لیفان 820 _ 820 lifan

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
Bahador001
نوع خودرو: پارس

Re: لیفان 820 _ 820 lifan

پست توسط Bahador001 » 06 ژولای 2017, 01:01

سلام بر دوستان لیفان سوار
بنده یه مدته خیلی دلم یه ۸۲۰ می خواد ولی بعضی از دیدگاه ها رو در همین تاپیک خوندم سر در گم شدم
با توجه به شرایط فروش عید فطر موقعیت خوبیه که یه شرایطی بگیرم
از دوستانی که سوار این ماشین هستن میپرسم
با توجه به قیمت این ماشین زیبا، کیفیت ساخت و استهلاکش چطوره از طرفی میدونم چینی ها متاسفانه افت زیادی دارن تو بازار ولی اگر زیر پاش خوب باشه واسم مهم نیست یه دوستی دارم الان ۳ ساله ۶۲۰ سواره و فقط یه بار صفحه کلاچ عوض کرده و مابقی خرج های مصرفی کرده و راضی بوده ولی در شهر من ( بندرعباس) این ماشین زیاد نیست تا بتونم از دوستان سوال بپرسم
ممنون میشم راهنمایی کنید خرید با شرایط ۳ ساله میصرفه یا کارکرده کره ای بگیرم بهتره منظورم قیمت لوازم و افت کیفیت قطعات و اتاق ماشینه
ممنون میشم راهنمایی کنید
Bahador001

پست توسط Bahador001 » 06 ژولای 2017, 01:05

omidzaman نوشته شده:دوستانی که قصد خرید این ماشینو دارن بخرن با خیال راحت که هیچ ماشینی با این مشخصات و مهمتر از همه ماشین صفر به این قیمتها نمیدن ما الان یکسال تقریبا 2تا داریم عالیه .کارکردش رو هم با خیال راحت بخرید چون گارانتیش عالیه
تصویر
تصویر
سلام
ممنون میشم اگر بفرمائید چند وقته سواری و از کیفیت ماشین هم در مقایسه با یه ماشین ایرانی مثل پارس و یه کره ای مثل سراتو هم نظر خودتون رو بگید
بعضی دوستان در خصوص کیفیت رنگ هم ناراضی بودن نظر شما در این مورد چیه؟ :o
نمایه کاربر
omidzaman
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: مشهد

پست توسط omidzaman » 06 ژولای 2017, 03:13

بله رینگ 18 لاستیک هانکوک 18/45/245
صندلی شاگرد دستی
سردکن نداره
صندلیها هم عالی
تنگنا
دنده 1

پست توسط تنگنا » 06 ژولای 2017, 09:57

omidzaman نوشته شده:بله رینگ 18 لاستیک هانکوک 18/45/245
صندلی شاگرد دستی
سردکن نداره
صندلیها هم عالی
سلام
4 حلقه لاستیک برای شما چند در اومد؟
مارک لاستیک های خود کرمان موتور چی هست؟
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط سجاد عرب » 07 ژولای 2017, 14:14

Bahador001 نوشته شده:سلام بر دوستان لیفان سوار
بنده یه مدته خیلی دلم یه ۸۲۰ می خواد ولی بعضی از دیدگاه ها رو در همین تاپیک خوندم سر در گم شدم
با توجه به قیمت این ماشین زیبا، کیفیت ساخت و استهلاکش چطوره از طرفی میدونم چینی ها متاسفانه افت زیادی دارن تو بازار ولی اگر زیر پاش خوب باشه واسم مهم نیست یه دوستی دارم الان ۳ ساله ۶۲۰ سواره و فقط یه بار صفحه کلاچ عوض کرده و مابقی خرج های مصرفی کرده و راضی بوده ولی در شهر من ( بندرعباس) این ماشین زیاد نیست تا بتونم از دوستان سوال بپرسم
ممنون میشم راهنمایی کنید خرید با شرایط ۳ ساله میصرفه یا کارکرده کره ای بگیرم بهتره منظورم قیمت لوازم و افت کیفیت قطعات و اتاق ماشینه
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام نمیدونم خدماتش تو بندر چطوره از نمایندگیها سوال کنی بهتره. نمایندگی کرمان نمایندگی هوندا هیوندا ام جی کرمان موتور و بی وای دی رو با هم داره شمارهش رو میزارم زنگ بزن بخش خدماتش از کیفیتش در مقایسه با بقیه ماشینا تحقیق کن. 034 33 25 78 02 تعمیرگاه هست 04 کرمانموتور فکر کنم 06 بی وای دی ولی شما با 02 تماس بگیر
نمایه کاربر
masoudz99
دنده 1
نوع خودرو: MEGANE 2.0
تماس:

پست توسط masoudz99 » 07 ژولای 2017, 17:15

iman_emp نوشته شده: کیفیت رنگ 820 به این بدیه ؟! تحویلیای جدیدم هم؟
یکی از دوستان ما ، مدل 95 داره . چند روز پیش توی کارواش ، بخش هایی از رنگ سپرش ریخت !!!

یک سوال

این دوست ما ، رمپ پارکینگ منزلشون شیب زیادی داره و موقع ورود و خروج ، زیر سپر گیر میکنه شدید !

پیشنهاد تعویض لاستیک به 225 دادیم که بعد از تغییر ، باز هم افاقه اثر نکرد !

راه حل دیگه ای ، بغیر از تغییر خود رینگ ، سراغ دارید ؟
تجربه سیستم تعلق پنوماتیک کسی داره روی این ماشین یا مدل های دیگه ؟

کلا اوورهنگ زیاد سپر و ارتفاع ، دست به دست هم دادن تا خیلی از جاها مشکل ساز بشه گویا !
Pierre Niemans
نمایه کاربر
hexman
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dena-Pride111

پست توسط hexman » 07 ژولای 2017, 22:36

:shock:
omidzaman نوشته شده:بله رینگ 18 لاستیک هانکوک 18/45/245
صندلی شاگرد دستی
سردکن نداره
صندلیها هم عالی

تاثیر منفی روی نرمی ماشین نزاشته؟
Bahador001

پست توسط Bahador001 » 09 ژولای 2017, 22:34

سجاد ع ر ب نوشته شده:
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام نمیدونم خدماتش تو بندر چطوره از نمایندگیها سوال کنی بهتره. نمایندگی کرمان نمایندگی هوندا هیوندا ام جی کرمان موتور و بی وای دی رو با هم داره شمارهش رو میزارم زنگ بزن بخش خدماتش از کیفیتش در مقایسه با بقیه ماشینا تحقیق کن. 034 33 25 78 02 تعمیرگاه هست 04 کرمانموتور فکر کنم 06 بی وای دی ولی شما با 02 تماس بگیر

ممنونم اگر خودتون هم همین ماشین رو سواری خوشحال میشم تجربه رانندگی با این ماشین رو در اختیار ما بزارید
در ضمن به نظرتون نمایندگی صادقانه جواب میده اگر زنگ بزنم؟
سجاد عرب
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط سجاد عرب » 10 ژولای 2017, 11:37

Bahador001 نوشته شده:
سجاد ع ر ب نوشته شده:
ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونم اگر خودتون هم همین ماشین رو سواری خوشحال میشم تجربه رانندگی با این ماشین رو در اختیار ما بزارید
در ضمن به نظرتون نمایندگی صادقانه جواب میده اگر زنگ بزنم؟
من این ماشینو ندارم متعسفانه تجربهی هم ازش ندارم نمایندگی کرمان خودم زنگ زدم قسمت تعمیرگاه درمورد کیفیت ی ماشین دیگه پرسیدم فکر کنم واقعیت رو گفت . اما اگر از خدماتش تو بندر سوال کنید شاید بگن بهترین خدمات رو بهتون کرمان موتور میده شما میتونید مثلا تو نمایندگی بگید بین جک اس 5 و 820 کدوم رو بخرم بندر خدمات بهتری داره احتمالا راست میگن میتونی ی سر به تعمیرگاه هم بزنی و از تعمیر کارشون سوال کنی اونا بهتر با مشکلات آشنا هستن مثل مصعول فروش دنبال تبلیغ هم نیستن از انباردار هم درمورد وجود قطعه سوال کن سعی کن مقایسهی بپرسی بهتر جواب میدن درمورد مقایسه با هیوندا با نمایندگی کرمان تماس بگیرید اگر شانس بیاری نمایندگی بندر نمایندگی چند شرکت باشه بهتر میتونید از تعمیرکار ی مقایسه بخواید
m.parsuei
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ساندرو AT

پست توسط m.parsuei » 14 آگوست 2017, 18:18

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز .
بنده هم متآسفانه تجربه عملی با 820 نداشتم ، ولی حدود یکسال ونیم لیفان x50 داشتم و با این برند بیگانه نیستم .
خدا وکیلی از نظر ارائه سرویس و خدمات ، کرمان موتور در بین سازندگان وطنی بهترینه . جوابگوئی نمایندگیها در مقایسه با سایر خودرو سازان خیلی خوبه . گارانتی کرمان موتور واقعآ گارانتیه و سر تعویض یک قطعه و یا مجموعه نیازی به چانه زنی نیست . مخصوصآ در مراجعاتی که به نمایندگیها داشتم متوجه شدم که گویا به ایشان سفارش شده تا دارندگان لیفان 820 و جک اس 5 رو VIP محسوب کنند و نگذارند ناراضی از نمایندگی خارج بشن . پس دارندگان این دو اتومبیل سرویس بهتری دریافت میکنند !
ولی حسب تجربه شخصی ام ، در کنار محاسن اتومبیل و خدمات پس از فروشش توجه شما رو به سه نکته جلب میکنم :

1 - برند لیفان در بین اتومبیلهای چینی بمانند ام وی ام ، برند خیلی خوشنامی نیست و تلقی اغلب مردم از این برند اینه که کیفیت لازم رو نداره و کلآ جزو برندهای ارزان چینی است . بهمین خاطر موقع فروش اتومبیل خواب ماشین زیاده و زمان زیادی رو باید صرف فروش اتومبیل بکنید .

2 - با توجه به مطلب بالا کلآ افت قیمت فروش دست دوم اتومبیلهای چینی با توجه به نظر نه چندان مثبت مردم به آنها بالاست . این افت قیمت برای لیفان بنا به دلیلی که در پاراگراف قبلی عرض کردم بیشتره و دارنده اتومبیل هنگام فروش باید انتظار ضررو زیان و افت قیمت بیشتری رو داشته باشه .

3 - اگر تصمیم قطعی در مورد خرید این اتومبیل دارید ، بغیر از سوال در مورد خدمات پس از فروشش در شهر محل استقرار خودتون ، سعی کنید اتومبیلی خیلی کم کارکرد و بسیار سالم را بصورت دست دوم بخرید ، چون افت قیمت شدید اتومبیلهای چینی بیشتر شامل اولین فروشنده است و فروشندگان ( دارندگان ) بعدی ضرر و زیان کمتری را هنگام فروش ماشین خود تجربه میکنند .

امید وارم نظر این حقیر که منطبق بر واقعیت و شرایط حاکم بر بازار بوده و ضمنآ متکی به تجربه ام با این برند است باعث رنجش دوستان دارنده این اتومبیل نشده باشد .
ارسال پست

بازگشت به “لیفان Lifan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان