چری QQ جدید(mvm110s)

تصویر
A15 ، ویانا ، 110 ، 315 ، 530 ، X33 ، 550 ، Tiggo5 ، Tiggo7 ، Arizzo 5 ، ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
hooshmand1
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کولیوس و جولیتا
محل اقامت: تهران

Re: RE: Re: چری QQ جدید(mvm110s)

پست توسط hooshmand1 » 02 مارس 2017, 08:46

shsa1968 نوشته شده:
shahriyar888 نوشته شده:سلام دوستان من خیلی جست و جو کردم تا چند روز دیگه مدل لاکچری این خودرو رو می خوام بخرم مورد خاصی رو پیدا نکردم که بشه روش تصمیم گیری کرد
از دوستانی که این خودرو رو خریدن خواهش می کنم نتیجه خریدسون رو اگه میشه بگن بگن چون تو این پست بالا ترین نتیجه بررسی برای تا 5000 کارکرد بود
و این بگید با خودرو های هم سطح مثل پراید ، تیبا و 206 تیپ دو مقایسه کنید
چون من در خرید خودرو تا حدی مرددم
مصرفش خیلی بالاست برای من صدی ده تو شهر میسوزنه ۲ بار نمایندگی مرکزی هم بردم نتونستن کاری کنن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
من mvm 110 ۳ سیلندر نسل قبل رو داشتم و اونهم همینجور بود چون موتور ماشین ضعیفه باید خیلی پرگاز و با دور موتور بالابری وهمین مصرف سوخت رو خیلی بالا میبره
نمایه کاربر
SurveyEngineer
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cerato-Corsa-CHERYQQ

Re: چری QQ جدید(mvm110s)

پست توسط SurveyEngineer » 09 مارس 2017, 08:51

سلام
من ماشین رو اوایل 95 تحویل گرفتم و تا الان هم حدود 16000 تا کارکرده . مهمترین مسئله در مورد این ماشین ، شرایط خرید مناسب اونه . وگرنه بعید میدونم کسی 30 میلیون نقدی بده و این ماشین رو بخره . پس تمام حرفهام با در نظر گرفتن این شرایط خریده ( خودم حدود 9 تومن دادم و ماشین رو تحویل گرفتم و بقیش قسطی :-D )
خب با این تفاصیر شرو به نقد میکنم
- ماشین تا این کیلومتر افت محسوسی نداشته واین خیلی خوبه . پیشنهاد میکنم درون شهر باد لاستیک ها رو کم بکنید تا زیرو بند ماشین آسیب نبینه ( این کار همیشگی منه واسه همه ماشینهام )
- به لحاظ موتوری احساس کمبود خاص ( داخل شهر ) به آدم دست نمیده . با کولر روشن هم کشش اون قابل قبله
- ترمزهاش خوبه و تا وقتی لاستیکهاش نرم باشه عملکرد خوبی داره .... تا الان مشکل ترمز نداشتم
- سفرهای تا 500 کیلومت باهاش رفتم و فقط تو بعضی سراشیبی های خاص ، نفسش کم میاره ولی در اغلب مسیر خوب میره و صندلیهاش از 206 و پراید خیلی راحت تره
- ارتفاع صندلی اون بالاست و احساس بهتری توی رانندگی به نسبت پراید داره
- با تک استارت روشن میشه و البته باید گذاشت تا پمپ بنزینش اون مقدار بنزین اولیه رو تامین کنه .... اون صدای ویز پمپ که خاموش شد ، باید استارت زد
- توی سرعت 70 تا یه لرزشی تو ماشین میفته که فکر میکنم از بالانس باشه
- مصرف بنزینش کمه ولی به نسبت 1000 سی سی قاعدتا باید کمتر میبود ... حدود 6 توی شهر میسوزونه ... فکر میکنم چون حجم موتور کمه و موتور با دور موتور بالا کار میکنه ، مصرف با لا میره
- نورهای چراغ جلو در شب خیلی خوبه
- من 2 تا باند واسه عقب نصب کردم ، درست سر جای خودش و با این حال صدای سیستم صوتیش بهتر شده و در حد خودش قابل قبوله
- با توجه به ابعادش رانندگی راحتی در شهر داره و برای مصارف شهری ایده اله
-من مدل سادش رو گرفتم ولی پیشنهاد میکنم دوستان مدل به اصطلاح لوکس رو بگیرن :smile:
- ماشین محکم تر از اونیه که به نظر میاد ... از عقب محکم به یه وانت زدم و فکر کردم سپر ماشین ترکید ... ولی خوشبختانه اتفاق خاصی نیفتاد
- کیفیت رنگ سپر ماشین بسیار پایینه و سریع خط و خال پیدا میکنه
اگر چیز دیگه ایی به ذهنم رسید باز هم مینویسم
Behzadlive
نوع خودرو: MVM 550
محل اقامت: تهران بلوار مرزداران
تماس:

پست توسط Behzadlive » 27 مارس 2017, 03:29

سلام. من هم ماشین رو تو این دو ماه که گرفتم ۲۵۰۰ تا باهاش راه رفتم. خیلی سواری نرمی داره. با یه نیش استارت روشن میشه. صندلیهاش واقعا دلچسبه. تو شهر همه جا ، جا میگیره. فرمون و کلاج واقعا نرمه. فقط وقتی ماشین تو دنده هست و در حال حرکت، پاتون اصلا رو کلاج نباشه چون یه صدای ریز گیربکس میاد تو. کلا پاتونو بردارین. من واقعا ازش راضیم چون هم شتابش هم سواریش عالیه. یه مشکل دیگه اینکه حجم باک شیشه شورش خیلی کمه همش باید توش اب و شیشه شور مخلوط کنم بریزم زود تموم میشه. مشکل بعدی که همه باهاش دارن تو سرعت بالای ۷۰ تا یکم صدای باد شنیده میشه. مشکل اخر هم وقتی شبا از نور بالا استفاده میکنم ، نور پایین قطع میشه. واسه اینکه هم نور بالا هم نور پایین داشته باشم دسته نور رو اروم میارم وسط این دو تا ، تا از دوتاش استفاده بشه:-D
ولی خداییش ازش راضیم چون سواریش عااالیه. کمکاش نرمه. فرمونش نرم و محکمه. صندلیاش اصلا خسته نمیکنه. داخلش هم خیلی جاداره حتی از ۲۰۶ جادارتره. در اخر اینکه ماشین روز ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ هست. و در اکثر کشور های پیشرفته میتونین تو خیابون ها شون ببینین. مثل ۴۰۵ و سمند و ۲۰۶ و پرشیا و .. نیست که مال عهد دقیانوس باشن.
فقط ماشینای ایرانی افت قیمت ندارن و و رو بورس هستن و این ماشین ۱۱۰اس که کافیه استارت بخوره و ۱۰۰ کیلومتر ناقابل باهاش بری حداقل ۸ میلیون ازش میفته. تازه ۸ تومنم ازش کم بشه اونم به سختی میخرن. الان مدل ۹۵ همین ماشین با ۹۰۰ تا کارکرد التماس میکنن ۲۵ تومن. تازه لاکچری. ما چند خریدیم ؟ ۳۴ تومن نقدی.
نمایه کاربر
hexman
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dena-Pride111

پست توسط hexman » 27 مارس 2017, 10:50

مصرفش تو شهر پرترافیکی مثل تهران صدی چند لیتره؟
و اینگه بفرمایید اگه بین خرید این و ۲۰۶ تیپ ۲ بخوایم یکی رو انتخاب کنیم چه برتری هایی به پژو داره؟
mirzajavad
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mirzajavad » 17 آپریل 2017, 14:30

hexman نوشته شده:مصرفش تو شهر پرترافیکی مثل تهران صدی چند لیتره؟
و اینگه بفرمایید اگه بین خرید این و ۲۰۶ تیپ ۲ بخوایم یکی رو انتخاب کنیم چه برتری هایی به پژو داره؟
تو جاده ٦ ميسوزه و تو شهر تقريبا بين ٦/٥ تا ٧
درمقايسه با ٢٠٦ اين ماشين مدرن تر و به روز تر هستش
از نظر ترمز بهتره
سيستم كلاچ و ترمز و گيربكس نرم تره
كيفيت قطعات در مقايسه با ٢٠٦ هاي حال حاضر بهتره چون الان ايران خودرو قطعات چيني درجه ٣ رو وارد ميكنه ولي اين ماشين خودرو حال حاضر بازار چين هستش
٢٠٦ بازار بهتري داره و افت قيمتش كمتره و اين تنها برتري ٢٠٦ هستش

من به شخصه اينو خريدم و تا الان ازش راضي ام
نمایه کاربر
hexman
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dena-Pride111

پست توسط hexman » 08 می 2017, 14:15

تو جاده ٦ ميسوزه و تو شهر تقريبا بين ٦/٥ تا ٧
پس چرا توی همین تاپیک بعضی دوستان فرمودند توی شهر بیشتر و در حد صدی 10 میسوزونه
درمقايسه با ٢٠٦ اين ماشين مدرن تر و به روز تر هستش
از چه لحاظ مدرن تر هست؟از لحاظ طراحی ظاهری با اینکه 206 قدیمی تر هست اما به نظر من طراحیش اصولی تر و زیباتر از 110 هست از لحاظ امکانات هم که چیز خاصی نداره 110 ک0 206 نداشته باشه.فقط میشه گفت طراحی 206 تکراری تر هست
كيفيت قطعات در مقايسه با ٢٠٦ هاي حال حاضر بهتره چون الان ايران خودرو قطعات چيني درجه ٣ رو وارد ميكنه ولي اين ماشين خودرو حال حاضر بازار چين هستش
همونطور که خیلی ها که ماشین چینی تا بحال نداشتن چشم بسته میگن چینی ها آشغاله الان مد شده چینی سوار ها هم همینطوری الکی میگن کیفیت ماشینهای ایرانی آشغال شده و چینی درجه چند شده و...که خوشبختانه اوضاع تا این حد بد نیست و کیفیت ها درسته افت کرده ولی اونقدر ها هم بد نیست.مسلما 110 هم کیفیت آنچنانی نداره که بخوایم بگیم از 206 سرتره..

در مورد ترمز و کلاژ هم چون پشت 110 جدید نشستم نمیتونم چیزی بگم

در کل فک نکنم کسی پیدا بشه که بخواد نقدا یکی از این دو ماشین رو بخره سمت 110 بره به دلیل قیمت بسیار فضاییش و افت قیمت شدیدش

از نظر من این خودرو باید با پراید هم قیمت باشه حالا دو سه تومن بالاتر نه در این حد قیمتی که حالا داره و من خودم به شخصه بدلیل ابعاد کوچیکش و چهره جدید ترش به پراید ترجیحش میدادم
mah.safai
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mah.safai » 09 می 2017, 14:40

امروز سوار این ماشین شدم، البته به عنوان سرنشین، به نظرم ماشین خوبی اومد صدای موتورش با وجود سه سیلندر بودن قابل قبول بود سواریشم بد نبود و عملکرد کمکاش قابل قبول بود فقط صندلی عقبش خیلی راحت نبود و فرم ناراحتی داشت،
کمربندشم تنظیم ارتفاع نداره! اون قسمت گرد روی داشبورد جای گلدونه ؟؟ :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
نمایه کاربر
me64
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: chery E5_ pazhan san
محل اقامت: تهران.سوهانک

پست توسط me64 » 26 می 2017, 23:32

سلام
دوستان بنده به شدت به این ماشین علاقه کند شدم
چند سوال دارم که اگر امکانش هست پاسخ بدین
داستان کلاج برقی این ماشین چیه؟ظاهرا کلاج رو ميشه حذف کرد!! یعنی کلاج رو ميدين بالا و دنده ها بدون گرفتن پدال کلاج جا ميرن داستانش چیه؟
سایر جا پیچهای رینگ و لاستیک چیه؟ با مزدا و ال90 یکیه یا با پژو؟
برای راه رفتنش میشه کاری کرد بهتر بشه؟ خود مدیران خودرو هدرز و.. داره؟
هدیونیت تصویری فابریک برای ماشین هست؟
لوازمش کامل اومده؟
من چندین سال پیش نسل قديم این ماشین رو برای خواهرم خریدم و خیلی اذیت کرد خیلی مشکلات داشت نسل جدید چه مشکلاتی داره؟
کاری به این داستانها که چینیه و... ندارم و فرق هم برام نداره.
Mohammadrezaef سابق عضوشده در 2006
Mvm 550
Pazhan santana
نمایه کاربر
SurveyEngineer
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cerato-Corsa-CHERYQQ

پست توسط SurveyEngineer » 01 ژولای 2017, 12:11

me64 نوشته شده:سلام
دوستان بنده به شدت به این ماشین علاقه کند شدم
چند سوال دارم که اگر امکانش هست پاسخ بدین
داستان کلاج برقی این ماشین چیه؟ظاهرا کلاج رو ميشه حذف کرد!! یعنی کلاج رو ميدين بالا و دنده ها بدون گرفتن پدال کلاج جا ميرن داستانش چیه؟
سایر جا پیچهای رینگ و لاستیک چیه؟ با مزدا و ال90 یکیه یا با پژو؟
برای راه رفتنش میشه کاری کرد بهتر بشه؟ خود مدیران خودرو هدرز و.. داره؟
هدیونیت تصویری فابریک برای ماشین هست؟
لوازمش کامل اومده؟
من چندین سال پیش نسل قديم این ماشین رو برای خواهرم خریدم و خیلی اذیت کرد خیلی مشکلات داشت نسل جدید چه مشکلاتی داره؟
کاری به این داستانها که چینیه و... ندارم و فرق هم برام نداره.
سلام
من یک سال و 4 ماهه واسه خانمم خریدم . 28000 تا باهاش رفتم
- تو کاتالوگ چینی ماشین دیدم که دنده اتومات هم داره ، از نمایندگی پرسیدم گفتند اون دنده اتومات نیست و به نوعی همون کلاچ برقی است که شما گفتید . خودم فرقشو نفهمیدم
-پخش تصوصری فابریک داره و یکی از دوستان هم تو همین تاپیک عکسشو گذاشته . باید منتظر بود وارد بشه
- سایز پیچ رو نمیدونم
- راه رفتنش واسه اندازه خودش خوبه ... نمایندگی چیزی واسه بیشتر شدن قدرت ماشین نداره
-تا منظورتون از لوازم چی باشه ؟ قطعات بدنه شو دیدم ، سپر و چراغ و بقیه چیزها .
- این ماشین با نسل قدیمش حتی یک پیچ هم مشترک نداره . به لحاظ موتور و شاسی عوض شده و عملکردش بهتر شده
کلا ماشینهای چینی به لحاظ شرایط خرید آسان و قسطی مقرون به صرفه هستند وگرنه خرید نقدی هیچ ماشین چینی کار درستی نیست ( نظر شخصی )
نمایه کاربر
sorrow2
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت

پست توسط sorrow2 » 01 ژولای 2017, 13:01

کلاچ برقی که افترمارکت میگذارن یه چیزه. amt یه چیز دیگه . نسل قدیم اتومات هاش amt بود نسل جدید هم احتمالا همینه. کوئید هم همینه کلا توی ماشینای ارزون این گیربکس رو به اتومات واقعی ترجیح میدن.
به نظر من چانگان بنی یا کوئید اگر به قیمت خوبی وارد بشن سهم بازار چری رو باز هم کاهش میدن و شاید مجبور شه از دم قسط بده ماشینا رو.
چند باری سوارش شدم ولی رانندگی نکردم باهاش. بهترین ویزگی ش برای من پیاده و سوار شدن خیلی راحت به ماشین بود و اینکه نور چراغاش توی شب خیلی خوبه. رنگ آبی ش هم فوق العاده زیباست.
ارسال پست

بازگشت به “ام وی ام MVM - چری Chery”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان