ام وی ام 315- MVM 315

تصویر
A15 ، ویانا ، 110 ، 315 ، 530 ، X33 ، 550 ، Tiggo5 ، Tiggo7 ، Arizzo 5 ، ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
میلاداهنچی
نوع خودرو: mvm315

Re: ام وی ام 315- MVM 315

پست توسط میلاداهنچی » 16 ژانویه 2018, 01:20

با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم هیچ گیربکسی نیست که جایگزین گیربکس ۳۱۵ کرد چون می ترسم با صفحه کلاج حل نشه این مشگل مشگل من اینکه تو دنده پنج دور موتو از چهارو نیم رد نمیشه و تو سرعت ۱۶۰ گیر میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون از همه دوستان
میلاداهنچی
نوع خودرو: mvm315

پست توسط میلاداهنچی » 16 ژانویه 2018, 01:26

با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم هیچ گیربکسی نیست که جایگزین گیربکس ۳۱۵ کرد چون می ترسم با صفحه کلاج حل نشه این مشگل مشگل من اینکه تو دنده پنج دور موتو از چهارو نیم رد نمیشه و تو سرعت ۱۶۰ گیر میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون از همه دوستان
hpmtehran
نوع خودرو: MVM 315

پست توسط hpmtehran » 20 ژانویه 2018, 01:20

ehsanklop نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 19:54
armiran نوشته شده:
04 دسامبر 2017, 09:11
ehsanklop نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 15:11
armiran نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 10:44
ehsanklop نوشته شده:
06 ژوئن 2017, 15:33

سلام شما هر ماشینی بگیرید میتونید مانیتور روش نصب کنید خیلی راحت هم نصب میشه . خودم مشکل شما رو داشتم و چند ماه انواع مدلها رو تو بازار رصد کردم . ام وی ام خیلی خوشگله ولی فقط خوشگله
نه کیفیت داره نه خدمات پس از فروش درست و حسابی داره
کیفیت ساختش هم خوب نیست
افت قیمتش هم وحشتناکه
من شخصا یه ساندرو ثبت نام کردم ایشالا وقتی تحویل گرفتم هم دوربین هم مانیتور هم سنسور روش نصب میکنم . مسیر یاب و همه چی هم داره . فکر نکنم چیزی از ماشینهای چینی کم داشته باشه . کیفیت ساخت و موتور گیرباکسش هم خوبه و ادم میتونه بعنوان ماشین روش حساب کنه

این عکس هم مانیتور نصب شده روی ساندرو هست بنظرم خوب شده و خودم هم همینکار رو خواهم کرد .
خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم
فقط میخواستم بگم اگر کسی از شانس بد روزگار ماشینش خراب از کار در اومده نباید به پای همه اون مدل ها بزاره و اینکه تا کسی ماشینی رو سوار نشده و استفاده طولانی نکرده از اون حداقل 3 ماه ، نباید بیاد اینجا و نظر تخصصی بده من کسانی رو می بینم اینجا و جاهای دیگر که اصلا از کنار این ماشین (315) هم رد نشدن و فقط یاد دارن سیاه نمایی نکنند و حرف مفت بزنند واقعا بیام و دلسوزانه و تخصصی و درست حرف بزنیم حالا مشخصا دوست عزیز منظورم با شما نیست کلی دارم میگم .
من خودم نزدیک 4 ماهه این ماشین رو دارم (315h new) و در کل ازش راضی ام .(حالا شرمنده که فرصت بیان ریز جزئیات رو الان ندارم)
سلام این یک فروم عمومی هست و همه حق دارند نظر بدن یا بقول شما حرف مفت بزنند . فکر نمیکنم جایی به شما یا به هر کس دیگه بی احترامی کرده باشم . بله من هنوز سوار ماشین نشدم ولی دلیل نمیشه حق نظر دادن از من سلب بشه یا شما بخاهید با لحن توهین امیز برخورد کنید
شما ام وی ام سوار شو مبارکت باشه
ازت خواهش میکنم دیگه نه کامنتهای منو بخون و نه روشون ریپلی بزن . خدانگهدار
دوست عزیز پس شما هم لطف کن در مورد ساندرو و اون دوست دیگه در مورد لیفان ایکس 50 برید در فروم های مربوط به خودتون اظهار نظر کنید چون جهت اطلاع شما عرض میکنم این بخش فروم مخصوص ام وی ام 315 هست فقط ! و وقت کاربران رو با موضوعات متفرقه نگیرید ، خواهش میکنم بگذارید مصرف کنندگان و متخصصین این خودرو فقط در فروم خودشون با هم به تبادل نظر و گفتگو بپردازند .
استاد ما هم داشتیم در مورد ام وی ام صحبت میکردیم و بحث اپشنهای این ماشین بود من گفتم اپشن را ملاک قرار ندین چون اپشن را خودتون هم میتونین بعد نصب کنین
شما امدید و نظرات را حرف مفت خواندی و همچنان اصرار داری که کسی چیزی نگه چون شما نزدیک 4 ماهه از این ماشین داری .
خوش باشی
سلام
من تازه عضو تالار شدم
خدمت این دوست عزیز که دم از کیفیت پایین این ماشین میزنه دو تا مورد عرض کنم:
1- ام وی ام 315 که البته 11 ماهه خودم دارم و 31 هزار کیلومتر هم سواری گرفتم فقط دو مورد نقطه ضعف داره اول اینکه ، دسته موتور جلوش ضعیفه که اگر توی دست انداز خیلی ناجور بندازی که من انداختم ، میشکنه ، دوم اینکه اگر این خودرو دنده ششم داشت ، محشر بود. ( که البته بنظرم قدرت موتورش این اجازه رو بهش میده)

2- ساندرو و یا بهتر بگم اکثر خوردو های رنو با پلتفرم ساندرو خودرو های 15 سال پیش اروپا هستند که تقریبا بجر کشور های بدبختی مثل ایران بازاری نداره ، سه سال پیش گرجستان بودم همه جور خوردو اروپایی دیدم ، الا این رنوهایی که در ایران تولید میشه ، البته ال 90 قدیمی دیدم ، صفر ندیدم.
من خیلی ماشین سوار شدم ، یکی از مهمترین فاکتورهای یک ماشین راحتی سرنشینه ، وقتی سوار رنو میشی ، صندلیهاش با نیمکت توی پارک زیاد تفاوتی نداره ، حتی مگان ، جالبتر اینجاست که ماشاالله تمام دست انداز های کوچک و بزرگ را هم نشان میده ، مهمتر از اون اینه که در پیچ و خم جاده رنو ( ال 90 , ساندرو) اصلا مطئمن نیست خصوصا اگر ساندرو شما step way باشه. در ضمن از ظاهر زننده و غیر آیرودینامیک خودرو هم نابید غافل بود.

این ام وی ام بیچاره فقط مهر چینی بودن داره. که البته بنظرم عیب نیست. واقعا اگر کسی میخواهد یک خودرو راحت ، ایمن و باز هم میگم ایمن چون خودم تجربه دارم ، و بی دردسر داشته باشه ، برای ماشین های زیر 50 میلیون 315 اسپرت لاکچری مناسب ترینه.
من با این ماشین با سرعت 210 کیلومتر تاختم و البته این رو هم بگم اگر ماشین بقول معروف گرگ دوست دارید ، باید پدال گاز رو فشار بدید و نیم نگاهی هم به روغن موتور و گیربکس و نظیر این داشته باشید و بهترینها رو مصرف کنید.
hpmtehran

پست توسط hpmtehran » 20 ژانویه 2018, 01:24

میلاداهنچی نوشته شده:
16 ژانویه 2018, 01:26
سلام
اگر اهل تهرانی ، ماشینتو ببرش نمایندگی فرخنده فتاحی در خیابان 45 متری زرند سمت یافت آباد.
من ماشینمو اونجا میبرم و راضیم.
hpmtehran

پست توسط hpmtehran » 20 ژانویه 2018, 01:28

behrooz1 نوشته شده:
09 نوامبر 2017, 18:35
مجبورم بخاطر واتر پمپ وگرنه عوض نمی کردم
تعمیرکار قطعه فروش خوب تو تهران برا اینکار معرفی کنید
سلام اگر قطعه خوب خواستی به تعمیرگاه مرکزی زنگ بزن ، قطعه هم میفروشن
saman92
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط saman92 » 21 ژانویه 2018, 18:48

سلام دوستان، کسی میدونه برای باز کردن چراغ‌های جلوی 315 فیس لیفت لازمه سپر باز بشه یا نه؟
tjfafa
نوع خودرو: ام وی ام 315 اسپورت
محل اقامت: تبریز
اینستاگرام: adelmashhadi1

پست توسط tjfafa » 28 ژانویه 2018, 17:16

saman92 نوشته شده:
21 ژانویه 2018, 18:48
سلام دوستان، کسی میدونه برای باز کردن چراغ‌های جلوی 315 فیس لیفت لازمه سپر باز بشه یا نه؟
بعله حتما باید سپر باز شه
حتی واسه تعویض لامپ هم بهتر هست که سپر رو باز کنید علی الخصوص واسه نصب زنون به صورت اصولی
hamed Eraghian
نوع خودرو: samand

پست توسط hamed Eraghian » 01 فوریه 2018, 13:14

:who: :who: :who: سلام دوستان من یه هفته اس یه 315 مدل 94 خریدم حدود36000 کارکرده دیروز که اومدم روشن کنم دیدم اولش که استارت زدم ماشین روشن شد اولش یه کم پت پت کرد بعد خوب شد ولی بعدش چراغ چکش روشن مونده بنظرتون مشکل چیه؟
نمایه کاربر
powerclutch
دنده 1
نوع خودرو: pars
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط powerclutch » 03 فوریه 2018, 13:52

hamed Eraghian نوشته شده:
01 فوریه 2018, 13:14
:who: :who: :who: سلام دوستان من یه هفته اس یه 315 مدل 94 خریدم حدود36000 کارکرده دیروز که اومدم روشن کنم دیدم اولش که استارت زدم ماشین روشن شد اولش یه کم پت پت کرد بعد خوب شد ولی بعدش چراغ چکش روشن مونده بنظرتون مشکل چیه؟
سلام
بدید بیرون دستگاه دیاگ بزنند تا عیب یابی بشود.
تاپيك جامع ديسك وصفحه كلاچ كليه خودروها
viewtopic.php?f=282&t=34614
نمایه کاربر
hemat
شروع حركت
نوع خودرو: رنو pk و پراید وسمند
محل اقامت: اصفهان

پست توسط hemat » 04 فوریه 2018, 18:49

hpmtehran نوشته شده:
20 ژانویه 2018, 01:20
ehsanklop نوشته شده:
06 دسامبر 2017, 19:54
armiran نوشته شده:
04 دسامبر 2017, 09:11
ehsanklop نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 15:11
armiran نوشته شده:
03 دسامبر 2017, 10:44

خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم
فقط میخواستم بگم اگر کسی از شانس بد روزگار ماشینش خراب از کار در اومده نباید به پای همه اون مدل ها بزاره و اینکه تا کسی ماشینی رو سوار نشده و استفاده طولانی نکرده از اون حداقل 3 ماه ، نباید بیاد اینجا و نظر تخصصی بده من کسانی رو می بینم اینجا و جاهای دیگر که اصلا از کنار این ماشین (315) هم رد نشدن و فقط یاد دارن سیاه نمایی نکنند و حرف مفت بزنند واقعا بیام و دلسوزانه و تخصصی و درست حرف بزنیم حالا مشخصا دوست عزیز منظورم با شما نیست کلی دارم میگم .
من خودم نزدیک 4 ماهه این ماشین رو دارم (315h new) و در کل ازش راضی ام .(حالا شرمنده که فرصت بیان ریز جزئیات رو الان ندارم)
سلام این یک فروم عمومی هست و همه حق دارند نظر بدن یا بقول شما حرف مفت بزنند . فکر نمیکنم جایی به شما یا به هر کس دیگه بی احترامی کرده باشم . بله من هنوز سوار ماشین نشدم ولی دلیل نمیشه حق نظر دادن از من سلب بشه یا شما بخاهید با لحن توهین امیز برخورد کنید
شما ام وی ام سوار شو مبارکت باشه
ازت خواهش میکنم دیگه نه کامنتهای منو بخون و نه روشون ریپلی بزن . خدانگهدار
دوست عزیز پس شما هم لطف کن در مورد ساندرو و اون دوست دیگه در مورد لیفان ایکس 50 برید در فروم های مربوط به خودتون اظهار نظر کنید چون جهت اطلاع شما عرض میکنم این بخش فروم مخصوص ام وی ام 315 هست فقط ! و وقت کاربران رو با موضوعات متفرقه نگیرید ، خواهش میکنم بگذارید مصرف کنندگان و متخصصین این خودرو فقط در فروم خودشون با هم به تبادل نظر و گفتگو بپردازند .
استاد ما هم داشتیم در مورد ام وی ام صحبت میکردیم و بحث اپشنهای این ماشین بود من گفتم اپشن را ملاک قرار ندین چون اپشن را خودتون هم میتونین بعد نصب کنین
شما امدید و نظرات را حرف مفت خواندی و همچنان اصرار داری که کسی چیزی نگه چون شما نزدیک 4 ماهه از این ماشین داری .
خوش باشی
سلام
من تازه عضو تالار شدم
خدمت این دوست عزیز که دم از کیفیت پایین این ماشین میزنه دو تا مورد عرض کنم:
1- ام وی ام 315 که البته 11 ماهه خودم دارم و 31 هزار کیلومتر هم سواری گرفتم فقط دو مورد نقطه ضعف داره اول اینکه ، دسته موتور جلوش ضعیفه که اگر توی دست انداز خیلی ناجور بندازی که من انداختم ، میشکنه ، دوم اینکه اگر این خودرو دنده ششم داشت ، محشر بود. ( که البته بنظرم قدرت موتورش این اجازه رو بهش میده)

2- ساندرو و یا بهتر بگم اکثر خوردو های رنو با پلتفرم ساندرو خودرو های 15 سال پیش اروپا هستند که تقریبا بجر کشور های بدبختی مثل ایران بازاری نداره ، سه سال پیش گرجستان بودم همه جور خوردو اروپایی دیدم ، الا این رنوهایی که در ایران تولید میشه ، البته ال 90 قدیمی دیدم ، صفر ندیدم.
من خیلی ماشین سوار شدم ، یکی از مهمترین فاکتورهای یک ماشین راحتی سرنشینه ، وقتی سوار رنو میشی ، صندلیهاش با نیمکت توی پارک زیاد تفاوتی نداره ، حتی مگان ، جالبتر اینجاست که ماشاالله تمام دست انداز های کوچک و بزرگ را هم نشان میده ، مهمتر از اون اینه که در پیچ و خم جاده رنو ( ال 90 , ساندرو) اصلا مطئمن نیست خصوصا اگر ساندرو شما step way باشه. در ضمن از ظاهر زننده و غیر آیرودینامیک خودرو هم نابید غافل بود.

این ام وی ام بیچاره فقط مهر چینی بودن داره. که البته بنظرم عیب نیست. واقعا اگر کسی میخواهد یک خودرو راحت ، ایمن و باز هم میگم ایمن چون خودم تجربه دارم ، و بی دردسر داشته باشه ، برای ماشین های زیر 50 میلیون 315 اسپرت لاکچری مناسب ترینه.
من با این ماشین با سرعت 210 کیلومتر تاختم و البته این رو هم بگم اگر ماشین بقول معروف گرگ دوست دارید ، باید پدال گاز رو فشار بدید و نیم نگاهی هم به روغن موتور و گیربکس و نظیر این داشته باشید و بهترینها رو مصرف کنید.
دوست عزیز شرمنده ساندرو نه قیافه داره نه به قیمتش میرزه هرکس ه گرفته اصلا راضی نبوده چون فعلا تمام خودرو های داخل ایران چینی و رده پایین هستن با این پول میداید یه دانگ فانگ می گرفتی بهتر بود یا دنا یا حتی خودروهای دست دوم خارجی بسیار تمیز ساندرو میدونی مصرفش صدی 9 الی 10 تا هست بخاطر کیفیت ضعیف قطعات ..... =n :shock: :eek:
رنو 5 خیلی خوبه ولی تمیز !!!!! پژو مطمئن و ایمن !!!!! سمند ملی و خوش تیپ مطمئن !!!!!

پراید کم مصرف و راحت !!!!! پژو پارس کم صدا و جوان پسند !!!!!
ارسال پست

بازگشت به “ام وی ام MVM - چری Chery”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان