تاپيك جامع لوازم يدكي انواع ليفان

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
vbogie12
دنده 1
نوع خودرو: Lifan 520&620
محل اقامت: تهران

تاپيك جامع لوازم يدكي انواع ليفان

پست توسط vbogie12 » 17 می 2012, 18:55

امروز رفتم مشایخ تا فیلتر هارو بگیرم.
فیلتر روغن 6 تومن و فیلتر هوا 13 تومن. فیلتر هوا هم مارک دنسو و فابریک تویوتا هست!! فیلتر روغن هم فیلتر سرکان هست.
یه سوال
نمایندگی روغن کاسترول رو چند حساب میکنه؟
نمیدونم چرا با 10w40 رابطم خوب نیست. از وقتی شنیدم توی هوای گرم کف میکنه. 20w50 هم میگن خیلی برای این موتور سنگینه. میخوام 15w40 بریزم. با مارک ایرانی هم بیشتر حال میکنم. توی سایت ها گشتم دیدم هم بهران هم ایرانول این روغنو دارن. ولی تا به حال تو هیچ تعویض روغنی ندیدم. به نظرتون توی تهران از کجا میتونم گیر بیارم؟
نمایه کاربر
.:افشین:.
دنده 1
نوع خودرو: X60-درانتظار سانتافه

Re: تاپيك جامع مسائل و مشكلات ليفان 620 (موتور 1600)

پست توسط .:افشین:. » 18 می 2012, 19:23

این پلوسها و براکت ما هنوز نیومده!
تماس گرفتم اون خانمه میگفت گمرکه داره ترخیص میشه، در ضمن چند هفته پیش همین خانم بهم زنگ زد و گفت که پلوس هام رسیده و بهتره صبر کنم که دسته موتور هم برسه تا با هم عوض کنند.
وقتی سه شنبه(بعد از یک ماه) بهشون زنگ زدم، فهمیدم که سر کار هستم و وقتی گفتم ایراد نداره فقط پلوس هام رو بدید عوض کنم، همون خانم با کمال خونسردی گفتش اون ها هم نیومده و اشتباه کرده بودیم، یعنی نه پلوس و نه براکت فعلأ واسم نیومده!!!!!
الن ماشین حدود 7000 کیلومتر راه رفته و قبل از عید توی سرویس اولیه تعمیرگاه مرکزی درخواست قطعه کرده بودند.
لطفأ دوستانی که تجر به مشابه دارند اطلاع رسانی کنند، آیا اینقدر بد قولی طبیعی هستش؟
نمایه کاربر
hamidlovely0098
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan620
محل اقامت: قم
تماس:

Re: تاپيك جامع لوازم يدكي انواع ليفان

پست توسط hamidlovely0098 » 20 می 2012, 16:42

Kamdin Parsa نوشته شده:این پلوسها و براکت ما هنوز نیومده!
تماس گرفتم اون خانمه میگفت گمرکه داره ترخیص میشه، در ضمن چند هفته پیش همین خانم بهم زنگ زد و گفت که پلوس هام رسیده و بهتره صبر کنم که دسته موتور هم برسه تا با هم عوض کنند.
وقتی سه شنبه(بعد از یک ماه) بهشون زنگ زدم، فهمیدم که سر کار هستم و وقتی گفتم ایراد نداره فقط پلوس هام رو بدید عوض کنم، همون خانم با کمال خونسردی گفتش اون ها هم نیومده و اشتباه کرده بودیم، یعنی نه پلوس و نه براکت فعلأ واسم نیومده!!!!!
الن ماشین حدود 7000 کیلومتر راه رفته و قبل از عید توی سرویس اولیه تعمیرگاه مرکزی درخواست قطعه کرده بودند.
لطفأ دوستانی که تجر به مشابه دارند اطلاع رسانی کنند، آیا اینقدر بد قولی طبیعی هستش؟

دادا احتمالا قطعه درخواستی شما اومده بوده ولی به دلیلایلی اون رو برای یکی دیگه بستن!!
اما در مورد بد قولی کاملا طبیعیه ولی اگه کاری با ماشینت نداری ی کاری کن که دیگه ماشینت راه نره اونوقت میتونی توی نمایندگی بخوابونیش و مطئن باش 2 هفته ای کارت رو راه میندازن تازه میتونی برای جریمه خواب هم اقدام کنی که روزی یک هزارم قیمت ماشین باید جریمه خواب بدن
ما پمپ هیدرولیکمون خراب شده بود و زیر بار نمیرفتن که عوض کنن ولی اینقدر به این پمپ بیچاره فشار آوردیم که دیگه کاملا سوخت و...
بعدش با مراجعه به نمایندگی مرکزی ماشین رو حدود14 روز خوابوندیم تا قطعه اومد و عوض کردن بعد با ی نامه جریمه خواب هم 1 ماه بعدش اومد و رفتیم جریمه رو هم گرفتیم
در کل توی نمایندکی شهرستانها اصلا قطعه سفارش ندید(البته به پیگیری نمایندگی هم ربط داره)
تازه توی مرکزی هم اگه ماشین نخوابیده باشه باید خودتون هر روز زنگ بزنید امور مشتریان و سفارشتون رو پیگیری کنید وگرنه معلوم نیست کی قطعه به دستتون برسه
--------------------------------------------
http://hamidlovely0098.blogfa.com/
sor257
شروع حركت
نوع خودرو: peujeot pars

پست توسط sor257 » 29 می 2012, 13:44

همين مشكل نداشتن قطعه باعث شد ماشينو بفروشم واقعا حيف اين ماشين كه كرمان موتور داره خدماتشو ميده تصور كنين خدماتش با ايساكو يا سايپايدك بود ماشينو 10 سال نگه ميداشتم نه 4ماه
نمایه کاربر
hamidlovely0098
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: lifan620
محل اقامت: قم
تماس:

پست توسط hamidlovely0098 » 31 می 2012, 04:20

sor257 نوشته شده:همين مشكل نداشتن قطعه باعث شد ماشينو بفروشم واقعا حيف اين ماشين كه كرمان موتور داره خدماتشو ميده تصور كنين خدماتش با ايساكو يا سايپايدك بود ماشينو 10 سال نگه ميداشتم نه 4ماه
دادا اشتباه کردی که فروختی ماشین که همش خراب نمیشه!!! تازه اگه به مشکلی هم بخوره با گشاده رویی حلش میکنن نه مثل اونا(دوشرکت دزد داخلی!) که بهشون میگی فرمون ماشین صدامیده میگن صدای پخش ماشین رو زیاد کن صدای فرمون میره!!!!!
حالا بحث ایمنی و موتور ب روز و... رو هم نمیکنم
درکل ماتوی ایرانیم!!!(یعنی یا خدا یا خرما!)
--------------------------------------------
http://hamidlovely0098.blogfa.com/
vbogie12
دنده 1
نوع خودرو: Lifan 520&620

پست توسط vbogie12 » 31 می 2012, 11:33

حرف آقا حمید درسته
ماشین که همیشه خراب نمیشه
اگر ماشینو مراقبت کنید ماشین خوب عمر میکنه. به علاوه توجه به وضعیت ماشین موجب میشه که بتونید خرابی رو پیش بینی کنید و قبل از زمینگیر شدن ماشین مشکل رو رفع کنید.
به عنوان مثال همین چند وقت پیش 520 آمپر آبش کمی بالاتر از حد معمول میومد و موقع کارکرد درجه هم فن ماشین خاموش نمیشد. شاید هیچکس به این نکته جزیی توجه نکنه. ولی اگه دقت کنید قبل از اونکه ماشین دردسر ساز بشه عیب رو برطرف میکنید. منم دنبال عیب رفتم و درسته که چند روز طول کشید تا ترموستاتو پیدا کنم. اما خب تواین مدت ماشین زمینگیر نبود و راه میرفت. حالا اگه به این موضوع بی توجه بودم کار به جوش آوردن میرسید و دیگه ماشین زمینگیر میشد تا عیبش رفع بشه که همین زمینگیر شدن موجب اعصاب خوردی و فحش به ماشین میشد!!
نمایه کاربر
f@rid
دنده 2
نوع خودرو: ...&E60
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط f@rid » 10 ژولای 2012, 01:46

بچه ها من گیر سپر جلو - عقب 620 هستم کسی قیمت نداره ؟
نمایه کاربر
F a R s H a D
دنده 1
نوع خودرو: X60
تماس:

پست توسط F a R s H a D » 10 ژولای 2012, 08:03

فرید جان فکر کنم سپر خام جلو و عقب هر کدوم حدود 120 باشه با این حال بهتره از نمایندگی مرکزی بپرسی
farshad_ata = F a R s H a D
fjm11100
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط fjm11100 » 10 ژولای 2012, 09:05

جون مادرتون یکی یه کمکی بده. من سپر جلوم باید عوض بشه و دو سه تا تکه از این پلاستیکی های گلگیر جلو سمت راننده(بالای چرخ و تکه جلویی) هم افتاده و گم شده
سپر جلو که از شیر مرغ نایابتره و حتی انبار خود مرکزی میگه باید بیای بیعانه بدی!! تا یکی دو ماه هم طول میکشه بیاد.
یکی بگه من چکار باید کنم :cry:
نمایه کاربر
Amir.Reza
دنده 1
نوع خودرو: 132SL.GEELY7.111SE
محل اقامت: مشهد

پست توسط Amir.Reza » 10 ژولای 2012, 12:01

سلام به همه
داریم واسه ماشین قطعات لازمش رو میخریم
این قطعه موقع تصادف متاسفانه شکسته که سپر ساز گفت اگه نوش رو بخری بهتره واسه همین از تنها نمایندگی خدمات پس از فروش مشهد به قیمت 8500 تومن خریدیم
واقعا نمیدونم این یه تیکه پلاستیک واعا این قدر ارزش داره بگذریم از اینکه قطعات و لوازم 620 در مشهد واقعا گرون هست
اینم عکساش: این قطعه بین ماشین و سپر جلو هست(سمت راست) که اصطلاحا خار های سپر داخل این میره تا فاصله نیوفته بین سپر و بدنه
http://upload.tuningtalk.com/upload/Ima ... epar_2.jpg
http://upload.tuningtalk.com/upload/Ima ... _lifan.jpg
ممنون
ارسال پست

بازگشت به “لیفان Lifan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان