مسابقه دريفت 16 مرداد 1394

نمایه کاربر
reza.valipour121
دنده 1
نوع خودرو: E36,Rio,Golf mk2
محل اقامت: بابل

Re: مسابقه دريفت 16 مرداد 1394

پست توسط reza.valipour121 » 15 آگوست 2015, 00:06

البته به نظر من اگه فدراسیون کلاس آماتور هم برگزار کنه خیلی خوب میشه و خیلی های دیگه که ماشین های ضعیف تری دارن میتونن شرکت کنن و اگر هم استعداد و تواناییشو داشتن بتونن به کلاس حرفه ای راه پیدا کنن
rayanita
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: چهارصدتا5

پست توسط rayanita » 17 آگوست 2015, 13:13

آقا جواد.من ی عکاس آماتورم اما با علاقه از روز مسابقه ی تعداد عکس گرفتم اما ب دلیل بد بودن محل اسکانم،عکاسم به دلم ننشست.
شما توانایی این کارو دارین که روز چنین مسابقاتی ی محل خوب ب ما بدین؟

ب مرور عکسای بیشتری میزارم
تصویر
نمایه کاربر
GTE
Drifter
نوع خودرو: A31-R31-DB1-CB7-VR4
محل اقامت: ايران 12

پست توسط GTE » 19 آگوست 2015, 02:24

سلام
طبق تقویم مسابقات که فدراسیون اعلام کرده هفته دیگه جمعه 6 شهریور مسابقه کار پارک برگزار میشه
فرصت خوبی واسه آماتور ها و ماشین های شهری
:eek:

تصویر
نمایه کاربر
reza.valipour121
دنده 1
نوع خودرو: E36,Rio,Golf mk2
محل اقامت: بابل

پست توسط reza.valipour121 » 21 آگوست 2015, 00:17

بهزاد جان از قوانین و نحوره کلاس بندی اطلاعات بیشتری داری؟؟

اونطور که ما شنیدیم این مسابقه تو دوتا کلاس آماتور و حرفه ای انجام میشه...

جالبترین قانون اینه که کلاس آماتور کار پارک حتما" باید با ماشین های مدل 2005 به بالا شرکت کنید و اجازه شرکت کردن با ماشین های زیر سال ساخت 2005 وجود نداره.... :-(
میشه گفت کلاس آماتور بچه پولدارها که میخوان دوتا مقام یادگاری بیارن و پوزشو بدن...

کلاس حرفه ای هم هر ماشینی با هر ستاپی میتونه شرکت کنه
یه قانون دیگه اینکه نوع جوش رول بار حتما" باید از نوع خاصی باشه..
به نظرم اینجور پیش بره کلا" باید در اتومبیلرانی و دریفت رو تخته کرد...
خدا رحم کنه..
نمایه کاربر
eddy_gt
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید
محل اقامت: کرج گوهردشت

پست توسط eddy_gt » 21 آگوست 2015, 02:26

خیلی ما شالاله اسپانسر داریم ویا لولزم تیون ارزونه تازه از نوع جوش رول بل هم ایراد میگیرن واقعن شورشو در اوردن

فرستاده شده از C6902ِ من با Tapatalk
نمایه کاربر
اکبر آقا
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید، L90
محل اقامت: کرج

پست توسط اکبر آقا » 21 آگوست 2015, 11:06

با روآ و پیکان وانت مدل 2005 به بالا هم میشه شرکت کرد :-(
نمایه کاربر
soheil_tabrizi
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Vw gol , pegout 206
محل اقامت: قزوین

پست توسط soheil_tabrizi » 21 آگوست 2015, 13:15

SajjadR نوشته شده:من یک کلیپ از تمام شرکت کننده ها و بهترین دریفت هاشون آماده کردم که داخل کانالم تو آپارات به آدرس زیر هست: این بار واقعا و به تمام معنا به خاطر خودخواهی و کم لطفی یه تعداد از تماشاچی ها که نمیدونم چی باید بهشون بگم و ایستادن های مداومشون به سختی تونستم فیلم بگیرم و متاسفانه در اکثر موارد و خصوصا تو مرحله سوییسو به خاطر همین آدما اتفاقات مهمی که تو پیچ آخر افتادند رو از دست دادم. من فیلم ها رو برای خیلی از کسانی که امکان اومدن به پیست رو نداشتند از تک تک استارت ها میگیرم و تقریبا هیچ صحنه ای رو از دست نمیدم ولی این بار به خاطر این قشر زبون نفهم چند تا صحنه مهم رو از دست دادم. باید باز با دقت بیشتر فیلم هایی که از دور سوییسو گرفتم رو نگاه کنم ببینم قابل آپلود کامل هستند یا نه ولی احتمالا بر خلاف دفعه های قبلی که علاوه بر کلیپ صحنه های منتخب بیشتر رقابت رو دونه به دونه صحنه هاش رو میگذاشتم به خاطر همین از دست دادن تصویر پیچ آخر مسابقه به همین کلیپ بسنده کنم و از سوییسو نتونم چیزی آپلود کنم. به لطف دوستان خودخواه و بی فرهنگی که هنوز هم تو مغزشون نمیره که تمام این رقابت رو نشسته هم میشه نگاه کرد و همش رو دید! حیف که به خاطر کار آماتوری و نداشتن کارت خبرنگاری امکان دسترسی به جایگاه بهتری برای گرفتن تصویر ندارم.
سجاد جان دستت واقعا درد نکنه بابت کلپی که ساختی وافعا لذت بردم ،چون بنده به شخصه که فقط افتاب مردادماه خوردم پشن فنس های 2 متری مثله زندانی ها که واقعا کار دید و عکاسیو سخت میکرد و هنوزم دستام از افتاب سوختگی داره پوسه میکنه :x
نمیدونم فدراسیون کی میخواد به شعور و فهم تماشا چی اهمیت بده و امکانات برای راحتی تماشاچی فراهم کنه واقعا نمیدونم یه سکو با یه سایه بان چقدر هزینه داره ولی واقعا باعث خجالته ... :-D
نمایه کاربر
SajjadR
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: JAC S5 AT
محل اقامت: تهران

پست توسط SajjadR » 22 آگوست 2015, 01:39

soheil_tabrizi نوشته شده:
SajjadR نوشته شده:من یک کلیپ از تمام شرکت کننده ها و بهترین دریفت هاشون آماده کردم که داخل کانالم تو آپارات به آدرس زیر هست: این بار واقعا و به تمام معنا به خاطر خودخواهی و کم لطفی یه تعداد از تماشاچی ها که نمیدونم چی باید بهشون بگم و ایستادن های مداومشون به سختی تونستم فیلم بگیرم و متاسفانه در اکثر موارد و خصوصا تو مرحله سوییسو به خاطر همین آدما اتفاقات مهمی که تو پیچ آخر افتادند رو از دست دادم. من فیلم ها رو برای خیلی از کسانی که امکان اومدن به پیست رو نداشتند از تک تک استارت ها میگیرم و تقریبا هیچ صحنه ای رو از دست نمیدم ولی این بار به خاطر این قشر زبون نفهم چند تا صحنه مهم رو از دست دادم. باید باز با دقت بیشتر فیلم هایی که از دور سوییسو گرفتم رو نگاه کنم ببینم قابل آپلود کامل هستند یا نه ولی احتمالا بر خلاف دفعه های قبلی که علاوه بر کلیپ صحنه های منتخب بیشتر رقابت رو دونه به دونه صحنه هاش رو میگذاشتم به خاطر همین از دست دادن تصویر پیچ آخر مسابقه به همین کلیپ بسنده کنم و از سوییسو نتونم چیزی آپلود کنم. به لطف دوستان خودخواه و بی فرهنگی که هنوز هم تو مغزشون نمیره که تمام این رقابت رو نشسته هم میشه نگاه کرد و همش رو دید! حیف که به خاطر کار آماتوری و نداشتن کارت خبرنگاری امکان دسترسی به جایگاه بهتری برای گرفتن تصویر ندارم.
سجاد جان دستت واقعا درد نکنه بابت کلپی که ساختی وافعا لذت بردم ،چون بنده به شخصه که فقط افتاب مردادماه خوردم پشن فنس های 2 متری مثله زندانی ها که واقعا کار دید و عکاسیو سخت میکرد و هنوزم دستام از افتاب سوختگی داره پوسه میکنه :x
نمیدونم فدراسیون کی میخواد به شعور و فهم تماشا چی اهمیت بده و امکانات برای راحتی تماشاچی فراهم کنه واقعا نمیدونم یه سکو با یه سایه بان چقدر هزینه داره ولی واقعا باعث خجالته ... :-D
خواهش می کنم کاری نکردم. متاسفانه این دفعه کیفیت فیلمبرداری مثل پارسال نشد.
به نظر من اینجا مشکل اصلی برای ماها که دنبال عکس و فیلم هستیم خود تماشاچی ها هستند که به فکر هم نیستند. سایه بان رو حالا باز یه قسمتی از جایگاه داره که اتفاقا خیلی خوب نیست چون ردیف های بالاش به خاطر شیب خاصی که سایه بان داره دیدشون به جنوب پیست بسته هست. زدن سایه بان برای کل جایگاه واقعا لازمه ولی به جای این شیب منفی باید طوری باشه که جلوی دید ردیف های بالا گرفته نشه. اتفاقا منم همچنان در حال پوست اندازی تو دست هام هستم!
برای دفعه بعد به امید خدا با کمک آقا بهزاد قراره برام موقعیت بهتری فراهم بشه که همینجا ازشون کمال تشکر رو دارم.
نمایه کاربر
Saeed ‌Zanganeh
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Prid B
محل اقامت: ايران 63-93
تماس:

پست توسط Saeed ‌Zanganeh » 24 آگوست 2015, 18:42

دو سه هفته از مسابقه 16 مرداد میگذره و هی نخواستم چیزی بگم اما دیگه نمیتونم واقعا
فقط میتونم بگم متاسفم واسه بعضی از مسئولین پیست آزادی که فقط رییس بازی بلدند و همیشه باید بین افراد ، چه شرکت کننده ها و چه جمع عکاسانی که به پیست میان برای عکاسی تبعیض قایل بشن.
همین قدر بگم که همه جای دنیا جاهایی رو واسه عکاس های مجوز دار (با کارت یا کاور و . . .) تعیین میکنند و همه چیز مشخص هست و قانون برای همه یکسان هست و عکاس بنا به دید و خلاقیت خودش جاشو عوض میکنه واسه گرفتن عکس های بهتر و متفاوت.
اما متاسفانه یکی مثل آقای ... همیشه باید به بیشتر عکاسایی که با تیم های شهرستانی میان و یا یه کم غریبه تر هستن زور بگن و تعیین تکلیف کنند. همه عکاسای تهرانی هر جای پیست که بخان آزادن که برن ولی ما !!!!!
چیزی جز ابراز تاسف نباید گفت.
1000 کیلومتر با هزینه شخصی میای که فقط به عشق دوستات و این رشته عکس های خوب ثبت کنی اما همه ذوق و شوق ادم رو کور میکنن.
دیگه واسه هیچ مسابقه ای نخاهم اومد

تصویر

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “Drift - دریفت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان