شناخت ب ام و سری هفت F01\F02

تصویر

مدیر انجمن: دادبه

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
mohammad_m
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: E250

Re: شناخت ب ام و سری هفت F01\F02

پست توسط mohammad_m » 17 سپتامبر 2014, 15:04

سینا.تک نوشته شده:سلام
این مدل رینگ اسمش BMW 238 هستش و فابریک خود سری 7. ماشین شما از الپینا بودن فقط زیر سپری جلو رو داره (مثل بقیه F01/F02 های دیگه که اینجا به اسم الپینا میدن).
تنها راهتون اینه که رینگ 19 بندازین. خیلی بدتر نمیشه ظاهرش.
کیت رو که همون دوبی نمایندگی واسم نصب کرد فابریک رینگ 20 پره آلپینا هم خودم گفتم نزاره ولی اونم همین سایز بود.. 19 خیلی دیگه کوچیک نمیشه ؟؟؟ یکی میگفت مشکل از رینگه شاید ساییده شده میزنه لاستیک رو پاره میکنه. جایی هست بتونه رینگ و واسم تعمیر کنه ؟
نمایه کاربر
93Siro
متخصص فنی خودرو
محل اقامت: تهران

پست توسط 93Siro » 17 سپتامبر 2014, 22:43

سلام

محمد خان الپینا کیت که نداره. الپینا ماشین کامل با تمامی لوازم خودش میزنه که مثلا برای سری 7 میشه B7. اینا لوازم بدنه الپینا هست که اکثرا اینجا فقط به زیر سپری محدود میشه، من فقط 2 مورد دیدم که سپر عقب رو هم با مدل الیپنا تعویض کرده بودن که نمیدونم شما هم عوض کردید یا خیر.

رینگ شما الان 21 هست، صحیح؟ همین سری رینگ 20 هم داره. منتها خودتون که دیگه با پوست و گوشت دیدین که خندق های تهران چه می کنه. البته کاملا ممکنه که رینگتون تاب ور داشته باشه و خودش رو بندازه رو لاستیک. متاسفانه جای درسته حسابی نداریم که ببرین تعمیر کنن. تشریف ببرید پرشیا خودرو (که کلی معطلی داره) و ازشون بخواین که رینگ رو با لیزر بررسی کنه تاب داره یا نه. اونجوری تکی 1 رینگ بگید بیارن. منتها با این سایز رینگ، این مشکلات هم هستن کلا.
mohammad_m

پست توسط mohammad_m » 18 سپتامبر 2014, 00:37

سینا.تک نوشته شده:سلام

محمد خان الپینا کیت که نداره. الپینا ماشین کامل با تمامی لوازم خودش میزنه که مثلا برای سری 7 میشه B7. اینا لوازم بدنه الپینا هست که اکثرا اینجا فقط به زیر سپری محدود میشه، من فقط 2 مورد دیدم که سپر عقب رو هم با مدل الیپنا تعویض کرده بودن که نمیدونم شما هم عوض کردید یا خیر.

رینگ شما الان 21 هست، صحیح؟ همین سری رینگ 20 هم داره. منتها خودتون که دیگه با پوست و گوشت دیدین که خندق های تهران چه می کنه. البته کاملا ممکنه که رینگتون تاب ور داشته باشه و خودش رو بندازه رو لاستیک. متاسفانه جای درسته حسابی نداریم که ببرین تعمیر کنن. تشریف ببرید پرشیا خودرو (که کلی معطلی داره) و ازشون بخواین که رینگ رو با لیزر بررسی کنه تاب داره یا نه. اونجوری تکی 1 رینگ بگید بیارن. منتها با این سایز رینگ، این مشکلات هم هستن کلا.
سلام دوست عزیز. بله 21 هست. لاستیک رو که بردم 3 جا بررسی کردن همشون گفتن که رینگ ضربه زده به گوشه لاستیک و پاره کرده.. اولین بار هم بردم پرشیا از دوستانم هست گفت رینگ مشکلی نداره.. دفعه اول لاستیک درجا ترکید ولی دفعات بعد فیس فیس کرد و خوابید.. اینم شده داستانی واسه ما
تصویر
تصویر
mohammad_m

پست توسط mohammad_m » 26 سپتامبر 2015, 17:07

سلام به همه دوستان گل. دوباره 750 سوار شدیم.هرجور بالا پایین میکنم ته دلم اخرش میرسم به 750. واقعا از همه نظر ارضام میکنه. مشکی 2011 فوول حالا عکساش رو سر فرصت میزارم از قبلی که داشتم خیلی فولتره
ارسال پست

بازگشت به “7Series & 8Series | ب ام و سری هفت و هشت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان