ام وی ام 315- MVM 315

تصویر
A15 ، ویانا ، 110 ، 315 ، 530 ، X33 ، 550 ، Tiggo5 ، Tiggo7 ، Arizzo 5 ، ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

Re: ام وی ام 315- MVM 315

پست توسط دينگاليگا » 07 آپریل 2018, 09:02

reza49 نوشته شده:
04 آپریل 2018, 20:49
باسلام بله ماشین از صفر دست خودم بوده در مورد عیوب باید بگم که پولس سمت راننده دوبار دسته موتور جلو به وفور که اگه دسته موتور ماشین گل بندازی مرگ نداره سیبک و جلوبندی یک بار باطری دوبار لنت عقب یک بار اما هنوز لنت جلو سالمه دیسک های ترمز یک بار که الکی تعویض شد چون توی ترمز گیری فرمون میلرزید اما خوب نشد به طور اتفاقی پولس یه تقی توی دورزدن میداد که بااصرار خودم تعویض شد با تعویض پولوس لرزش هم تمام شد که ماشینت توی درجا فرمون میلرزه شک نکن دسته موتور سمت شاگرد خرابه اگه ماشین توی درجا گاز خلاص دادی یه سکته زد شک نکن دست شمع یا وایره اگه توی سرعت گاز دادی اتاق لرزش داشت با ول کردن گاز لرزش تموم شد پولوس بالا که به گیربکسه شکسته در کل اگه گیربکس رو ضریب دنده هاش رو درست کنی باجی به ماشینهای هم قیمت خودش نمیده من خودم بعد از دو بار صفحه کلاج عوض کردن اونم از نوع والیو و کوبیدنی بهترین جنس بهت میگم عیب اصلی مال گیربکسه اگه سوالی داشتید در خدمتم
خيلي ممنون از توضيحاتتون
خوبيش اينه كه از لحاظ موتوري و دوام موتور و روغن سوزي و غيره و همينطور سيستم خنك كننده يا كولر هم مشكلي نداشتيد كه جاي تقدير داره :-) خودم هم حدس ميزدم كه اكثر عيوب متمركز روي جلوبندي و گيربكس و صفحه كلاج باشه و البته لنت و غيره كه قطعات مصرفي هستن و بلاخره بايد تعويض ميشدن توي اين كاركرد. فقط متوجه نشدم: لنت جلو رو كلا توي اين كاركرد تعويض نكردين؟
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
hamed Eraghian
نوع خودرو: samand

پست توسط hamed Eraghian » 07 آپریل 2018, 10:03

سلام دوست عزیز ماشین من مدل 94 هست که متاسفانه اگه کامنت قبلیه منو دیده باشید در خصوص مصرف و سنسور اکسیژن ماشین که دو دفعه است عوضش کردم ولی بازم خراب شده که دیگه موندم چیکار کنم و عیب از کجاست
اگه میخوای بخری بازم به این موارد توجه کن
Marksman
شروع حركت
نوع خودرو: نیو ام وی ام 315
محل اقامت: کرمان

پست توسط Marksman » 07 آپریل 2018, 10:49

reza49 نوشته شده:
03 آپریل 2018, 00:29
با سلام خدمت همگی بنده بعد از چهار سال ونیم رانندگی وپیمایش دویستوبیست هزار کیلومتر با ام وی ام 315باید به عرض شماها برسونم که این ماشین یک عیب اساسی داره که اونم مربوط به ضریب دندهای گیربکش هست که دنده ها سبک هستن که اگه توی شیب بعد از چند بار ترمز کردن و راه افتادن بوی صفحه کلاچ در میاد با تقویت دیسک و صفحه بهتر میشه ولی درست نمیشه از دوستان اگه جایی رو سراغ دارن که بشه گیربکس رو درست کرد یا گیربکسی که بشه بهش خوروند معرفی کنن باسپاس
با سلام
ام وی ام شما حتما از مدل قبلی هست (که مشکل دیسک و صفحه داشتند) والا توی این جدیدها ظاهرا مشکل رفع شده.
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

پست توسط دينگاليگا » 09 آپریل 2018, 07:56

hamed Eraghian نوشته شده:
07 آپریل 2018, 10:03
سلام دوست عزیز ماشین من مدل 94 هست که متاسفانه اگه کامنت قبلیه منو دیده باشید در خصوص مصرف و سنسور اکسیژن ماشین که دو دفعه است عوضش کردم ولی بازم خراب شده که دیگه موندم چیکار کنم و عیب از کجاست
اگه میخوای بخری بازم به این موارد توجه کن
متشكرم
من براي خواهرزادم 315 مدل 91 با 40 تا كاركرد رو سال 95 خريدم و تا امروز هم راضي بوده و مشكلي هم برنخورده. صرفا براي اطلاع از هزينه ها و خرابي هاي احتمالي در كاركرد بالاتر سوال پرسيدم. انشالله مشكل سنسور شما هم حل بشه و به نظرم نمايندگي اي كه مراجعه ميكنيد رو عوض كنيد به نظر ميرسه كاركنانش خبره نيستن و نميتونن درست عيب يابي كنن.
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
HOJRAS66
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: mvm 315
محل اقامت: مشهد

پست توسط HOJRAS66 » 10 آپریل 2018, 15:50

سلام به همگی
من دیروز اومدم ترمزای غقب ماشینو رگلاژکردم خیلی بهتر شد. قبلا ترمزم پایین میگرفت و ترمز دست هم باید خیلی بالا میکشیدم تا بگیره. چندبار کاسه چرخ عقبو باز کردم ولی چیزی واسه رگلاژ و یا تنظیم پیدا نکردم. تصمیم گرفتم از جای اهرم ترمز دستی اونو رگلاژ کنم. برای اینکار ابتدا باید سر لیور رو بچرخونین تا لیور از جای خودش آزاد بشه. بعد پایین قسمت روکش چرمیشو از تو جاش دربیارین که اینکار واجب نیست و میتونیین بدون اینکه لیور رو باز کنین هم رگلاژ کنید. کنسول وسط ترجیحا باید باز بشه. دوتا پیچ شش ضلعی 10 کنار صندلی ها داره و دوتا پیچ چهارسویی هم جلو. زیر کنسول اهرم ترمز دست توسط یه سیم که روش پیچ واسه تنظیم داره به یه دوراهی وصل میشه که هر طرف اون دوراهی یه سیم به یکی از چرخای عقب میره.
ماشین من اون پیچ تا اخر بسته بود و جای رگلاژ نداشت و مجبور شدم یه پیچ هرز زیرش بزارم تا یه کم بیاد بالاتر.
اون دو راهی رو هم چند بار ترمز دست بکشید ببینید یکسان میکشه یا نه؟ اگه یکسان نمیکشید پیچاشو شل کنید و چرخای عقبو جک بزنید و اونارو بچرخونید. حالا پیچ هر سمتو اونقدر سفت کنید تا ترمز درگیر بشه و بعدش کمی شلش کنید.
با اینکار پدال ترمز میاد بالاتر و ترمزای ماشین بهتر میشه.
نکته:
توی کاسه چرخ عقب یه قطعه گوه مانند هست که کار رگلاژ اتوماتو انجام میده که تو ماشین من با اینکه لنتهام نو هست ولی اون تا اخر پایین بود و جا واسه رگلاژ نداشت. کسی میدونه چطور از کاسه چرخ میشه دستی رو رگلاژ کرد؟
Mahdi_mp5
نوع خودرو: Mvm315 صندوقدار

پست توسط Mahdi_mp5 » 10 آپریل 2018, 17:32

سلام به همه منم الان یک ماهه ۳۱۵صندوقدار۹۴ دارم یک هفته اول مشکلی نداشت ولی یک دفعه وقتی بعداز یک چند ساعت که استارت میزنم موتورلرزش شدیدی پیدا می‌کنه انگارسه کارمیکنه ولی بعدچندثانیه درست میشه البته چندباری لرزش قطع نشدوچراغ چک روشن شدکه مجبور شدم ماشین رو خاموش کنم و دوباره استارت بزنم ودراستارت مجدد خود به خود درست میشد!!!به نظراقایون واساتید این ازچی می‌تونه باشه؟
HOJRAS66
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: mvm 315
محل اقامت: مشهد

پست توسط HOJRAS66 » 12 آپریل 2018, 09:47

Mahdi_mp5 نوشته شده:
10 آپریل 2018, 17:32
سلام به همه منم الان یک ماهه ۳۱۵صندوقدار۹۴ دارم یک هفته اول مشکلی نداشت ولی یک دفعه وقتی بعداز یک چند ساعت که استارت میزنم موتورلرزش شدیدی پیدا می‌کنه انگارسه کارمیکنه ولی بعدچندثانیه درست میشه البته چندباری لرزش قطع نشدوچراغ چک روشن شدکه مجبور شدم ماشین رو خاموش کنم و دوباره استارت بزنم ودراستارت مجدد خود به خود درست میشد!!!به نظراقایون واساتید این ازچی می‌تونه باشه؟
سلام. ماشینت چندتا کارکرده؟
اگه بالای 60 تا کارکرد داره اول از همه تسمه تایمو چک کن رد نکرده باشه.
بعد یه نگاه به وایرها بنداز شل نشده باشه و سرجاش محکم باشه. شمع هاتو باز کن و تمیز کن و چک کن مشکل نداشته باشن.
یه دیاگ بزن ببین کدوم سنسور خطا داده بوده احتمال اینکه عیب مربوط به همون سنسور باشه هست.
mahjoubreza
شروع حركت
نوع خودرو: camry 2014

پست توسط mahjoubreza » 16 آپریل 2018, 21:45

با سلام
من 3 روزه یه ام وی ام 315 مدل 94 با 52000 کارکرد گرفتم.ماشین لوازم مصرفیش و ادوات داخلیش خیلی نو بود اصلا خودم کیف کردم وقتی ادوات داخلیش رو دیدم با این که چینی بود
حالا حدود 100 کیلومتر روندم متوجه شدم کیلومترم به جای مثلا 100 کیلومتر 280 کیلومتر رو کار کرد ماشین اضافه کرده . من باید الان چیکار کنم این مشکل از چیه
لطفا راهنمایی کنید
راستی طرف یه خانوم خانه دار بود ازش گرفتم اونم متوجه نشده بود
315315
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط 315315 » 30 آپریل 2018, 18:04

سلام دوستان من یک ماهه 315 صندوق دار 94 نیو با 16500 تا کارکردگرفتم
1-دنده 1 و2 زوزه کمی داره میخواستم بدونم راه حل برطرف کردنش چیه ایا خود به خود حل میشه یا نه؟
2-هنگام ترمز صدای سایش میاد دلیلش چیه؟
3-از پشت ال سی دی کمی صدای قر قر میاد که البته فکر می کنم از صدای انژکتور باشه -ایا رفع میشه یا نه
4-از داخل موتور بویی شبیه پلاستیک سوخته میاد که وارد اتاق میشه کسی میدونه بوی چیه
5-هنگام شستن خودرو چند قطره اب روی کفپایی شاگرد ریخت

ممنون میشم راهنمایی کنید
315315
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط 315315 » 09 می 2018, 12:05

315315 نوشته شده:
30 آپریل 2018, 18:04
سلام دوستان من یک ماهه 315 صندوق دار 94 نیو با 16500 تا کارکردگرفتم
1-دنده 1 و2 زوزه کمی داره میخواستم بدونم راه حل برطرف کردنش چیه ایا خود به خود حل میشه یا نه؟
2-هنگام ترمز صدای سایش میاد دلیلش چیه؟
3-از پشت ال سی دی کمی صدای قر قر میاد که البته فکر می کنم از صدای انژکتور باشه -ایا رفع میشه یا نه
4-از داخل موتور بویی شبیه پلاستیک سوخته میاد که وارد اتاق میشه کسی میدونه بوی چیه
5-هنگام شستن خودرو چند قطره اب روی کفپایی شاگرد ریخت

ممنون میشم راهنمایی کنید

1-زوزه با تعویض روغن گیربکس 90 درصد حل شد
2چون تو بارون رانندگی میکردم صدای abs از ترمز می امد
3-صدای قرقر از انژکتور بود که یه صدای عادی محسوب میشه و من زیاد حساسیت داشتم
4-چون خودرو کم کارکرده بویی که میامد به خاطر اب بندی قطعات داخلی و پلاستیکی موتور خودرو بود که البته دیگه نمیاد
5-دوباره که خودرو را شستم دیگه اب وارد اتاق نشد
ضمنا بعد از خرید خودرو و4000 کیلومتر پیمایش تجربه رانندگی را در اختیارتون میزارم
قلق رانندگی با 315 کمی با ماشینای دیگه فرق داره و نباید توقع ماشین 100 ملیونی ازش داشت و باید با خودرو های هم قیمتش مقایسه بشه که از خیلیاشون سر تر و به روز تره.
مزایا: فرمان بسیار نرم-اتاق جادار و بی سر و صدا-جلو داشپورت و کیلومتر زیبا و به روز -شتاب نسبتا خوب -مصرف سوخت پایین -تعلیق نسبتا نرم-ظاهر به روز و شیک خودرو-کولر و بخاری عالی-مولتی مدیا-صندلی استاندارد-ترمز abs- تعویض بسیار نرم دنده ها-ایمنی و محکمی عالی-فراوانی قطعات-

معایب:کمی لرزش دنده عقب-دید جانبی و عقب نسبتا کم(که البته با دوربین دنده عقب و اینه های بزرگ خودرو کمی بهتر شده)-یک تکه بودن درب صندوق عقب با شیشه عقب(مثل زانتیا)-تعلیق خشک روی دست اندازی های پشت سر هم و ممتد-نداشتن تنظیم ارتفاع صندلی راننده -گرانی خدمات و قطعات از نمایندگی مدیران خودرو(((((که اگه به مکانیک و لوازم یدکی بیرون مراجعه کنید خرجش نصف نمایندگی میشه)))))

برای خرید خودرو شک نکنید البته سلامت خودرو را قبل از خرید کارشناسی کنید و نسبت به خودرو های ایرانی از مونتاژ قابل قبول تری برخورداره
دلیل افت قیمت نیز فروش اقساطی بدون سود با حد اقل پیش پرداخت مدیران خودرو میباشد که با خرید کارکرده افتشو کرده.
ارسال پست

بازگشت به “ام وی ام MVM - چری Chery”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان