تاپیک جامع مسایل و مشکلات مربوط به لیفان 520 و520i

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
هادی حقوقی
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ماکسیما
محل اقامت: تهران آزادی

تاپیک جامع مسایل و مشکلات مربوط به لیفان 520 و520i

پست توسط هادی حقوقی » 15 اکتبر 2012, 20:33

سلام به بچه های گل لیفان سوار.من الان 2 ماهه که از جمع اپل سوارها به جمع شما اومدم،ولی بعد از 2 ماه اومدن و رفتن دیدم بچه های 520 و 520i سوار ظاهرا اصلا نه مشکلی دارن یا نه حوصله به بحث کشیدن کارایی که رو ماشینشون انجام میدنو دارن.آخه گلوپه اپل خیلی از این لحاظ فعال بودن.حالا اگه شما هم هستین ok بدین تا این تاپیکم فعالش کنیم.
نمایه کاربر
s_queen
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 407 - LF620 - سمند
محل اقامت: شمرون

Re: تاپیک جامع مسایل و مشکلات مربوط به لیفان 520 و520i

پست توسط s_queen » 15 اکتبر 2012, 21:58

سلام دوست عزیز:
ورود شما رو به جمع لیفان سوارها تبریک میگم بابت انتخابتونم بهتون تبریک میگم :)
با توجه به اینکه سن لیفانهای موجود کمه قاعدتا مشکلات کمتری هم نسبت به خودروهای قدیمیتز دارن شاید علت خلوت بود تاپیکها این باشه
من خودم اول شروع میکنم
5شنبه ماشینمو بردم نمایندگی مشایخ واسه سرویس 40.000تا
207 هزار تومن هزینه ماشین شد :(
کارهای انجام شده : تعویض تسمه تایم + تعویض 1دسته موتور + سرویسهای معمولی
ماشین من 1ایراد داره:
توی سر پایینی اگه دور موتور خیلی بیاد پایین ( ماشین تو دنده باشه) صدای تپ تپ میاد به نظرتون ایراد از چیه؟
هادی حقوقی

پست توسط هادی حقوقی » 15 اکتبر 2012, 22:12

اول اگه جسارت نباشه میتونم اسمتونو بدونم؟این ایرادی که شما گفتی میتونه از پولوسای ماشینت باشه،که طبق آمار من همشون ضعیف هستن.شما اگه دنده هاتو درست و بموقع عوض کنی هیچ مشکلی برات پیش نمیاره.منم خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
هادی حقوقی

پست توسط هادی حقوقی » 16 اکتبر 2012, 23:30

آقا کسی تا حالا از طرف صندلیه شاگرد زیر داشبورد رو نگاه کرده؟9 تا سوکت هست که شکلاشون فرق داره و من نفهمیدم واسه چی هستن.اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه تا ما هم استفاده کنیم.
راستی یادم رفت زیر کاسه چراغهای جلو هم 2 تا سوکت هست که اونارو هم باید پیدا کنم.اگه شمام میدودید واسه چیه خوشحال میشم بگین.میخوام برق ایموبلایزر رو پیدا کنم و ازش یه سیم بکشم به بوقای ماشین تا مثل ماشینای خارجی دزدگیرش بوقه خوده ماشین باشه.
هادی حقوقی

پست توسط هادی حقوقی » 17 اکتبر 2012, 16:49

دوستان سلام.من یه کاراییه خوب به ماشینم اضافه کردم اگه خواستین شمام میتونین به راحتی این کارو انجام بدین.چند وقت بود که تو فکر یه چراغ واسه صندلیهای عقب بودم تا اینکه امروز این کارو کردم.خیلی راحت بود،من میخواستم از چراغ سقفیه جلو یه سیم بکشم به عقب اما امروز وقتی خواستم رویه سقفو امتحان کنم ببینم میتونم یه سیم ازش رد کنم دیدم که خودشون این کارو کردن و یه فیش اونجا تعبیه کردن.منم خیلی راحت با 10 سانت LED متری یه چراغ واسه عقب ماشین ردیف کردم.عکسشو میگیرم براتون.
نمایه کاربر
s_queen
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 407 - LF620 - سمند
محل اقامت: شمرون

پست توسط s_queen » 17 اکتبر 2012, 18:04

هادی حقوقی نوشته شده:اول اگه جسارت نباشه میتونم اسمتونو بدونم؟این ایرادی که شما گفتی میتونه از پولوسای ماشینت باشه،که طبق آمار من همشون ضعیف هستن.شما اگه دنده هاتو درست و بموقع عوض کنی هیچ مشکلی برات پیش نمیاره.منم خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
سلام بنده سینا هستم خوشحالم از آشنایی با شما آقا هادی :hb:
نه فکر نکنم از پلوسا باشه صدا از اگزوز میاد نمیدونم کجای اگزوزش ایراد داره.
هادی حقوقی نوشته شده:آقا کسی تا حالا از طرف صندلیه شاگرد زیر داشبورد رو نگاه کرده؟9 تا سوکت هست که شکلاشون فرق داره و من نفهمیدم واسه چی هستن.اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه تا ما هم استفاده کنیم.
راستی یادم رفت زیر کاسه چراغهای جلو هم 2 تا سوکت هست که اونارو هم باید پیدا کنم.اگه شمام میدودید واسه چیه خوشحال میشم بگین.میخوام برق ایموبلایزر رو پیدا کنم و ازش یه سیم بکشم به بوقای ماشین تا مثل ماشینای خارجی دزدگیرش بوقه خوده ماشین باشه.
نمیدونم فقط یه دونش به فن داخل اتاق میخوره بقیش رو نمیدونم! فقط یه جوری میخوام روی اون سیمها رو بپوشونم چون وقتی از صندلی عقل نگاه میکنید سیمها دیده میشه. به نظرتون با چی بپوشونم؟
اگه تونستید این کار کنید حتما خبر بدید خیلی جالب میشه فولکس گل هم اینطوریه.
هادی حقوقی نوشته شده:دوستان سلام.من یه کاراییه خوب به ماشینم اضافه کردم اگه خواستین شمام میتونین به راحتی این کارو انجام بدین.چند وقت بود که تو فکر یه چراغ واسه صندلیهای عقب بودم تا اینکه امروز این کارو کردم.خیلی راحت بود،من میخواستم از چراغ سقفیه جلو یه سیم بکشم به عقب اما امروز وقتی خواستم رویه سقفو امتحان کنم ببینم میتونم یه سیم ازش رد کنم دیدم که خودشون این کارو کردن و یه فیش اونجا تعبیه کردن.منم خیلی راحت با 10 سانت LED متری یه چراغ واسه عقب ماشین ردیف کردم.عکسشو میگیرم براتون.
جدا من خیلی تو فکر این کار بودم
میشه با عکس بیشتر توضیح بدید من چیزی ندیدم بیصبرانه منتظر عکسها هستم.
یه کار دیگه ای که میخوام کنم اینه که توی درها چراغ بذارم که وقتی در رو باز میکنید چراغ لای در روشن بشه. البته سیم کشیش رو داره و سوکت هم داره فقط لامپ میخواد
هادی حقوقی

پست توسط هادی حقوقی » 17 اکتبر 2012, 21:04

پوشوندنه اونا که کاری نداره سینا جان.با عکس نشونت میدم.چراغ درها هم خیلی راحت میتونی را بندازی.اگه تهران هستین با هم تماس بیشتری داشته باشیم.
هادی حقوقی

پست توسط هادی حقوقی » 19 اکتبر 2012, 17:59

سلام به دوستان،من اصلا فکر نمیکردم یه تاپیک با این موضوع اینقدر سرد باشه.نمیدونم چرا همکاریه بچه ها کمه.
من امروز یه چیزه دیگه به ماشینم اضافه مردم،اونم چراغ داشبورده.سیمشو مثله سیمه چراغ سقفیه عقب خوده ماشین داره و زیره داشبورد با
سب به سیمهای فن داهل اتاق چسبوندن.کافیه یه چراغ بگیرین و به یه کلید وصلش کنین و از اون سیمی که گفتم برقشو بگیرین.خیلی عالی میشه.ازشون عکس هم گرفتم اما چرا uploud center کار نمیکنه تا براتون آپلود کنم ببینین.به محض درست شدن آپ میکنم.
هادی حقوقی

پست توسط هادی حقوقی » 19 اکتبر 2012, 18:03

سلام به دوستان،من اصلا فکر نمیکردم یه تاپیک با این موضوع اینقدر سرد باشه.نمیدونم چرا همکاریه بچه ها کمه.
من امروز یه چیزه دیگه به ماشینم اضافه کردم،اونم چراغ داشبورده.سیمشو مثله سیمه چراغ سقفیه عقب خوده ماشین داره و زیره داشبورد با
چسب به سیمهای فن داخل اتاق چسبوندن.کافیه یه چراغ بگیرین و به یه کلید وصلش کنین و از اون سیمی که گفتم برقشو بگیرین.خیلی عالی میشه.ازشون عکس هم گرفتم اما نمیدونم چرا uploud center کار نمیکنه تا براتون آپلود کنم ببینین.به محض درست شدن آپ میکنم.
A M I N 1987
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206SD/Elentr15/TIBA2

پست توسط A M I N 1987 » 19 اکتبر 2012, 21:03

با سلام........

آقا هادی از این سایت میتونی برا آپلود عکسهات استفاده کنی بعد لینکشو بزاری :old:

http://www.overpic.net
کــــــــاش گاهی زنـــــــــدگی
[◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►]
داشت . . . !
ارسال پست