هیوندای سانتافه Hyundai Santa Fe DM

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
rouzbeh2015
نوع خودرو: ix45 2015

power window ix45

پست توسط rouzbeh2015 » 07 ژوئن 2018, 14:57

:sad: سلام دوستان
ماشین من ix45 مدل 2015 وارداتی سفارش عربستان هست.
اخیرا براش سیستم power window نصب کردم به صورت فابریکی بدون هیچگونه دستکاری در سیم کشی ولی بعد از مدت کوتاهی مشکلی پیش اومد که از این قراره:
وقتی درب ماشین رو قفل می کنم همه شیشه ها به جز شیشه راننده راحت میان بالا. برخی مواقع شیشه راننده کمی میاد بالا و بعد دیگه تکون نمیخوره. این موضوع بیشتر زمانی اتفاق می افته که شیشه راننده کاملا پایین باشه و زمانی که شیشه راننده از نصف بالاتر باشه معمولا این حالت اتفاق نمیفته و راحت شیشه میاد بالا.
ناگفته نمونه که عملکرد شیشه راننده در حالت عادی کاملا درسته و هیچ مشکلی نداره. به نصاب مربوطه مراجعه کردم و ایشون کیت نصب شده رو با یک کیت نو عوض کرد ولی بازم مشکل بعد از دو سه روز شروع شد. این دفعه دسته سیم های مربوط به کیت نصب شده رو عوض کردیم دو سه روزی خوب بود بازم مشکل تکرار شد. راستشو بخواین دیگه موندیم توش. ممنون میشم کمکی کنید برای حل این مشکل. ضمنا من کیت و دسته سیم هاشو به مبلغ 275000 تومان خریدم و فکر می کنم ساخت چین هم باشه.
این پست رو چند ماه قبل هم گذاشتم ولی کسی راهنمایی نکرد. ممنون خواهم بود اگر راهنمایی کنید.
asalehi3004
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: هیوندای سانتافه Hyundai Santa Fe DM

پست توسط asalehi3004 » 09 ژوئن 2018, 11:23

با سلام در خصوص خرید قلم خش گیر و نوع و مارک آن اگه کسی برای سانتافه تجربه دارد لطفا راهنمایی نمایید که از کجا تهیه کنم. رنگ خودرو قهوه ای و شماره آن N8N می باشد. با تشکر
naderpour
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IX45-PICANTO

پست توسط naderpour » 14 ژوئن 2018, 20:34

سیم پشت کلید سمت راننده که مربوط به اتو کلید راننده هست رو باید قطع میکرده.
m_baramakeh
شروع حركت
نوع خودرو: OPTIMA2013/MAXIMA/L9

پست توسط m_baramakeh » 21 ژوئن 2018, 16:43

سلام خدمت همه دوستان بنده به تازگی یه سانتافه ۲۰۱۵ تک دف لو اپشن با کارکرد ۳۶ تا از یکی از دوستانم خریدم که از نظر فنی و ظاهری خیلی تمیز ولی یه مشکل باهاش دارم طی این ۲۰ روزی که این ماشین گرفتم به نظرم مصرفش به شدت بالاست و مصرف لحضه ای ماشین با فشار دادن پدال گاز تا نصف یا حتی کمتر روی هر دنده ای تا ۳۰ هم که ماکزیممش هست رو ال سی دی بالا میره و کم کم پایین میاد مجبورم همش کروز ببندم تا مصرف رو ۱۰ یا کمتر نگه دارم به نظر اساتید این طبیعیه؟در ضمن دیاگ هم زدم هیچ ارور یا خطایی نداره کارکرد هم واقعا ۳۶ تا هست یه سوال دیگه اینکه سنسور عقب فابریک داره و وسط امپر نشون میده به صورت استاندارد میشه رو این تیپ سنسور جلو هم گذاشت و به همون ال سی دی وسط امپر وصل کرد ممنون از توجه دوستان
نمایه کاربر
Mehr7400
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 2011 Toyota Aurion
محل اقامت: کرج

پست توسط Mehr7400 » 21 ژوئن 2018, 18:12

m_baramakeh نوشته شده:
21 ژوئن 2018, 16:43
سلام خدمت همه دوستان بنده به تازگی یه سانتافه ۲۰۱۵ تک دف لو اپشن با کارکرد ۳۶ تا از یکی از دوستانم خریدم که از نظر فنی و ظاهری خیلی تمیز ولی یه مشکل باهاش دارم طی این ۲۰ روزی که این ماشین گرفتم به نظرم مصرفش به شدت بالاست و مصرف لحضه ای ماشین با فشار دادن پدال گاز تا نصف یا حتی کمتر روی هر دنده ای تا ۳۰ هم که ماکزیممش هست رو ال سی دی بالا میره و کم کم پایین میاد مجبورم همش کروز ببندم تا مصرف رو ۱۰ یا کمتر نگه دارم به نظر اساتید این طبیعیه؟در ضمن دیاگ هم زدم هیچ ارور یا خطایی نداره کارکرد هم واقعا ۳۶ تا هست یه سوال دیگه اینکه سنسور عقب فابریک داره و وسط امپر نشون میده به صورت استاندارد میشه رو این تیپ سنسور جلو هم گذاشت و به همون ال سی دی وسط امپر وصل کرد ممنون از توجه دوستان
نمایشگر 90% ماشینها مصرف لحظه ای رو اشتباه نشون میدن و نمیشه بهشون استناد کرد
تنها راهکار درست و اصولی مشخص کردن مصرف بنزین از طریق پر کردن کامل باک و میزان مسافت طی شده هست
تا مشخص بشه ماشین صدی چند سوزونده
موفق باشید
m_baramakeh
شروع حركت
نوع خودرو: OPTIMA2013/MAXIMA/L9

پست توسط m_baramakeh » 22 ژوئن 2018, 00:30

Mehr7400 نوشته شده:
21 ژوئن 2018, 18:12
m_baramakeh نوشته شده:
21 ژوئن 2018, 16:43
نمایشگر 90% ماشینها مصرف لحظه ای رو اشتباه نشون میدن و نمیشه بهشون استناد کرد
تنها راهکار درست و اصولی مشخص کردن مصرف بنزین از طریق پر کردن کامل باک و میزان مسافت طی شده هست
تا مشخص بشه ماشین صدی چند سوزونده
موفق باشید
بله دوست عزیز این حرف شما‌ تا حدود زیادی درسته تو ماشینای دیگه هم این مورد دیدم ولی این امپر بنزینش قشنگ پایین اومدنشو میشه به چشم دید ولی تو جاده با کروز مصرفش منطقیه
hm_fa_da
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت

پست توسط hm_fa_da » 26 ژوئن 2018, 20:48

سلام،

کسی میدونه ساب جلو و عقب سانتافه 2015 گیر میاد یا نه ؟! همراه طوری (قاب) مربوطه ...

یه سوال دیگه اینکه وقتی ماشین دوربین 360 درجه داشته باشه، باز هم دوربین عقب مجزا کاربرد داره ؟!!! یا همون دوربین عقب سیستم 360 درجه زاویه دید مناسب برای پارک دوبله و ... رو میده ؟!!
saeidss
شروع حركت
نوع خودرو: سانتافه2017 اروپایی
محل اقامت: تهران

پست توسط saeidss » 07 ژولای 2018, 08:59

دوست عزیز دوربین 360 درجه در چند حالت اطراف ماشین را نشون میده که در حالت دنده عقب،عقب ماشین را نشون میده و دوربین عقب به نظرم لازم نیست.در ایران همه چیز پیدا میشه فقط باید جستجوکنی
ارسال پست

بازگشت به “شاسی بلندهای هیوندای - Hyundai SUVs”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان