ریو یا تیبا

مدیران انجمن: ALI => Eshghe Mashin, espero

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
gti6
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: tondar90/chery tiggo

Re: ریو یا تیبا

پست توسط gti6 » 09 ژولای 2016, 10:07

سنسور درصد خیلی کمی میتونه خطا به وجود بیاره چون یه به وجود اورنده موج مربعیه که ای سی یو اونا رو میخونه اما توی ای سی کیلومتر باید دید چه الگوریتمی ریخته شده مثلا لاستیک 175/60/13 شما محیطش رو میگی 1.696 ولی من زیر ماشین اندازه گرفتم 1.645بود دقیق حالا اگه الگوریتم بر اساس محیط استاتیکی باش (که به صورت عمدی هست) با خطا مواجه میشیم
همجنین مورد دوم که بازم میتونه عمدی باش از سوی شرکت صفحه چاپی کیلومتر که میتونه مثلا عدد 120رو جایی چاپ کنه که سرعت واقعی 110 (که در مورد خودروهای نا ایمن این مورد بهتره تا 15کیلومتر هم افزایش پیدا کنه )
اما در تیبا وحتی سمند که خودروهای ملی هستند گویا خطای کیلمتر بالا یه امر کاملا عمدیه که بتونه یه حس کاذب به وجود بیاره در مورد راه رفتن وسرعت نهایی ماشین که بتونن به مردم این رو بقبولانن که ماشینشون خوب راه میره نسبت به برند های خارجی دیگر وبتونن قیمت رو در حدی که میخان نگه دارن به فرض شما حالا بیا به یکی بفهمون که کیلومتر تیبا خطا داره میگه نه اینطور نیس من باهاش 200تا رفتم ولی 206 روی 180قفل میشه پس تیبا همه رو میگیره :o
نمایه کاربر
Mostafa United
دنده 3
نوع خودرو: FORTE 2.0
محل اقامت: تهران

Re: ریو یا تیبا

پست توسط Mostafa United » 09 ژولای 2016, 15:31

gti6 نوشته شده:سنسور درصد خیلی کمی میتونه خطا به وجود بیاره چون یه به وجود اورنده موج مربعیه که ای سی یو اونا رو میخونه اما توی ای سی کیلومتر باید دید چه الگوریتمی ریخته شده مثلا لاستیک 175/60/13 شما محیطش رو میگی 1.696 ولی من زیر ماشین اندازه گرفتم 1.645بود دقیق حالا اگه الگوریتم بر اساس محیط استاتیکی باش (که به صورت عمدی هست) با خطا مواجه میشیم
همجنین مورد دوم که بازم میتونه عمدی باش از سوی شرکت صفحه چاپی کیلومتر که میتونه مثلا عدد 120رو جایی چاپ کنه که سرعت واقعی 110 (که در مورد خودروهای نا ایمن این مورد بهتره تا 15کیلومتر هم افزایش پیدا کنه )
اما در تیبا وحتی سمند که خودروهای ملی هستند گویا خطای کیلمتر بالا یه امر کاملا عمدیه که بتونه یه حس کاذب به وجود بیاره در مورد راه رفتن وسرعت نهایی ماشین که بتونن به مردم این رو بقبولانن که ماشینشون خوب راه میره نسبت به برند های خارجی دیگر وبتونن قیمت رو در حدی که میخان نگه دارن به فرض شما حالا بیا به یکی بفهمون که کیلومتر تیبا خطا داره میگه نه اینطور نیس من باهاش 200تا رفتم ولی 206 روی 180قفل میشه پس تیبا همه رو میگیره :o
:-( :-)
ارسال پست

بازگشت به “[10 تا 20 میلیون]”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان