کاهش مصرف سوخت!!!افزایش قدرت و شتاب!!!!

تصویر
معرفی، نقد و بررسی تکنولوژی های خودرویی

مدیر انجمن: كوروش پيروز

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Fartour
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Renult Captur
محل اقامت: تهران ، تهرانپارس
اینستاگرام: fix.body
Has thanked: 0
Been thanked: 0
تماس:

Re: کاهش مصرف سوخت!!!افزایش قدرت و شتاب!!!!

پست توسط Fartour » 18 ژوئن 2009, 11:42

در این مورد زیاد بحث شده در این فروم
سرچ کنید به مطالب جامع تری دست پیدا میکنید
ولی در کل :
همش چرته و تبلیغاته دروغه !!!
من خودم دارم هیچ تاثیری نداشته !!!!
نمایه کاربر
Ali Beheshti
Rebuilder
نوع خودرو: MB220 & Samand LX
محل اقامت: دولاب طهرون

پست توسط Ali Beheshti » 19 ژوئن 2009, 11:06

سلام دوستان
خیلی ممنون از نظرات و تجربیات جالبتون :-)
پس در کل نتیجه گرفتیم خوب هست، اما نه در اون حدی که استفاده کردنش به دردبخور باشه!! :o
درکل خیلی برام جالب بود!!!
خیلی خیلی ممنون و متشکر از دوستان
حالا این تاپیک روالکی ولش نکنیم همینجا! اگه کسی نظر و پیشنهاد دیگه ای هم در مورد کاهش مصرف و... داره میتونه بده!
فعلا...
شد حکایت از زمانِ پیش تر/ آدم کودن چو نیشِ نیشتر
می خراشد روح و جان عاقلان / هرکه عقلش بیش دردش بیشتر
کپی رایت: «علی بهشتی پور»
نمایه کاربر
حمید.
متخصص فنی تخصصی

پست توسط حمید. » 19 ژوئن 2009, 11:36

دوستان خواهشاً رعایت کنید! قبل از اینکه تاپیک بزنید یه جستجو چند ثانیه ای انجام بدین!!!!

در این موضوع از دوره اول tt شناسی بحث شده تا به امروز...!!!! قریب به 400.000 بار!!!

topic-t22307.html
topic-t25732.html
topic-t10244.html
power-race-spr-t24420.html
   No one 
نمایه کاربر
علي رفيعي پور
متخصص الكترونيك
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: ایران همیشه جاوید

پست توسط علي رفيعي پور » 21 ژوئن 2009, 03:25

اين شعار سازمان بهينه سازي :-( مصرف سوخت را يادتون مياد:
با ما تماس بگيريد

يه بار يه خانمي زنگ زد و از همين اراجيف را براي من هم گفت. (مصرف ماشينت ميشه صدي 4 :shock: و قيمت 34 تومن وفقط مال ما اصله. باقي آشغالن! و سازمان بهينه سازي هم تاييد كرده)

من هم يهو جوگير شدم و زنگ زدم سازمان بهينه سازي و گفتم آقا اين قضيه چقدر صحت داره!
مردك ابله با لحن زشتي گفت :

به ما ربطي نداره
و تتتتتتققققققققققق
گوشي را گذاشت. آخرش هم نفهميدم بايد تماس ميگرفتم يا نه! بر مردم آزار لعنت :cool:
نمایه کاربر
آرتور
متخصص رنو5
نوع خودرو: RENAULT 5 1976
محل اقامت: تهران - کریم خان

پست توسط آرتور » 23 ژوئن 2009, 20:36

شاید توضیحش اینجا یکم سخت باشه ولی این قطعه اگه اهنرباش نئودانیوم باشه حتما کار می کنه شک نکنید اما مسئله مهم همون نئودانیوم هست که هیچ کشوری دقت کنین هیچ کشوری تکنولوژی ساختشو نداره ه ه ه !!!!!
این در اصل اهنربا نیستش یه ابر رسانا هستش که ارایش ملکولی رو نظم میده و از به هم ریختگی در میاره و باعث افزایش حجم بنزین به مقدار خیلی کم میشه اما همون مقدار تو 50 لیتر شاید 7 یا 8 لیتر باعث کاهش مصرف بشه .
در ضمن تا دلت بخواد از اینا تو بازار پره به هر اسمی که دلت بخواد ولی هر گردی گردو نیستش !!!!!!
در مورد دوستانی که میگن چرته حتما یه سر به یه فیزیکدان بزنن و درباره خاصیت نئودانیوم ازش بپرسن و اینکه حوضه میدانش تا چقدر قوی هستش مطمئنا راضی میشن .
همینو بگم که ما جنس اصلیشو بالای 5000 هزار تا فروختیم تا اخرتیر هم جنس نداریم چون از امریکا میاد به دبی از اونجا به ایران یکم مراحل قانونیش سخته .
اونقدر هم به کاراییش مطمئنم که تا حالا نشده بخوام کسی رو با حرف مجاب کنم .همین حد که شرکت گدایی مثل شرکت واحد بالای 2000 تا برای اتوبوس هاش خریده البته بعد از اینکه تاییدشو از سازمان انرژی اتمی گرفت.
دنیا رو به پیشرفته الکی نگین امکان نداره یه موقع ترمیم موتور بدون باز کردن هم غیر معمول بود اما الان با تکنولوژی نانو به راحتی امکان پذیره .
اول مقایسه بعد امتحان بعد خرید :wink:
نمایه کاربر
Mory 62
دنده 1
نوع خودرو: سوزوكي ويتارا اتومات
محل اقامت: تهران

پست توسط Mory 62 » 23 ژوئن 2009, 21:09

اما مسئله مهم همون نئودانیوم هست که هیچ کشوری دقت کنین هیچ کشوری تکنولوژی ساختشو نداره ه ه ه !!!!!
همینو بگم که ما جنس اصلیشو بالای 5000 هزار تا فروختیم تا اخرتیر هم جنس نداریم چون از امریکا میاد به دبی از اونجا به ایران یکم مراحل قانونیش سخته .

يعني هيچ كشوري؟؟
يا منظورت اينه كه فقط امريكا داره؟

ايني كه من ديدم و داشتم مطمئنم اوني كه شما ميگيد نبود ولي سوالم اينه پس چرا اولش جواب داد و من واقعا" شتاب و مصرف پايين رو حس كردم ولي بعد از يه مدتي خيلي كوتاه ديگه از كار افتاد؟

چون من بازش كردم و هنوز اون خاصيت اهن ربايي رو داشت ولي مثل اول كار نميكرد.

ايني كه شما ميگيد اصل هست قيمتش چنده؟
و آيا خود شما طولاني مدت ازش استفاده كرديد؟ و كاراييش هيچ تنزلي نكرده؟
نمایه کاربر
Punisher
فعال کلوپ طراحی
نوع خودرو: 206
محل اقامت: شاهین شهر-مخابرات

پست توسط Punisher » 23 ژوئن 2009, 22:06

موقعی که توی اداره برق کار میکردم همکارم روی نیسان وانتش همچین کاری کرده بود.البته پول جای اینا نداد هااااااا.یه جفت باند سوخته داشت.رفت اهنرباهاش بانداش رو باز کرد و بست روی لوله بنزین ماشینش.خداییش شتاب نیسان گاوی بهتر شد.مصرفش رو نمی دونم تغییری کرد یا نه ولی خودش میگفت(خودمم دیدم)که دوده های توی لوله اگزوز کمتر شدن.
فک کنم اهنربا باعث میشه که مولکول های بنزین به خط بشن و رژه برن توی کارب یا انژکتور
!!!Made In China
نمایه کاربر
حمید.
متخصص فنی تخصصی

پست توسط حمید. » 23 ژوئن 2009, 23:04

آرتور نوشته شده:شاید توضیحش اینجا یکم سخت باشه ولی این قطعه اگه اهنرباش نئودانیوم باشه حتما کار می کنه شک نکنید اما مسئله مهم همون نئودانیوم هست که هیچ کشوری دقت کنین هیچ کشوری تکنولوژی ساختشو نداره ه ه ه !!!!!
این در اصل اهنربا نیستش یه ابر رسانا هستش که ارایش ملکولی رو نظم میده و از به هم ریختگی در میاره و باعث افزایش حجم بنزین به مقدار خیلی کم میشه اما همون مقدار تو 50 لیتر شاید 7 یا 8 لیتر باعث کاهش مصرف بشه .
در ضمن تا دلت بخواد از اینا تو بازار پره به هر اسمی که دلت بخواد ولی هر گردی گردو نیستش !!!!!!
در مورد دوستانی که میگن چرته حتما یه سر به یه فیزیکدان بزنن و درباره خاصیت نئودانیوم ازش بپرسن و اینکه حوضه میدانش تا چقدر قوی هستش مطمئنا راضی میشن .
اونقدر هم به کاراییش مطمئنم که تا حالا نشده بخوام کسی رو با حرف مجاب کنم .همین حد که شرکت گدایی مثل شرکت واحد بالای 2000 تا برای اتوبوس هاش خریده البته بعد از اینکه تاییدشو از سازمان انرژی اتمی گرفت.
دنیا رو به پیشرفته الکی نگین امکان نداره یه موقع ترمیم موتور بدون باز کردن هم غیر معمول بود اما الان با تکنولوژی نانو به راحتی امکان پذیره .
اول مقایسه بعد امتحان بعد خرید :wink:
دقیقاً!! :-) جناب آرتور شما برا حرفاتون مدرکی دارین!؟ رفرنسی؟! بعد مطمئناً همچین محصولی آفیسال سایت داره،لطف میکنید؟!!!
بعد اون تایید از سازمان انرژی اتمی رو میشه اینجا بزارین!؟ حالا اصلاً چرا انرژی اتمی؟!!
--------------------------------
راستی پس طبق حرفهای شما ما 50 لیتر بنزین رو از یک لوله که به این دستگاه شما مجهز هستش عبور میدیم و از اون سر لوله حداقل 55 لیتر بنزین بیرون میاد؟!
بلـــــــی؟!! :cool:
   No one 
نمایه کاربر
AminZ4
دنده 2
نوع خودرو: MAZDA3-N
محل اقامت: 8&6-11
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

پست توسط AminZ4 » 24 ژوئن 2009, 08:15

حمید. نوشته شده:[--------------------------------
راستی پس طبق حرفهای شما ما 50 لیتر بنزین رو از یک لوله که به این دستگاه شما مجهز هستش عبور میدیم و از اون سر لوله حداقل 55 لیتر بنزین بیرون میاد؟!
بلـــــــی؟!! :cool:
مگه این وسیله بنزین تولید میکنه اینم از اون حرفا بود ها ! :-( منظورش اینه که با همون مقدار بنزین مسافت بیشتری طی میشه یه چیزی مثل توربو اون هوا رو بهتر میرسونه این بنزینو :cool:
خلاصه 700 صفحه ابتدایی تاپیک MAZDA3 NEW : (http://uplod.ir/9bmlrlxee91o/mazda_note.pdf.htm)
نمایه کاربر
Fartour
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Renult Captur
محل اقامت: تهران ، تهرانپارس
اینستاگرام: fix.body
تماس:

پست توسط Fartour » 24 ژوئن 2009, 09:05

آرتور نوشته شده:در مورد دوستانی که میگن چرته حتما یه سر به یه فیزیکدان بزنن و درباره خاصیت نئودانیوم ازش بپرسن و اینکه حوضه میدانش تا چقدر قوی هستش مطمئنا راضی میشن .
دوست عزیز اگه ما عرض کردیم که چرته برای این بوده که شخص بنده به مدت دو سالی هست که این قطعه رو ماشینم هست ، با مارک SFS که از همون روزهای اول که اومده بود تو بازار به قیمت 40 تومن خریداری کردم ، از روزی که نصب شده تا حالا سر سوزنی تو شتاب و مصرف ماشین تغییری پیدا نشده !!!!
حالا من تجربه عینی و عملی خودم رو ول کنم برم دنبال تئوری یه فیزیکدان ؟؟!!
بعد هم تا امروز نرفتم یقه فروشنده رو بگیرم که این چیه که به ما دادی و اصلا فروشنده تا حالا از صحت کاکرد این وسیله خبر نداره ، شاید همین مسئله هم در مورده مشتریان شما صادق باشه !!! و تا حالا کسی شکایتی نداشته !!!
ولی شما که میفرمایید ، خودتون از این محصول استفاده کردید ؟؟ مدرک مستندی دارید که مصرف ماشینتون رو قبل و بعد از نصب این وسیله نشون بده ؟؟
اون شرکت واحد هم به خاطر سودی که برای مامور خریدش بوده و حق دلالی که میگرفته دستور خرید 2000 قطعه رو داده !!!!
لطفا با مدرک و دلیل تبلیغ بفرمایید ، نه مثل این فروشنده هایی که میان مینویسن مصرف پراید کاربراتوری را فلان قدر کم میکنه و زیرش هم 4 -5 تا عدد از ماشینای دیگه مینویسن !!!!
جالبه که بعضی از فروشنده ها وقتی گیر میوفتن و جوابی ندارن میگن که این وسیله رو کاربراتور بهتر از انژکتور جواب میده و بعضی دیگه هم دقیقا برعکس این رو میگن !!!!
بعضی ها هم که میگن تاثیرش رو تو موتورهای حجم بالا نشون میده برای 206 معلوم نمیشه اگه میخوای درست کار کنه باید 2 تا ببندی !!!!!
حالا جای دیگه میگن که برای موتورهای حجم بالا باید 2 تا ببندی برای 1.8 به پایین یکی کافیه !!!!
ما که نفهمیدیم حرف کدوم یکی از این فروشنده رو باور کنیم !!!!
ارسال پست

بازگشت به “بررسی تکنولوژی های خودروئی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: سدان و 8 مهمان