ام وی ام 315- MVM 315

تصویر
A15 ، ویانا ، 110 ، 315 ، 530 ، X33 ، 550 ، Tiggo5 ، Tiggo7 ، Arizzo 5 ، ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
armiran
نوع خودرو: MVM 315H New

Re: ام وی ام 315- MVM 315

پست توسط armiran » 03 دسامبر 2017, 10:44

ehsanklop نوشته شده:
06 ژوئن 2017, 15:33
IMANI102 نوشته شده:لیفان ایکس 50 مانیتور نداره . من گفتم اول مانیتور برام مهمه که ماشینای ایرانی ندارند و دوم چون شرایط خوبی داره . البته افت فروشش زیاده که همین ادم رو دلسرد میکنه .
سلام شما هر ماشینی بگیرید میتونید مانیتور روش نصب کنید خیلی راحت هم نصب میشه . خودم مشکل شما رو داشتم و چند ماه انواع مدلها رو تو بازار رصد کردم . ام وی ام خیلی خوشگله ولی فقط خوشگله
نه کیفیت داره نه خدمات پس از فروش درست و حسابی داره
کیفیت ساختش هم خوب نیست
افت قیمتش هم وحشتناکه
من شخصا یه ساندرو ثبت نام کردم ایشالا وقتی تحویل گرفتم هم دوربین هم مانیتور هم سنسور روش نصب میکنم . مسیر یاب و همه چی هم داره . فکر نکنم چیزی از ماشینهای چینی کم داشته باشه . کیفیت ساخت و موتور گیرباکسش هم خوبه و ادم میتونه بعنوان ماشین روش حساب کنه

این عکس هم مانیتور نصب شده روی ساندرو هست بنظرم خوب شده و خودم هم همینکار رو خواهم کرد .
خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم
فقط میخواستم بگم اگر کسی از شانس بد روزگار ماشینش خراب از کار در اومده نباید به پای همه اون مدل ها بزاره و اینکه تا کسی ماشینی رو سوار نشده و استفاده طولانی نکرده از اون حداقل 3 ماه ، نباید بیاد اینجا و نظر تخصصی بده من کسانی رو می بینم اینجا و جاهای دیگر که اصلا از کنار این ماشین (315) هم رد نشدن و فقط یاد دارن سیاه نمایی نکنند و حرف مفت بزنند واقعا بیام و دلسوزانه و تخصصی و درست حرف بزنیم حالا مشخصا دوست عزیز منظورم با شما نیست کلی دارم میگم .
من خودم نزدیک 4 ماهه این ماشین رو دارم (315h new) و در کل ازش راضی ام .(حالا شرمنده که فرصت بیان ریز جزئیات رو الان ندارم)
ehsanklop
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند
محل اقامت: خوزستان دزفول

پست توسط ehsanklop » 03 دسامبر 2017, 15:11

armiran نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 10:44
ehsanklop نوشته شده:
IMANI102 نوشته شده:لیفان ایکس 50 مانیتور نداره . من گفتم اول مانیتور برام مهمه که ماشینای ایرانی ندارند و دوم چون شرایط خوبی داره . البته افت فروشش زیاده که همین ادم رو دلسرد میکنه .
سلام شما هر ماشینی بگیرید میتونید مانیتور روش نصب کنید خیلی راحت هم نصب میشه . خودم مشکل شما رو داشتم و چند ماه انواع مدلها رو تو بازار رصد کردم . ام وی ام خیلی خوشگله ولی فقط خوشگله
کیفیت ساختش هم خوب نیست
افت قیمتش هم وحشتناکه
من شخصا یه ساندرو ثبت نام کردم ایشالا وقتی تحویل گرفتم هم دوربین هم مانیتور هم سنسور روش نصب میکنم . مسیر یاب و همه چی هم داره . فکر نکنم چیزی از ماشینهای چینی کم داشته باشه . کیفیت ساخت و موتور گیرباکسش هم خوبه و ادم میتونه بعنوان ماشین روش حساب کنه

این عکس هم مانیتور نصب شده روی ساندرو هست بنظرم خوب شده و خودم هم همینکار رو خواهم کرد .
فقط میخواستم بگم اگر کسی از شانس بد روزگار ماشینش خراب از کار در اومده نباید به پای همه اون مدل ها بزاره و اینکه تا کسی ماشینی رو سوار نشده و استفاده طولانی نکرده از اون حداقل 3 ماه ، نباید بیاد اینجا و نظر تخصصی بده من کسانی رو می بینم اینجا و جاهای دیگر که اصلا از کنار این ماشین (315) هم رد نشدن و فقط یاد دارن سیاه نمایی نکنند و حرف مفت بزنند واقعا بیام و دلسوزانه و تخصصی و درست حرف بزنیم حالا مشخصا دوست عزیز منظورم با شما نیست کلی دارم میگم .
من خودم نزدیک 4 ماهه این ماشین رو دارم (315h new) و در کل ازش راضی ام .(حالا شرمنده که فرصت بیان ریز جزئیات رو الان ندارم)
سلام این یک فروم عمومی هست و همه حق دارند نظر بدن یا بقول شما حرف مفت بزنند . فکر نمیکنم جایی به شما یا به هر کس دیگه بی احترامی کرده باشم . بله من هنوز سوار ماشین نشدم ولی دلیل نمیشه حق نظر دادن از من سلب بشه یا شما بخاهید با لحن توهین امیز برخورد کنید
شما ام وی ام سوار شو مبارکت باشه
ازت خواهش میکنم دیگه نه کامنتهای منو بخون و نه روشون ریپلی بزن . خدانگهدار
armiran

پست توسط armiran » 04 دسامبر 2017, 09:11

ehsanklop نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 15:11
armiran نوشته شده:
ehsanklop نوشته شده:
کیفیت ساختش هم خوب نیست
افت قیمتش هم وحشتناکه

سلام این یک فروم عمومی هست و همه حق دارند نظر بدن یا بقول شما حرف مفت بزنند . فکر نمیکنم جایی به شما یا به هر کس دیگه بی احترامی کرده باشم . بله من هنوز سوار ماشین نشدم ولی دلیل نمیشه حق نظر دادن از من سلب بشه یا شما بخاهید با لحن توهین امیز برخورد کنید
دوست عزیز پس شما هم لطف کن در مورد ساندرو و اون دوست دیگه در مورد لیفان ایکس 50 برید در فروم های مربوط به خودتون اظهار نظر کنید چون جهت اطلاع شما عرض میکنم این بخش فروم مخصوص ام وی ام 315 هست فقط ! و وقت کاربران رو با موضوعات متفرقه نگیرید ، خواهش میکنم بگذارید مصرف کنندگان و متخصصین این خودرو فقط در فروم خودشون با هم به تبادل نظر و گفتگو بپردازند .
fariborz258
نوع خودرو: mwm315

پست توسط fariborz258 » 04 دسامبر 2017, 11:31

سلام
ضدیخ mwm رو چجوری عوض کنم
armiran

پست توسط armiran » 05 دسامبر 2017, 20:00

سلام دوستان یک سوال داشتم ماه پیش من یک لیتر ضد یخ گرفتم و ریختم تو منبع اب ماشینم همین 315 بعد تقریبا یک ماه همین روز ها که هوا سرد شده صبح ها موقعی که ماشین رو روشن میکردم چراغ اخطار دمای اب جای کیلومتر شمار روشن میشد و تا ده دقیقه ای روشن میموند بعد خاموش میشد بعد من دوباره یک لیتر دیگه ضد یخ ریختم تو ماشین چون منبعش هنوز خالی بود ، دیگه چراغ روشن نشد و درست حالا الان که دقت میکنم صبح ها وقتی موتور داغ میشه از گوشه ی جلو پنجره ماشین بخار میزنه بیرون و وقتی کاپوت رو دادم بالا چیزی دقیق مشخص نبود فقط دیدم قطراتی از ضد یخ رادیاتور همون پایین رادیاتور سمت راست سمت راننده ریخته بود و دقیقا از همون جا بالای رادیاتور بخار میومد بیرون حالا میخواستم ببینم اونجا درب رادیات هست شیر تخلیه یا سر ریز هست یا ترموستات هست یا چیز دیگر ؟
بد جور برام سوال شده ایا کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم کمک کنید .
ehsanklop
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند
محل اقامت: خوزستان دزفول

پست توسط ehsanklop » 06 دسامبر 2017, 19:54

armiran نوشته شده:
04 دسامبر 2017, 09:11
ehsanklop نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 15:11
armiran نوشته شده:
ehsanklop نوشته شده:
کیفیت ساختش هم خوب نیست
افت قیمتش هم وحشتناکه

دوست عزیز پس شما هم لطف کن در مورد ساندرو و اون دوست دیگه در مورد لیفان ایکس 50 برید در فروم های مربوط به خودتون اظهار نظر کنید چون جهت اطلاع شما عرض میکنم این بخش فروم مخصوص ام وی ام 315 هست فقط ! و وقت کاربران رو با موضوعات متفرقه نگیرید ، خواهش میکنم بگذارید مصرف کنندگان و متخصصین این خودرو فقط در فروم خودشون با هم به تبادل نظر و گفتگو بپردازند .
استاد ما هم داشتیم در مورد ام وی ام صحبت میکردیم و بحث اپشنهای این ماشین بود من گفتم اپشن را ملاک قرار ندین چون اپشن را خودتون هم میتونین بعد نصب کنین
شما امدید و نظرات را حرف مفت خواندی و همچنان اصرار داری که کسی چیزی نگه چون شما نزدیک 4 ماهه از این ماشین داری .
خوش باشی
Marksman
شروع حركت
نوع خودرو: نیو ام وی ام 315
محل اقامت: کرمان

پست توسط Marksman » 06 دسامبر 2017, 21:49

armiran نوشته شده:
05 دسامبر 2017, 20:00
سلام دوستان یک سوال داشتم ماه پیش من یک لیتر ضد یخ گرفتم و ریختم تو منبع اب ماشینم همین 315 بعد تقریبا یک ماه همین روز ها که هوا سرد شده صبح ها موقعی که ماشین رو روشن میکردم چراغ اخطار دمای اب جای کیلومتر شمار روشن میشد و تا ده دقیقه ای روشن میموند بعد خاموش میشد بعد من دوباره یک لیتر دیگه ضد یخ ریختم تو ماشین چون منبعش هنوز خالی بود ، دیگه چراغ روشن نشد و درست حالا الان که دقت میکنم صبح ها وقتی موتور داغ میشه از گوشه ی جلو پنجره ماشین بخار میزنه بیرون و وقتی کاپوت رو دادم بالا چیزی دقیق مشخص نبود فقط دیدم قطراتی از ضد یخ رادیاتور همون پایین رادیاتور سمت راست سمت راننده ریخته بود و دقیقا از همون جا بالای رادیاتور بخار میومد بیرون حالا میخواستم ببینم اونجا درب رادیات هست شیر تخلیه یا سر ریز هست یا ترموستات هست یا چیز دیگر ؟
بد جور برام سوال شده ایا کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم کمک کنید .
ماشین که خودش ضد یخ داره، مگه اینکه خودتون تخلیه کرده باشید.

متخصصین فن میگن که ضد یخ رو با آب قاطی کنید و بعد اضافه کنید (مگر در مقادیر بسیار کم) تا از آسیب به سیستم خنک کاری ماشین خودداری بشه (ضد یخ رقیق نشده بشدت خاصیت خورندگی داره).
armiran

پست توسط armiran » 08 دسامبر 2017, 16:48

ممنون از راهنمایی شما هم استفاده کردم و نکته خوبی رو گفتید ، اما رفتم نمایندگی نشون دادم ماشین رو و گفتند پرس های رادیات باز شده از این گوشه باز شده و باید هر چه زودتر رادیات عوض بشه که خوشبختانه چون ماشین هنوز گارانتی داره با گذشت بیش از 2 سال و اینکه کلیه سرویس ها رو از اول بردم نمایندگی گفتند بیار تا رایگان عوضش کنیم .
قابل توجه دوستانی که میگن نمایندگی نبریم اما در این موارد ارزشش رو داره که ادم برای یک تعویض روغن حالا مبلغی رو بیشتر پرداخت کنه اما به عوض این طور موقع ها نمیخواد چیزی نزدیک 250 تا 300 هزار تومن برای یک تعویض رادیات بیرون پول بدیم . حداقل با انجام سرویس ها تو نمایندگی سر هر 10 هزار تا هم گارانتی رو باطل نکردیم هم خاطرمون جمع تره . البته این نکته رو هم بگم که کدوم نمایندگی ببریم هم خیلی مهمه بعضی از نمایندگی ها به هر دلیلی از انجام وظیفشون سر باز میزنن واسه همین باید گشت بهترین نمایندگی رو انتخاب کرد حرفه ای ترین ، منصف ترین ، درست کار ترین و با وجدان ترین نمایندگی رو در شهر تون پیدا کنید.
البته من چون این ماشین رو چند ماهی است که خریدم و تا به حال نمایندگی نبردمش دارم میگردم تا بهترین نمایندگی رو پیدا کنم که البته خوشبختانه در شهر مشهد نزدیک 10 نمایندگی مدیران خودرو به نام وجود داره که باید ببینم کدامیک بهترین است .
اگر کسی از دوستان هم تجربه کرده و میدونه که کدوم نمایندگی در مشهد بهترین نمایندگی برای خودروهای ام وی ام هست ممنون میشم من رو راهنمایی کنه .
با تشکر
ermiya2012
شروع حركت
نوع خودرو: mazda3/maxsima/pars/

پست توسط ermiya2012 » 09 دسامبر 2017, 01:57

با سلام جهت اطلاع دوستان بنده برای خانمم دقیقا یک سال پیش ۳۱۵جدید صفر گرفتم تا حالا هم۱۵۰۰۰کار کرده وباتوجه به شرایط استفاده واینکه اسفالت وحشتناک شهر ما وبا توجه به امکانات وزیبایی تو این رنج ۴۵تا۵۰ماشین صفر جزء انتخابهای مناسب هست.ما کوچکترین ایرادی در تابستون وزمستون کولر وبخاری وشتاب وجاده ندیدیم.ضمنا من خودم تاحالا کمری ماکسیما قمزدا۳وحالا هم لکسوس دارم اینم بگم نباید با اونا مقایسه بشه ولی اگر ۲۰۶یا پارس یا دیگه ماشینای محدودش رو مقایسه کنین ماشین بدی نیست.ولی همه میدونیم که ماشین سلیقه ای هست وصد البته مثل لوپ لوپ تو ایران شانسی هست.شاید یکی اتفاقی بد در امد ولی من بدی ندیدم.
armiran

پست توسط armiran » 10 دسامبر 2017, 17:29

ermiya2012 نوشته شده:
09 دسامبر 2017, 01:57
با سلام جهت اطلاع دوستان بنده برای خانمم دقیقا یک سال پیش ۳۱۵جدید صفر گرفتم تا حالا هم۱۵۰۰۰کار کرده وباتوجه به شرایط استفاده واینکه اسفالت وحشتناک شهر ما وبا توجه به امکانات وزیبایی تو این رنج ۴۵تا۵۰ماشین صفر جزء انتخابهای مناسب هست.ما کوچکترین ایرادی در تابستون وزمستون کولر وبخاری وشتاب وجاده ندیدیم.ضمنا من خودم تاحالا کمری ماکسیما قمزدا۳وحالا هم لکسوس دارم اینم بگم نباید با اونا مقایسه بشه ولی اگر ۲۰۶یا پارس یا دیگه ماشینای محدودش رو مقایسه کنین ماشین بدی نیست.ولی همه میدونیم که ماشین سلیقه ای هست وصد البته مثل لوپ لوپ تو ایران شانسی هست.شاید یکی اتفاقی بد در امد ولی من بدی ندیدم.
دوست عزیز کاملا موافقم باهات - من هم فقط به خاطر بودجه محدودم متاسفانه نتونستم صفرش رو بخرم وگرنه با توجه به وسواسی که در نگهداری خودرو دارم خیلی دوست داشتم صفر بگیرم اما نشد و البته برای همین ماشین هم نزدیک یک ماه تحقیق کردم نظرات مصرف کنندگان و بنگاه داران و دوستان رو جویا شدم و از آخر هم دو هفته تو بازار گشتم تا تونستم یک کم کار و تمیز از یک ادم خاطر جمع بخرم که البته از قدیم گفتن موش تو کاسه ادم وسواس میفته که الان این اتفاق برای من افتاده که حالا زیاد چیز مهمی نیست فقط باید به موقع برم نمایندگی رادیات ماشین رو عوض کنم تا خدایی نکرده کاری دستم نداده . باز هم اگر نکته یا نکته های خاصی در مورد نگهداری این ماشین کسی میدونه خوشحال میشم دوستان بیان کنند تا بعدا به مشکل نخوریم یا بدونیم باید چه کنیم و کسانی مثل من که چند ماهی است این ماشین رو دارند و اطلاعات کافی از این خودرو و قلق هاش ندارند بتونند از نظرات و تجربیات مفید شما در استفاده از این ماشین بهره لازم رو ببرند .
من هم سعی میکنم تا همه تجربیات خودم رو در مورد این ماشین در اینده تک تکشون رو اینجا بیان کنم البته امیدوارم همه تجربیات خوب و مفید باشه و تجربه تلخ هیچ وقت برای هیچ کس اتفاق نیفته . انشالله . به امید حق
ارسال پست

بازگشت به “ام وی ام MVM - چری Chery”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان