تاپيك جامع مسائل و مشكلات ليفان 620 (موتور 1600)

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
raybod
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan 620

Re: تاپيك جامع مسائل و مشكلات ليفان 620 (موتور 1600)

پست توسط raybod » 23 مارس 2016, 22:36

منم آدرسشو همینجا از دوستان گرفتم و راضیم
سرچ کنی پاور کلاچ یه وبسایت هم داره،یه مغازه است شمال شرق تهران.
علیرضا چمک
شروع حركت
نوع خودرو: لیفان 620

پست توسط علیرضا چمک » 28 مارس 2016, 17:44

سلام دوستان... وقت بخیر
راستش من می خوام ماشینم رو عوض کنم... و نتیجه تلاش چند سال خودم و همسرم رو دارم یه کاسه می کنم تا بتونم یه ماشین توی قیمت چهل تومن بگیرم... خودم الان یه سورن مدل 89 دارم و می خوام تا یه چند وقت دیگه بفروشمش... مشکلی که الان دارم اینه که بین این خودروی لیفان و دنا دو به شک هستم... الان نزدیک 2 ماه هستش که دارم تحقیق می کنم... باورتون شاید نشه ولی نوشته های تمام بچه های دنا سوار رو یک به یک خوندم که راجب ماشین و تجربه رانندگی شون تا گارانتی و همه ی مسائل بود... برای لیفان هم همینطور... یه عالمه تحقیق کردم چه توی اینترنت و چه از کسانی که این ماشین رو دارن... ولی هر چی که میگذره بیشتر دودل میشم و نمی تونم تصمیم بگیرم... متاسفانه هر کسی یه چیزی میگه...یکی میگه اوه اوه خیلی بده...یکی میگه خیلی خیلی هم عالیه... و هر کدوم هم دلایل خودشون رو میارن.... راستش من آدمی نیستم که ماشین باز باشمو بخوام هر سال یه ماشین عوض کنم... نمونه ش همین ماشین که از چند سال پیش به کمک پدرم خریدم و تا امروز نگه داشتم... ماشین بعدی هم همینطوره حداقل تا 3 سال زیر پام خواهد بود... و البته از طرفی هم آدمی نیستم که حوصله داشته باشم سر هر چیزی بپرم برم تعمیرگاه و دنبال حل همه ی مشکلات ماشین برم...در واقع به همین دلیل که بیشتر دنبال ماشینی هستم که حدالمقدور کمتر پامو به تعمیرگاه باز کنه... حالا از شما بزرگواران کمک می خوام راهنماییم کنید بتونم از بین این دو تا یه انتخاب نهایی و عاقلانه داشته باشم....
کوچیک شما :hb:
چمک
نمایه کاربر
uspic2
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: لیفان 620 1800
محل اقامت: ایران 68 کرج

پست توسط uspic2 » 30 مارس 2016, 13:27

علیرضا چمک نوشته شده:سلام دوستان... وقت بخیر
راستش من می خوام ماشینم رو عوض کنم... و نتیجه تلاش چند سال خودم و همسرم رو دارم یه کاسه می کنم تا بتونم یه ماشین توی قیمت چهل تومن بگیرم... خودم الان یه سورن مدل 89 دارم و می خوام تا یه چند وقت دیگه بفروشمش... مشکلی که الان دارم اینه که بین این خودروی لیفان و دنا دو به شک هستم... الان نزدیک 2 ماه هستش که دارم تحقیق می کنم... باورتون شاید نشه ولی نوشته های تمام بچه های دنا سوار رو یک به یک خوندم که راجب ماشین و تجربه رانندگی شون تا گارانتی و همه ی مسائل بود... برای لیفان هم همینطور... یه عالمه تحقیق کردم چه توی اینترنت و چه از کسانی که این ماشین رو دارن... ولی هر چی که میگذره بیشتر دودل میشم و نمی تونم تصمیم بگیرم... متاسفانه هر کسی یه چیزی میگه...یکی میگه اوه اوه خیلی بده...یکی میگه خیلی خیلی هم عالیه... و هر کدوم هم دلایل خودشون رو میارن.... راستش من آدمی نیستم که ماشین باز باشمو بخوام هر سال یه ماشین عوض کنم... نمونه ش همین ماشین که از چند سال پیش به کمک پدرم خریدم و تا امروز نگه داشتم... ماشین بعدی هم همینطوره حداقل تا 3 سال زیر پام خواهد بود... و البته از طرفی هم آدمی نیستم که حوصله داشته باشم سر هر چیزی بپرم برم تعمیرگاه و دنبال حل همه ی مشکلات ماشین برم...در واقع به همین دلیل که بیشتر دنبال ماشینی هستم که حدالمقدور کمتر پامو به تعمیرگاه باز کنه... حالا از شما بزرگواران کمک می خوام راهنماییم کنید بتونم از بین این دو تا یه انتخاب نهایی و عاقلانه داشته باشم....
کوچیک شما :hb:
چمک
درود
دوست عزیز ما نزدیک 4 ساله که یه 620 1800 مدل91 داریم ولله ما که ازش راضی هستیم یه سری مشکلات داره که تو پایین ذکر می کنم:
1-کلاچ ماشین یه ذره سفته که بیش تر دوستان با عوض کردن صفحه کلاچ با مدل ماشین های دیگه کمی مشکل رو بر طرف کردن
2-گیربکس ماشین سبکه ولی واستون مشکل آنچنانی ایجاد نمی کنه دلیل سبک بودن هم این که مصرف سوخت ماشین بیاد پایین ولی بازم خوبه
3-توی این 4 سالی که ما ماشینو داریم یکبار هم پاش به تعمیرگاه باز نشده ولی دو تا چیز رو مخه:1-کابل چراغ جلوی ماشین سمت راننده 2-دنده عقب
فک کنم بیشتر دوستان هم مشکل کابل چراغ جلو رو دارن که بعضی اوقات چراغ جلو قاطی می کنه و دنده عقب هم بد جا میره
ولله ما تو این 4 سال این دو تا مشکل خیلی برامون دردسر ساز بوده بعد من شنیدم که 620 های مدل 93 به بعد مشکل برقی دارن که حواستون باید باشه
از لحاظ موتوری و آپشن هم به نظر من لیفان یه سرو گردن از دنا جلو تره مخصوصا موتوری که واقعا از گاز دادن با این ماشین لذت می برید
امیدوارم همه چیز رو به صورت کامل توضیح داده باشم
اگر بازم سوالی بود درخدمتم
به امید روزی که کلید پروژه تیونینگ خودمو بزنم :(
محمدرضا هستم
Lo0KiNg fOr NeW PK
نمایه کاربر
pulp_152
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: nissan

پست توسط pulp_152 » 26 می 2016, 01:07

سلام دوستان، به دلایلی ، میخوام یکی دو سالی یک ماشین سبک تر سوار بشم، از پارس و سمند و امثالهم خوشم نمیاد، لیفان 620 به نظرم خوش استایل میومد!

من الان ماکسیما دارم و بسیار ازش راضی ام !

به نسبت قیمتایی که الان مدل های 90 91 دارن، به نظرم لیفان 620 گزینه ی خوبی هستش !

لطفا کسانی که دارند یا داشتند، معایب و مزایاش رو بفرمایند و از این گذشته به نظرشون میتونه گزینه ی خوبی باشه یا خیر ؟
Masoud...r
نوع خودرو: لیفان 620_1800

پست توسط Masoud...r » 28 می 2016, 22:17

سلام دوستان من دو ماهه 620 صفر تحویل گرفتم دو تا مشکل دارم یکی اینکه وقتی تو حرکت داخل شهر دور موتور مياد پایین وقتی گاز ميدم ماشین چند تا دل ميزنه تا دور موتور بالای 2500 خوب ميشه گاهی اوقات هم تو حرکت بعد از تعویض دنده کلاج رو ول میکنم يه تقه ميزنه وقتی هم میبرم نمایندگی چیزی نشون نميده در صورت داشتن تجربه در این زمینه راهنماييم کنید ممنون ميشم ترسم از اينه که از گیربکس باشه
نمایه کاربر
uspic2
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: لیفان 620 1800
محل اقامت: ایران 68 کرج

پست توسط uspic2 » 29 می 2016, 17:50

pulp_152 نوشته شده:سلام دوستان، به دلایلی ، میخوام یکی دو سالی یک ماشین سبک تر سوار بشم، از پارس و سمند و امثالهم خوشم نمیاد، لیفان 620 به نظرم خوش استایل میومد!

من الان ماکسیما دارم و بسیار ازش راضی ام !

به نسبت قیمتایی که الان مدل های 90 91 دارن، به نظرم لیفان 620 گزینه ی خوبی هستش !

لطفا کسانی که دارند یا داشتند، معایب و مزایاش رو بفرمایند و از این گذشته به نظرشون میتونه گزینه ی خوبی باشه یا خیر ؟
درود
خیلی خلاصه میگم البته برخی از موارد برای 620 1800 هست
مزایا:آپشن های زیاد در برابر قیمت مثل نویگیشن سانروف دوربین دنده عقب دی وی دی سیستم صوتی قابل قبول با 4 باند و 2 تیونر طراحی داخلی جذاب-موتور 130 اسبی طراحی ریکاردو انگلستان و موتور طراحی ب ام و 115 اسبی-قیافه جوان پسندانه تر نسبت به محصولات وطنی-قطعات مشترک با تویوتا کرولا که خودش یه مزیته بزرگه که اگه به مشکل کمبود قطعه بخورید ((که فعلا خبری نیست)) میتونید از قطعات کرولا استفاده کنید البته مدل های قدیمی کرولا-کم استهلاک بودن ماشین-مصرف کم خودرو که صدی 7 تا 8 هستش-نرمی و راحتی بیشتر در مقابل محصولات وطنی
معایب:رنگ افتضاح کرمان موتور-گیربکس بد که معمولا تمام چینی ها گیربکس خوبی ندارن-دنده های خودرو سبک انتخاب شدن برای پایین آوردن مصرف سوخت که این عمل باعث شده خودرو در هنگام شتاب گیری قدرت اصلی خودش رو نشون نده-کیفیت بد مونتاژ برخی از قطعات-ارتفاع بالای خودرو-نمایندگی های کم در شهر های مختلف ایران-افت قیمت در زمان فروش
به نظر من اگه مدل های 90 تا 92 باشه خیلی گزینه خوبیه چون 93 به بعد فرآیند ارزان سازی و ایرانیزه شدنشون شروع شد وکیفیت قطعات افت داشت
به امید روزی که کلید پروژه تیونینگ خودمو بزنم :(
محمدرضا هستم
Lo0KiNg fOr NeW PK
raybod
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan 620

پست توسط raybod » 23 ژوئن 2016, 00:01

سلام
دو سال پیش سنسور کیلومتر ماشینو عوض کردم ،از چند روز پیش بین دور موتور دو و سه موتور ادا در میاره یعنی بد گاز می خوره ،البته گاز در جاش هیچ ایرادی نداره.
میخواستم از نظر دوستان استفاده کنم و مطمئن بشم که دوباره از سنسور کیلومترشه!

و اینکه کسی به فکر راه اندازی گروه تلگرام برای این تاپیک نیست؟ یا اگه همچین گروهی هست لطفا به هم لینک شو بدید
وگرنه خودم یه گروه درست میکنم.
سپاسگذارم از همه اونایی که هنوز به این تاپیک وفادارند.

تبلیغ و راه اندازی شبکه های اجتماعی ممنوع است
viewtopic.php?f=1&t=104105

لطفا از قراردادن شماره تماس جهت دعوت در سایر شبکه های ارتباطی و همچنین قراردادن لینک گروه های تلگرام خودداری فرمایید، در صورت مشاهده پیش از ویرایش پست قطعا با شناسه کاربری برخورد خواهد شد.

ممنون از شما، روز خوبی داشته باشید / سلیمی
S-T
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت

پست توسط S-T » 23 ژوئن 2016, 02:36

raybod نوشته شده:سلام
دو سال پیش سنسور کیلومتر ماشینو عوض کردم ،از چند روز پیش بین دور موتور دو و سه موتور ادا در میاره یعنی بد گاز می خوره ،البته گاز در جاش هیچ ایرادی نداره.
میخواستم از نظر دوستان استفاده کنم و مطمئن بشم که دوباره از سنسور کیلومترشه!

و اینکه کسی به فکر راه اندازی گروه تلگرام برای این تاپیک نیست؟ یا اگه همچین گروهی هست لطفا به هم لینک شو بدید
وگرنه خودم یه گروه درست میکنم.
سپاسگذارم از همه اونایی که هنوز به این تاپیک وفادارند.
ايراد شما از همون سنسور كيلومتر هست
راه اندازي و يا تبليغ هرگونه شبكه اجتماعي بر خلاف قوانين سايت هست
p.asad@yahoo.com
نوع خودرو: لیفان 620 - 1600

پست توسط p.asad@yahoo.com » 25 ژوئن 2016, 12:58

سلام به همه عزیزان، چند تا سوال فنی داشتم، ممنون میشم از کسانی که اطلاع کامل دارن راهنمایی کنن،
1- چند وقتی هست که کیلومتر ماشین قاطی کرده، خودش از کار میوفته و دوباره به کار میفته، میخواستم بپرسم اشکال از سنسور کیلومتره؟ و اگه باید عوض بشه خودم میتونم عوضش کنم؟ و جاش کجاست؟
2- بازم یه چند وقتیه گاهی اوقات دور موتور تو هر دنده ای از 3هزار که میخواد بره بالا ماشین حالت خفه میکنه ولی زیر 3هزار تا توی هر دنده ای که باشه خوب کار میکنه، بعد هم خودش خود به خود درست میشه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
3- جای صافی بنزین لیفان 1600-620 کجاست؟ خودم میخوام عوض کنم، ممنون از همه دوستان
نمایه کاربر
F a R s H a D1
شروع حركت
نوع خودرو: X60

پست توسط F a R s H a D1 » 26 ژوئن 2016, 09:25

p.asad@yahoo.com نوشته شده:سلام به همه عزیزان، چند تا سوال فنی داشتم، ممنون میشم از کسانی که اطلاع کامل دارن راهنمایی کنن،
1- چند وقتی هست که کیلومتر ماشین قاطی کرده، خودش از کار میوفته و دوباره به کار میفته، میخواستم بپرسم اشکال از سنسور کیلومتره؟ و اگه باید عوض بشه خودم میتونم عوضش کنم؟ و جاش کجاست؟
2- بازم یه چند وقتیه گاهی اوقات دور موتور تو هر دنده ای از 3هزار که میخواد بره بالا ماشین حالت خفه میکنه ولی زیر 3هزار تا توی هر دنده ای که باشه خوب کار میکنه، بعد هم خودش خود به خود درست میشه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
3- جای صافی بنزین لیفان 1600-620 کجاست؟ خودم میخوام عوض کنم، ممنون از همه دوستان
سلام دوست عزیز
هر دو مورد اول و دوم مربوط به سنسور سرعت هست و دقیقا از بالا روی گیربکس هست و با دوتا پیچ نصب شده . پیشنهاد میکنم قطعه رو از نمایندگی بخرید.
در مورد سوال سوم هم فکر کنم قبلا در تاپیک تصویری یکی از دوستان قبلا توضیح داده بود
ارسال پست

بازگشت به “لیفان Lifan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان