هيونداي سانتافه Hyundai Santa Fe CM

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
BlueBird56
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: GEN2008+Spotag13+B30
محل اقامت: شهریار

Re: هيونداي سانتافه Hyundai Santa Fe CM

پست توسط BlueBird56 » 10 سپتامبر 2017, 12:35

دوستان موتور GDi از چه مدلی روی سانتافه نصب شده؟
yadgarid
نوع خودرو: هیوندای سانتافه

پست توسط yadgarid » 21 نوامبر 2017, 23:48

با سلام خدمت دوستان
من یه سانتافه ۲۰۰۹دارم دوستان، وقتی موتور سرده باید حدود ۶.۷ دقیقه منتظر باشم تا گرم بشه اگه زودتر از اون چند دقیقه حرکت کنم گیربکس یه لقد میندازه بیشتر هم در وقت عقبو جلو کردن این تق زدن مشهوده، هر اندازه ماشین بیشتر گرم بشه صدای تق‌ کمتره.... تازه هم گیربکس‌رو کلا تعنیرش‌کردم. بنظرتون چکارکنم ومشکل از کجاست؟؟؟
navidmo
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط navidmo » 03 دسامبر 2017, 05:02

سلام
سانتافه ٢٠٠٨ با حجم موتور ٢٧٠٠ سی سی دارم که حدود ۵١٠٠٠ کیلومتر کار کرده، خواستم بدونم آیا الان نیاز هست روغن گیربکس ماشین رو عوض کنم؟ لطفا افرادی که در این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنند. ممنونم
David smit0000

پست توسط David smit0000 » 05 دسامبر 2017, 01:25

سلام هزینه های سانتافه بیشتره یا مورانو 2008؟
hagibar
نوع خودرو: toyota

پست توسط hagibar » 08 ژانویه 2018, 17:41

سلام.دوستان سانتافه سوار.من تا چند ماه پیش لندکروزر ۹۴ داشتمبه مدت ۱۵ سال.چون کمتر بیرون میرم ومصرفش زیاد بودفروختم.چون ماشین کوچک نمیتونم سوار شم بعد از کلی بررسی باتوجه به بودجهامبه سانتافه مدل ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱رسیدم.ولی چون تجربه وشناختی ندارم وتنوع سانتافه واپشنهارو تواگهیها زیاد دیدم لطفا راهنمایی کنید کدام مدل رو بگیرم که پاسخگویم باشد.۷۰ درصد شهری و۳۰ درصد بیابونی.قفل دیفرانسیل داشته باشد.
موتور ۲۷۰۰ یا ۳۵۰۰
ممنونم از راهنمایی هاتون
Salehd
نوع خودرو: سانتافه ۲۰۰۸

پست توسط Salehd » 25 ژانویه 2018, 19:41

سلام. هیوندایی سانتافه ۲۰۰۸.
گاهی بدون دلیل چراغ esp off و چراغ دیفرانسیل روشن میشود و ماشین گاز نمیخورد. البته صدای خاصی نمیدهد و فقط یه تکان جزئی گیربکس و بعد کلا گاز نمیخوره و دور موتور از ۱۵۰۰ بیشتر نمیشه... اگر مدتی باطری قطع باشد باز دو سه روز مشکلی پیش نمیاد ولی بعد از دو سه روز باز دچار این مشکل میشود.
چند بار کنار خیابان من رو گذاشته و کسی نمیتونه بفهمه مشکل چیه.
اینجا کسی میدونه میتونه چی باشه؟ کسی این تجربه رو داشته؟
خیلی ممنون میشم از کمک و راهنماییتون.
biijan

پست توسط biijan » 19 ژوئن 2018, 14:53

سلام
من یک سانتافه 2008 چند وقت پیش خریدم با کارکرد واقعی 150000، ماشین فوق العاده تمیز و همه چی عالی بود . برای اطمینان روغن گیربکس و سرویس ها رو انجام دادم. میزان متوسط مصرف روی کیلومتر رو 16 در هر 100 نشون میداد. چند روز پیش یک دوستی دیدم گفت که مصرفت بالاست. رفتم پیش یک تعمیرکار که معرفی کرده بودند، شمعها و فیلتر بنزین رو گفت عوض کنم و عوض کرد برام، ضمنا دریچه گاز رو هم شستشو داد. از دیروز که اینکارا رو کردم مصرف روی صفحه کیلومتر رفته روی 20، دوباره بردم دستگاه زد و ریست کرد . امروزم یه 15 کیلومتری تو شهر باهاش رفتم همون حدود 20 تا مونده... بنظرتون چی شده؟!!!
نمایه کاربر
IIXL
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت

پست توسط IIXL » 19 ژوئن 2018, 20:36

biijan نوشته شده:سلام
من یک سانتافه 2008 چند وقت پیش خریدم با کارکرد واقعی 150000، ماشین فوق العاده تمیز و همه چی عالی بود . برای اطمینان روغن گیربکس و سرویس ها رو انجام دادم. میزان متوسط مصرف روی کیلومتر رو 16 در هر 100 نشون میداد. چند روز پیش یک دوستی دیدم گفت که مصرفت بالاست. رفتم پیش یک تعمیرکار که معرفی کرده بودند، شمعها و فیلتر بنزین رو گفت عوض کنم و عوض کرد برام، ضمنا دریچه گاز رو هم شستشو داد. از دیروز که اینکارا رو کردم مصرف روی صفحه کیلومتر رفته روی 20، دوباره بردم دستگاه زد و ریست کرد . امروزم یه 15 کیلومتری تو شهر باهاش رفتم همون حدود 20 تا مونده... بنظرتون چی شده؟!!!
سلام
مصرفی که داخل پشت آمپر مشاهد می کنید مصرف لحظه ای خودرو هست
به صورت دستی یا با پر کردن باک ریست میشه
به مرور که رانندگی کنید پایین میاد و اواخر باک تقریبا میانگین مصرف می تونید ببینید
ضمنا می تونید به صورت دستی با یک میانگین گرفتن به طور دقیق محاسبه کنید
من قبلا داشتم در شهر به طور میانگین بسته به ترافیک بین ۱۰ تا ۱۳ و در اتوبان بین ۸ تا ۱۰ مصرف می کرد

Sent from my iPad using Tapatalk
تو اول بگو با کیان زیستی من آن گه بگویم که تو کیستی
ارسال پست

بازگشت به “شاسی بلندهای هیوندای - Hyundai SUVs”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان