجرور صخره نوردی خوب نیست اما گل نوردی عالی هست اما تویوتا تقریبا برعکس
تویوتا هزینه نگهداری پایین اما رنجرور هزینه نگه داری بالا اما در این بین لذت سواری رنجرور بالا اما تویوتا خیر
فول اپشن تویوتا ر و میتونی بین 15 تا 20 بخری اما رنجرور سادش رو تو این رنچ بهت میدن
اون که ملکه انگلیس یاافرود علت فخر فروشی نیست عزیز دل متاسفانه ما ایرانی ها کلا دنبال حاشیه هستیم جناب ارتاویل عزیز خیلی دلایل فنی اورد این رو هم داخلش برای مزاح افزود اما دوستان دلایل فنی رو بی خیال شدن و فقط به فکر حاشیه هستن
من خودم به شخصه تا رنج 30 تومن رنجرور رو به هیچ ماشینی نمیدم چون عشقش رو دارم اما شما اگه به دنبال افرود هستی و این که بزنی به کوه و کمر و با ماشین حال کنی برو تویوتا دو اف رو یخر اما نه اگه میخوای بری کوه و کمر و از طبیعت استفاده کنی برو رنجرور بخر
نمایه کاربر
shahab 1

پست توسط shahab 1 » 18 سپتامبر 2013, 01:20

من تا حدودی از این فرمایشات شما رو قبول دارم
ولی جناب Artavil عزیز و خوش اخلاق :hb: من خدتمتشون عرض کردم و شما جواد عزیز شما تو ایران زندگی می کنی نه در قلب لندن جناب اقای Artavil ایشون میکانیک دارن ایشون قطعه براشون ریخته و مشکل با قیمت ندارن ولی بقیه یا شخص من فکر نکم از زیر مخارج رنجروور بریایم
من تو شهری زندگی می کنم که در تمام ایران میکانیک ها معروف و هر کس قطعه به خواهد به شاپور و کهندژ اصفهان میاد
بسیاری از دوستان من رنجرور دارن و همیشه ناراحت هست از این موضوع
اگر در ایران زندگی نمی کنی یکی از ماشین های خوبیی هست
جواد جان یکم از مشکلاتش بگو :smile:
نمایه کاربر
Artavil offroad
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: آفرودر دست ساز
تماس:

پست توسط Artavil offroad » 18 سپتامبر 2013, 11:08

shahab 1 نوشته شده:من تا حدودی از این فرمایشات شما رو قبول دارم
ولی جناب Artavil عزیز و خوش اخلاق :hb: من خدتمتشون عرض کردم و شما جواد عزیز شما تو ایران زندگی می کنی نه در قلب لندن جناب اقای Artavil ایشون میکانیک دارن ایشون قطعه براشون ریخته و مشکل با قیمت ندارن ولی بقیه یا شخص من فکر نکم از زیر مخارج رنجروور بریایم... :smile:

کی؟کجا؟ من؟؟؟دادا اینارو کجا دیدی دادا؟؟؟؟ :o
افرادی توفیس بوک و..با نام های جعلی ومشابه اقدام به فعالیت مینمایندلذافعالیت ایشان بدون اطلاع اینجانب و کمیته دودفرانسیال استان اردبیل وکلوپ آرتاویل آفرودمیباشد!!
نمایه کاربر
shahab 1

پست توسط shahab 1 » 18 سپتامبر 2013, 12:43

shahab 1 نوشته شده:یه چیزی می گم که بدونی
هر انسان با تجربه یی که افرود میره ماشینی رو انتخاب می کنه که ساده باشه قطعش گیر بیاد میکانیکش باشه مشکلات کمی داشته باشه ماشینی که دیرتر خراب بشه
شما عزیزم تو ایران زندگی می کنی نه در قلب لندن
جواب شما

---- اضافه شده در تاریخ 27 شهریور 1392, 12:43 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----
Artavil offroad نوشته شده:
shahab 1 نوشته شده:به نظر شما کودام از این دو خودرو برای افرود بهتر در ایران

---- اضافه شده در تاریخ 7 شهریور 1392, 14:05 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

تویوتاااا 2fffffffffffffffffffffffff

شما که کل جواب هارو خودتون میدین دیگه چرا تاپیک وا میکنین؟! :(

.......
shahab 1 نوشته شده:یه چیزی می گم که بدونی
هر انسان با تجربه یی که افرود میره ماشینی رو انتخاب می کنه که ساده باشه قطعش گیر بیاد میکانیکش باشه مشکلات کمی داشته باشه ماشینی که دیرتر خراب بشه
شما عزیزم تو ایران زندگی می کنی نه در قلب لندن
خوب حالا زد اون انسان بی تجربه تجربه کسب کرد و تونست مثل ما ها قطعه و تعمیراتشو ردیف کنه و از نظر فنی به ماشینش اطمینان خاطر

کافی داشته باشه و مشکلی از این بابت نداشت خنده دار نیست ماشین معمولی سوار بشه و از آفرود های حرفه ای و تاریخی خودشو محروم کنه؟! :hah:

دادا مگه نشنیدی که میگن هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!

خوب ما طاووس میخواهییم و جورشم میکشیم وگرنه کلاغ سیاه و گنجیشک هم واسه خودشون پرنده حساب میشن!!!
:grin:
نمایه کاربر
viper7
دنده 1
نوع خودرو: Land Rover
محل اقامت: greenland
تماس:

پست توسط viper7 » 22 سپتامبر 2013, 14:40

شهاب جان تو تاپگیر 2 قسمت کامل از آفرود و آنرود دقیقاً تویوتا 2اف و رنجروری که تو ایران هم هست برنامه داره. نگاه کنی یه چیزایی دستت میاد.
رنجرور اگه بهتر از 2 اف نبود قیمتش که 2 برابر 2 اف نمیشد! تازه به قول شما قطعاتشم نایابه!
اون موقع که نه تو نخ آفرود بودم و نه رانندگی بلد بودم.. ما 2اف داشتیم. فقط خشکی و سر و صدای زیادش یادمه. اما فقط یک بار ی رنجروری که تمیز هم نبود نشستم و عاشقش شدم.
به هر حال هر دو جزو بهترین ها هستن. اما این کجا و آن کجا
شما در نظر بگیر که رنجرور تو آفرود جزو بهترین خودروهای دو دف دنیا بوده... و تو آنرود هم از خیلی از سواری ها سرتره. هنوزم این ادامه داره. فقط کافیه به قابلیت های آفرود و لوکسی جدیدتریت لندکروز و رنجرور نگاه کنین. البته که برای رنجرور باید پول چنتا تویوتا رو داد. به قول مصطفی هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد. تو ایرانم همینه. هرکه رنجرور رو به 2اف ترجیح بده باید پول بیشتری تو جیبش باشه یا مثل مصطفی دست به آچار باشه و بدونه چی رو کجا بخره
ملکه کیلویی چنده؟!!
تو ایران هم یکی دو دوتا چهارتا میکنه، یکی دنبال ماشین خاص میره..
به زودی..
----------
ناصر
ghareeb2548

پست توسط ghareeb2548 » 22 سپتامبر 2013, 22:03

مورد استفاده رنجروور چیه؟

من این ماشینو برا اووف رود سبک سافاری و استفاده روزمرّه می‌خوام و اینقدر هم پول ندارم که ۲ تا ماشین بخرم یکی‌ برا استفاده روزمرّه یکی‌ هم آف رود و .... به نظر شما به دردم میخوره؟
نمایه کاربر
Artavil offroad
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: آفرودر دست ساز
تماس:

پست توسط Artavil offroad » 22 سپتامبر 2013, 22:22

ghareeb2548 نوشته شده:مورد استفاده رنجروور چیه؟

من این ماشینو برا اووف رود سبک سافاری و استفاده روزمرّه می‌خوام و اینقدر هم پول ندارم که ۲ تا ماشین بخرم یکی‌ برا استفاده روزمرّه یکی‌ هم آف رود و .... به نظر شما به دردم میخوره؟

دادا برای منظور شما بهترین پیشنهاد پاترول میتونه باشه

رنجروور بحثش یکم تخصصی تره و برای آفرود های معمولی و سبک نمی صرفه!

همچنین نمیشه بصورت مداوم و روزمره سوار شد حتما باید یه ماشین دم دستی داشت :grin:
افرادی توفیس بوک و..با نام های جعلی ومشابه اقدام به فعالیت مینمایندلذافعالیت ایشان بدون اطلاع اینجانب و کمیته دودفرانسیال استان اردبیل وکلوپ آرتاویل آفرودمیباشد!!
ghareeb2548

پست توسط ghareeb2548 » 23 سپتامبر 2013, 10:43

Artavil offroad نوشته شده:
ghareeb2548 نوشته شده:مورد استفاده رنجروور چیه؟

دادا برای منظور شما بهترین پیشنهاد پاترول میتونه باشه

رنجروور بحثش یکم تخصصی تره و برای آفرود های معمولی و سبک نمی صرفه!

همچنین نمیشه بصورت مداوم و روزمره سوار شد حتما باید یه ماشین دم دستی داشت :grin:
چرا نمی‌شه از رنجرور استفاده سر دستی‌ کرد یعنی‌ خرجش بالش؟

خوب نسبت به پاترول ۲f ، ۳f ، بلیزر ، پاژن و باقی‌ ماشینهای هم رده خودش هم خیلی‌ خیلی‌ نرم تره ، سواری بهتری داره ، موتور v8 شتاب و سرعت مناسبی داره ، مصرف بنزینشم خیلی‌ بیشتر نیست. میمونه تعمیر و نگاه داری که صد البته تعمیر رنجرور خیلی‌ از ماشینای که گفتم پر درد سر تر هست (به خاطره کم بود مکانیک خوب) و احتمال قوی قرون تر هم هست.

حالا اگه یه رنجرور ترو تمیز باشه که بشه به موتور و گیربسکش اعتماد کامل کرد و ۲-۳ سالی‌ نخواد خرج رو دستت بذاره گزینه مناسبی می‌شه ! نظرتون چیه؟

یه بحث دیگه شما گفتین : "رنجروور بحثش یکم تخصصی تره و برای آفرود های معمولی و سبک نمی صرفه! " یعنی‌ چی‌؟ منظورتون چیه؟ خوب معلومه رنجرور با ۴ چرخ متحرک بودن دائم و ۳ دیفرانسیل بودنو قفل دیفرانسیل مرکزی یه ماشین اووف رود حرفه‌ای می‌تونه باشه اما با توجه به این که این ماشین در زمان خودش هم یه ماشین لوکس بوده خوب هزینه بالایی هم داره و در نتیجه شاید برا اووف رود سنگین ۲f خیلی‌ عاقلانه تر باشه این ماشین دیگه حیف که بخواد از درو دیوار بالا بره باید هر روز مثل یه عروس تمیزش کنی‌و حالا یه آخر هفته دوس داشتی یه جاده خاکی هم باهاش بری خوب به سلامت نه اووف رود سنگین!
نظرتون چیه آیا حرفم منطقی‌ هست؟
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ خودروهای دو دیفرانسیل”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان