هیوندای سانتافه Hyundai Santa Fe DM

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
farfary
نوع خودرو: sonata 2011
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: هیوندای سانتافه Hyundai Santa Fe DM

پست توسط farfary » 13 می 2018, 10:37

asalehi3004 نوشته شده:
13 می 2018, 08:29
screen mirror کارش چیه؟ لطفا کسی میتونه توضیح بده.
با استفاده از میرور لینک شما می تونید گوشی اندروید خودتون رو به مانیتور ماشین (هدیونیت) متصل کنید یعنی صفحه گوشی شما عینا در مانیتور خودرو قابل مشاهده هست و می تونید از تاچ اسکرین مانیتور خودرو بجای گوشی استفاده کنید می تونید نویگیشن آنلاین مثل گوگل مپ و ویز رو روی صفحه داشته باشید و در کل هر آنچه که در گوشی دارید رو روی مانیتور خودرو ببینید.
در این بحث و در مورد سانتافه، میرور لینک فقط بر روی سانتنافه های سفارش اروپا قابل نصبه. عکس هدیونیت رو می تونید در پست قبلی مشاهده کنید.
البته هد یونیت باید ابتدا آپدیت بشه بعد بشه میرور لینک رو پیاده سازی کرد.
saeidss
شروع حركت
نوع خودرو: سانتافه2017 اروپایی
محل اقامت: تهران

پست توسط saeidss » 13 می 2018, 11:11

farfary نوشته شده:
13 می 2018, 10:37
asalehi3004 نوشته شده:
13 می 2018, 08:29
screen mirror کارش چیه؟ لطفا کسی میتونه توضیح بده.
با استفاده از میرور لینک شما می تونید گوشی اندروید خودتون رو به مانیتور ماشین (هدیونیت) متصل کنید یعنی صفحه گوشی شما عینا در مانیتور خودرو قابل مشاهده هست و می تونید از تاچ اسکرین مانیتور خودرو بجای گوشی استفاده کنید می تونید نویگیشن آنلاین مثل گوگل مپ و ویز رو روی صفحه داشته باشید و در کل هر آنچه که در گوشی دارید رو روی مانیتور خودرو ببینید.
در این بحث و در مورد سانتافه، میرور لینک فقط بر روی سانتنافه های سفارش اروپا قابل نصبه. عکس هدیونیت رو می تونید در پست قبلی مشاهده کنید.
البته هد یونیت باید ابتدا آپدیت بشه بعد بشه میرور لینک رو پیاده سازی کرد.
لینک گروه تلگرامی https://t.me/joinchat/BaTO7EPFvrbwR24TZ90IBQ
ممنون میشم توضیح بدین که چطوری آپ تو دیت کنیم چون من همین هدیونیت را دارم .و چوری mirror screening را فعال کنیم
saeidss
شروع حركت

پست توسط saeidss » 23 می 2018, 09:13

سلام دوستان جهت آینه کردن صفحه گوشی موبایل (با آندروید 7 به بالا)با استفاده از نرم افزار tucsy auto که هم برای توسان 2016 به بالا و هم سانتافه 2017 به بالا (اروپا) کار برد داره.من روی سانتافه 2017 انجام دادم جواب داد.برای راهنمایی و دانلود راهنمایی های این سایت را دنبال کنید .http://www.kiaownersclub.co.uk/forum/tu ... page1.html
saeidss
شروع حركت

پست توسط saeidss » 23 می 2018, 09:24

یو اس پی fat32 فرمت شده باشه و این فایلها روش باشه اگه تو همین یو اس بی موزیک هم داشته باشید خوبه چون میتونید اجرا کنید.ضمنا sportage 2016 به بالا هم نرم افزار هد یونیتش با هیوندا یکیه و قابلیت اجرا داره .تو یو تیوب هم اگه tucsy auto را سرچ کنید فیلم نصب را هم میتونید به چند زبان ببینید.
jamehasti
نوع خودرو: هیوندایی سانتافه

پست توسط jamehasti » 04 ژوئن 2018, 17:28

سلام
دوستان سانتافه ۲۰۱۴دارم که ۸۵۰۰۰ کار کرده . تسمه تایم یا تسمه دیگه ای داره عوض شه ؟
ضمنا روغن گیربکس تو این کارکرد نیاز به تعویض داره یا اصلا باید تعویض بشه یاه نیازی به تعویض نیست ؟
rouzbeh2015
نوع خودرو: ix45 2015

power window ix45

پست توسط rouzbeh2015 » 07 ژوئن 2018, 14:57

:sad: سلام دوستان
ماشین من ix45 مدل 2015 وارداتی سفارش عربستان هست.
اخیرا براش سیستم power window نصب کردم به صورت فابریکی بدون هیچگونه دستکاری در سیم کشی ولی بعد از مدت کوتاهی مشکلی پیش اومد که از این قراره:
وقتی درب ماشین رو قفل می کنم همه شیشه ها به جز شیشه راننده راحت میان بالا. برخی مواقع شیشه راننده کمی میاد بالا و بعد دیگه تکون نمیخوره. این موضوع بیشتر زمانی اتفاق می افته که شیشه راننده کاملا پایین باشه و زمانی که شیشه راننده از نصف بالاتر باشه معمولا این حالت اتفاق نمیفته و راحت شیشه میاد بالا.
ناگفته نمونه که عملکرد شیشه راننده در حالت عادی کاملا درسته و هیچ مشکلی نداره. به نصاب مربوطه مراجعه کردم و ایشون کیت نصب شده رو با یک کیت نو عوض کرد ولی بازم مشکل بعد از دو سه روز شروع شد. این دفعه دسته سیم های مربوط به کیت نصب شده رو عوض کردیم دو سه روزی خوب بود بازم مشکل تکرار شد. راستشو بخواین دیگه موندیم توش. ممنون میشم کمکی کنید برای حل این مشکل. ضمنا من کیت و دسته سیم هاشو به مبلغ 275000 تومان خریدم و فکر می کنم ساخت چین هم باشه.
این پست رو چند ماه قبل هم گذاشتم ولی کسی راهنمایی نکرد. ممنون خواهم بود اگر راهنمایی کنید.
asalehi3004
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط asalehi3004 » 09 ژوئن 2018, 11:23

با سلام در خصوص خرید قلم خش گیر و نوع و مارک آن اگه کسی برای سانتافه تجربه دارد لطفا راهنمایی نمایید که از کجا تهیه کنم. رنگ خودرو قهوه ای و شماره آن N8N می باشد. با تشکر
naderpour
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IX45-PICANTO

پست توسط naderpour » 14 ژوئن 2018, 20:34

سیم پشت کلید سمت راننده که مربوط به اتو کلید راننده هست رو باید قطع میکرده.
m_baramakeh
شروع حركت
نوع خودرو: OPTIMA2013/MAXIMA/L9

پست توسط m_baramakeh » 21 ژوئن 2018, 16:43

سلام خدمت همه دوستان بنده به تازگی یه سانتافه ۲۰۱۵ تک دف لو اپشن با کارکرد ۳۶ تا از یکی از دوستانم خریدم که از نظر فنی و ظاهری خیلی تمیز ولی یه مشکل باهاش دارم طی این ۲۰ روزی که این ماشین گرفتم به نظرم مصرفش به شدت بالاست و مصرف لحضه ای ماشین با فشار دادن پدال گاز تا نصف یا حتی کمتر روی هر دنده ای تا ۳۰ هم که ماکزیممش هست رو ال سی دی بالا میره و کم کم پایین میاد مجبورم همش کروز ببندم تا مصرف رو ۱۰ یا کمتر نگه دارم به نظر اساتید این طبیعیه؟در ضمن دیاگ هم زدم هیچ ارور یا خطایی نداره کارکرد هم واقعا ۳۶ تا هست یه سوال دیگه اینکه سنسور عقب فابریک داره و وسط امپر نشون میده به صورت استاندارد میشه رو این تیپ سنسور جلو هم گذاشت و به همون ال سی دی وسط امپر وصل کرد ممنون از توجه دوستان
نمایه کاربر
Mehr7400
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 2011 Toyota Aurion
محل اقامت: کرج
Been thanked: 6 times

پست توسط Mehr7400 » 21 ژوئن 2018, 18:12

m_baramakeh نوشته شده:
21 ژوئن 2018, 16:43
سلام خدمت همه دوستان بنده به تازگی یه سانتافه ۲۰۱۵ تک دف لو اپشن با کارکرد ۳۶ تا از یکی از دوستانم خریدم که از نظر فنی و ظاهری خیلی تمیز ولی یه مشکل باهاش دارم طی این ۲۰ روزی که این ماشین گرفتم به نظرم مصرفش به شدت بالاست و مصرف لحضه ای ماشین با فشار دادن پدال گاز تا نصف یا حتی کمتر روی هر دنده ای تا ۳۰ هم که ماکزیممش هست رو ال سی دی بالا میره و کم کم پایین میاد مجبورم همش کروز ببندم تا مصرف رو ۱۰ یا کمتر نگه دارم به نظر اساتید این طبیعیه؟در ضمن دیاگ هم زدم هیچ ارور یا خطایی نداره کارکرد هم واقعا ۳۶ تا هست یه سوال دیگه اینکه سنسور عقب فابریک داره و وسط امپر نشون میده به صورت استاندارد میشه رو این تیپ سنسور جلو هم گذاشت و به همون ال سی دی وسط امپر وصل کرد ممنون از توجه دوستان
نمایشگر 90% ماشینها مصرف لحظه ای رو اشتباه نشون میدن و نمیشه بهشون استناد کرد
تنها راهکار درست و اصولی مشخص کردن مصرف بنزین از طریق پر کردن کامل باک و میزان مسافت طی شده هست
تا مشخص بشه ماشین صدی چند سوزونده
موفق باشید
ارسال پست

بازگشت به “شاسی بلندهای هیوندای - Hyundai SUVs”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان