لیفان 620 - Lifan 620 - محصول کرمان موتور.

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
JAFARI
شروع حركت
نوع خودرو: لیفان 620
محل اقامت: تهران

Re: لیفان 620 - Lifan 620 - محصول کرمان موتور.

پست توسط JAFARI » 26 آپریل 2012, 16:36

rahimi69 نوشته شده:با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان عزیز دیروز از تهران با منزل تماس گرفتن(من خودم خونه نبودم)ظاهرا گفتن از سازمان بازرسی لیفان هستند و پرسیدن هنوز این ماشین رو دارین و گفتند یه نامه به ادرس ما پست می کنند و تمام ایرادهایی که این خودرو داره رو تو اون نامه یادداشت کنیم وبراشون ارسال کنیم .دوستان این موضوع تا به حال برای کسی دیگه از دوستان پیش اومده؟(حالا این تماس از طرف سازمان بازرسی بوده یا کرمان خودرو؟)
هفته گذشته با منهم تماس گرفتند البته یادم نیست گفتند از سازمان حمایت هستند یا موسسه استاندارد
بیشتر سوالات در خصوص نمایندگی وشرایط و مراحل تحویل وآیا از ماشین رضایت هست یا خیر ودر آخر هم نظر خواستند منهم از خدمات ضعیف نمایندگیها
وتعداد کم اونها گفتم
نمایه کاربر
mojtaba e
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: pars-lifan620
محل اقامت: شیراز

پست توسط mojtaba e » 26 آپریل 2012, 18:04

سلام بر همه دوستان..
من از نمایندگی فیلتر روغن و هوا خواستم ندادند..دوست عزیزم محمد یه آدرسی دادن واسه قاب دور پخش ..رفتم قیمت بهم دادن 98000 تومان..تازه نداشتن گفتن یه هفته طول میکشه با این وجود سفارش دادم بیارن..اگه دوستی جایی قیمت کمتر سراغ داره یه ندا بده لطفا..
MJ-Eshghi
نمایه کاربر
.:افشین:.
دنده 1
نوع خودرو: X60-درانتظار سانتافه

پست توسط .:افشین:. » 26 آپریل 2012, 19:37

سلام،
امروز صبح رفتم خیاببون سورنا شیشه ها رو همه برچشب لومر انداختم
مشخصات و قیمت:
شیشه پشت و شیشه ای عقب دو طرف و جلو دوطرف 10% به رنگ برنز با SPF100 یا همون UV99.9
شیشه جلو بی رنگ با SPF100 یا همون UV99.9
قیمت با تخفیف 200.000 تومان (یک اسپری براق کننده لاستیک هم خودش بهم اشانتیون داد)
زمان حدود 1:30 ساعت
خیلی قشنگ شد و مهمتر از همه اینکه دیگه آفتاب نمیسوزونه :)

در ضمن اولش رفتم پشت مصلا سراغ اون شرکته که نماینده لومر هستش(شرکت شایا پرتو - خیابون قنبر زاده- خیابان دوازدهم) متاسفانه بسته بود و همسایه هاش گفتند درش رو پلمپ کردن، واسه همین رفتم سورنا، انصافأ هم خیلی تمیز کار کرد
نمایه کاربر
Amir.Reza
دنده 1
نوع خودرو: 132SL.GEELY7.111SE
محل اقامت: مشهد

پست توسط Amir.Reza » 27 آپریل 2012, 11:48

سلام به همه
از دوباره دیشب اون مشکل کذایی برای سومین بار به سراغمون اومد
دیشب یه مسیر 10 دقیقه ای رو رانندگی کردیم و بعدش رفتیم یه جایی ماشین رو پارک کردیم حدودا 20 دقیقه ماشین خاموش بود بعدش که اومدیم استارت زدیم ماشین روشن شد ولی گاز نمیخورد و موتور دل دل میکرد و یه صدا هایی خیلی بد میداد که به بابام گفتم خاموش کنید اگر نه این جوری موتور داغون میشه خلاصه خاموش کردیم دوباره استارت زدیم دیگه ماشین روشن نشد
10 دقیقه بعد استارت زدین نه روشن نشد................................... 20 دقیقه بعد نه روشن نشد........................................... 25 دقیقه بعد نه روشن نشد انگار که هوش روشن شدن نداشت خلاصه دقیقا ما یه یک ساعت علاف شدیم برعکس میخواستیم بریم جایی عجله هم داشتیم هی اونا هم زنگ میزدن کجایین
بعد از اینکه چندین بار طی چندین دقیقه که استارت زدیم و روشن نشد خلاصه بعد از یک ساعت ماشین روشن شد و شروع به حرکت کردیم(راستی ماشین2700 تا کار کرده)
به نظر دوستان مشکل از چی هست؟هنوز سرویس اولیه هم نرفتیم
ممنون
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35

پست توسط دينگاليگا » 28 آپریل 2012, 14:38

تقريبا 5 صفحه از تاپيك پاك سازي شد!
ممنون از دوستاني كه گزارش كردند و وارد بحث هاي غير فني نشدند و گله از دوستاني كه هنوز به ارزش بالاي اينجور تاپيك ها پي نبردند. خواهشا از بحث هاي كوچه بازاري و كل كل هاي بي پايه و اساس و... اجتناب كنيد. چند مورد از پست ها كه رسما بي احترامي بود رو فقط پاك كردم ولي دفعه بعدي حتما با اخطار همراه خواهد بود. ممنون از اينكه قوانين رو رعايت ميكنيد.
...
يه نظر خواهي از دوستان فعال توي اين تاپيك دارم:
به خاطر اينكه اين تاپيك نزديك 690 صفحه شده و داره به حجم مطالب اضافه ميشه پيشنهاد ميكنم كه اين تاپيك رو قفل كنيم و تاپيك هاي مجزا براي موارد مربوط به ليفان 620 باز گشايي بشه. كساني كه پيشنهادي در اين مورد دارن و همچنين مخالف يا موافق هستن لطفا به من پيغام خصوصي بدن تا با هم به نتيجه برسيم.
ممنون از همه دوستان
ارادتمند
حامد
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
نمایه کاربر
rahimi69
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan620-kia-Honda

پست توسط rahimi69 » 28 آپریل 2012, 16:12

rahimi69 نوشته شده:
rasol نوشته شده:رحیمی جان به ما هم یه چند روز پیش زنگ زدن از سازمان حمایت از مصرف کننده البته به موبایل نه به خونه. در مورد قول و قرار های شرکت و عمل کردن بهش و وضعیت ماشین و خدماتش سوال کردن
ممنون
رسول جان من رو هم با خونه تماس گرفتن . ظاهرا گفتن یه نامه واسمون میفرستن که ایرادات و انتقادات رو براشون تو نامه بنویسیم و براشون پست .کنیم.من فکر میکردم از طرف کرمان موتور بوده.
جناب گرامی عزیز اگه اشتباه نکنم با شما هم تماس گرفته بودن اما از نامه هم حرفی زدند یا نه؟ماشین من وقتی صبح ها روشن میکنم بعد از چند ثانیه یه ریب میزنه و تا مرز خاموش شدن میره اما استپر موتور جلوش رو میگیره و دیگه تکرار نمیشه تا وقتی که بعد از چند روز روشن بشه.به نظر شما مشکل از چیه ؟(خداییش ماشینم شده کلکسییون عیب و ایراد :-( )
دوستان این نکته رو عرض کنم اون عیب و ایرادهایی که من عرض کردم همش اون ایرادهایی بود که تو 620قدیم بود و خوشبختانه تو 620 های جدید تصحیح شده.(مثل ریزش اب از درب هوزینگ(که با محکم کردن درب رفع شد)،لرزش(که شکر خدار تو کیلومتر 5000 تا 6000 ظاهر شد والان تقریبا رفع شده) و..)اما در کل از ماشین راضیم .عیب و ایرادی که ماشن رو زمین گیر کنه نداشتم.
فقط بنزین واستارت.
vbogie12
دنده 1
نوع خودرو: Lifan 520&620

پست توسط vbogie12 » 28 آپریل 2012, 17:57

دوستانی که احیانا برای سرویس های دوره ای نمایندگی میرن خواهشا حتما پیگیر فراخوان پلوس ها باشن
باتشکر
نمایه کاربر
.:افشین:.
دنده 1
نوع خودرو: X60-درانتظار سانتافه

پست توسط .:افشین:. » 28 آپریل 2012, 20:02

حدود دو هفته پیش به من زنگ زدند گفتند پلوس هات رسیده ولی باید دسته موتور هم عوض کنی، قول دادند اگه دو هفته صبر کنم تماس میگیرند که یکباره هر دوش رو عوض کنند، ولی خبری نیست :cry:
خدا کنه زودتر برسه از شر این لرزش راحت بشم.

لومر های برنزی که به شیشه ها زدم کلی باعث شده داخل ماشین داغ نشه و کلی هم خوشگل تر شده :git:
mnasrfiat
شروع حركت
نوع خودرو: Lifan 620 1600

پست توسط mnasrfiat » 28 آپریل 2012, 22:03

rasol نوشته شده:سلام به همه
دیشب یه مسیر 10 دقیقه ای رو رانندگی کردیم و بعدش رفتیم یه جایی ماشین رو پارک کردیم حدودا 20 دقیقه ماشین خاموش بود بعدش که اومدیم استارت زدیم ماشین روشن شد ولی گاز نمیخورد و موتور دل دل میکرد و یه صدا هایی خیلی بد میداد که به بابام گفتم خاموش کنید اگر نه این جوری موتور داغون میشه خلاصه خاموش کردیم دوباره استارت زدیم دیگه ماشین روشن نشد
10 دقیقه بعد استارت زدین نه روشن نشد................................... 20 دقیقه بعد نه روشن نشد........................................... 25 دقیقه بعد نه روشن نشد انگار که هوش روشن شدن نداشت خلاصه دقیقا ما یه یک ساعت علاف شدیم برعکس میخواستیم بریم جایی عجله هم داشتیم هی اونا هم زنگ میزدن کجایین
بعد از اینکه چندین بار طی چندین دقیقه که استارت زدیم و روشن نشد خلاصه بعد از یک ساعت ماشین روشن شد و شروع به حرکت کردیم(راستی ماشین2700 تا کار کرده)
ممنون
سلا رسول جان

برای من هم در کیلومتر 2500 همین مشکل پیش اومد ولی چون سابقه نداشت, حدس زدم از سیستم دزدگیر باشه که سوخت رسانی را متوقف کرده. اتفاقاً کاملاً درست بود و جناب دزدگیرخان بنده را اشتباه گرفته بود و درست عمل نکرده بود. یک مرتبه همه شیشه ها و درها را بستم و دزدگیر را روشن و خاموش کردم که همه چیز درست شد. امیوار شکل شا هم همین باشه.
نمایه کاربر
hamidlovely0098
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan620
محل اقامت: قم
تماس:

پست توسط hamidlovely0098 » 29 آپریل 2012, 00:36

سلام به همه دوستان تی تی
rasol نوشته شده:سلام به همه
ممنون

شما ی زحمتی بکش و سوییچ رو باز کن ی قطعه سیاه رنگ ریز توش داره (مواظب باش نیفته گم بشه) اون رو محکم بزار سر جاش و دوباره سوییچ رو ببند ایشالاکه دیگه به مشکل بر نمیخوری
میتونی به جای این کار ی چند وقتی سوییچ یدک رو با خودت ببری که اگه با اون سوییچ اصلی روشن نشد با یدک ی امتحان بکنی ببینی اصلا ایراد از این هست یا نه

این کار رو هم از شرکت فرغون ساز ایرانی بعد از کلی سرو کله زدن با نمایندگی به لطف چاه فاضلاب یاد گرفتم!!!
--------------------------------------------
http://hamidlovely0098.blogfa.com/
قفل شده

بازگشت به “لیفان Lifan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان