MVM 315 HatchBack Sport - Luxury - Blue

تصویر
A15 ، ویانا ، 110 ، 315 ، 530 ، X33 ، 550 ، Tiggo5 ، Tiggo7 ، Arizzo 5 ، ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
hamid_fs066
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Chery Fulwin2 Sport
محل اقامت: تهران - فرمانیه
تماس:

Re: MVM 315 HatchBack Sport - Luxury - Blue

پست توسط hamid_fs066 » 15 مارس 2017, 11:35

hossein.aalei نوشته شده:سلام دوست عزیز ایا هنوز ماشین و داری یا بعد از ایجاد تاپیک فروختی.بعد چند ماه لطفا حالا نظرتو بگو.من تو فکر خرید دست دوشم.۲۰۶.اس دی .پارس هم گزینه هامه

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
سلام.

من هنوز ماشین رو دارم و کاملا از انتخابم راضی هستم و تا الآن هیچ مشکلی نداشته.
به نظرم از ماشین های هم رنج خودش خیلی با کیفیت تر هستش.
206 فقط موتور و شتاب بهتری داره اما از نظر کیفیت ساخت به این ماشین نمی رسه!

حالا انشاالله تاپیک رو دوباره جون می دم به زودی
HamidRezaa

دانلود همه آهنگ های من:
https://www.radiojavan.com/artist/hamidrezaa
یا
http://www.irantunez.com/artist/hamidrezaa
ahmadiii
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط ahmadiii » 25 مارس 2017, 21:15

منم میخام بخرم فعلا دارم تحقیق میکنم از تاپیک شما خیلی استفاده کردم ممنون

همه میگن بعد از ۶ ماه پشیمون میشی میفروشیش، میخام مطمئن بشم از ایراداتش و بخرم لطفا راهنمایی کنید

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
نمایه کاربر
عینی
دنده 1
نوع خودرو: I wish a 4x4
محل اقامت: تهران نارمک - 37th
تماس:

پست توسط عینی » 22 می 2017, 23:54

سلام
میشه من راهنمایی کنید بین دوراهی خرید این ماشین موندم امروز نمایندگی بودم سوار ماشیت شدم آپشن خاصی نداره اما شرایط فروش فوق لعاده ای داره حیف که قیمتش بالاس و مبلغ اقساط سنگین
چندتا سوال دارم
1 - مصرف سوختش چطوره با کولر ، تو جاده
2 - شتابش تو جاده چطوره زیاد اهل سرعت و لایی نیستم اما قدرت مانروش برام مهمه
3 - میگن این مدل سر صدا اتاق داره کمک ها زود خراب میشه وترمزاش مشکل داره درسته ؟؟
و در آخر بگم که ماشین میخوام 5 سال نگه دارم و روزانه مسافت بین 50km تا 150km رفت و آمدم
اصلا این ماشین ارزشش داره بخرم؟؟ یا نه؟؟
جوانی را سفر کردیم تا مرگ نفهمیدیم به دنبال چه هستیم

morteza76m سابق
بهسازی پراید نقره ای من
viewtopic.php?f=30&t=104642
parsiyan
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MVM315 H.SPORT
محل اقامت: ایران_59

پست توسط parsiyan » 01 ژولای 2017, 19:50

سلام دوستان
من امروز این ماشین و خریدم و حدود 50 کیلومتری باهاش دور زدم و اومدم خونه درکل بهتر از چیزیه که فکرشو میکردم قبلا ریو 206 و 405 و سمند و پارس هم داشتم سواری نرم و عالی دنده ها بسیار نرم جا میخوره با اینکه هنوز صفره ماشین وهر چی بیشتر کار کنه نرمترم میشه کولر عالی پرتاب باد عالی فقط کمی جون ماشینو میگیره که طبیعی دید جلو خوبه اما دید عقب کم فرمونش فوق العادست دنده 4 کشش خوبی داره صندلیشم حالت طبی داره و خیلی فیت بدنه فقط لاستیکاش به نظر من کمی خشکه که باید با مدل کره ای عوض شه و 205 هم بشه کیفیت مانیتور قابل قبول و سیستم صوتیش هم خوبه مصرفم که فعلا نمیشه نظر داد چون هنوز راهی نرفته وجای پای سرنشینهای عقب خیلی بهتراز 206 و همچنین صندوق عقبش جادارتره نسبت به 206 این کل چیزی بود که تو 50 کیلومتر رانندگی دستم اومد حتما موارد جدیدی بود میزارم تا دوستان استفاده کنن.
ali_gharibak
نوع خودرو: پژو پارس

پست توسط ali_gharibak » 02 آگوست 2017, 16:50

سلام . دوست عزیز
منم دیروز ماشین رو تحویل گرفتم . بر عکس شما به من گفتن یک هفته ای تحویل میدن ولی یک روزه تحویل دادن .
منم چندتا اشکال دیدم
1- همون مشکل بالا موندن دور موتور بعد از برداشتن پا از روی پدال
2- نداشتن نمایشگر حرارت موتور
3- نداشتن سینی موتور
4-کولرش زیاد سرد نبود میشه گفت خنک بود . ولی فکر میکنم اشکال از کم بودن گازش باشه
5-احساس میکنم شتاب و قدرت ماشین کم باشه هنوز خوب تست نکردم و آب بندی نشده ولی ماشین نرمیه
حقیقتا من از ماشین های چینی زیاد خوشم نمیاد اینو واسه پدرم گرفتیم . ولی طبق تحقیقات خودم فهمیدم که اگر از خودروسازهای داخلی خرید کنم هیچ کار بسزایی نکردم و همون خودروی چینی رو خریدم فقط با برند ایران.خودم پارس دارم قطعه ایش که خراب میشه کل بازار رو میگردم آخرش چیزی به غیر از چین گیرم نمیاد . اون وقت میگن خودروی ایرانی
parsiyan
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MVM315 H.SPORT
محل اقامت: ایران_59

پست توسط parsiyan » 05 سپتامبر 2017, 11:29

با عرض ادب و سلام خدمت دوستان
من 2 ماه میشه یه لاکچری سفید خریدم 3 هزار تا هم راه رفتم همه نوع ماشین تا رنج 50 تومن داشتم از سیلو تا 206 تیپ 5 و ریو سمند 405 پارس سال و پارس tu5 باید از چند دید جدا توضیح داد .
اولین مسئله اصلا کشش و کن یه 1500 و 16 سوپاپ مثل همرده خودش تیپ 5 یا ریو رو نداره منصفانه بگم من خودم اهل 1 و 2 کشیدن شدیدم با این ماشین زیاد توقع 1 و 2 کشیدن و کل کل کردن با همرده هاشو نداشته باشید.پس تو کشش باید بهش امتیازی نداد .
اما مسئله دوم متریال و کیفیت داخلی عالی در حد برندهای کیا یا هیوندای نیس ولی خوبه و قابل قیاس با محصولات داخلی نیست خیلی بهتره.و کیفیت بدنه و مقاومتش خیلی بهتر از 206 اینو میتونید از بالا بردن درب موتور و سنگینیش متوجه بشید.
و مسئله سوم زیبایی و امکانات زیباییش که حرفی برای گفتن نداره و واقعا زیباست امکانات هم غیر از صندلی برقی و سانروف که باید میزاشتن ایرادی نداره واقعا.
رانندگی باهاش دلچسبه کمی صدای موتور داخل کابین میاد گیربکس بخصوص تو دنده 1 زوزه داره اما دنده نرم و کلاچ و فرمونش راضی کنندست.نور چراغها عالی و تنظیم نورش دقیق و خوبه .
در مجموع یه اشکالاتی داره ولی به نسبت پول و شرایط خرید خوبه بله دوستان درست فرمودن افتش زیاده و این واسه کسی که بخواد چند ماه سوار بشه و بفروشه ضرره.اما واسه کسی که چند سال سوار شه خوبه 3سال یا60 هزار گارانتی داره و 3 سال بیمه بدنه پس از نظر خراب و تصادف تا 3 سال تقریبا راحتی .داشبوردش جدیده و خسته کننده نیست و این یه حسن حساب میشه .
این مطالب و واسه دوستانی که قصد خریدشو دارن نوشتم امیدوارم مفید بوده باشه .
:hb: :hb: :hb: :hb: :hb:
ارسال پست

بازگشت به “ام وی ام MVM - چری Chery”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان