مسابقه دریفت 12 دیماه 1393

تصویر
بحث و تبادل نظر در مورد مسابقات دریفت Drift
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
تماس:

Re: مسابقه دریفت 12 دیماه 1393

پست توسط پژمان. » 03 ژانویه 2015, 15:22

arash_55 نوشته شده:اين مسابقه هم مثل مسابقه قبل همش ناداوري بود
تا كي ميخوان به اين وضعيت ادامه بدن. خوب از اول بگن فلاني اوله بقيه شركت كننده ها بايد براي مقام دوم و سوم مسابقه بدن
آقاي نادر جعفري كه رفت آقاي رضا فهيم هم كه رفت .خوب تا يك سال ديگه هم بقيه دوستان به خاطر باند بازي و ناداوري ديگه ميلي به مسابقه ندارن
پس عملا خودتون با دست خودتون اين رشته رو داريد از بين ميبريد.
مردم ميان كه يك مسابقه و رقابت زيبا رو تماشا كنند . نه اينكه شركت كننده ها باهم مسابقه بدن آخرش كسي كه اصلا جايگاهي بين نفرات برتر نداره مياد و ميره بالاي سكو
خوب شماها كه زحمت كشيديد نفر اول رو از قبل مسابقه مشخص كرديد يه دفعه ميومديد نفرات دوم و سوم رو هم به همون روش خودتون مشخص ميكرديد
اين همه لازم نبود شركت كننده ها از شهرستان هاي مختلف بيان و متحمل هزينه هاي فراوان بشن و آخرش هم ........
ميتونيد براي من،نا داوري و نحوه امتياز دهي رو توضيح بديد،من هم بدونم،كجا نا داروري بوده و كجا امتياز به نا حق داده شده؟
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
arash_55
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط arash_55 » 03 ژانویه 2015, 15:42

شما به من بفرماييد چه جوري ميشه كه در دور مقدماتي كه هر كدام از شركت كننده ها كه به تنهايي مسابقه ميدن يك نفر هيچ پرچمي از كمك داورها در نقاط تعيين شده نميگيره ولي در نهايت از گروه بالا مياد و بين هشت نفر قرار ميگيره.
و در مسابقه با آقاي پيشانيدار با اينكه اسپين ميشه باز هم مياد و نفر اول ميشه
اصلا چرا در هر مسابقه براي ايشون اسپين شدن امتياز منفي محسوب نميشه. در گدشته كه one more time ميداديد. حالا هم كه در اين مسابقه كه قبلش گفتن اسپين شدن حذف كليه امتيازاته ولي براي ايشون بدين صورت محاسبه نشد.
چرا هميشه قوانين فقط براي اين يك نفر تغيير ميكنه.
كافي هست يا باز هم بگم دوست عزيز.....
Bahram.Mnt

پست توسط Bahram.Mnt » 03 ژانویه 2015, 16:04

arash_55 نوشته شده:شما به من بفرماييد چه جوري ميشه كه در دور مقدماتي كه هر كدام از شركت كننده ها كه به تنهايي مسابقه ميدن يك نفر هيچ پرچمي از كمك داورها در نقاط تعيين شده نميگيره ولي در نهايت از گروه بالا مياد و بين هشت نفر قرار ميگيره.
اصلا چرا در هر مسابقه براي ايشون اسپين شدن امتياز منفي محسوب نميشه. در گدشته كه one more time ميداديد. حالا هم كه در اين مسابقه كه قبلش گفتن اسپين شدن حذف كليه امتيازاته ولي براي ايشون بدين صورت محاسبه نشد.
مهم نیست این آقا مقابل کی میشه ، مهم اینه باید بیاد بالا
حالا دور قبلی در مقابل آقای جعفری بودن و آوردنش بالا و حالا هم آقای پیشانیدار
دور قبلی هم اگر 2 بار کمتر اسپین میشد حتما" اولش میکردن اما دیگه روشون نشد اولش کنن خیلی اسپین کرد ، اما این دوره دیگه 1 اسپین داشت میشد اولش کنن و همین کار هم کردن ، اما هر عقل سالمی که 4 تا فیلم دریفت هم دیده باشه این مسابقات رو میدید میفهمید که چه خبره
از همه جالب تر اینه که طرفدارای این آقا ( بین تماشاگران) وقتی دیدن با آقای پیشانیدار افتاده خودشون میدونستن که نمیتونه اولی بیاره و همه ناراحت بودن و وقتی هم ماشین ایشون اسپین شد که کاملا" نا امید بودن ، اما در اعلام نتیجه ایشون اول شدن که زیاد دور از ذهن هم نبود و من در همون ابتدای دور فینال به طرفدارانش گفتم که نگران نباشید ایشون اول هستش ، حیف از وقت ، حیف از هزینه ، حیف از استعداد ، حیف از زحمت های شبانه روزی که اینقدر راحت به باد میره
دوره قبل آقای جعفری رفتن و آقای حسن زاده این دوره آقای فهیم به همین شکل پیش بره احتمالا" طی 1 سال آینده دیگه شرکت کننده ای نیست و مقام اول و دوم و سوم مال ایشون هستش

یا حق
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ
تماس:

پست توسط پژمان. » 03 ژانویه 2015, 16:56

arash_55 نوشته شده:شما به من بفرماييد چه جوري ميشه كه در دور مقدماتي كه هر كدام از شركت كننده ها كه به تنهايي مسابقه ميدن يك نفر هيچ پرچمي از كمك داورها در نقاط تعيين شده نميگيره ولي در نهايت از گروه بالا مياد و بين هشت نفر قرار ميگيره.
شما هم لطف ميكنيد نحوه امتياز دهي مسابقات دريفت رو توضيح بديد به من،تا من هم براي شما توضيح بدم سوالاتتون رو...
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
نمایه کاربر
amin115
دنده 1

پست توسط amin115 » 03 ژانویه 2015, 18:16

آردی بود، خیلی هم خوب میرفت! قیمت روآ فردا 3 میلیون نره بالا صلوات! :smile:
تصویر[/quote]

یعنی اون زاویه کستر چرخش تو حلقم :-)
آتش به جان جنگلهای ایلام افتاد/ قامت خشک بلوطستان سوخت
viewtopic.php?f=102&t=100619
نمایه کاربر
amin115
دنده 1

پست توسط amin115 » 03 ژانویه 2015, 18:18

اکبر آقا نوشته شده:
arash.zendani نوشته شده:عکس و فیلم دوستان دارن بزارن
تو اخبار انگار ی پژو 405 هم بود یا اردی
درست میگم؟
آردی بود، خیلی هم خوب میرفت! قیمت روآ فردا 3 میلیون نره بالا صلوات! :smile:
تصویر
یعنی اون زاویه کستر چرخش تو حلقم :-)
آتش به جان جنگلهای ایلام افتاد/ قامت خشک بلوطستان سوخت
viewtopic.php?f=102&t=100619
arash_55

پست توسط arash_55 » 03 ژانویه 2015, 22:29

دوست عزيز شما براي اطلاع از نحوه امتياز دهي مسابقات دريفت ميتوني به فدراسيون مراجعه كني ،
البته با توجه به اينكه در هر مسابقه يكسري قوانين جديد وضع ميشود ، بدون در نظر گرفتن خوب يا بد بودن انها، باز هم بعيد ميدونم شما احتياجي به قوانين داشته باشي ، چون در نهايت اون كسي كه قرار است شما روي سكو بفرستيش خواهد رفت
البته اين رفتار شما هم قابل پيش بيني بود ، به هر حال دفاع از يك عملكرد اشتباه نيازمند يك كار گروهي هست كه شما هم بخشي از آن هستيد
نمایه کاربر
neun elf
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: SOREN EF7 TC

پست توسط neun elf » 03 ژانویه 2015, 22:56

به عنوان یک تماشاگر بی طرف و بی تعصب به نظر من مقام اول و دوم برای آقای فهیم و آقای پیشانیدار بود واقعا از دریفتهای بی نقصشون می شد لذت برد.
.You will see it, when you believe it
rezabof
نوع خودرو: 405 سالار

پست توسط rezabof » 04 ژانویه 2015, 00:12

من 2 بار تا حالا امدم مسابقه ولی این دفعه را نه خیییییییییییییییییییییییییییییییلی شرطی امتیاز میدن
مثال:مهدی نوروزی اصلا بلد نیست اطلاااااااااااااااااااا بعد تا میره تو پیست فقط میگن قهرمان کشوری امد تعریییف تمجید بی خودی
اون دفعه نادر جعفری 20 بود 3 شد چرا؟نمیدونم
ارسال پست

بازگشت به “Drift - دریفت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان